• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kaijko ja urcite ano...necham si je delat od kluka co nam fotil svatbu je super a hodne levnej
2. led 2013 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@kajalka a myslis ze si to mam nechat udelat? Doktor mi rikal ze nejake testy delat bude proto nemam narok na hrazeny nt screening
2. led 2013 v 18:59  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@m_d Ja bych jeste pockala...Mas cas a urco se jeste neco objevi. A za me, me se ta barvicka moc nelibi..
2. led 2013 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@m_d a mají ho ještě, když je ta cena tak dobrá?
2. led 2013 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzana_ka Rozhodně se ho zeptej, jaký testy přesně ti chce dělat, jestli při tom spolupracuje s genetickým centrem a nenech se odbýt. Já jsem se nezeptala a taky jsem si zašla do gen, centra, kde mi to vysvětlili. Naštěstí moje dr. výsledky na zpracování posílá tam a dělali mi tam i ten podrobnej UZ, kterej jsem si platila. Ale budu mít 95% jistotu, že je dítě v pořádku. To ti žádnej jinej test nedá.
2. led 2013 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@antymania666 Ja mam prave strach, ze bude hodne drahej..Mam znameho, ale to jsme se shodli, ze s nim to nepujde :wink: Potrebuji nekoho "ciziho" :grinning: Jsem herecka, ale v takovy chvili se mozna budu stydet s nebo moc smat, jak ho znam...
2. led 2013 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzana_ka No záleží na každém. Já jdu 9.1. je škaredý co teď napíšu a věřím, že budeou všechny mimuška v pořádku, ale ono je to taky o tom, že pokud víš, že kdyby nebylo mimčo úplně ok, že by jste ho stejnak chtěli, chodit tam nemusíš.
2. led 2013 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito jojo akorát jsem mluvila s paní, musíme se domluvit s Davídkem, kdy bychom pro něj jeli. Ačkoliv je fialovej, tak asi jo. Ta cena je pohádková, novej stojí okolo 20.000 až 25.000,-
@kaijko a to zas já jak nemám ráda fialovou barvu, tak se mi tahle líbí :slight_smile:) ale chápu :slight_smile: já fialovou taky nemusím :slight_smile:
2. led 2013 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zuzana_ka Pojistovna to hradi jestlize ma ten dr co test provadi smlouvu.. Nektere centra to delaji, ze na to maji nejaky grant. My na nej sli a sla bych znova. I kdyz jsme tam nechali 1200, tak to stoji za to :wink: Chteli jsme vedet jak na tom mrnousek je :wink:
2. led 2013 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@m_d no i já mám raději veselejší barvičky, ale každý má vkus jiný :slight_smile:
2. led 2013 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kajalka rikal cosi o downovi a srdecnich chorobach. zase nechci byt zbytecne hypochondr a zbytecne se plasit
2. led 2013 v 19:09  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@m_d Jestli se Vam libi a je to takhle z cenou noveho, tak to promyslete :wink: Vim, ze na nektere kocarky byvaji v kramech velke slevy. Jste rychlici my jeste ani nevime primo jakou znacku :slight_smile:
2. led 2013 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzana_ka je teda pravda, že od doby kdy jsem na to NT vyšetření objednaná jsem hrozně nervozní, ale po vyšetření vím, že budu úplně klidná a začnu si těhulkování pořádně užívat
2. led 2013 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kaijko jo to my jsme :slight_smile:) už jsme drželi v ruce ten z obchodu :slight_smile:) ale ty peníze byly fakt moc :-/
2. led 2013 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zuzana_ka http://www.prenatal.cz/index.php?id=57 toto je tady v Brně na Veveří
2. led 2013 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito jj vim o tom mi doktor rikal taky. Prej mi testy bude delat tak jako tak a pokud si to chci overit tak ze mam jit na tu veveri. Ja se testu zase tak nebojim pac u nas neni nikdo postizenej takze nemam strach z genetickych vad
2. led 2013 v 19:26  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kotito ja jsme zacala byt nervozni az po kontrole kdyz mi rekl ze vysledky budou az za tyden...ale dopadlo to dobre
2. led 2013 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
holky davate si nektera vanu a nebo jen sprchu? ze zacatku mi doktor rikal nekoupat ve vane kvuli infekci ale me tak bolej zada ze me napadlo se nalouzit do vany
2. led 2013 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito nebuď nervozní, miminko bude v pořádku uvidíš :slight_smile:), spíš se těš na to, že uvidíš miminko, protože ten ultrazvuk je náádhernej :slight_smile:
@antymania666 já se normálně koupu ve vaně, občas si sice dám sprchu, ale jsem zmrzlík, takže vana je mi příjemnější :slight_smile:
@zuzana_ka Budeš mít jistotu, někde jsem četla, že ty triply vycházejí často mimo :-/ podle mě je to taková neinvazivní metoda, jak vše zkontrolovat :slight_smile:
2. led 2013 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@antymania666 já měla jít tak na NT tam kde se čeká na výsledky, ale objednala jsem si jinam a tam jsou výsledky okamžitě. Takže super!

Co se týče vany : Dala jsem si opravdu plnou vanu asi v 8tt a pak jsem začala špinit. Teď jsem jí měla 31.12. ale ne moc horkou a vody málo. Koupelnu jsem si vytopila na 28 stupňů :sunglasses: a hověla jsem si tam tak 10minutek. Dýl jsem nechtěla riskovat.
Zkus si koupit pecičkový nahřívací polštářek, pokud ho nemáš. Je to úžasný a mě to teda na záda pomáha
2. led 2013 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zuzana_ka Jak už je nade mnou, tripple testy často vycházej falešně pozitivní a pak honěj na amniocentézu a tam už je riziko potratu. NT scr. je naprosto bezpečná metoda a hlavně nejpřesnější, která je zatím k mání už takhle brzy.
2. led 2013 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@antymania666 Ja si obcas vanu dam a docela teplou. Ted mi i napsala tady holcina co ma stejneho dr jako ja, ze ji to na zada doporucil. Me se vzdy tak kraaasne ulevi a ted i zahreje :grinning: Zrovna pred chvilkou jsem z vany vylezla :wink:
2. led 2013 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kotito Též jsem u kočárku pro veselý a hlavně světlejší barvy. Věřím, že barvy vysílaj energii, černá jí naopak bere. Určitě všichni budem jinak koukat na člověka, co je oblečený ve veselých odstínech a pak na toho samýho, celýho v černým.
2. led 2013 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak asi vypadá, že amnestie se asi dotkne i nás doma :slight_smile: jsem tak šťastná, už žádný strašák ve skříni :slight_smile:))
2. led 2013 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kotito oooo ten polstar zkusim
2. led 2013 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
tak jsem teda do vany sla, dala jsem si tam 37 stupnu vodu ale malem jsem zmrzla takze jsem stejne dala pak na 41, uoplne jsme si tam hovila...zada trosku lepsi tak uvidim jak dlouho to vydrzi
2. led 2013 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@antymania666 no ale nemuzu ho na netu nikde najit...neznas nakou stranku kde je maj
2. led 2013 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@antymania666 takové malinký asi 25x25cm mají za 59kč v DM drogerii, ale doporučuju větší. Měli jsme takový váleček z prosem , ale drahoušek ho uškvařil v mikru :slight_smile:. ty pecičkový jsou odolnější, ale zase dřív vychladnou
jsou i nahřívací plyšová zvíčátka a i fusakle :slight_smile:
2. led 2013 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito a neprodává se to náhodou v takových těch obchodech, Horoskop se to tuším jmenuje? Ve Vaňkovce vedle toho českého rychlého občerstvení :slight_smile: já nad ním už přemýšlela :slight_smile:))
2. led 2013 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek