• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kotito my jsme Ikea :slight_smile:takže z ikei měli jsme ji i ve finsku i když s hezčíma barvičkama :slight_smile:) ale tak co, šedá je taky dobrá :slight_smile:)
3. led 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d uka
3. led 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra197 Ahojky a vitej :wink: Natvrdla? :grinning: Bude hur :grinning: U me uz se to projevuje a vic a vic :grinning: Pockej az tady zaperlim :wink: Ja jsem premyslela o tehotenske joze. Pred tehotenstvim jsme chteli s kamoskou zacit neco delat, ale nestihla jsem to :grinning:

@kotito Ty me vzdy po ranu dostanes :grinning: I si nacural do obliceje? :grinning: :grinning: :grinning:

@m_d Jee, nova postylka?! To se bude spinkat :wink: A co ten kocarek, berete?

@mercedesse Auuu, zanet dutin je hodne bolestivy! Kdyz jsem to mela cca pred rokem, tak jsem myslela, ze umru, boli u toho celkove cela hlava az se mi z toho chtelo zvracet. Skoda s tima ATB :cry: Me tenkrat brzy pomohly a ta uleva.

Ty jo a s tim hubnutim. Me dr rekl, ze je to uplne normalni v 1. trimestru. At se toho nedesim..Ja tedy pribrala, ale ted se drzim :wink: Nebylo mi zle, tim to je. Jen malinko :wink: A vzdy mi udelalo lepe jidlo :slight_smile:
3. led 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko no jsme domluvení, že to spočítáme jak přijede Davča domů :slight_smile: já mám nějaké peníze na to odložené, plus ty moje slavné melouchy :slight_smile:)) takže bychom na to teoreticky měli mít a mě se líbí :slight_smile:
3. led 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d super! a madraci máte zrovna za půlku!!
3. led 2013 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito právě kvůli tomu tam jedeme :slight_smile:))))
3. led 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito hledám ti pro lepší představu jak to vypadá v celku, ale já jsem ložnici nikdy nefotila :-/ max. pár fotek s Juleskem, ale tam je spíš pes, než cokoliv jiného :grinning:
3. led 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d my teda potřebovali s úložným prostorem protože máme pidi domeček a Vojtík je schraňovač vecí, takže máme spoustu zbytečností, protože cokdyby se to jednou hodilo :sunglasses:
3. led 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito joo tak o tom mi ani nevykládej :angry: mám taky doma jednoho takovýho :grinning:
3. led 2013 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d Na takovy postele jsme vubec nekoukali..Ten celek me zajima :grinning: Vypada to zajimave :wink:
A ohledne toho kocarku, kazdy ma svuj styl :wink: A kdyz se Ti libi, tak sup do toho :wink: Kdyz ho budete brat, budete ho mit doma a nebo veris na povery?
3. led 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
V bříšku kručí. Půjdu dostat drahouše od počítače, oblečeme se a hurá na svíčkovou.
Teda kdoví co si nakonec dám. Naposledy když jsem jí nutně potřebovala, dala jsem si opékané bramory s křenovou omáčkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mňam už fakt musím slintám :slight_smile:
3. led 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak to dopadá, když je venku -37 stupnů...i sklo prasklo :slight_smile:))
3. led 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kotito jeee ti závidím :slight_smile:) brou chuť :slight_smile:
3. led 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko já ji pak vyfotím, protože fakt z ložnice nemám snad žádnou fotku :-/ a pak na novým jsme měli úplně jinou :slight_smile:) já nejsem pověrčivá, kdybych byla, nevdávám se v květnu :grinning: ale kvůli rodině ho zavezeme k babičce :slight_smile:
3. led 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d ty jo
3. led 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Dobrou chut! Ze bych si objednala pizzu? :grinning:
3. led 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko jeee pizzaaa :slight_smile: mnaam :slight_smile:)) napiš jakou sis pak dala ať můžu závidět :grinning:
3. led 2013 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, sbíráte už nějaké info ohledně vyřizování mateřské a následně pak rodičovského příspěvku?? Vzhledem k tomu, že jsem prvně těhotná, tak v tom docela tápu, např. kdy je nutné to začít vyřizovat+do kdy se pobírá mateřská a od kdy zase rodičák, kde o to zažádat?? Na Netu jsem toho moc nenašla, a když už, tak z toho moc moudrá nejsem :frowning2: Momentálně mám nemocenskou... A taky jsem slyšela, že když končím nemocenskou a přecházím na mateřskou musím to nahlásit svojí pojišťovně, je na tom něco pravdy?? Jo, a kdy plánujete výběr pediatra? Asi by se měl najít ještě před porodem, ale taky nevím, kdy je nejvhodnější doba?? Poraďte :slight_smile:
3. led 2013 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaaczenka7 ahojky, já zatím jen se snažila zjistit kolik, co bude :slight_smile: ale tak jsem to až nekoumala, abych věděla kam mám jít atd...tipla bych bud sociálku nebo pracák, MD je od zaměstnavatele a je to půl roku, pak musíš na jiný úřad (to nevím který :grinning:) a tam zažádat o rodičovskou :slight_smile: a to si vyberes tu délku sama :slight_smile: a jinak já pediatra vybírala včera :slight_smile: a mám vybráno. Po zítřejší genetice tam budu volat, jsme z malého města a tu co jsem si vybrala mají snad okolo všichni, tak aby tam nebyla nějaká tlačenka :slight_smile:))
3. led 2013 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d Díky za info, taky bych to viděla na ty dva úřady, akorát nevím, od kdy to začít vyřizovat, ať pak něco neprošvihneme :frowning2: U nás snad problém s pediatrem nebude, myslela jsem, že se poptám, tak po 20.tt , jestli to, ale není brzy?? :slight_smile:
3. led 2013 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Jeee, Ty jsi rychlous! Mas i pediatra vybraneho? Tak to pro me bude v Praze spanelska vesnice. Budu se muset spolehnout na internet. Kdyz uz tu mam znamou s prckem, tak nee ze stejny casti Prahy..
3. led 2013 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko noo já zadala pediatr Hustopeče a vyběhly mi dvě na znamylekar.cz a koukala jsem na recenze a pak mi doporučila kamoška tu jednu, že prý dává nejmín ATB, nejkvalitnější léky atd... kdybychom bydleli u rodiču, tak by volba byla jasná. K mé dětské bych šla, byla to úžasná doktorka. Nikdy nedávala antibiotika, jako první ji napadlo, že to nebude neustálý zánět průdušek, ale astma, na trhání mandlí mě taky poslala do Šumperka, než aby mi trhali mandle jen s obstřikem v Přerově atd...zato kam na alergologii kdyby náhodou tak to nevím, nevím ani kam semnou, natož s dítětem :-/
@kaaaczenka7 no asi ano, ale já jsem podle koníka v 18tt takže já bych to už řešit měla :slight_smile:). Tak papíry na MD ti vypíše tvůj gynekolog a ty to odneseš do práce, ale na rodičák to fakt nevím. Asi měsíc předtím než mi skončí mateřská? Já fakt nevím :.)))
3. led 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky tak jse přidávám :slight_smile: sem mladá 19ti letá budoucí maminka. Termín porodu mám 16.7.2013, jsem z Prahy a chtěla bych rodit v krči. Je tady nějaká maminka která je taky z prahy ? :slight_smile:
3. led 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Na znamylekar jsem koukala pri hledani zubare. A nebo se zeptam holek tady na MK. :wink:
@novakovatere vitej :wink: Ja jsem z Phy. Nusle..A v krci je uz zaregistrovana @antymania666. Ja jsem v Podoli..
3. led 2013 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko , konečně jsem někoho našla z Prahy :grinning: a kdo i bude rodit v krči :slight_smile:. Kolik ti prosím je ?
3. led 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko jj zeptej, ono osobní zkušenost někoho, koho znáš je stejně nejlepší :slight_smile:)

holky která z vás je číšnicí? jak leštíte skleničky na víno? :/ já se asi uleštím :slight_smile:)))
3. led 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Ja :wink: Musis mit savou uterku a nejlip vypranou ve skrobu, aby nepoustela chlupy a zkus ji navlhcit :wink: A nebo ja je proste necham oplachnute odkapat (doma) :wink:
@novakovatere Je mi 26 :wink: V jake casti bydlis?
3. led 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. led 2013 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d hele já na všechno leštění používám normálka papírový kuchyňský útěrky a teď třeba i na utírání dětských lahviček.
3. led 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek