• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
Gratuluji holčiny..jdu na srdíčko v úterý..:slight_smile: snad tam bude,ale podle velikosti růstu mého pupenda tam je na 100% :slight_smile: ještě to tajíme a,ale jde to těžko a to jsem na začátku :confused: budeme muset s pravdou ven...ale jak mě je zle:frowning2: všem klidné a pohodové těhulkování...
25. lis 2012 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@romuska určitě nám napiš, jak jste dopadli :slight_smile: já to dnes završila tím, že ve 4 ráno jsem běžela zvracet :-/
26. lis 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já se teď cítím pořád tak strašně unavená a nervózní, jak jste na tom vy, taky to tak některá máte?
26. lis 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky.nem nervóza snad na chvilku ustoupila, ale unavená jsem strašně, přijdu z práce a šla bych spát....a strašně mě bolí záda v kříži, jako když mám ms...a jinak stále stejná písnička o nevolnostech :slight_smile:
26. lis 2012 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky.nem S tou únavou to mám stejné, prospala bych den! V práci se držím, ale jako déle jak do 8 večer nevydržím :slight_smile:) pořád spím.
26. lis 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky, v jakém týdnu jste dostaly průkazku? Já jdu na 2.kontrolu v úterý 4.12. a to bych měla být 10+2tt. tak třeba už ji budu mít? :slight_smile:
26. lis 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@besita ja bych ji dostala uz ted, ale musela jsem na autobus... tak ji dostanu za tyden, to budu podle ms 9+5 a podle utz 9+0
26. lis 2012 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@m_d a jaké jméno? :slight_smile:
26. lis 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve_zlobidlo holčička bude Elizabeth a chlapeček David :slight_smile:
26. lis 2012 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@m_d mě se líbí Alžběta, ale to mi neprojde :slight_smile:
26. lis 2012 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve_zlobidlo Alžběta je taky pěkný jméno :slight_smile: ale je to manželova babička se kterou nemám úplně super vztahy, vy už jste nad tím přemýšleli? :slight_smile:
26. lis 2012 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@besita ja ji dostala hned jak se ukazalo srdicko, to byl 7tt myslim :slight_smile:
26. lis 2012 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@m_d no, asi pred rokem :grinning: ted jsme se o tom jeste nebavili, jen jsem mu zatrhla Kristiána :grinning: a vcera mi manzel zakazal druhe jmeno, ze mu to pripada zbytecne... pritom ja jsem chtela dat druhe jmeno po JEHO babicce nebo dedeckovi, tak nevim, co mu na tom vadi :frowning2:
26. lis 2012 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve_zlobidlo vzdyt Kristian je krasne jmeno :slight_smile: a druhe jmeno me se libi ale predstava jeho podepisovani :slight_smile:)))
26. lis 2012 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@m_d krasne mozna je, ale ne k nasemu prijmeni :grinning:
26. lis 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve_zlobidlo ahaaa :slight_smile:)) no k našemu se ta jména hodí :slight_smile:
26. lis 2012 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak už to vypadá, že sem patřím :slight_smile: 8.tt
26. lis 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@m_d Já naštěstí neblinkám..jen mám žaludek jak na vodě a neustále se jen nadrapuji a nic... je to hnus:frowning2:únavu moc nepocituji,celý den lítám kolem malýho a většího a taky i velkého :grinning: a volala mi sestřička a přeobjednala mě až na 5.12:frowning2: SE ZBLÁZNILA ASI!!!
26. lis 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romuska to mě mrzí, že až za tak dlouho :-/ já jdu na další 11. 12. už se nemůžu dočkat :slight_smile: jinak já včera zvracela ve 3 ráno, prostě z ničeho nic mě vzbudil pocit, že mám žaludeční šťávy v puse a už jsem letěla, celý den jsem byla doma. Avšak od 7 od rána jsem řešila problémy v práci :-/ no děs, dnes padlo rozhodnutí, že po novým roce končím :frowning2: nastupuji od ledna na dovolenou a v momentě kdy ji vyberu jdu na neschopenku...a dnes opět nemůžu spát, je 0:47 a já jsem úúúplně vzhůru a přitom padám únavou na pusu a když lehnu, tak nic. Nechci budit manžela a psíka, tak sedím v obýváku u televize :-/
27. lis 2012 v 00:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d už v 7 týdnu jooo? páni, já tam byla na první potvrzení myslím 6+3 tt a to mi nic nedali. Chápu, že do ukončení 3.měsíce je to rizikové, ale taky už bych ji chtěla :slight_smile:) víš, takové to "písemné potvrzení" - já jsem těhulkaa :grinning:
27. lis 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, už nějaký ten den sleduji tuto stránku a doufala jsem že jsem také budu patřit. Před 14 dny jsem byla na kontrole u doktora a ten mi udělal ultrazvuk s tím, že vidí pouze gestační váček a že budeme moudřejší za 14 dní, tedy dnes :slight_smile:
Nikdy bych nevěřila jak nekončeně dlouhé mohou být dva týdny čekání...před chvílí jsem se vrátila z prohlídky a už nám tlouklo i srdíčko - chtělo se mi hrozně brečet. Podle všecho bych měla být v 7tt, takže jsem ráda, že patřím právě sem :slight_smile:
27. lis 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@besita mě kamarádka taky říkala, že mi ji dal brzo :slight_smile:, ale asi je to doktor od doktora, právě v těhle 3 měsících je to všechno tak vážné. Já už měla infekci v oku, bolesti v podbřišku a byla jsem ráda, že ji mám. Když jsem řekla, jsem těhotná, tak každej doktor a máte průkazku?
27. lis 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@le_nu_le gratuluji a vítej mezi námi mamino :slight_smile:
27. lis 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky chtela jsem se jen zeptat...dela vas gyndar kazdou kontrolu taky uzv nebo jen klasicky 3uzv za cele tehu?????u nas dela jen ty tri ale na dverich v tom ceniku jak to byva tak ma napsany ze si mamina muze zaplatit 1000kc a bude uzv pri kazde kontrole.....pri nasem prvnim tehu jsem si to neplatila...a trochu sem litovala pac jsem se vzdycky na uzv hrozne tesila....aby mi rekl jak je mimco velky a tak....proste videt ho co tam dela....a vzdycky sem musema tak dlouho cekat.....tak ted uvazuju ze se domluvim a zaplatim si ten malicky nadstandart....abych mela poteseni na kazde kontrole......
27. lis 2012 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda!Tak já byla včera na kontrole naposledy v Caru(jsme po IVF)a příští týden už jdu ke svému DRr.tak se na něj už těším:slight_smile:Mimčo zatím roste tak jak má tak jsem moc štastná :slight_smile: Už jsme to řekli i naši malý protože po mě pořát hopsala tak ted už dává pozor :wink:
27. lis 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@ivanky gratuluji moc ať jste zdraví :slight_smile:

@rozalenka mě dělá uzv pokaždé
27. lis 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, taky vám bývá tak strašně zle??? už mesic denodenne zvracim :-/ a mam asi tak nula energie :-/ přitel uz nadava, ze je doma bordel, nemam silu ani vyluxovat :rolling_eyes:
27. lis 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie chápu, mám to stejně a když náhodou tu energii mám, radši jdu ven na procházku s hafanem nebo vařím :slight_smile:
27. lis 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie já mám energii v mínusu, fakt hnus..ale už nezvracím, jen se pravidelně nasucho dávím...domácnost to taky pocítila, naštěstí manžel nemá problém vyluxovat nebo vytřít..už jen pár týdnů a bude to lepší (tím utěšuju nejen sama sebe :sweat_smile: )
27. lis 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d já ji taky dostala brzy, až jsem se nestačila divit asi v 6 tt
27. lis 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek