• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kotito :grinning: vybere si z nás to nejlepší :slight_smile:)
4. led 2013 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kajalka Barunka je taky krásné jméno. Z klučičích se mi nejvíc líbí Ondřej

My holčičku Julinku a chlapeček Vojtíšek přes to nejede vlak , ale já vždycky chtěla Damiena nebo Jonáška, ale těch je teď taky hodně
4. led 2013 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito jeee Julie :slight_smile: a Vojtíšek je jasnej :slight_smile:) my taky měli mít Davídka juniooora :slight_smile:)
4. led 2013 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d Cítím, že Vojtíšek :slight_smile:
4. led 2013 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito :slight_smile:) tak to jsem zvědavá, co ti řeknou na kontrole, ale moc ti to přeju :slight_smile:)) já zavírám pc a jdu zase zkusit chrupnout :slight_smile:
4. led 2013 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky něco na zasmání. Teď došel soused z flaškou za Vojtíkem, že mu ode mě přišla SMS, že se nám narodil synátor.
:sunglasses: No jo to sou ti starší lidi co si nerozumí s mobilama. Psala mu jeho sestra, že je babička . Sestru má v Mobilu jako majka 1 a já jsem Majka 2
Prej sem si říkal, že to bylo nějaký rychlí, ale v tomhle uspěchaným světě :slight_smile:
Já se z něj picnu.
Pozvali jsme ho zítra na sedánek :slight_smile:
teda já se řechtám a Vojtík vedle v pokoji taky :grinning:
4. led 2013 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@m_d pěkné pochrupkáníčko
4. led 2013 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dudushop tečka cz
4. led 2013 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Jó Vojtu jsme chtěli taky, ale vyfouk nám ho bratranec. :angry:
4. led 2013 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jé náš Tobiášek měl být z počátku taky Vojtíšek :slight_smile: Teď se mi líbí Matěj nebo natálka, vím že to jsou hodně frekventovaná jména, ale nám se líbí....uvidíme červen je ještě daleko :grinning:
4. led 2013 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak holky, druhý pokus screeningu je za námi, opět mimi opět špatně natočené, nešlo projasnit šíji, tak opět dr. asi 15min šťoural do mimi, no a než se mimi probralo a otočilo, tak mi dr. k tomu dával komentář, srdíčko už má všechny 4komory, prstíky na rukách máme všechny, nožičky jsou taky ok a v rozkroku mu něco trčí :wink: přesněji řekne příště, že je ještě brzy, no a pak mimi začalo dělat kotrmelce a konečně jsme mohli šíji změřit a vše je OK, takže moje předtucha se asi začíná plnit a bude to chlapeček, tak od dneška koukám na klučičích věcech :slight_smile:
4. led 2013 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@gustinovi Moc moc gratuluju!!!
4. led 2013 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gustinovi gratuluji, krásné, je to vždycky úleva, když kontrola a obvzlášť sreeningová dopadne dobře :slight_smile: nám na ni mudr. dal 99% tip na pohlaví, tak uvidíme co uvidíme příště, upřímně mě to dost udivilo, že si je tak jistý už ve 13tt. :grinning:
4. led 2013 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosím o radu, nevíte co za spreje proti rýmě, se můžou užívat v 2. trimestru?
4. led 2013 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenny84 doporučuje se jen vincentka nebo mořská voda, ale tuším, že je i druh olynthu pro těhotné, ale jistá si tím nejsem.
4. led 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gustinovi gratuluju k výsledkům a k rošťákovi :wink:
4. led 2013 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercedesse vincentku a mořskou vodu mi poradili v lékárně, ale ono to vůbec nezabírá! :cry: ach jooo, už se těším až zase začnu používat nos i k dýchání nejenom ke smrkání :sunglasses: Na olynth kouknu. Díky
4. led 2013 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
olynt ne, mám domě sětský 2-7let a je tam napsáno, že pro těhotné nedoporučují, já za sebe doporučuji pinosol, měla jsem týden tak šílenou rýmu, nos zedřený až jsem si odsávala odsávačkou na vysavač, stačili 2dny pirosolu a bylo po rýmě
4. led 2013 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenny84 pak se zeptej m_d ta byla teď hodně nemocná, určitě měla to nejsilnější co těhu může mít
4. led 2013 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenny84 olynth mi řekl, že maximálně 1x denně jeden vstřik do nosu pokud už fakt nic jinýho nezabírá :slight_smile: ale já doporučuji quixx...
@gustinovi gratuluji :slight_smile:
4. led 2013 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky Trisomni 21 chromozomu, tedy downuw syndrom úplně VYLOUČEN, zbytek výsledků 18. 1. :slight_smile:)
4. led 2013 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
AHOJ holky dlouho to tu čtu a po včerejšich vysledcich ktere dopadly dobře a vše je v pořadku s mimiskem jsem si řekla že bych rada vstoupila mezi vas
4. led 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@petrin11 vítej mezi náma a gratuluji k miminku :slight_smile:
4. led 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrin11 Už jsem ani nečekala, že bysme se rozrůstaly :slight_smile: Vítej.
4. led 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka popravdě jsem vahala a pořad jsem se nemohla dočist těch stranek tady :slight_smile: a už jsem na nemocenske a mužu si konečně vychutnat to těhotenstvi diky za přivitani
4. led 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrin11 ahoj gratuluju k bříšku :wink:
4. led 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mám teda kamarády na FB mi známí poslali odkaz na čínské speciality nově v Brně a s rozvozem
No a co teď ? :sunglasses: Slin mám plnou pusu a hlad jak vlk , no to je situace :grinning:
4. led 2013 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenny84 za me taky pinosol. Vzdy mam rymu vic jak tyden a ted mi do 3dnu pomohl :wink:
@m_d juu, dobre zpravy uz chodi :grinning:
@petrin11 ahojky a vitej :wink:
@kotito pockej, pockej..takze Ty me do camu nechas se zamilovat a pak sem napises, ze je na prd? :grinning: Taky potrebujeme do terenu kocarek..A gratuluji k porodu :grinning:
@gustinovi gratuluji :wink:
4. led 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito já už mám objednanou pizzu :slight_smile:))
@kaijko :slight_smile:
4. led 2013 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d já si osmažím rýžové nudle. a dám si k nim nakládaný cibulky a bezkof.kafíčko :grinning:
to bude dlabanec
4. led 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek