• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
holky myslíte, že fialovej kočárek pro kluka je moc mimo? :-/ našli jsme jeden v bazárku a šíleně nás zaujal, jen aby kdyby predátorek byl kluk neměl z toho chudák nějaké trauma že je ve fialovém :grinning:
2. led 2013 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se dneska prvně (od začátku těhu) vážila, a mám navrch 1.5kg :slight_smile: Čekala jsem, že to bude víc, po všem tom cukroví apod. :wink: Jak jste na tom Vy?
2. led 2013 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaaczenka7 jamam po svatcich 1,5 nahore taky jsem si rikala ze to bude vic i posdle toho jak sem vyrostla a ono nic
2. led 2013 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kajalka ja myslela kdyz jdes v tehu na neschopenku tak ze mas vychazky neomezene
2. led 2013 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antymania666 Kde že, max. 6h denně.
2. led 2013 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka no tak to radsi budu chodit do prace
2. led 2013 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d jak moc je fialový?
Jaký odstín ?
2. led 2013 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka já jsem na PN skoro od začátku těhu a šílím! Ať už je tepleji a můžu začít šontat něco maličko kolem baráčku.
Já mám těch 6 hodin vycházek celé v tahu na odpoledne. Je to super.
2. led 2013 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antymania666 ty neomezený vycházky padly minulý rok :frowning2:
škoda, no
2. led 2013 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Já si to dala od 11h do 17h. Kdyby to nevyhovovalo, tak se to dá šoupnout, ne? Jsem zvědavá na kontroly, jestli vůbec někdo přijde..
2. led 2013 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka myslím, že to jde
2. led 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka
@kotito
@antymania666 jj, ja je mam od 13h do 19h..Na zacatku jsem mela strach..ale postuem casu to opada :wink: Ted jsme byli i na 3dny u nasich. Jsem taky od zacatku a mit to takhle az do konce a dodrzovat, tak zcvoknu..Uz ted me to stve..Prijela jsem domu a hned do schranky :wink: Ale kdyz je to v tydnu a prisla by kontrola, tak se to da s dr domluvit..Muj sr tvrdi, ze tehotnym nechodi a plno holek tu pise, ze u nich kontrola byla...
2. led 2013 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antymania666 A jeste to zvladas na nozkach v praci? Ty jo, doma je nudaaa :grinning:
2. led 2013 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko na nozkach to zvladam levou zadni ale zada me zacinaj bolet ale to ani neprestane i kdybych byla doma jelikoz mam nad zadkem prokrivenou pater takze ono to je jedno...
2. led 2013 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko máme to stejně.
Na mě teda nebyli a ani by mě ani nenašli. Bydlíme trošku z ruky a podle mé adresy k nám jen tak někdo netrefí.
Ségra měla kontrolu skoro každý měsíc, ale je státní zaměstnanec a prý je to tam trošku jinak.
2. led 2013 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Prislo mi si ty vychazky pulit. Dopo tak maximalne potrebuji nakoupit a pdpoledne se toho da delat vic. Hlavne nez se v Praze otocim a nebo nekam dostanu, tak ubehne spoustu casu..
@antymania666 Zada me boli taky a jsem doma :wink: Styska se mi po srumu a praci. Zavidim tem co muzou chodit do prace..

At uz je aspon jaro :slight_smile:
2. led 2013 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko taky závidím těm co můžou být v práci
2. led 2013 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d Treba memu muzi se libil i cernocerveny kocarek a rekl, ze by vubec nemel problem ho koupit i kdyby byl sulinek :slight_smile: Mimco to resit urco nebude :grinning: Spis znamy na ulici, kteri nebudou vedet co v kocarku mate budou rikat: jee, to je roztomila holcicka :wink:
2. led 2013 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko nedivym se. byla jsem ted 12 dnu doma prez svatky a stacilo mi to...ale zitra oi dlouhe dbe vstavacka v 6:00 a to me asi trefi
2. led 2013 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@antymania666 To teda :grinning: Uz Ti taky pekne roste brisko :slight_smile: Jsem si ted jen tak vyzkousela kosili do prace a hrozilo, ze priteli vystrelim oko knoflikem :grinning:
2. led 2013 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko HOD SEM TAKY FOTKY
2. led 2013 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@antymania666 Mame porad nemocnej notebook, tak az nam ho konecnw znamej prinese :wink:

Holky, budete delat profi fotky pak velkyma pupikama?
2. led 2013 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko já určitě. Hned jak se trošku oteplý jdu na první foceníčko. Fotograf se kterým fotívám mě už uháněl, ale myslím že to ještě není to krásný bříšenko a ty z atelieru nejsou tak pěkné. A s mega pupíkem půjdeme spolu s Vojtíkem. A ty?
2. led 2013 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Jirik uz taky dohodl nejakyho fotografa..Fotil jim restauraci, dela i pro casopisy a je prej dobrej. Dela i tehuliny..Nerada se fotim, ale zase mi to prijde lito je neudelat na pamatku :wink: Joo, z venku jsou mnohem hezci fotky. A taky pockame az bude vic videt tehotenske brisko. Mas hezke fotecky na profilu.
2. led 2013 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko
děkuju,já se zase fotím moc ráda. Mám úžasného fotografa, tak to jde jako po másle.

Nevím jestli jste o tom někdy slyšely. Ale každá korunka se v těhu hodí.
Já se nechávám fotit formou TFP nebo TFCD
je to o tom, že dovolíš fotografovy si fotečky vystavit u něj na stránkách nebo s nima může různě soutěžit a on ti je dá na CD nebo pošle zazipované mailem.
Focení TFP i TFCD je zadarmo.
2. led 2013 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito
@kaijko to je on :slight_smile:)
2. led 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d je nádhernej a ta barva je bych řekla neutrální
2. led 2013 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito co nás na tom láká je ta cena, za 9.000,- hartan i s korbičkou je pomalu k nesehnání a tak kráásnej :slight_smile: nevím, musím to promyslet, ale nechci moc váhat :-/
2. led 2013 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky co si myslite o testech ktere se delaji ve 12 tydnu, kde se zkouma nosni kustka ci co. Dela to centrum prenatalni diagnostiky a neni to hrazeno pojistovnou.....
2. led 2013 v 18:53  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_ka Zkoumá se hlavně šíjové projasnění, mrkni kdyžtak na NT screening ve vyhledávači. Mimo jiné se zjišťuje i přítomnost nosní kůstky a úhel mezí ní a čelistí. Výsledky jsou souborem 2 odběrů krve a tohodle UZ. Pojišťovna to hradí, pokud tě tam odešle tvůj lékař.
2. led 2013 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek