• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
teda holky jste se rozjely :slight_smile:) ale už vás mám dočtený :slight_smile:)) Cam je krásnej kočárek :slight_smile: a ten s diamantíkama je překrásnej :slight_smile:)) jinak postel nemáme, matrace už nebyly, ale máme přijet v sobotu ráno, že dovezou :slight_smile: tak se těším :slight_smile:))
3. led 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d tak aspoň že tak. Copak jste měli dobrého?
3. led 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito V Praze se dela v gastru hlavne kratky dlouhy tyden. Kdyz nepocitam hotely, ale tam nejsou za obedy takove penizky. Ja se uz ted bojim co budu delat pak. Podle me mama uz by nemela delat kr/dl a muj pritel dela taky tak a dite by neznalo uplnou rodinu. S pritelem by jsme se potkavali az v noci v posteli. Chtela bych zkusit nejakou skolu pri mimi. Aspon BC. Jinak pro me by taky nebyl problem neco najit v gastro..
3. led 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito já svíčkovou a manžel nějaký nudle :slight_smile:) ale byly mega ostrý :grinning: potil se jak před popravou :D prošli jsme celou Olympii, v peněžence 35.000,- a na nic jsme nenarazili :-/ to je tak vždycky, když má člověk peníze, tak nic nemají :frowning2:(
3. led 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d To je vzdycky tak..A kdyz ma clovek obdobi, kdy chce usetrit, tak je toho na nakupovani az moc :grinning:
3. led 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko jj to je k vzteku :-// chtěli jsme nějakou skříňku, nebo komodu a prd :-/ pak manželovi se líbily košile a všechno slimfit :-/ chudák můj malej :frowning2:(
3. led 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko to jo..tady taky frčí kr/dl týden.
Uvidíme jestli bude partner ok a bude moct do práce on, byla bych doma a pak asi druhé.
Jinak bude on v domácnosti. Pěkně nám to fungovalo teď v tahu 4roky a myslím, že i s tříletým prckem by to zvládl, ale to je daleko.
Já si právě říkala, že bych si mohla otevřít třeba miniškolku, ale do toho bych musela zatáhnou ségru, protože nemám vystudovanou pedagogiku, nebo hlídat nějakého prcka spolu s naším.
3. led 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky myslíte, že můžu jíst zítra ráno, než půjdeme na tu plodovku? nebo nemám jíst už od večera? saakryš :-/ já nic nevím
3. led 2013 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Uvidíš, že to příjde :slight_smile: a jak jste se domluvili na kočárek? Jsem zvědavka zvědavá :sunglasses:
3. led 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d tyjo asi ne. hledalas to někde na netu?
3. led 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Davča furt váhá kvůli té barvě a říká, že když každý měsíc odložíme 300euro, tak pak budeme mít na novej :slight_smile:) tak já nevím, chtěla bych se na něj alespoň podívat :slight_smile:
3. led 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito zatím ne :slight_smile: chtěla jsem se nejdřív zeptat vás :slight_smile:)
3. led 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d a nebo si za ty prachy koupíte ojetý auto :grinning:
3. led 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito :slight_smile:)))) to bych radši nový další štěně :grinning:
3. led 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d Tak to nevim..Ty uz jdes zitra?
3. led 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko jj zítra ráno :-/ už to koumám na internetu :slight_smile:))
3. led 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Ty joo! Tak to budu drzet palecky!!!! Za jak dlouho se dozvis vysledky?
3. led 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Před samotným zákrokem je nutno dodržet několik doporučení:

nejíst minimálně 3 hodiny před výkonem (nejlépe 6 hodin)
mít pokud možno plný močový měchýř
hlásit každou v minulosti prodělanou alergickou reakci

Co musí žena dodržet po provedeném zákroku?

V zásadě je nutné, aby žena byla alespoň 24 hodin v naprostém klidu. Po dobu dvou týdnů je ještě nutné, aby se vyvarovala jakékoliv větší fyzické zátěži a do této doby tedy setrvala v klidovém režimu. To vše minimalizuje riziko potratu.
@kotito ono ye to bere ale od hrubyho
@kotito jj taky jsem to vykoumala :slight_smile:))
3. led 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. led 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko děkuju, říkala že za 14 dni maximálně 3 týdny :slight_smile:
3. led 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d budeš škytat jak na tebe budeme všechny myslet :wink:
3. led 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito děkuju moc :slight_smile:)) já vám hned napíšu jaký to bylo :slight_smile:)
3. led 2013 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d nene napíšeš nejdřív večer. Pěkně hajej - bez počítače a odpočívej. Nic nepodceň :wink:
3. led 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito neboj nebudu nic dělat, to přísahám :slight_smile:)
3. led 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, mohla bych se k vám přidat? Někdy okolo 19. června čekáme druhé miminko :grinning:
3. led 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d Presne jak pise @kotito! Odpocivat budes.. zase jeden kraasnej den v perinkach :wink: Nejdulezotejsi je uposlechnout to co Ti tam reknou! :wink:
3. led 2013 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenny84 Ahojky, vitame :slight_smile:
3. led 2013 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek