• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kaijko děkuji, ani jsem o porodu nevěděla, takže byl přesně podle mých představ :sunglasses:
No pak ho omrkněte, mě teda zklamal.
Té tříkolce není co vytknout
4. led 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito jeee mňam, já nesmím moc dlouho stát a manžel je opět na pokeru :grinning:, ale už vím, co bude zítra k obědu, děkuji za tip :slight_smile:
4. led 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d jakou pizzu dovezou?
4. led 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito smetana, sýr (eidam), špenát, losos, parmazán :slight_smile: ale domácí je stejně lepší :slight_smile:
4. led 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito Budu si je co nejdriv osahat v krame a pro nejaky se rozhodnout a pak ho hlidat cenove na netu..Ted jsem cetla na diskuzich, ze ta trojkolka je docela dlouha a do mhd na prd a v Praze se mhd nevyhnu..Taky, ze do terenu nic moc..To mi prisel lepsi ten casualplay lepsi. Ma ve predu 2kolecka blizko u sebe..A nafukovaci..
Ty jsi gurman :wink:
4. led 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d To je přesně moje pizza !
A když si dáváme s Vojtíkem na půl tak Smetana,mozzarella, slanina, cibule, kukuřice, žampiony, vejce :slight_smile:
Už si jdu dát nudle do misky :sunglasses:
4. led 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito mnaaam :slight_smile: já si dávám vždycky s tvarůžkama, slanina, salám, tvarůžky, vajíčko, cibule...jenomže teď je to moc mastný, slanina a salám toho moc vypustí a naše žaludky to nechtějí přijímat :-/
4. led 2013 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko já se teda budu MHD vyhýbat co nejvíc. Ségra mo má a je spokojená, žíkala teda, že je těžsí.
Však uvidíš. Po Praze moc terenu nemáte ne? Já se z baráku jinak než po terénu nedostanu :unamused:
4. led 2013 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zase mluvíme večer o jídle, ještěže je dneska co :grinning:
4. led 2013 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrin11 Gratuluju :slight_smile:
4. led 2013 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito jj a jako předkrm mám florian jogurt vaječný likér :grinning:
4. led 2013 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja pizzu pomodore šunka kukuřice rajčata a hodně rajčat a syr mnam :grinning:
4. led 2013 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky tohle je to pyžamko :slight_smile:)
4. led 2013 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d já miluju florian čokokokos
4. led 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d pěkný, ale na odrostlého predátorka ne?
4. led 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito jj na trošku větší mimi :slight_smile: i když byla velikost psaná 0-2mesíce, ale já si myslím, že je to tak na půlroční mimčo :slight_smile:)
4. led 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito ten jsem ještě neměla :slight_smile:) já mám moc ráda borůvkovej, ale včera mě někdo přesvědčil, že mi nechutná :grinning: a manžel to nebyl :grinning:
4. led 2013 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
4. led 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito jezdime na zapad a na sever k rodicum a tam tereny jsou :wink: Potrebuju univerzalni :grinning:

Vy teda delate chute! :wink: Ja tady mam jen vajickovou pomazanku :grinning: Tak do ni jdu :grinning:
4. led 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko jo vajička včera jsme se pořadně napapkali knedliček s vajičkem to bylo :grinning:
4. led 2013 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kaijko dobrou chuť ! já teď po tom mixíku pěkně brkám :sunglasses:
4. led 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky půlka je ve mě, byla fakt moc dobrá :sunglasses: i hafan si pochutnal :slight_smile:)
4. led 2013 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
holky přeju doboru noc. Jdeme přelehnout k tv do ložnice.
4. led 2013 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito dobrou noc i vám :slight_smile:
4. led 2013 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :wink:
Vcera prisel chlap s tim, ze kolegovo slecna co ji ceka porod v lednu mi vzkazuje, ze se mame stavit, ze ma doma nejake tehotenske kalhoty :wink: Mrkla jsem na ni na fb a ma dobry styl :wink: Tak ted aby mi to bylo :grinning: Za chvili k tchanovcum. Co jsem si tady precetla, tak to mate opravdu horsi s rodici pritelu. Tak musim potlacit tehotensky hormony a neresit ty drobnosti co me "rozciluji" Uz mi tchyne vzkazala po Jirunovi, ze udelala kvuli me zelnacku (mam ji rada) a taky kachnu, tak uvidime :wink: Aspon se tam mam na co tesit :grinning:

@m_d Jakpa Ti je?

@kotito Jee, me se normalne celou noc zdalo o kacarcich :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko dobré ráno, užij si u tchánovců a to co tě štvě ať tě klidně štve dál :slight_smile:) já tě v tom budu podporovat :slight_smile:) mě ta ženská točí taky a to se snaží teď být hodná :slight_smile:)) jinak mi je super, včera jsem byla jen unavená a občas mě píchlo v bříšku když jsem třeba šla z lehu do sedu, nebo ze sedu do stoupnutí, ale když jsem chodila bylo mi líp :slight_smile:) asi jsme to s predátorkou zvládli dobře :slight_smile:)
5. led 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Hezké upršené dopoledne a užijte si víkend :slight_smile:
5. led 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko
Tak copak máte dnes v plánu, berušky moje?
Mě ráno dostalo z pelíšku blinkání - a to jsem myslela, že už je to dobrý :slight_smile:
Co budete dělat na obídek? Já masinko na zelených fazolkách s bramborem nebo těstovinou.
Pak nám kolem 16 hodiny dorazí sousedi. Nakonec jsme pozvali skoro všechny z okolí, abychom si popřáli v novém roce.
Tak poklidíme a nachystáme nějaké jednotlamky :slight_smile:
5. led 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d :grinning:
Mas jeste dnes odpocivat? Zvykla sis, ze predatorkovi upadl lulinek a je to predatorka? :grinning: Urco zvladli, jste holky sikovny :wink:
Ja jen co otevru oci, tak se sem jdu mtrknout :grinning: Venku prsi???? No vypada to skarede a zase je tam tma.. Sla bych se dnes projit na vesnici at se taky nadycham cerstveho vzduchu :wink: Snad Bude lip..
5. led 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenny84 Tady v Brně svítí sluníčko do oken :grinning: Taky přeju krásný víkend
5. led 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek