• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kotito dobrou :slight_smile:
2. led 2013 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem překecala doktorku na ultrazvuk. Hopsálek bude ranní ptáče :slight_smile: takových přemetů co se mimoušek nadělal :slight_smile:
jen jsme dostala sprda za váhu. Od minule jsem zhubla o 2,2kg. Tak se musím začít ládovat :slight_smile:
3. led 2013 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky nevíte jak je to se cvičením? Vím, že cvičení není zakázaný, ale co si myslíte o squashi? Je to taková hopsačka, hrála jsem to docela často a teď mi to chybí. Nemáte s tím někdo skušenosti? Díky moc za info. Petra
P.S: Teprve se tady rozkoukávám :slight_smile:
3. led 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito No s tím hubnutím, mě to povídej, na začátku jsem zhubla 5 kilo, takže doufám, že teď už začnu aspoň trošku přibírat :slight_smile:
3. led 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra197 Vítej a gratuluju k bříšku.
No já osobně bych na aquash nešla. Zvolila bych něco mírnějšího, jako jogu, pilates, plavání....
No zeptej se u doktorky, určitě ti řekne :wink:
3. led 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito no vidíš, já jsem teď po tý nemoci už celkově -9kg, to doktorku asi klepne. :sweat_smile:
3. led 2013 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Kaufland plenky huggies 104kusů za 299,- 4-6kg
3. led 2013 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercedesse tyjo. To je fakt hodně. Kdy jdeš na kontrolu? A už je ti úplně fajn?
3. led 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra197 squash bych asi radši neriskovala, ale třeba dr. dovolí. Změň si v nastavení pohlaví, jako těhotný muž to vypadá zajímavě :grinning:
@kotito Právě, ten squash se mi zdá snad jeden z nejhopsavějších, takže asi fakt zvolím něco jinýho. Třeba plavání :slight_smile: Kdy přesně máš termín? Jinak samozřejmě také gratuluju k bříšku :slight_smile:
@mercedesse Děkuju za radu, nastavení změněno - já jsem fakt natvrdlá :slight_smile:
3. led 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito jdu 16.1., dobře mi pořád není, kašel se mě drží jak klíště, ale ten zánět dutin už je lepší, aspoň už mi tak netřeští hlava, jen chvilkama. Konečně jsem začala právě trochu jíst.
Plenky sice dobrá cena, ale Huggies mi nesmí domů. Já jedu pořád Pamper Premium Care a bude to tak i u druhýho. Jsou mnohem příjemnější. Huggiesky mi hrozně protejkaly.
3. led 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra197 zatím mám termín 15.7. ale myslím, že mi ho na NT posunou
a ty?
3. led 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Já měla termín na 8.7. ale právě na NT mi ho posunuli na 4.7. Ten tě teď asi čeká, že?
3. led 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercedesse Jsem ráda, že je ti líp.
aha, tak uvidíme.
Stejnak jestli budeme mít kluka bude chudák pročuranej i s pamperskama :slight_smile:
Ségra má chlapečka 3 měsíce a jen jednou asi ze 100přebalení se mi nepročůral. S tím pindíkem si nevím prostě rady :sunglasses:
Dokonce se mi povedlo, že si chudák načůral na obličej :grinning: ten na mě jen tak nezapomene
3. led 2013 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@petra197 jojo 9.1.
3. led 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito hele můj Míša měl období, že snad čekal, až ho rozbalím a vždycky mě nahodil. Jednou i pokadil. Pinďu nasměrovat rovně dolů a rychle zabalit, aby čůral pod sebe a pak je to dobrý. Ale věř, že když budeš mít kluka, radši se to rychle naučíš. Mě teď každej předpovídá holčičku, ale moc tomu nevěřím, takový štěstí nemám. Třeba se to 16. dozvím.
3. led 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mercedesse na NT to vidět nešlo?
3. led 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito ahojky ty máš ale krásnýho prďolku :slight_smile: a vidíš taky jsi zhubla :slight_smile:)

@mercedesse co inhalace nepomohla? Mě ano, tak zkus, ono se to spraví, chce to čas. Já taky myslela, že už to nedám v pátek a v sobotu :-/
3. led 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito na NT jsou to jen dohady, nic není pořádně vyvinutý. Moje dr to říká až v tom 20tt. Prý ani nenaznačuje, protože je to opravdu jen spekulace.

@m_d pomohly, díky nim jsem to jakštakš přežila. Za chvilku jdu zase na to. Kdybych mohla atb, tak je to jednoduchý, ale takhle je to léčení na dlouho.
3. led 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercedesse mě je zase nenapsali a už mě to trápí týden :-/ ale já už teda můžu dýchat, jen vykašlávám a smrkám (barvu sopílku radši ani nebudu popisovat) :slight_smile:)
3. led 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dnes si jedeme pro posteeeel :slight_smile:)
3. led 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d ty už jsi 18tt? nějak ti to utíká :slight_smile:
3. led 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito no prý ano, ale podle mého iphonu jsem v 16tt :slight_smile:))) já nevím :grinning:
3. led 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. led 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d neachjuj :wink: miminko je miminko
3. led 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d mě to zatím vychází dobře. Dneska 12+3 což je 13tt
A co svíčková už bublá? Já jí dělat nebudu, půjdeme na ní na obídek :slight_smile:
3. led 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito já otěhotněla až jsem si v práci vymrčela o 2000kč víc k výplatě :slight_smile:
3. led 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito no joo, navíc je to až v Praze, ale i tak aach jo :-/ :grinning: my taky půjdeme na svíčkovou na oběd :slight_smile:) pojedeme jak se Davča vrátí do Brna pro tu postel, takže se stavíme :slight_smile: spíš by měla už pračka prát a myčka myčkovat :slight_smile:) ale zatím tady koumám přijímací testy na ten obor finština :grinning:
3. led 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d odkud bude ten pelíšek? teď nevím jestli z Ikea jsi ty nebo někdo jiný :slight_smile:
3. led 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek