• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@m_d Ahojky. Jaképak chození. Máš přece hajat mamino :wink: maximálně vyčůrat a otevřít dveře poslíčkovi s pizzou :sweat_smile:
5. led 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko mě se o kočárcích zdá pořád, ale dneska jsem byla řidička autobusu :slight_smile:
5. led 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito ženská jen se vzbudíš a už mi děláš chutě :grinning:
@lenny84 my máme polojasno :slight_smile:)
@kaijko jinak taky stejně manžel mi nachystal jogurt a kafíčko a rovou přistavil k PC :grinning: za chvíli přiběhne a řekne jdeme se fotit :grinning: jinak mám odpočívat skoro týden, ale včera byl přísný režim ležení a odedneška mám jen zákaz tahat těžké věci a prostě mít víc odpočinku a ještě zákaz sexu, ale jen 72 hodin, jak to spočítám, tak na něj skočím a bude mít po ptákách :grinning:. Jinak moc jsem si ještě nezvykla :grinning: nechápu, jak jsem se mohla mýlit, pořád si říkám, že je to třeba chlapeček s malým pinďou :grinning: ale mě je to jedno :slight_smile:) hlavní je, že je to zdravé :slight_smile:)
5. led 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kotito dneska už můžu už to bude 24 hodin po zákroku :slight_smile:)
5. led 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Blinkani? Ty jo, to uz bys mela mit klid, ne? :frowning2: Me to ted obcas taky natahuje, ale jde to..Ja bych Te brala domu :grinning: Bys nam varila dobrutky :wink: Je hezke mit tajove sousedy..Dnesek Ti aspon utece :wink: Slunicko??? Ja chci taky!
5. led 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d ok, ale stejně se šetři.
To já bych chtěla prďolinku, ale cítím, že to bude prďolka a vlastně je to fakt jedno :wink:
5. led 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko třeba se to sluníčko dostane i k vám do Prahy :slight_smile:)
5. led 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito já se šetřím pořád, manžel mě nenechá nic dělat :-/
5. led 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Chii, my se jdeme taky fotit :wink: V sobotu mi vzdycky naskoci dalsi tyden.. Tak jsem v tydnu rekla, ze bude vzdy povinne sobotni foceni, kdyz uz tedy tak rosteme..I kdyz se mi zda, ze se to ted zastavilo..Jeee, kluk s malym pindou! :grinning: Ja mam pocit, ze tam je holcicka, tak uvidime :slight_smile: Chi, odpocitavas? Se ma na co Davca tesit :grinning:
5. led 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaijko snad to brzy ustane úplně, sem se včera vážila a mám za dva dny zase o 0,8kg míň . Vážila jsem se teda už před tou noční ládovačkou :sunglasses:

Asi jsem to s tím sluníčkem zakřikla, někam se schovalo, ale myslím, že bude vykukovat. Venku je 9 stupňů :slight_smile:
Jo sousedi jsou super, teda až na jednu partnerku souseda, ale co už. Když se začnou hádat nebo mlátit vyhodím je jako minule :wink:
5. led 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d tak to má být, na dálku ho plácám po rameni :wink:
5. led 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko
@m_d
Foťte, foťte holky a pochlubte se .Já mám bříško pořád stejné . My fotíme většinou v pondělí :slight_smile: tak pak taky přidám
5. led 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko my jsme s Davčou super dvojka, my si všechno vracíme :grinning:
@kotito že děkuje :slight_smile:)) teď si hraje s Dexem :slight_smile: a já mám klid na koníka :grinning: no já koukám k vám do Brna a nevím nevím :slight_smile:) ale třeba se ještě rozsvítí :slight_smile:)
5. led 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d můj už začal šůrovat a to si ani nedopil kafčo. Teď se oblíká a jde nakrmit godzilli, dneska jde o hodinu později, tak snad mu neukoušou ruce :grinning:
Asi se vyjímečně převleču z pyžamka a začnu taky něco dělat.
Jo dobře pořiďte v Ikea :wink:
5. led 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito děkuju, snad ano :slight_smile: vyšlu Davču a Dexe vyvenčit se a nachystám se a pojedeme ať jsme brzo doma :slight_smile:
5. led 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d no nevím jestli by jste to neměli odložit až na zítřek :unamused:
5. led 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito nemůžeme máme zítra výstavu s hafoněm :slight_smile:)) však jenom tam, koupit a rychle dom :slight_smile:
5. led 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d no máte toho nějak moc , fakt se šetři :wink:
5. led 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito mňaaaam :slight_smile:)) já se šetřím neboj :slight_smile:)
5. led 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak tady jsme s mimisem :grinning: To je vzdy sranda u foceni :grinning: Se i prevlikam, se divim, ze milacek vzdy vydrzi a foti jako profesional :grinning:
5. led 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kotito Hmm, soused je hodnej :wink: A godzilli jsou kocicky? :grinning:
5. led 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d Tak pozor na brisko v Okee! Vis, jak jaky jsou lidi jelita!
5. led 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jirik nechape, ze Vas musim zhavit i v aute :grinning:
5. led 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A tady v Opavě prší a prší, já ještě pořád trochu marod, synátor dobírá atb....já chci ven, už jsme doma zavření víc jak týden a začíná mi z toho pomalu hrabat :frowning2: ach jooooooo :unamused:
5. led 2013 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko týýýjo bříško krásně vyrostlo. Taky se na focení převlíkám :slight_smile: a sranda je to, že mi nefotí obličej a stejně se tvářím na focení :slight_smile:
5. led 2013 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko Je to zvláštní druh závislosti. I já od úklidu valím nakouknout :slight_smile:
5. led 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ano godzilli jsou kočičky ( monstrum gigantických rozměrů ) tak jim říká Vojtík. Oni ti naši drobci mají každej přez 5 kg :slight_smile:
5. led 2013 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Nas uz ma 6,5 :grinning: Mame britaka :wink:
@lenny84 jsme u Decina a taky prsi :cry: Se nedivim, ze uz Ti hrabe :frowning2:
5. led 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko Ty jo ti mají až kolem 11kg ne?
hlavně ať jede Jiřík opatrně a pošmákni si ka kačence :slight_smile:
5. led 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek