• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kotito ja bych na aukru nic drahyho nekoupila..Bala bych se, aby mi to prislo nebo aby pak nebyl problem s reklamaci..Ty uz takhle nakupujes? Ja nemam nic, ani ponozticku :grinning: A o plenach pritel nechce keste slyset.. Ale za to ae vzdy zastavim u detskych oblecku a kocham se a vaham, vzit nebo nevzit :grinning: Vzdy to tam vratim..
@andulka86 urco se nezlobil :grinning: malinko punce neva..ja mela nejaky kavovy liker a taky bych rekla, ze mu chutnal :grinning:
3. led 2013 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko Na aurku jsme nakupovala normálně, ale už asi půl roku to stojí pěkně za prd. Pořád nějaká nová pravidla a stránky mají spoustu chyb, proto se děje co se děje :frowning2: kočárek měl být pro ségru a plenky jsou tak drahý, že když to budeme kupovat postupně nebude to pak asi takovej šok pro peněženku.
Pokojík je hotovej jen se pak vymaluje, postýlku máme, ale hadýrky, a takové ty důležitosti jako chůvičky, monitor dechu....nestojí málo
Nevím jestli by mi pak prošel kočárek co se mi líbí :slight_smile:
Na Vojtíka se musí opatrně a když má nakupovací , nedokážu říct ne :sunglasses:
Už jste koukali na kočárky?
3. led 2013 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito to můj je taky naprdel mělo být můj je taky naprdlej
Ach jo, vy si se mnou holky ještě užijete
3. led 2013 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito :grinning:
Jsky jsi tedy kocarek vybrala?
Ja porad koukam a zkoumam :wink: Ukazuji pritelovi a asi jsme se shodli jaky tvar a i na barvivkach..Jen ted vybrat znacku a to tim, ze si ty kocarky pujdeme osahat do kramu..Pak budu koukat na netu na slevy. Mechci drahy kocarek. Jsou i hezky a kvalitni za "normalni" cenu.
Noo, chuvicka a monitor..pak decka s hrazdickou, sedacka s hrazdickou, postylka,..... vse za tisice..to uz musimd zacit koukat a kupovat..Na vse uz jsem koukala a i vybrala, ale mela jsem to v oblibenych v pc a to se vymaze pri oprave :cry: takze budu hledat znova..
3. led 2013 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.eshopbaby.cz/alpiron-kombinovany-kocarek-alpiron/
Takovy tvar i barva se nam libi a jeste vybrat znacku :wink: chtela bych urco i s vajickem stejne barvy a aby slo na konstrukci nasadit..
3. led 2013 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta barva A3-cernocervena.. Nechci svetlou barvu na kocarek, za chvkli by byl jako prase..kdyz budeme porad cestovat a tsk..uz chci pc, s tim mobilem je na prd sdilet stranky..
3. led 2013 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky...chci se jen zeptat...když mi dopadl dobře genetický ultrazvuk a čekám teď jen na krevní testy, myslíte že je nějaká pravděpodobnost, že bude něco špatně? Děkuji
3. led 2013 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenecka Tak pravděpodobnost je vždycky, ale mysli pozitivně! Nemá smysl se zaobírat, co by kdyby. Neboj. :slight_smile:
3. led 2013 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Nee, zlobit? Jsem naopak rada, ze tady muzeme rict svuj nazor. Ze kdyz se nektera zepta na nazor, tak ji to ostatni rekneme bez urazeni se :wink: Joo, kazdy ma fakt jiny vkus :wink: Vzdyt jsme z ruznych koutu Cech a kazda jina a tak..
Ten Tvuj je takovy retro pro me :wink: Pripomina mi konstrukci v cem nas vozili..Ale neco na nem je..
Me zase segra rekla, kdyz jsem ji ted u nas na malym meste ukazala kocarek co chci, ze ho ma kazda pipka :grinning:
3. led 2013 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Ten co se Ti libi bude asi drahy, vid? A jak je to pak se sportakem? To pak koupis dalsi... Jeste mrknu na Cam :wink: Urco jsem ho uz videla, ale zacinam mit zmatky z tolika znacek a druhu kocarku :grinning:
3. led 2013 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito ten kočárek se mi taky líbí :slight_smile:
3. led 2013 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kajalka jj já vím,když je to tak těžký si nic nepřipouštět :wink:
3. led 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenecka Nesmíš si to přivolávat. Neznáš knížku Tajemství od Rhondy Byrne? Jestli ne, tak doporučuju. Ve zkratce, pokud se něčeho bojíš a myslíš na to, tak si to přivoláváš. Klasickej případ u zkoušek, myslíš na to, jakou otázku nechceš a vsaď se, že si jí vytáhneš. Co jsem si takhle přeprogramovala myšlení, otočil se mi život o 180 stupňů.
3. led 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
3. led 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka beru na vědomí:slight_smile:
3. led 2013 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito kolik stojí ten kočárek? A značka?
3. led 2013 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko právě drahý je, ale nestojím si za tím, že musí být nový.
Máme známé v Portugalsku, tak jestli se nám bude líbit necháme si zjistit cenu tam. Bebecar je značka Portugalská.Je na něj i sporťák i vajíčko.Sporťák bych pak, ale chtěla jiný.
Přítel chce Cam Cortina a o jiném nechce slyšet. Jenže já bych chtěla 4kolku a to je jen Dinamico a to má přední kolečka plastová. Musíme to pořádně okouknout.
Jedna ze sester má Cam Cortinu a jinej by nikdy nechtěla. Bydlí na samotě u rybníku a kočár do terénu super.
Ani my nemůžeme mít nějaký pidi kočárek. K domečku se můžu dostat buď z vršku asi po 30schodech nebo spodem do asi 200m travnatého kopce s pidi chodníčkem :unamused:
3. led 2013 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenecka je to Bebecar sylo class a hloubka stojí kolem 17 000kč :cry:
3. led 2013 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito kurde co to je za cenu :grinning: To mi asi doma neprojde :grinning:
3. led 2013 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko ano ano to je ten Cam Dinamiko, ale chtěla bych všechny kolečka nafukovací...nebo já nevím...musím si na ně šáhnout
3. led 2013 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenecka no mě tato cena taky ne. Použitej je kolem 8000. a v tom Portugalsku myslím bude kolem 11tis novej.
3. led 2013 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Taky bych chtela nafukovaci! Je moc hezkej! Nedavno jsem vozila kamosky casual play a mela zablokovany ty predni kolecka (jsou dve blizko u sebe) a ovladalo se to divne..Mozna kdyby nebyly blokli, tak dobry.
3. led 2013 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko mě se ta tříkolka neveze blbě, ale při nájezdu na chodník kočárkem prostě zahengláš, protože stabilita na jednom kolečku fakt není
3. led 2013 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito A jooo.. ja ho vezla jen na rovnym :wink: Ona ma dve blizoucko u sebe u sebe, to je ta stabilita lepsi.. Taky se mi libilo, ze velka korbicka je na pasy a da se do auta misto autosedacky a mimi tam muze lezet, kdyz je mrnavy..a pry je to povolene.. Jako, je to tezky, tolik druhu a tolik vyhod a nevyhod.. a kazdy jsme jinak narocni :grinning:
3. led 2013 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko já jdu hlavně po velké korbě, protože bych prcka chtěla přez zimu odvozit v hloubce. Nedovedu si představit, že 5měsíčního drobka budu dávat do hloubky na ležáka. To asi fakt ne.
Cortina má všechny korbičky veliké, a sporťák je úplně mega.
3. led 2013 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito to i ja :wink: Ale segra mi ted rekla, ze ze zkusenosti s prckama od jeji svagrovy mrnousci uz kolem pul roku nechteli byt v hluboke a lezet, ze chteli koukat kde co lita.. Tak zase nevim..

Normalne mam pocit, ze uz citim bublinky :wink: Je to dole na deloze a je to bublani a jakoby klepani..Ted docela dost :grinning: Je to zajimavy! :grinning:
3. led 2013 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito no tak to budu mít taky asi problém s tou délkou korbičky. I když zůstanu věrná Firkonu, kterej je hooodně dlouhej, tak mě to děsí, protože Míša se narodil 56cm dlouhej a jestli druhátko bude podobný a bude půlroční na zimu, tak mě klepne.
3. led 2013 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko Tak třeba u Cam jsou polohovatelné zádíčka v hloubce, takže ven prcek uvidí krásně.
Jé tak to gratuluju k prvním pohybům ! :grinning:
3. led 2013 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak holky, vidím že řešíte kočárky, já jsem rozhodnuta pro quinny speedy, uvidíme jestli to bude holka nebo kluk
tenhle pro kluka http://www.google.cz/imgres?q=quinny+speedi+topline&hl=cs&sa=X&tbo=d&biw=1366&bih=582&tbm=isch&tbnid=FKwrM0bOfJgEyM:&imgrefurl=http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php%3Fid%3D1058890&docid=Tx7Pb5c_W-dNqM&imgurl=http://i.mimibazar.cz/h/bc/6/080521/17/f1058890.jpg&w=400&h=300&ei=ZcPlUIavJcHOtAaqg4HoCA&zoom=1&iact=hc&vpx=12&vpy=283&dur=492&hovh=193&hovw=257&tx=162&ty=92&sig=111666870397431966815&page=1&tbnh=133&tbnw=178&start=0&ndsp=25&ved=1t:429,r:8,s:0,i:112

a pro holku stejný jen s růžovým lemováním http://www.google.cz/imgres?q=quinny+speedi+wagtail&hl=cs&tbo=d&biw=1366&bih=582&tbm=isch&tbnid=sEyhv1ePkdnWpM:&imgrefurl=http://archiwumallegro.pl/quinny_speedy_sx_wagtail_3w1_fotelik_maxi_cosi-1102973387.html&docid=ShtTNIH3eP3hJM&imgurl=http://images8.fotosik.pl/168/82befd6051cc3135.jpg&w=258&h=276&ei=hsPlUPPsI8fctAbi-ICwCA&zoom=1&iact=hc&vpx=253&vpy=249&hovh=220&hovw=206&tx=114&ty=142&sig=111666870397431966815&page=3&tbnh=135&tbnw=119&start=66&ndsp=37&ved=1t:429,r:77,s:0,i:321

jinak jestli trojkolka nebo čtyřkolka, je to jen a jen o zvyku, já měla u malé x-lander trojkolku a super, není pravda, že je problém s obrubníkem, jak píšu je to jen o zvyku, já jsem najížděla na obrubník a že jsem dala nejprve nahoru jedno přední kolo a ty dvě u mě jsem netahala nahoru že by jsem stála jen na tom jednom předním kole, ale normálně jsem si těmi dvěmi koly najela až ke kraji obrubníku a pak jen zatalčila, takže jsem na jednom kole nestála, přece nebudu tahat 15ti kilovou konstrukci + dítě, má to velká kola a ty přejely včechno, i 15ti cm obrubník, stačí jen zatlačit, je to fakt jen o zvyku a každému vynovuje něco jiného
3. led 2013 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek