• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kaijko to jo no a místo toho aby se zbavila mě zbavila se syna :unamused: doufám, že taková nikdy nebudu
3. led 2013 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito To je smutny! Presne, takova taky nikdy nechci byt!
Moje tchyne pochopila, ze me musi brat. I svagrova ji jednou vynadala at na me prestane nadavat (nikdy nic nerekla primo me), ze mam na Jirika dobrej vliv..Nez jsem s nim zacla, tak ho bylo dost.. Dalo mi praci ho "srovnat" :grinning: Ale prineslo to ovoce :wink: Ted bude nejlepsi tata na svete :slight_smile: Hlavne vzdycky, kdyz se popiji na zahrade u grilovani, tak vzdy aspon jednou za vecer rekne jak me miluje :wink: Tak vi tchyne, ze nema sanci..A tvrdi uz, ze me ma rada :grinning:
3. led 2013 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tchýně sice budu, ale nevím proč bych kvůli tomu měla trpět předem a taková jako ta moje určitě ne, máme hodně odlišnou povahu a chování. Neříkám, že nepolezu snaše na nervy.
3. led 2013 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito kočko ta moje řekla to stejný....a nebýt mě, tak syn sedí v kriminále a dluhů má plnou prdel :-/ ale jak říkala
@kaijko taky budeme jednou tchýně, tak snad budeme lepší, když jsme se poučily z jejich chyb :slight_smile:
@mercedesse my ze začátku bydleli s manželovou babičkou, vyústilo to v takovou nenávist, že to je strašný....každý má být ve svým, přesně jak říkáš...někdy to bohužel nejde, ale pokud to jen trošku jde, tak rychle pryč :slight_smile:
4. led 2013 v 00:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
teda holky ...my budeme skvělé tchýně! Jak jinak! Když si náš syn nebo dcera vybere partnera pro život, bude to náš-naše další dcera nebo syn :slight_smile: teda doufám.

Teda doufám, že to nebude nějakej pokerovanej zfetovanej motorkář :angry:
S takovím jsem totiž ve 14 řádila já :sunglasses:

Já včera úplně odpadla, ani jsem vám nepopřála dobrou noc, těhulky moje.

Tak teď popřeju krásné dobré ránko, bříškatice :wink:
4. led 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :wink:
Ja zase cumakovala do noci, pak prisel Jiruna, jsem se vzbudila a zase jsem cumakovala...
Tak nejak zjistuji po cem me pali zaha a vcera jsem zjistila, ze z malinovy stavy, predevcirem z jahodovyho dzusu, ale jablecnej mi nevadi, nesmim rajskou....
Za chvili nebudu moct nic a pak prijde kojeni a to tuplem nebudu moct nic..
Co dnes varite holky moje? :wink:
4. led 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko to jo to kojení bude teprve něco.
Dneska jsem to opět vychytala. Ráno jsem se vztekla, že nemám co na sebe a jedeme nakupovat hadýrky na mamču :slight_smile:
Obídek bude dnes asi v nějakým salátovým baru.
Večer budu dělat rizotko :wink:

Asi po 4 letech jdeme do nenáviděné Vaňkovky, doufám, že jí zvládnem :confounded:

CO budeš klohnit ty?
4. led 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Vankovky?
Jee, jdes nakupovat hadyrky? Tak hodne stesti at toho najdes co nejvic at jsi kocka :wink: Pak se pochlub cos nakoupila! A v jakych kramech (znacky) at mame inspiraci.. :wink:
Jeste zase nevim..ale musim na jeden den. Vidim to na nejaky steak..Milacek je v praci do rana a v sobotu chce jet za tchanovcema. Uz se tesim na deti :wink: Jen co prijedeme hura ke svagrovy :grinning:
Kamaradka se tak vynervovala, ze nebude mit mliko az ho ztratila. Ja si rikam, ze by bylo super kojit, ale tase kdyz nebude tak nebude, nezmenime to..
4. led 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko jasně prostě buď bude nebo prostě ne . Hlavně, že bude mimčo :grinning:

no jsem z té Vaňkovky na nervy, ale HM a CaA jsou pohromadě jen tam :unamused:
4. led 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tož jsem se tu pobavila, že taky budem tchýně. Když to tak vezmu (čekáme nejspíš kluka), tak se třebas moje snacha ještě ani nenarodila. :grinning: Doufám teda, že už jí není dvacet, to bych rozdejchávala těžce :grinning:
No a moje tchýně.. falešná a maskuje to za mega přeslazenost. Ale když si myslí, že jí nikdo nevidí, neslyší, to je kanál.
První rok, kdy to vlastně mezi mnou a mužem nebylo vážný, to bylo v pohodě. Pak ale přituhlo. Poprosili jsme je, jestli bysme u nich mohli v podkroví, který bylo až na 1 místnost a wc neobyvatelný, bydlet, že až začnem pracovat, doděláme to na vlastní náklady. Nejdřív že jo a když se to blížilo, v žádným případě. Muž smí zůstat, ale sám. Tož se odstěhoval i se mnou :grinning: Půl roku mě pak ani nepozdravila. Jako studenti jsme to měli v nájmu krušný. Když jsme se o pár let pozdějš rozhodli, že se vezmem, to bylo mailů a sms mužovi, ať si mě nebere, ať veme rozum do hrsti, ať se vrátí domů,ale sám, že jsou demogratická (přesně tak to napsali) rodina a že to vyřešej. Když nic nepomohlo, vyhrožovali, jak nám nedaj ani korunu. Jenže my od nich stejně nic nechtěli. Zvažovali jsme, že je nepozvem, ale dobrá vůle zvítězila. Po svatbě se mnou tchýně další půlrok nemluvila. Já s ní taky ne. Od doby, co jsme jim řekli, že jsme v tom, se mnou zas nemluví. Je mi to fuk. Před ostatníma ale cukruje, o mně mluví zásadně ve 3. osobě. Na to mimino řekla akorát, že je na babičku moc mladá a že víc se k tomu vyjadřovat nebude. Ještě, než jsme jí to řekli, slibovala nám x měsíců k vánocům peníze. Co myslíte? Dostali jsme nočník za 120 kč. Asi za trest nebo co.
No to jen tak ve zkratce :grinning:
4. led 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka tak to je taky pecka :grinning: Jaky duvod maji se takhle chovat. To jako, ze jim bereme syny? :grinning: Ja to nechapu..
Me ted tchyne dostala :grinning: Pry:My Vam prispejeme 5tis na kocar..Ja samozrejme slusne odmitla, ze tolik penez v zadnym pripade a ze drahe veci si koupime sami..Ale ze dekujeme! Tak na tom trvala..To uz jsem nekomentovala..Ten ton jakym to rekla a zase aby to vypadalo velkoryse. Pak jsme byli s pritelem sami a me napadlo se zeptat na 5tis co jsme jim pujcili pred pul rokem. Hned jsem rekla, ze jim urco rekl at je uz neresi, ze je nechceme nazpatek. A ono fakt! Ani se se mnou neporadil (mame spolecne penizky a ja drzim"kasu", pritel nikdy neumel setrit a mel i v minulosti prusvihy z kterych jsem mu pomohla)..Ale ten ton jak nam ty penize nabidla! Takze ja vybuch smichu a rikam, tak nam vlastne tu pujcku vrati :grinning: Pritom ani ty penize nepotrebovali pujcit, urcite je meli..ale jako by ona cekala, ze jim je pritel necha. Ja od nich opravdu nic necekala ani necekam. My chceme mimiska a postarame se :wink:
4. led 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kajalka @kaijko Teda děvčata vůbec vám nezávidím. :frowning2: Já mám druhou maminku fajn. Jsme sice každá z jiného těsta, máme jiné hodnoty a zájmy, ale vycházíme spolu bez problémů, spíš velice dobře. Je to taková dobrá duše. Většinou to myslí dobře, ale provedení trochu pokulhává, nebo se vůbec neshoduje s tím, co bych si představovala já. Naše postoje jsme si ale ujasnili už před dlouhou dobou (jsme s manželem už skoro 9 let a necelý rok manželé), ona mě respektuje a já zase ji. Když chce něco koupit, raději se zeptá co. Ví, že nesnáším jakékoli lapače prachu, serepetičky a vůbec neúčelnosti. Ráda jí poradím a obě jsme spokojené. Má dva syny, oba se ženili loni v létě v rozmezí 14 dní a my obě se švagrovou čekáme mimi skoro ve stejném termínu (oni chtěli, nám se prostě nějak zadařilo). Zprávu o miminku u stromečku skoro obrečela nadšením (nikdo to od nás nečekal) a věřím, že bude super babička. :slight_smile:
4. led 2013 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eliska_z To je super, že existujou i normální tchýně. :slight_smile:
4. led 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka Tak nevím jestli je normální :grinning: ale mě vyhovuje. Snad bych ji ani tchýní nenazvala :slight_smile: To označení mi přijde docela negativní. Takže raději používám "druhá maminka", "manželova maminka", "Honzova mamka" a tak podobně :slight_smile:
4. led 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliska_z Tak to je super, ze to mate takhle vyresene..Jakoby jste si urcili pravidla :wink:
Jak dlouho jste se o mimi snazili?
U tchanovcu je taky ohromna radost :grinning: Asi ted uz tchyne pochopila, ze se mnou nic nenadela! Prosli jsme si s pritelem umely oplodneni (problem na me strane) a dost veci..Ta radost je i proto, ze je priteli 33 a uz u nej doma plasili s lososama po proudu :grinning: Privedl si me kdyz mi bylo 22let a jemu 27let. Asi si tchyne myslela, ze jsem mlady strevo a necham si do vseho kecat, ale spletla se. Mam svoji hlavu a rada ji pouzivam a jsem samostatna!
Uz vite co cekate?
4. led 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliska_z jooo, tak to závidím, ta moje bestie nemá chybu. I přítel je na ně moc a moc naštvanej na oba, takže stěhování je už na blízku.
4. led 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko tobě 5 tisíc nám 150tisíc a ještě krade peníze Michalovi z účtu z tržeb, tenhle rok budeme všechno razantně oddělovat, aby neměla přístup
4. led 2013 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. led 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko a to nepočítám rekonstrukci tohodle baráku cca 1000000,- který už jsme mohli cpát do našeho vlastního.
4. led 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko My se nesnažili. Miminko jsme opravdu neplánovali. Chtěli jsme tak za rok/dva, až po mých zkouškách a zavedení se jako samostatně pracující... Jenže se nějak stalo a nedá se s tím nic dělat. Mysleli jsme taky, že po manželových zdravotních problémech a léčbě, co mu nasadili, to ani nebude přirozeně možné. Doktoři mu tvrdili, že to pravděpodobně nepůjde. O to větší překvapení to bylo.
Nechtěli jsme vědět, co to bude. Doktor na screeningu sice říkal, že je to pěkně vidět a kdybychom chtěli, řekl by nám to. My si ale počkáme. Však je to stejně jedno a už to nijak neovlivníme. Hlavně aby to bylo zdravé.
@mercedesse Jsem moc ráda, že jsem nedopadla jako ty, nebo jiné holky tady. 150t je fakt síla. To je normálně na trestní oznámení...
4. led 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercedesse Taky bych chtěla nepočítat milion :grinning:
4. led 2013 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliska_z Jee, Vy to oba vydrzite? Tak to obdivuji! My tedy neee :grinning: Samozrejme nejdulezitejsi je, aby mimi bylo zdrave, ale jsme oba mooc zvedavi :grinning:

@mercedesse tech penez je skoda! To uz jste fakt mohli davat do vlastniho..Ale na to uz je pozde..skoda.. Kdyz Te takhle ctu, tak moje tchyne je nic oproti tvy..Spis se musim srovnat s jeji povahou a neresit ji tolik..
4. led 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Hele, kocicko! :grinning: Ja se normalne zamilovala do cam! Koukam na nej na netu a kraaasa. Jen ty predni kolecka :cry: Uz ma pritel zahlceny whatsApp na telefonu odkazama na cam :grinning: Me se libi ten sedivej, i ruzovej, vinovej.. chi..Ted odepsal, ze je krasnej!
4. led 2013 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko Manžel na začátku říkal, že by to chtěl vědět, ale že pokud nechci já, tak se přizpůsobí, protože on není těhotný :grinning: Po screeningu měl pocit, že když to doktor zkoumal, že on viděl holčičku, ale moc tomu nevěřím. Neměl brýle a já na tom monitoru viděla prd (teda ani jsem se moc nesnažilo něco vidět). Jeho brácha chce holčičku Adélku a nechají si to říct, až to půjde. My nemáme žádné přání. Možná bych raději holčičku, ale vnitřně mám pocit, že to bude kluk a i to by bylo fajn...
Vy si přejete něco konkrétního?
4. led 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to je hrůza, člověk tady chvíli není a pak musí dočítat pomalu půl hodiny:grinning:

My stále ještě kočárek neřešíme, jen mě napadlo se poohlížet po kočárku, který bude mít delší korbičku nebo prostě to, kde to miminko leží, protože v zimě by se tam podle mě špatně vešlo... I když já si myslím, že budeme mít prťouska, ale stejně.. Zimní oblečení nějaký ten fusak, t v tom kočárku zabere spoustu místa a pak ještě kočárek s dobrými kolečka, protože nebudeme jezdit jen po chodnících.. Ten FIALOVÝ KOČÁREK je mooooc krásný:slight_smile: fialová je prostě super barva:slight_smile: A s těmi kočárky mi ještě radila kamarádka, že jsou lepší ty, co se jim dá "stříška" stáhnout víc dolů a je delší, že tam pak tolik na miminko nefouká:slight_smile:

Pediatra teda také vybraného nemáme.. Já nevim no.. já si prostě říkám, že je ještě brzy aby se něco nezakřiklo, tak chci ještě počkat alespoň po těch genetických testech v 16.týdnu.. A ty už nás čekají za chvíli.

A nad kojícím polštářem jsem začala přemýšlet včera, protože posledních pár dnů se mi strašně špatně spí.. Pořád se budím, nemůžu najít polohu co by mi vyhovovala. Mám pocit že mě tlačí a píchá celé bříško... tak nevím co se to děje... A třeba by mi ten polstar ulevil, když bych s ním spala, každopádně jsem ráda, že existují levnější varianty:slight_smile:2000 je fakt pálka..

No holky a ty vaše tchýně.. fakt hrůza.. Az na elisku_z :slight_smile: já mám tchyni taky vcelku v poho, ale jak říká manžel, je psycho:slight_smile: Což mě došlo až nedávno (téměř po 3 letech co jí znám) je to hrozná řešitelka.. Zbytečně sama sebe stresuje, ale já už jsem si zvykla, tak jí vyslechnu, sebe nestresuju a ani se ji nesnazim uklidnit protoze to nema cenu:slight_smile:
4. led 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliska_z Pritel tvrdi, ze by chtel doma malej haremek :grinning: Preje si asi princeznu, i kdyz tvrdi, ze je mu to jedno, hlavne at je zdrave! Ja ani nevim..Pro me je zazrak, ze tam smudla je..Od puberty jsem vedela, ze to nebude jednoduche. Ale citim tam holcicku. Prala bych si Lauru :wink: My se na screeningu zapomeli zeptat, trochu nas tam vydesili a jak na konec rekl dr, ze je to krasne mimi, tak jsme si na to nevzpomeli. Muj lekar to nevidel, ale jdu 18. a to rikal, ze uz to mozna pujde poznat :wink:
Myslis, ze bys to bez vysvetleni poznala co tam je? Ja se nekdy v tech utz ztracim..I kdyz ted uz to jde videt hezky..uzasny je jak se daji spocitat prstiky a uz je to miniaturni clovicek :grinning:
4. led 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jsme doma, nějaké výsledky budeme mít ještě dnes. Vůbec to nebolelo a paní doktorka byla hrozně milá :slight_smile:) velké zjištění dne, že predátorek...je vlastně predátorka. Už podruhé mi to tvrdí, takže se asi moje mateřská intuice spletla :slight_smile:) večer vám napíšu víc :slight_smile:) teď jdu hají :slight_smile:)
4. led 2013 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d taky si myslím že čekáme kluka:slight_smile:) Tak to je dobře že to nebolelo:slight_smile: Hezky odpočívej a držím palce, aby vše bylo v pořádku:slight_smile:
4. led 2013 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko Já bych to asi nepoznala. Na podivné tvary nejsem :grinning: Prstíčky, ručičky a nožičky jsou vidět dobře, ale takovou drobnost, jestli tam při určitém natočení něco je, nebo není... :slight_smile: Já jsem naštěstí kvůli jiným zdravotním problémům prodělala dost testů a věděla, že co se mě týče, mělo by být vše ok. Jen u manžela to byla opravdu náhoda.

@m_d Super, tak gratulace k predátorce :wink:
4. led 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Super, že už to máš za sebou. Hlavně odpočívej.
4. led 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek