• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kaijko neboj, už jsme zpátky. Stavili jsme se na KFC :slight_smile:) a kopupili jsme predátorce něco na sebe ať je to parádnice :slight_smile:)
5. led 2013 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
něco pro Elinku :slight_smile:
5. led 2013 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
Ahoj holky já mám TP 7.7 . 2013
5. led 2013 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@klarka_kvetinka ahojky tak to gratuluji a vítej mezi náma :slight_smile:)
5. led 2013 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaijko krásný bříško :slight_smile:)
5. led 2013 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
:slight_smile: děkuji :slight_smile: ale stene to vypada že asi pujdu o mesíc dřív kvuli cukrovce a cisticke fybroze ale císařem :-/strašně rychle rostem prej
5. led 2013 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@klarka_kvetinka ahojky a gratuluju k bříšku
5. led 2013 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@m_d Super! takže pracovní jmého predátorky je Elinka?
A pelíšek koupen?
5. led 2013 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito jj koupen :slight_smile: nejpozději ve středu ho dovezou :slight_smile: noo to už bude její jméno napořád :slight_smile:) nějak se nemůžeme shodnout na jiném jméně než je ta Elizabeth :grinning:
5. led 2013 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
u nas v ostravě neprši tak je to super prochazka. moje zlatičko pracuje tak jsem dneska samotinka . na oběd jsem měla kuře na smetaně s knedlikem tak tu funim jinak našemu mimi řikame slivatko :slight_smile: je to odvozeno od přijmeni :grinning: a matka meho přitele no nedařilo se nam počit pak jsem jeho matku neviděla par tydnu a ejhle zapadla jsem a čekame naše slivatko dokaže nas tak stresovat a plest se do života že jsme jeji navštěvy omezily. navštěvujeme ji tak jednou za 14 dni a v poho to stači :grinning:
5. led 2013 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrin11 slivatko zni hezky :slight_smile:) taky nevím proč nám ty matky musí tak znepříjemnovat životy :-/
5. led 2013 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
dnešni foto břiška :slight_smile:
5. led 2013 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
@m_d jo matky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale už to neřešime jsem rada že přitel je se mnou a moc se těšime na naše male a někdy mu musim připominat že chci taky pusinku ne jen břiško :grinning:
5. led 2013 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrin11 ti chlapi jsou roztomilí :slight_smile:))
5. led 2013 v 16:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
tak jsem predátorkovi udělal pořádek v jeho věcech :slight_smile: v pondělí jdu vyzvednout odsávačku mateřského mléka a čekám další balíček s plenkama a kosmetikou, tak ať to je kam dávat, než se taťka rozhoupe a nachystá její komnatu :slight_smile:)))
5. led 2013 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky tak Vám posílám taky můj pupek:slight_smile: Foceno před pár dny a to jsme byli 14+0tt
5. led 2013 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
@m_d juuu, to bude fesanda :wink:
@klarka_kvetinka Ahojky a vitej :wink: Ja mam taky planovany cisar..Kvuli velke jizve po operaci myomu..
5. led 2013 ve 22:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@klarka_kvetinka Ahojte, já mám termín 06.07.2013.
6. led 2013 v 07:46  •  čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky máte krásná bříška!
My dnes konečně vstupujeme do II.trimestru .....juchůůůůů
@kristybv vítej mezi náma a gratuluju k bříšku :wink:
6. led 2013 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@kaijko Kuji :slight_smile: no snad to zvladnem ja se toho hrozne bojim od maličk travim ve špitalech a katastrofa tam mam asi nemoc bileho plaště :-/
6. led 2013 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@kristybv :slight_smile: Tak která dřív :grinning: . Kamaradk je o týdne dele tehotna než ja a to to zjistila o mesic pozdeji mamka si znas dela srandu prej až to na me přijde at si Nikča stoupne na zastavku že udela hromadnej svoz do porodnice :grinning:
6. led 2013 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@klarka_kvetinka Zvladnem :wink: Ja byla uz pred 2x na laparce v puberte s pipi a ted pred IVF. Zrovna, ted naposledy tam byla maminka po cisari. Mela dvojcatka a rikala at se toho vubec nebojim.. I tady na MK mi psala holcina, ze ok!
6. led 2013 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito Zitra mas screening? Nebo se pletu?
6. led 2013 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky nemate nektra Paysec ? ja dostala od přibuznejch k vanocum paysec učet a zjistila jsme že se tim dá platit jen po netu a je tam hodně peněz jenže jaksi se mi nepovedlo zjsiti na jakem detskem e-shopu nebo u ktereho prodejce to berou .. nemate nejakej tip ? jinak nevim co s tim budu dělat ..
6. led 2013 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaijko 3vagrova ma skorem 5 letýho kluka a dvojčatum byl ted na vanoce taky rok a všichni šli cisařem prej ji dali epidural aby ji umrtvili cele tele a prej cejtila jak se v ni hrabou a bolelo to tak ji dali vetši davku a na sale jim odpadla a u dvojčat ji dali zase to druhe kdy umrtvej jen pulku tela a řikala že to je asi nejlepší . ja z toho mm fakt strach a me ani nic moc na umrtveni nebudou mco dat .. mam CF takže sjem i kardiak a stači když jdu k zubaři nebo mi delali na srdičku přepžku u všeho jsme byla v plnem vedomí takže jsem fakt vynervovana
6. led 2013 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@klarka_kvetinka A prvni holcicka sla jak? Toho umrtveni jen pulky se docela bojim..Zvladla jsi to predtim, tak to zvladnes i ted!!! A je jeste brzy se nervovat, vim je to tezke, ale zvladnes to!!!
6. led 2013 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaijko dobré ránko. Nene až 9. 1., Ale konečně už se to blíží
6. led 2013 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito Tak to uz je za chvilicku :slight_smile: Uvidis mimise. Jsem zvedava jestli pujde videt sulinek nebo pipi :slight_smile:
Jaka byla oslava vcera?Nacpala sis brisko?
6. led 2013 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaijko nezvlkadna prvni byli dvojčata byla jsme 9tt zemželo jedno na stejnpou vrozenou vadu co mam ja takže jsme musela na ... :-/ a Holčičku si beru z kojenaku .. nejak jsem si tam ty deti oblibyla . je to dcera me bejale spolužačky byla odebrana za týrani už rok o ni bojujem přez soudy a jaksi by se jeji biolog.matka k tem soudum musela taky dostavovat takhle mi ji zatim jen pujčujou .
6. led 2013 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kaijko bylo to super. Nakonec nás bylo 9. Je zajímavé poslouchat opilecké debaty za střízliva :slight_smile:
Pupík jsem si nenacpala. Seděla jsem daleko od stolu :angry:
Odcházeli v 1 a zůstalo mi tady mi tady jen 1 rohlík,jablíčko a mandarinky :rolling_eyes:
Dala jsem si půl rohlíku a druhou půlku teď ráno. Jablíčko jsem měla asi o 5 .
Teď čekám až vstane drahoušek a dám si s ním česnečku :wink:
Ještě mu opeču oschlé kolečka rohlíků co jsem měla nakrájené na zobku k sýrům :sunglasses:

Doufám, že pinďu nebo frndičku ukáže, už chci nakupovat !!!
6. led 2013 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek