• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@mercedesse a nebo to :wink: Chi, kdyz to super vylesti skleneny konferencni stolek nebo i okna, tak i sklenicky :wink:
3. led 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko děkuji :slight_smile: škrob od srdce nesnáším :slight_smile:)

@mercedesse taky jsem to tak leštila nakonec :slight_smile:) ale neodpustila jsem si manželovi jedovatou poznámku :grinning:
3. led 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d My to tak meli v praci, ale doma taky neskrobim :wink: Moje svagrova skrobi i povleceni :grinning: Rano, kdyz u ni spime ji vzdy jkazu poskrabanou bradu :grinning: Ja mam tedy rada mekkou postylku :slight_smile:
3. led 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko já taky :slight_smile: osobně neškrobím ani záclony :slight_smile:) a naškrobené povlečení jeežiš vždycky když si vzpomenu jak jsme převlíkaly postele v nemocnici, uaaa :grinning:DD
3. led 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d zaclony taky ne :wink: Skrob doma nemam..mozna jen bramborovy na vareni :wink: Ty jo, ja jsem porad v perinach :grinning: Jirunka nez odesel do prace mi dal snidani do postele a a ja tady porad lezim :astonished: Musim jit taky ven, ale je tam osklivo :frowning2: A uz mam zase hladik :grinning:
3. led 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novakovatere to je kousicek :wink: Ja na Prazskym! Chodis do prace nebo jsi na PN?
3. led 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kajiko, škole když jsem oznámila mé těhotenství kvůli nevolnostem tak mě chtěla vyrazit tak že jsem musela přerušit... :zipper_mouth: . Jsem hlášená na ÚP stím že nemůžu najít žádnou práci :frowning2:
3. led 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko :slight_smile:)) to já byla ráno s hafanem :slight_smile:) a od té doby jsem pilná včelička, dodělané výplaty mých uklizeček :slight_smile:) peru, umyté nádobí, uklizený obývák :slight_smile: akorát si vařím polívku a pak se půjdu nachystat než přijede Davídek, abychom mohli rovnou vyrazit :slight_smile:) ale neboj nemám každý den takový pilný :slight_smile: jsou dny, kdy jsem jako ty :grinning: a ty mám nejraději :slight_smile:)))
3. led 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@novakovatere tu uz asi nenajdes a kord, kdyz to.na Tobe pujde za chvili videt. Tehotnou nikdo nezamestna.. Ty jo a jak to mas s bydlenim s s pritelem? Jsi mladounka a jeste k tomu "studujici"..Co na to doma? Mas doma podporu? Kdyjsi ma pracaku a nemas oddelano, tak Ti nedaji zadny penizky, vid? Mozma socialka..
3. led 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijo tak přítel byl agresivní tak jsem ho po dvou měsících víkendových vztahů opustila. žiju pouze s mamkou a u ní. Ani právě studující nejsem :-/. Podporu mam doma obrovskou. Na pracáku jsem jen hlášení kvůli tomu aby platily zdravotní ale stejnak mi paní říkala že mi nic nenajdou ale v březnu mam tam zajít.
3. led 2013 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d tak to se mi ulevilo, ze nejsem jedina :grinning: Asi udelam bramboracku, dostali jsme susene houby od nasich..Mnam :wink: A pak asi tu pizzu jestli me nic jineho nenapadne. Na jare bude zase venku lip, ale my budeme slonice :grinning: Chybi mi slunicko a teplicko :wink: Muj je cely den v praci, i zitra, ale prijde kamoska..Tak aspon budeme mit klid na drbani chlapu :grinning:
3. led 2013 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko já ležela tejden a už nevím co roupama, ven asi ještě pár dní jít nemůžu, aby mi ty zkur... dutiny zase nezastydly a doma je to s malým už na bednu. Zítra se asi konečně pustím do žehlení a o víkendu to tu musím konečně pořádně uklidit. Sice jsem ještě pořád taková unavená a nepoužitelná, ale už se musím k něčemu přemluvit, je to tu jak po výbuchu.
3. led 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a s tím škorbením, nikdy jsem nic neškrobila a nějak nevím, proč bych to dělala. Všude cpu spíš aviváž aby to bylo měkoučký a vonělo to. U záclon mi to taky příjde zbytečný. Myslím, že moje mamča ho taky nikdy nepoužívala.
3. led 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko super náplň dne, to bych mohla dělat celý dny :slight_smile:) a tu pizzu bych si dala:slight_smile:)) i bramboracku, já mám zeleninovou :slight_smile:) my jedeme ještě i naočkovat našeho krakena :slight_smile:) abychom na tu výstavu byli vůbec vpuštění :slight_smile:))
3. led 2013 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@novakovatere vítej a gratuluju
3. led 2013 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem ukojená dali jsme si rajskou se špekovým knedlíkem a svíčkovou se šesti a dali jsme si to na půl :grinning:
byla to, ale dobrůtka
3. led 2013 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d teď mě napadlo, nebudeš tu postel s manžou tahat ty, že ne?
3. led 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito jeežiš ženská :grinning: ty děláš chutě :slight_smile:) no jako dělám toho hodně, ale tohle teda ne :slight_smile:)) nebudu :slight_smile: na to má kamarády :slight_smile: nebo si to necháme dovézt domů a vynést do 7 patra stejně jako skříň :slight_smile:
3. led 2013 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d jé vidíš to myslím, že za nákup nad 10tis je dovoz zdarma, ale nevím jak daleko za Brno.
Tak opatrně a pěkné nákupy.
3. led 2013 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito děkuji, ale ještě jedeme na očkování :slight_smile:))
3. led 2013 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d ajo bafánek :wink: stavovali jsme se do Kaufu. Vojtík byl v dobrém rozmaru koupil 2x huggiesky, ty Pampers premium care a vlhčený ubrousky. Pak jsme chtěli nakoupit mi nějaké těhu hadýrky, ale nevím kam jít. v Tescu nic, v Kiku nic....

kde si mám v Brně koupit nějaké těhu hadýrky pod 1000kč ?
3. led 2013 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. led 2013 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já holky na Silvestra zhřešila a dala si jeden punč, ale manžel ho ochutnával a prý se mu zdál velmi slabý, tak snad se mimís nezlobil.
3. led 2013 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito já vím jen CA nebo HM já teda zrovna mám rifle za 1100 ale jsou tam i levnější.... vy jste nákupčí, to je radost nakupovat na mimi, že? :slight_smile:)
3. led 2013 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d to jo je :slight_smile: už se těším na nakupování hadýrek až budeme vědět pro koho :slight_smile:
no myslíš, že tam je i obr velikost na mě?
3. led 2013 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito ale prd já su taky obr :slight_smile:)
3. led 2013 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d teď jsem se hrozně vytočila. Chtěla jsem koupit na aukru kočárek, co chce zkusit ségra. Dala jsem kup teď a začala aukce...vůbec to nechápu. Kdybych si to nevyfotila a neposílala to ségře mms myslela bych si, že jsem pako a kup teď tam nebylo
3. led 2013 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito no tak to je na nastvani :-/ já na aukro už zanevřela dávno...
3. led 2013 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d už mi to teda asi fakt stačí!
3. led 2013 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito můj je taky naprdel, jel z autem do servisu na 16hodinu a na dveřích příjdu hned :slight_smile: Po 15 minutách volal servisákovi kde je a prý si zajel pro jídlo do MC a teď stojí v koloně :grinning:
pořád tam chudák čeká
3. led 2013 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek