• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@m_d tak to nevím. Ségra je kupuje ve zdravé výživě. Já mám teď ten malinký z drogerky. na netu jich je hodně
ty plyšový zvíčátka mají asi nejhezčí na alza.cz. Ségra to dává malému do postýlky
2. led 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito v pátek pojedeme do Brna, tak asi manžela zneužiju :slight_smile:))
2. led 2013 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d opravdu polštářek používáme často. Zrovna teď o něj sedím opřená. Kámoška má ty nahřívací spací botičky, ale nechce se mi do mikra dávat něco co mám na nohou, samo umytých, ale pořád s nima chodím po zemi :wink:
2. led 2013 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito chápu, chápu :slight_smile:)) mám papuče takový teploučký, ale když vylezu z vany musím hned do nich, kvůli psovi :-/ a tak už jsem nezabránila tomu, že i když vysáváme denně a umýváme zem skoro pořád, tak už mám "bordelíček" uvnitř :-/
2. led 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d to je jasný...prostě zem není nikdy dokonale čistá
2. led 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito přesně tak :slight_smile:) ale na záda by se mi hodil :slight_smile:
2. led 2013 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d a nebo pod peřinku
2. led 2013 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. led 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d naše číče se právě ládují kaviárem co se nesnědl na Silvestra :grinning:
2. led 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito já bych se chtěla mít jak kočičky :slight_smile:))) ale i já se cpu zbytkama ze silvouše...i když teda jen hroznovým vínem :grinning:
2. led 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d drahouš dopapal pomazánku a prošuto, a já měla na véču špenátovej toustík . Asi se ještě, ale vrhnu na pomelo :sunglasses:
jede manža na to vyšetření s tebou?
2. led 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito jj tentokrát ano :slight_smile: pořád jsem se hrozně bála, ale dnes když jsem viděla, že už budu muset brzy jít k zubaři, tak se bojím zubaře a ne tohodle :grinning:
2. led 2013 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak se vyhýbám filmům u kterých bych mohla brečet a nakonec se dnes večer dívám na novu...:-/
2. led 2013 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d teď bulím až vzlykám
2. led 2013 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito aach jo :-/ nebreeč, já už taky nebudu :slight_smile:
2. led 2013 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.youtube.com/watch?v=6Gh4I0FQXcw tady máš video na pobavení :slight_smile:))
2. led 2013 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d bafani jedni :grinning:
nemůžu bulet dostala jsem nadáno a misku zmrzky na nervíky
2. led 2013 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito jeee se máááš, já bych si dala zmrzlinu :slight_smile:) hlavně mám chuť na svíčkovou, takže zítra se vydám do naší jednoty na nákup :slight_smile: snad se mi konečně povede :slight_smile:))
2. led 2013 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka
@kotito
nevim nevim, do barevny korbicky s jeste barevnejsim polstrem barevny decky nebo obleceny dite, spletou si vas lidi s cirkusakama :grinning:. Co clovek to nazor, ted se neuraz, ale vyzarovat to bude pekne zmatene :slight_smile:.
Ja nejdriv perlila s barvama, kazdy den novy napad, ted jsem vdecna, ze jsem nakonec vzala neutralni sedou a menila jsem mraky decek a na vymenu dva polstry do sportaku.
2. led 2013 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d no zmrzka nebyla dobrá. Byla čokoládovovanilková a na mě je moc smetanová. před těhu jsem si ujížděla na vodovech a teď na oříškovou z lídlu. Je to vanilka s kouskama vlašáků, pinii, datlý no všeho možnýho :slight_smile: kupujemto v litrech.
Stejně bych si dala to pomelo,ale nechce se mi loupat.

A svíííčkovou mňam...a už mi zase kručí v bříšku :slight_smile:
2. led 2013 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito berte polstarky vsema deseti...na koliku jsou libovy..teda myslim detskou trimesicni, ikdyz tu nasi by asi taky poslouzily hihi :grinning:
2. led 2013 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito já citrusy nějak nemůžu vidět :-/ mě taky kručí v bříšku, asi se zítřka nedočkám :grinning:
2. led 2013 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d
já nemůžu zase salámky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zítra, ale zase koupím utopence. Už jsem dělala dvoje a ani jedny nebyli naložený pořádně :wink:
Miláčkovi jsem slíbila naložit hermelíny, tak si asi naložím tofu :slight_smile:
To je super takhle večer bavit se o jídle. Mám mega kručák :grinning:
2. led 2013 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito jeežiš mnaam :slight_smile: já si včera udělala chuť na zapečený hermelín s brusinkama :-/ ale dnes jsem se necítila jít do obchodu, ale zítra už vyrazím :slight_smile:) jo je to pěkně blbý nápad mluvit večer o jídle :-/ zvlášť když doma už nic není :frowning2:
2. led 2013 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d my tady toho máme hafo, ale nemůžu. Bych se pak neunesla.
Víš, že hermelín v těhu nesmíš?
2. led 2013 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito no neměla bych, já vím :slight_smile: ale český hermelín je z pasterizovaného mléka, takže by to nemělo být nebezpečné :slight_smile:
2. led 2013 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d myslela jsem, že jde hlavně o tu plíseň
2. led 2013 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito a já zase o listeriozu, já se ptala doktora hned na začátku a on mi říkal ať jím vše na co mám chuť, ale s rozumem. Třeba s rozumem jsem nejedla pomeranče a mandarinky a teď se na ně nemůžu ani dívat :-/
2. led 2013 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d tak zase zítra. Dobrou noc :wink:
2. led 2013 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek