Termín porodu červen/červenec 2013 🙂

Tak, jsem zvědavá, kolik z nás už ví, že bude rodit v tomto termínu? 🙂
romuska
25. lis 2012
Gratuluji holčiny..jdu na srdíčko v úterý..🙂 snad tam bude,ale podle velikosti růstu mého pupenda tam je na 100% 🙂 ještě to tajíme a,ale jde to těžko a to jsem na začátku =-) budeme muset s pravdou ven...ale jak mě je zle😞 všem klidné a pohodové těhulkování...
m_d
26. lis 2012
@romuska určitě nám napiš, jak jste dopadli 🙂 já to dnes završila tím, že ve 4 ráno jsem běžela zvracet 😕
marky.nem
26. lis 2012
Já se teď cítím pořád tak strašně unavená a nervózní, jak jste na tom vy, taky to tak některá máte?
marketkab
26. lis 2012
@marky.nem nervóza snad na chvilku ustoupila, ale unavená jsem strašně, přijdu z práce a šla bych spát....a strašně mě bolí záda v kříži, jako když mám ms...a jinak stále stejná písnička o nevolnostech 🙂
besita
26. lis 2012
@marky.nem S tou únavou to mám stejné, prospala bych den! V práci se držím, ale jako déle jak do 8 večer nevydržím 🙂) pořád spím.
besita
26. lis 2012
Jo holky, v jakém týdnu jste dostaly průkazku? Já jdu na 2.kontrolu v úterý 4.12. a to bych měla být 10+2tt. tak třeba už ji budu mít? 🙂
veve_zlobidloautor
26. lis 2012
@besita ja bych ji dostala uz ted, ale musela jsem na autobus... tak ji dostanu za tyden, to budu podle ms 9+5 a podle utz 9+0
veve_zlobidloautor
26. lis 2012
@m_d a jaké jméno? 🙂
m_d
26. lis 2012
@veve_zlobidlo holčička bude Elizabeth a chlapeček David 🙂
veve_zlobidloautor
26. lis 2012
@m_d mě se líbí Alžběta, ale to mi neprojde 🙂
m_d
26. lis 2012
@veve_zlobidlo Alžběta je taky pěkný jméno 🙂 ale je to manželova babička se kterou nemám úplně super vztahy, vy už jste nad tím přemýšleli? 🙂
m_d
26. lis 2012
@besita ja ji dostala hned jak se ukazalo srdicko, to byl 7tt myslim 🙂
veve_zlobidloautor
26. lis 2012
@m_d no, asi pred rokem 😃 ted jsme se o tom jeste nebavili, jen jsem mu zatrhla Kristiána 😃 a vcera mi manzel zakazal druhe jmeno, ze mu to pripada zbytecne... pritom ja jsem chtela dat druhe jmeno po JEHO babicce nebo dedeckovi, tak nevim, co mu na tom vadi 😞
m_d
26. lis 2012
@veve_zlobidlo vzdyt Kristian je krasne jmeno 🙂 a druhe jmeno me se libi ale predstava jeho podepisovani 🙂)))
veve_zlobidloautor
26. lis 2012
@m_d krasne mozna je, ale ne k nasemu prijmeni 😃
m_d
26. lis 2012
@veve_zlobidlo ahaaa 🙂)) no k našemu se ta jména hodí 🙂
mendie
26. lis 2012
Ahoj, tak už to vypadá, že sem patřím 🙂 8.tt
romuska
26. lis 2012
@m_d Já naštěstí neblinkám..jen mám žaludek jak na vodě a neustále se jen nadrapuji a nic... je to hnus😞únavu moc nepocituji,celý den lítám kolem malýho a většího a taky i velkého 😃 a volala mi sestřička a přeobjednala mě až na 5.12😞 SE ZBLÁZNILA ASI!!!
m_d
26. lis 2012
@romuska to mě mrzí, že až za tak dlouho 😕 já jdu na další 11. 12. už se nemůžu dočkat 🙂 jinak já včera zvracela ve 3 ráno, prostě z ničeho nic mě vzbudil pocit, že mám žaludeční šťávy v puse a už jsem letěla, celý den jsem byla doma. Avšak od 7 od rána jsem řešila problémy v práci 😕 no děs, dnes padlo rozhodnutí, že po novým roce končím 😞 nastupuji od ledna na dovolenou a v momentě kdy ji vyberu jdu na neschopenku...a dnes opět nemůžu spát, je 0:47 a já jsem úúúplně vzhůru a přitom padám únavou na pusu a když lehnu, tak nic. Nechci budit manžela a psíka, tak sedím v obýváku u televize 😕
besita
27. lis 2012
@m_d už v 7 týdnu jooo? páni, já tam byla na první potvrzení myslím 6+3 tt a to mi nic nedali. Chápu, že do ukončení 3.měsíce je to rizikové, ale taky už bych ji chtěla 🙂) víš, takové to "písemné potvrzení" - já jsem těhulkaa 😃
le_nu_le
27. lis 2012
Ahoj holky, už nějaký ten den sleduji tuto stránku a doufala jsem že jsem také budu patřit. Před 14 dny jsem byla na kontrole u doktora a ten mi udělal ultrazvuk s tím, že vidí pouze gestační váček a že budeme moudřejší za 14 dní, tedy dnes 🙂
Nikdy bych nevěřila jak nekončeně dlouhé mohou být dva týdny čekání...před chvílí jsem se vrátila z prohlídky a už nám tlouklo i srdíčko - chtělo se mi hrozně brečet. Podle všecho bych měla být v 7tt, takže jsem ráda, že patřím právě sem 🙂
m_d
27. lis 2012
@besita mě kamarádka taky říkala, že mi ji dal brzo 🙂, ale asi je to doktor od doktora, právě v těhle 3 měsících je to všechno tak vážné. Já už měla infekci v oku, bolesti v podbřišku a byla jsem ráda, že ji mám. Když jsem řekla, jsem těhotná, tak každej doktor a máte průkazku?
m_d
27. lis 2012
@le_nu_le gratuluji a vítej mezi námi mamino 🙂
rozalenka
27. lis 2012
holky chtela jsem se jen zeptat...dela vas gyndar kazdou kontrolu taky uzv nebo jen klasicky 3uzv za cele tehu?????u nas dela jen ty tri ale na dverich v tom ceniku jak to byva tak ma napsany ze si mamina muze zaplatit 1000kc a bude uzv pri kazde kontrole.....pri nasem prvnim tehu jsem si to neplatila...a trochu sem litovala pac jsem se vzdycky na uzv hrozne tesila....aby mi rekl jak je mimco velky a tak....proste videt ho co tam dela....a vzdycky sem musema tak dlouho cekat.....tak ted uvazuju ze se domluvim a zaplatim si ten malicky nadstandart....abych mela poteseni na kazde kontrole......
ivanky
27. lis 2012
Ahojda!Tak já byla včera na kontrole naposledy v Caru(jsme po IVF)a příští týden už jdu ke svému DRr.tak se na něj už těším🙂Mimčo zatím roste tak jak má tak jsem moc štastná 🙂 Už jsme to řekli i naši malý protože po mě pořát hopsala tak ted už dává pozor 😉
m_d
27. lis 2012
@ivanky gratuluji moc ať jste zdraví 🙂

@rozalenka mě dělá uzv pokaždé
gwennie
27. lis 2012
holky, taky vám bývá tak strašně zle??? už mesic denodenne zvracim 😕 a mam asi tak nula energie 😕 přitel uz nadava, ze je doma bordel, nemam silu ani vyluxovat 8-(
m_d
27. lis 2012
@gwennie chápu, mám to stejně a když náhodou tu energii mám, radši jdu ven na procházku s hafanem nebo vařím 🙂
marketkab
27. lis 2012
@gwennie já mám energii v mínusu, fakt hnus..ale už nezvracím, jen se pravidelně nasucho dávím...domácnost to taky pocítila, naštěstí manžel nemá problém vyluxovat nebo vytřít..už jen pár týdnů a bude to lepší (tím utěšuju nejen sama sebe :-N )
kkklarka
27. lis 2012
@m_d já ji taky dostala brzy, až jsem se nestačila divit asi v 6 tt