• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@mercedesse ségra měla Chicco, má 3 měsíčního kloučka, ale ten má 7,5kg a už se jí do korbičky ve fusaku nevešel.Tak měnila
3. led 2013 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jdu hodit včerejší slíbenou první fotku prcka, ležel obličejem k nám, tak nešlo udělat projasnění šíje a zítra jdu tedy znovu, snad se prcek otočí jinak
3. led 2013 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@gustinovi barvičky jsou pěkné, ale nelíbí se mi tvar té hluboké korbičky. Příjde mi jak na panenky
3. led 2013 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito sice uvidí, ale chtějí pak vystupovat, takže zjistíš, že je raději dáš do sporťáku, taky jsem si u Míši myslela, že bude v hluboký dýl, ale on v 10.měsících chodil, takže se to taky nedá tak brát.
3. led 2013 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gustinovi jééé
3. led 2013 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Nejsem si jista :wink: Ale streva nejsou dole, tak to bude ono :grinning:
Cam me zacina lakat :grinning: Koukala jsem, ze to maji i jiny kocarky. Bude to fuska jeste. A pritel mi poradil jen ktery se mu nelibi :grinning:
3. led 2013 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gustinovi moc hezkej mimozemšťánek :wink: :grinning:
3. led 2013 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gustinovi Juuu, mimisek :grinning:
3. led 2013 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko
@kotito já bych chtěla ten vínovej, bééé. Asi budu mít smůlu. Ale jsem do něj zamilovaná už dlouho, jen mě děsí ty plasťáky vpředu, jsem zvyklá na nafukovací.
3. led 2013 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím proč se mi ta fotka takhle zbarvila a nevím jak jí teď smazat :unamused:
3. led 2013 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Hezky! Ale mj hnedou mam zakazanou..A ten meda :wink:
3. led 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčiny, koukala jsem, že ode dneška mají v Lídlu rašelinový obklady. Jdou nahřívat v troubě i mikrovlnce. Mám doma a vydržej teplý docela dlouho.
3. led 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kajalka vidíš to chtěla jsem to sem napsat a zapoměla jsem. Vojtík chce taky barevnější...
3. led 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja ted dostala od mamky hrejivou s chladici kompresy..Ma to taky z Lidlu..Tak dnes vyzkousim htejivou na zadicka :wink:
3. led 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko já pecičkovej polštářek využívám skoro každý den.Je to bájo
3. led 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Jee, neznam.. :wink:
3. led 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko to je jen z plátýnka ušitý polštářek a do něj nasypaný třešinkový pecičky. šupneš do mikra a užíváš si teploučka
3. led 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Aha :wink: Ja mam vevnitr nejaky gel a uz si hovim :wink: Jsem dneska nejak mooc znudena.. Nebavi me nemocenska :cry: Tak moc bych chtela do prace..Co vlastne delas Ty, ze jsi doma? Urco jsi to psala, ale vypadlo mi to..
3. led 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito UZ HO MAM OBJEDNANY,Ale velky na cela záda...juchu
3. led 2013 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito co je to za kocar jak je hluboky??
3. led 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antymania666 První je bebecar a ten hnědý Cam dinamico
3. led 2013 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko Po škole jsem pracovala dlouho jako chůva, pak chvilku prodávala kočárky, pak zase chůva a moje poslední práce je kuchtička v takové lepší restauraci tady v Brně. Ty jsi obsluha, ne?
3. led 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito ale bebecar nema takovy kolecka vpredu u sebe...to mi nenaslo
3. led 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Jj, servirka :wink: Takze mas taky napsany jen zaklad a prd na nemocenske? Jak se dostane chuva do kuchyne? :wink:
3. led 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko jinak já doma šílím. Včera jsem byla na liskanec. Sama ze sebou jsem nemohla být, lezla jsem si na nervy. Dneska mě uklidnila doktorka, tak je to lepší, ale i tak jsem unuděná jak blázen, ale tak, že si ani pití nenaliju, protože se mi nechce :unamused:
3. led 2013 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito posles mi odkaz prosim kde je ten prvni kocarek?
3. led 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Presne i ja to takhle mam..
3. led 2013 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko nene mám 14 čistýho ofiko. Teda doufám, že na mě nikdo neudělá žádnou botu. Smlouvu mám 9800+ 4-5000osobní ohodnocení . Výplatnice na 14000 tak snad by to mělo být ok.
Jak jsem se dostala k vaření? Kamoška si otevřela hospůdku a já jí tam pomáhala. Zaučil mě kuchtík co tam vařil a bylo to. Pak si otevřela kamarádka s rodinou catering a začalo se to rozjíždět. Začalo mi to v kuchyni jít a kamoška se nepohodla s tátou a z firmy odešla ona i já.
tím že jsem dělala v cateringu nebylo těžký si práci najít a hlavně mě to baví a řekla bych i jde. Po mateřský pokud se nevrátím tam určitě nebudu mít problém si zase něco najít, protože dělám pro hodně známou firmu v Brně :slight_smile:
Tak to je asi ve shrnutí všechno
3. led 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek