• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@m_d tak hezky odpocivej..super, ze to nebolelo a ze dr byla mila :wink: Vysledky budou ok! Takze nee Davidek? Juu, pipinka :wink:
4. led 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliska_z Ja mam zase tak velkou fantazii, ze by me to az vydesilo :grinning: Tak to je super, ze se to povedlo..A mimi bude proste driv :wink:
4. led 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko Jako že bys pak doktorce říkala: "Je to kluk, že?" a ona na to "Jak jste na to přišla?" a ty "No podle támhle toho tvaru" a ona "ale to je ucho :grinning: "
Jj, je to fajn. Když jsme rozdýchali šok a smířili se s tím, je to lepší. Jen jsem díky tomu nějak víc realista (někteří by řekli cynik) a ne taková ta typická natěšená budoucí maminka. :wink:
4. led 2013 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliska_z I když jsem v poslední době mimino hodně chtěla, taky se neřadím mezi "řešičky". Zkusila jsem zajít do CA koupit nějaký věci a byly tam v 99%maminy, co hýkaly nadšením nad každým kouskem. Já teda vůbec. Nakonec mi tam koupila něco ségra. Tak jsem sklouzla k tomu mít co nejmíň věcí (kdyžtak se dokoupěj) za co nejmíň peněz. A taky chci donutit prarodiče (no tchánovce asi nedonutím, ty mi budou dělat naschvály), aby místo pitomin tomu dítěti k narozkám a svátku poslali peníze na spoření. Nechci být zavalená hromadou hraček, se kterýma si stejně hrát nebude. Radši s ním pojedu na výlet. Chudák dítě :grinning:
4. led 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercedesse to je teda člověk na úrovni :unamused:
4. led 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Super! to jsem fakt ráda!!! Tak pěkně odpočívej s predátorkou v bříšku :wink:
4. led 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka Takový racionální přístup je asi nejlepší, ačkoli neodsuzuju ty nadšené maminky. Je to jejich život a pokud se snažily dlouho, tak to i trochu chápu, že to přehání. Ale většina bude nakonec normálních, až se hormony uklidní :wink:
4. led 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito uz mas po nakupech? :wink:
@eliska_z presne tak :wink: Pri jednom utz jsme se venku s pritelem shodli, ze kdyby nam clovicka dr nepopsal, tak mu udelame z hlavicky prdelku :grinning:
4. led 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kajalka presne tak! To mi uz si delame s pritelem srandu z toho co vse "zbytecne" dostaneme..Chtela bych se do budoucna domluvit, ze jim i dam vedet co bychom potrebovali a nebo penizky na sporeni super napad..Ja doma jeste nic nemam..Zatim se jen tak koukam..Jsem na PN a nudim se a mam v planu pres internet postupne vychytat slevy a omrknout bazarky :wink:
4. led 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky hlášení z nákupů :
Utvrdili jsme se v tom, že Vaňkovku opravdu nenávidíme. Byli jsme tam hodinu a utratili jsme jenom 15kč a to za použítí dámského záchodu 3x :sunglasses:
C & A Hrozný výběr...nic se mi nelíbilo. Možná trošku manžestráková minisukýnka v medové barvičce. Ale když jsem si jí oblíkla ten náplet už teda moc elastickej nebyl. Byla by mi tak měsíc dva :frowning2: a za 600kč mi to přišlo hrozný.
Co se týče H & M ve Vaňkovce těhotenské věci namají. Prý pouze v Olympii. A tu taky nenávidíme, takže už jsme jí nezvládli.
Tak jsme se stavili do Kiku, chtěla jsem si tam koupit šatovku za 200kč a Vojtík mi řekl, že ne, že i těhotná můžu být sexy a že tohle mi fakt nedovolí :rolling_eyes:
Tak jsem se samosebou rozbulela ....Vzal mě omrknout kočárky,to mi udělalo radost, ale i mě to zklamalo.
Takže Cam Dinamiko NE! Ty přední kolečka jsou úplně nejhorší! Jako do města kde nejsou kočičí hlavy možná dobrý, ale do terénu to musí být hrozný. Vajíčko nás taky pěkně překvapilo, jako samo osobě super, ale stříška není stříška, ale jen jakási clona. Takže pokud Cam tak Cortinu i když je 3kolka.
Co se tíče Tako Ballila, přítel se na něj ani pořádně nepodíval, řekl hnus.
Líbil se mu moc podvozek Maxi Cosi Mura 4, ale korbičky ani trošku a od ABC Design Viper 4S 2012 ten se mu líbil celý, ale barvičky moc ne. Mě se nelíbí hl. korbička, ale podvozek byl super. Pevný a mohutný.
Jané Reverse opravdu krásný, ale ta korbička je opravdu malušenká...i přesto ho mám v srdíčku.

Od Bebecar neměli žádný kočárek :frowning2:
4. led 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko Taky okukuju, ale spíš abych měla přehled a stihla nákupy nějak bezbolestně rozvrstvit do delší doby. Taky dost porovnávám ceny z jednotlivých eshopů.
Když někdy vidim u známejch blikací, hrající klimpry, to by mě vzal čert, mít to doma. A děti to samozřejmě mačkaj pořád dokola. Nene, to mi nesmí přes práh. Jediný, pro co jsem zatím rozhodnutá jsou kostky a kvalitní stavebnice, muž si přeje Merkur :grinning: Je jasný, kdo si z toho bude stavět :grinning: A knížky budou povolený, nejlíp vkladní :grinning:
4. led 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito Do H & M už nepáchnu, ségra viděla v němčině dokument, jak vykořisťujou lidi, hlavně Indický děti. C & A je lepší v Německu, koupila jsem si tam bezva džíny za 30 euro. Doufám, že mi budou až do konce.
4. led 2013 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kajalka jsem pěkně zklamaná. Nic asi budu objednávat z netu
4. led 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliska_z
@kajalka holky děkuju, odpočívám :slight_smile:)
4. led 2013 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko
@kotito děkuju odpočívám, právě jsem se vzbudila, manžel mi dal notebook do postele :slight_smile: prý vidí na mě, jak mi chybíte, tak se na to nemůže dívat :slight_smile:) už jsem objednala predátorce dudlík, další plíny, kosmetičkou taštičku a nějaké ubrousky na čištění prdelky, ale možná je využiju ještě dřív :slight_smile:) mrknete na feedo tecka cz :slight_smile: mají poštovné zdarma :slight_smile:) já zrovna koupila včera predatorkovi modré pyžamko v lídlu :grinning: takže až budete vědět, co čekáte, tak vám ho některé daruji :slight_smile:
4. led 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito vidíš, že Vojtíkovi se chceš líbit :slight_smile: nevěš hlavu, něco seženeš na sebe uvidíš, nezkusila si ten lídl? jestli tam ještě nemají ty rifle?
4. led 2013 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d v lídlu jsme koukali včera. Já bych právě raději nějaké sukýnky. Kalhoty jsem nikdy nenosila, tak mi nejsou pohodlné ani teď . Vojtík mě moc překvapil.

Manžílek je na tebe moc hodný - to je fajn, hlavně se fakt nepřeceňuj a podřimuj.
A s termínem se ti nepohlo? A jmého pro predátorku?
4. led 2013 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Elizabethka, ale ještě není na 100% termín pořád stejný toho 20. 6. ale na koníkovi to už asi nechám tak jak to mám :slight_smile:) ještě přemýšlím nad Elenkou nebo Emmičkou :slight_smile:
4. led 2013 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d můžu se zeptat jaké máte příjmení? Kdyby měla sestra holčičku hrozně chtěla Elenku, Emma je taky nádherné jmého a jméno Elizabeth mi příjde vznešené,ale tvrdé.... Elizabeth pojď k tabuli :slight_smile:
4. led 2013 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d ty jo, tak vy budete mít holčičku :sunglasses:
4. led 2013 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Emma s dvěma :grinning: Em se teď vyrojilo nepočítaně, znám jich asi 7 ve svým okolí. To mi Elenka přijde lepší.
4. led 2013 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 ještě tobě jsem nepoděkovala, děkuju :slight_smile:
4. led 2013 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito moje jmeno je Michaela Mankovicky :slight_smile:)
@kajalka faakt? :slight_smile:)) a já si říkala jak to není originální :slight_smile:)
4. led 2013 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kajalka Emiček a Nelinek je teď fakt hodně. U mě z těch tří vede Elneka...
4. led 2013 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Elizabeth Mankovicky? :confused:

Emma Mankovicky

Elen Mankovicky.....tyjo to Elen Mankovicky u mě teda fakt vede... wau
4. led 2013 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka a vy máte jména vybraná?
4. led 2013 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito no teda takhle to zní fakt hezky :slight_smile:))
4. led 2013 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky ale na jednom jsme se s Davídkem shodli :grinning: oči po manželovi a prsa po mě, to aby si tatínek pořídil zbroják už v jejich peti letech :slight_smile:)))
4. led 2013 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Holka by byla Barunka, ale na tu asi můžu zapomenout, snad příště se zadaří. A u kluků máme zatím Davida, Ondřeje, Filipa.
4. led 2013 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d doufám, že náš prcek si pobere taky od každýho to nejlepší, Holčička s propadlím hrudníkem a srostlým obočím by nebyla asi nic moc :slight_smile:
Stejnak vím, že to bude klučík, ten by zase nemusel mít prsa po mě :sunglasses:
4. led 2013 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek