• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@lenny84 Ahoj vítej a gratuluji

pěkně se tu rozrůstáme :slight_smile:
3. led 2013 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenny84 kterýpak si týden ?
3. led 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko jojo tak hlavně já si prostě myslím, že mi akorát po těch výsledích řeknou že malej je naprosto v pořádku a je to kluk a máme se jen a jen těšit :slight_smile: vlastně z té plodovky už zjistí úplně všechno :slight_smile:
3. led 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky děkuju, já už na vás koukala někdy v listopadu, ale tak nějak z pověrčivosti ( už máme jednu špatnou zkušenost ) se k vám přidávám až teď :slight_smile:
3. led 2013 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d jasně, že jo . Malej Davča :grinning:
3. led 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito ukončený 16tt :slight_smile:
3. led 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d To je jasny, ze bude v poradku :wink:

@lenny84 Ja si tehotenstvi "pripustila" a oznamila az po screeningu. Clovek si porad rika, aby to nezakriknul..
3. led 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito jj Davídek juniooor :slight_smile:))
3. led 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko jojo přesně to znám, kdyby nebyly vánoce tak tu radostnou událost taky hned po dobrém screeningu prozradíme, ale tak jsme si s manželem řekli, že vydržíme ještě dva týdny, ať mají překvapení pod stromečkem :grinning: a že to teda překvapení bylo :grinning:
3. led 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lenny84 U nas doma taky :wink: Nasi se mi u stromecku rozbreceli :wink: Pritelova rodina to vedela od zacatku, je to moje drbna :wink:
3. led 2013 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko
@lenny84 taky jsme to měli jako vánoční překvápko a mojí mámu to skoro položilo, byla strašně šťastná a já řvala jako želva, ostatně jako teď pořád. Můj táta začal okamžitě plánovat, jak si budou brát malýho a jak u nich bude, až budu v porodnici. Ty byli fakt skvělý. A reakci u tchýně a tchána radši nekomentuju. To byste mě a je musely dýl znát. Vytáhla poukázku na vnoučátko z obálky, neřekla ani popel a vrátla to zpátky. Strašně mě to mrzelo. Ještěže se letos stěhujeme, normálně bych ji zaškrtila a zavřeli by mě jak za slušnýho člověka.
3. led 2013 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
holky už jste přemýšlely nad kojícím polštářem? Já dumám jestli si nemám koupit ten spací a pak ho používat i na kojení.
Do peřiny se zamotávám a nakonec jsou obě na zemi
3. led 2013 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko já si konečně připadám těhotně, protože tím jak jsme to nikomu neříkali, tak jsem se dostala do stavu, že jsem se koukala na fotky ze sona a těhu průkazku a pořád jsem nevěřila, že se to týká mě :slight_smile:
3. led 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mercedesse ufff některé lidi a jejich chování raději nekomentovat, protože by člověk musel být sprostý! ale je jasné, že to mrzí a zabolí!
3. led 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Ja na nej zatim jen koukala na netu..Ale zadny jsem nevybrala a nevim jestli je tak nutny..
3. led 2013 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito já si říkám, že ho odložím na špek a jako polštář mám manžílka :slight_smile:)) a ten je dokonce samozrahřívací :grinning:
3. led 2013 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kotito Já jsem kojící polštář u Tobiáška využila maximálně, byl to takový ten dlouhý válec, co se dá zapnout i do kruhu a výplň byla z dutého vlákna.
3. led 2013 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito já mám od Nattou, jak jde zapnout do futrálu a je z něj pak i hrazdička pro mimi, na spaní byl super, na kojení jsem moc nevyužívala. Kojila jsem krátce a pak vlivem rodinných událostí přišla o mlíko. A dokud jsem kojila, tak hlavně vleže na posteli.
3. led 2013 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenny84 jojo to je on. Vím, že sestry mají jen malé kojící. Začíná se mi blbě spát, ráno se budím na břiše a nerada bych prcka utiskovala. No asi to ještě nechám být a uvidím s mega pupíkem :slight_smile:
@mercedesse Ja moc tchyni nemusim a od te doby co cekame mrnouse se to ve me nejak mele.. Neni uplne zla, ale vadi mi jeji povaha..A ted s hormonama extremne :wink: Tchan ma ohromnou radost a porad by me opecovaval :wink: Pritel byl hroznej mamanek..To co rekla mama bylo svaty..To jsem ze zacatku neprekousla, ale ted uz vidi to co je spatne a sam si stoji za svym.. :wink: A to na zacatku chtel prestavit dum s ze by jsme sli k nim do baraku do horniho patra :grinning: Brzy pochopkl, ze to nebyl prima napad :grinning:
@kaijko já říkala od začátku, že chci bydlet jedině sama, žádný rodiče, ale bohužel se to všechno tak nějak vyvrbilo. Tchýně se mi nepřiměřeně montuje i do Míši, ale s kočárkem třeba nebyla ani jednou. Tchán taky ne. To by bylo fakt na dlouho, jsou to případi.
3. led 2013 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito počkej, s nákupem máš ještě čas a neboj za chvilku už si na břicho nelehneš ani když bys chtěla :wink:
3. led 2013 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko jojo, to je přesně on
3. led 2013 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko koukám, že to máme super. Moje tchýně se trošku picla (jinak nepije max tak 2dl vína) a chytla hysterák, že jsem zničila jejímu synovy život a ať mě opustí.
Byla u nás ještě tehdy na bytě, měla jsem chuť jí vyhodit, ale ještěže jsem byla klidná. Udělal to Vojtík sám. Řekl jí, ať se jde vyspat a ráno až se vzbudíme ať je pryč. Že pokud si má vybírat tak si už vybral . Netušila jsem, že ho dokážu milovat ještě víc, ale šlo to. Uplynulo asi 6 let a jeho máti se nastěhovala k jeho prarodičům kde jsme se prostě začali potkávat. Mluvíme spolu, ale nevěřím jí. Snaží se co to jde, ale mě si penězma nekoupí. A Vojtík? Ten vůči ní úplně ochladl.
3. led 2013 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito ještě počkej až budeš mít mega bříško, tak se stejně už neotočíš na bříško
3. led 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mercedesse Chapu! Nekdy to je des.. Nejhorsi je, ze si je nemuzeme vybrat sami :grinning: Ja vzdycky ze srandy rikam, ze oni by mi ho nejradsi po porodu vzali a sami vychovali :grinning: Prehanim.. :grinning: Se uz ted desim az tam budeme jezdit (v lete tam jezdime casto, co v Praze v byte a oni maji barak a zahradu a pritel ma supeer segru) a bude mi kecat do toho jak co delam.. To bude muset pritel nastavit pravidlo nebo se zblaznim :grinning:
3. led 2013 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d :slight_smile: jé jak já se těším na bublinky v bříšku ...@kaijko mě dneska natěšila
3. led 2013 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky, my taky budeme jednou tchyne :grinning:
3. led 2013 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Znicila zivot? Ach jo.. Nekdy si neuvedomuji jak to prepisknou :frowning2:
3. led 2013 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek