Termín porodu červen/červenec 2013 🙂

Tak, jsem zvědavá, kolik z nás už ví, že bude rodit v tomto termínu? 🙂
kotito
4. led 2013
@kaijko děkuji, ani jsem o porodu nevěděla, takže byl přesně podle mých představ 😎
No pak ho omrkněte, mě teda zklamal.
Té tříkolce není co vytknout
m_d
4. led 2013
@kotito jeee mňam, já nesmím moc dlouho stát a manžel je opět na pokeru 😃, ale už vím, co bude zítra k obědu, děkuji za tip 🙂
kotito
4. led 2013
@m_d jakou pizzu dovezou?
m_d
4. led 2013
@kotito smetana, sýr (eidam), špenát, losos, parmazán 🙂 ale domácí je stejně lepší 🙂
kaijko
4. led 2013
@kotito Budu si je co nejdriv osahat v krame a pro nejaky se rozhodnout a pak ho hlidat cenove na netu..Ted jsem cetla na diskuzich, ze ta trojkolka je docela dlouha a do mhd na prd a v Praze se mhd nevyhnu..Taky, ze do terenu nic moc..To mi prisel lepsi ten casualplay lepsi. Ma ve predu 2kolecka blizko u sebe..A nafukovaci..
Ty jsi gurman 😉
kotito
4. led 2013
@m_d To je přesně moje pizza !
A když si dáváme s Vojtíkem na půl tak Smetana,mozzarella, slanina, cibule, kukuřice, žampiony, vejce 🙂
Už si jdu dát nudle do misky 😎
m_d
4. led 2013
@kotito mnaaam 🙂 já si dávám vždycky s tvarůžkama, slanina, salám, tvarůžky, vajíčko, cibule...jenomže teď je to moc mastný, slanina a salám toho moc vypustí a naše žaludky to nechtějí přijímat 😕
kotito
4. led 2013
@kaijko já se teda budu MHD vyhýbat co nejvíc. Ségra mo má a je spokojená, žíkala teda, že je těžsí.
Však uvidíš. Po Praze moc terenu nemáte ne? Já se z baráku jinak než po terénu nedostanu :-|
kotito
4. led 2013
@m_d teda :-p a zase mluvíme večer o jídle, ještěže je dneska co 😃
lenny84
4. led 2013
@petrin11 Gratuluju 🙂
m_d
4. led 2013
@kotito jj a jako předkrm mám florian jogurt vaječný likér 😃
petrin11
4. led 2013
no ja pizzu pomodore šunka kukuřice rajčata a hodně rajčat a syr mnam 😃
m_d
4. led 2013
holky tohle je to pyžamko 🙂)
kotito
4. led 2013
@m_d já miluju florian čokokokos
kotito
4. led 2013
@m_d pěkný, ale na odrostlého predátorka ne?
m_d
4. led 2013
@kotito jj na trošku větší mimi 🙂 i když byla velikost psaná 0-2mesíce, ale já si myslím, že je to tak na půlroční mimčo 🙂)
m_d
4. led 2013
@kotito ten jsem ještě neměla 🙂) já mám moc ráda borůvkovej, ale včera mě někdo přesvědčil, že mi nechutná 😃 a manžel to nebyl 😃
kotito
4. led 2013
@m_d 😃
kaijko
4. led 2013
@kotito jezdime na zapad a na sever k rodicum a tam tereny jsou 😉 Potrebuju univerzalni 😃

Vy teda delate chute! 😉 Ja tady mam jen vajickovou pomazanku 😃 Tak do ni jdu 😃
petrin11
4. led 2013
@kaijko jo vajička včera jsme se pořadně napapkali knedliček s vajičkem to bylo 😃
kotito
4. led 2013
@kaijko dobrou chuť ! já teď po tom mixíku pěkně brkám 😎
m_d
4. led 2013
holky půlka je ve mě, byla fakt moc dobrá 😎 i hafan si pochutnal 🙂)
kotito
4. led 2013
holky přeju doboru noc. Jdeme přelehnout k tv do ložnice.
m_d
4. led 2013
@kotito dobrou noc i vám 🙂
kaijko
5. led 2013
Dobre ranko 😉
Vcera prisel chlap s tim, ze kolegovo slecna co ji ceka porod v lednu mi vzkazuje, ze se mame stavit, ze ma doma nejake tehotenske kalhoty 😉 Mrkla jsem na ni na fb a ma dobry styl 😉 Tak ted aby mi to bylo 😃 Za chvili k tchanovcum. Co jsem si tady precetla, tak to mate opravdu horsi s rodici pritelu. Tak musim potlacit tehotensky hormony a neresit ty drobnosti co me "rozciluji" Uz mi tchyne vzkazala po Jirunovi, ze udelala kvuli me zelnacku (mam ji rada) a taky kachnu, tak uvidime 😉 Aspon se tam mam na co tesit 😃

@m_d Jakpa Ti je?

@kotito Jee, me se normalne celou noc zdalo o kacarcich 😃 😃 😃
m_d
5. led 2013
@kaijko dobré ráno, užij si u tchánovců a to co tě štvě ať tě klidně štve dál 🙂) já tě v tom budu podporovat 🙂) mě ta ženská točí taky a to se snaží teď být hodná 🙂)) jinak mi je super, včera jsem byla jen unavená a občas mě píchlo v bříšku když jsem třeba šla z lehu do sedu, nebo ze sedu do stoupnutí, ale když jsem chodila bylo mi líp 🙂) asi jsme to s predátorkou zvládli dobře 🙂)
lenny84
5. led 2013
Hezké upršené dopoledne a užijte si víkend 🙂
kotito
5. led 2013
Dobré ránko
Tak copak máte dnes v plánu, berušky moje?
Mě ráno dostalo z pelíšku blinkání - a to jsem myslela, že už je to dobrý 🙂
Co budete dělat na obídek? Já masinko na zelených fazolkách s bramborem nebo těstovinou.
Pak nám kolem 16 hodiny dorazí sousedi. Nakonec jsme pozvali skoro všechny z okolí, abychom si popřáli v novém roce.
Tak poklidíme a nachystáme nějaké jednotlamky 🙂
kaijko
5. led 2013
@m_d 😃
Mas jeste dnes odpocivat? Zvykla sis, ze predatorkovi upadl lulinek a je to predatorka? 😃 Urco zvladli, jste holky sikovny 😉
Ja jen co otevru oci, tak se sem jdu mtrknout 😃 Venku prsi???? No vypada to skarede a zase je tam tma.. Sla bych se dnes projit na vesnici at se taky nadycham cerstveho vzduchu 😉 Snad Bude lip..
kotito
5. led 2013
@lenny84 Tady v Brně svítí sluníčko do oken 😃 Taky přeju krásný víkend