• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@klarka_kvetinka uvidíš, že budete mít Májušku už brzo za vlastní :wink:
A v létě se jí narodí krásná zdravá sestřička nebo bráška
6. led 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito no jsem na to zvedava v dubnu budou Marušce 2 a v kojenaku muže pak už bejt jen rok a putuje od 3 let do děcáku . co jsme zjistili tak nekam na Moravu pač musi bejt minimalne 200 km od sve biologicke rodiny což nepochopim v kojenaku ne ale v děcáku ju :-/ a brašku nebo segru to nevím :slight_smile: ted jsme byla 3.1 na screeningu bo jak se to píše a na 4D ultrazvuku a mělo to tak šikovne nožičky že proste nci nebylo videt .. on na me prej tak mi dejte 100 Kč ja vam řeknu co to je .. a pak hm tak Vám je zase vracim pač ma tak šikovne nožičky že to nevidim :grinning: takže si počkam ve středu jdu zvova na kontrolu necham si udelat zase ten 4D a jsme zvedava co mi řekne tentokrat
6. led 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klarka_kvetinka To je mi lito :cry: Myslela jsem, ze ta holcicka je Vase. Je hezky, ze si ji beres a skoda, ze malicka neni pravne volna :cry: Je hrozne jak to matky techto deti protahuji a nedovoli, aby meli lepsi zivot :frowning2: Delala jsem chvilku praxi v kojenaku a i detskym domove, tak vim jak Ty mrnousci jsou bezvadni...

@kotito Proc si nic nepapkala? Vzdyt jsi psala, ze mas na vaze min..My vcera sedeli v rest a muj milacek se taky opil..Driv mi to neprislo, ale ted ho nejak nechapu jak si tu sklenku nedam taky :grinning: Cesnecka mu bodne :wink:
6. led 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko no asi budu muset začít fungovat trošku jinak. 14. jsem objednaná na rybičky a na masáže a pokud mudr dovolí budu chodit na plavání.
A jíst musím víc, musíme na nákup nic tu není, tak si nakoupím samé zdravé dobré věci.
Hlavně bílej kmínovej chleba. Ten jsem neměla snad půl roku . na něj si dám máslo, rajče a cibuli. A koupím si další utopence :slight_smile:

Co máte dneska v plánu?
6. led 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko njn nic nenadelame Maruška ma hlavne Brašku je tam snim ale každej maj jineho otce a otec maleho se tam jezdi podivat zanim tak taky je nechteji oddelit myslim si že to asi nebude jen soudama a protahovanim je toho vic . by jste museli čist dokumentaci holky aby jste to pochopili . Maruška se narodila v dobe manželství kdy jeji matka byla ješte vdana za otce Maruščina staršiho brašky tudiž v rodnem liste je nekdo jiny než jeji biolog otec . muj Marek je jeji pravý otec . a dokud jeji maminka se nerozhoupe a nezačne neco delat tak mame smulu neni schopna se dostavit na sout a podepsat jedne blbej papír aby Marka dali do rodneho lsitu . Jde nji jen o to že mala bude unás . kolikrat mi psala sms že chce aby holčička zustala v kojenaku že svuj udel už splnila a tak podobne . nabízeli jsme že ji budem davat celou mateřskou za ní jen když k tomu soudu přijde a podepiše papiry a ani to nepomohlo . je toho hrozne moc to není tejden kdy nejsme u soudu nebo na policii na výslechu :-/
6. led 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. led 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky, tak my už jsme z Brna doma. Byli jsme na pátém místě, což je pro našeho magorka krááásné umístění :slight_smile: Hlavní je, že jsme dostali známku výborný :slight_smile: dočtu vás večer, teď si jdu na chvíli lehnout. Odpoledne jedeme ke kamarádce na kafíčko a dort :slight_smile:
6. led 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d jé super! Taky dobré umístění!
Pěkně si odpočiň a pěkné odpoledne
6. led 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Juu, masaze :wink: Jeste Ti jde lezet na brisku? Me uz je to neprijemny i kvuli prsou..A na rybicky jdes poprve?
Musis sem psk psat co si kuchtis, at mame inspiraci..Ja vubec nevim co varit a na zdrave jidlo nejsme zvykli, ale uz je na case..! Pak i pro spuntika budu muset zdraveji varit..

@m_d super umisteni :wink:
6. led 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko Na bříšku už se neprobouzím :slight_smile:
Na rybičky chodím často. Poprvé jsem na nich byla na Rhodosu a od té doby jsem závislák :slight_smile:
Mívám hodně rozpraskané paty a mokrá i suchá pedikura mě bolely. Rybičky se nažerou a já jsem spokojená. I když si říkám jestli teď vidržím hodinu sedět u žbluňkající vody a nepočůrat se :sunglasses:
Dneska máme kuřecí steak s těma fazolkama a pečené hranolky.
Zítra bude buď kapusta s br.knedlíkem, Brambory zapečené s mrkvičkou, smetanou a sýrem nebo koprovka. Před nákupem napíšem na lístky a budeme losovat :slight_smile:
A slíbila jsem Vojtíkovi Honzovské buchty, ale ty asi až zítra odpoledne. Ve 13hodin jdu na focení tady na přehradu, tak doufám, že nezmrznu :grinning:
6. led 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko a minule mi masér říkal, že při bříškatých masážích budu ležet na zádech. Už se těším. Chodím k mužíkovi z Kazachstánu a nikdy měnit nebudu. Je úžasnej! V tom jejich centru dělají i masáže pro partnery, takže ležíte vedle sebe a chrochtáte :slight_smile: dostanete výborný čaj, ovocnou mísu a skleničku vínečka-žádné prasárny, fakt úžasnej relax a v páru je to ještě lepší
6. led 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Tak to je super takhle s partnerem..My jednou byli ve vinnych laznich, koupel, vinecko a masaze..My jsme trdla, takjsme se i nasmali :wink:
Jdes se fotit? To sem musis neco zase poslat..
Zkusim si neco vybrat s jidel cos napsala.. :wink:
Noo, to zblunkani bude sranda na Tvuj mocak :grinning:
6. led 2013 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko jj, ale jen portrét s dekoltem .
Celkem nerada fotím v aťasu a venku bych asi zmrzla..Ale teď jsem koukala na počasí a nevypadá to moc dobře. Ale čučím jakej je o těhulky zájem. Už se mi ozvali 3 mě neznámí fotografové. Tak budu mít jaro pěkně nabité
6. led 2013 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, můžu se k vám přidat? Jsem 15tt. Mimi čekáme podle MP 2.7.2013 a druhý termín máme 28.6.2013 :slight_smile:
6. led 2013 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@martas1 jistě že můžeš! Vítej mezi náma a gratuluju!
6. led 2013 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas1 Ahojky, vitej :wink: Hmm, jeste se rozsirujeme tady, a nejenom v pase :grinning:

Jirik mi po ceste ze severu musel zastavit na blinkani :cry: Uff, snad me ted nechytnou nevolnosti...
Davam si koupel, vzdy mi ulevi :wink: A uz se mi nepotopi brisko :grinning:
Tchan mi k obidku porad nabizel Plznicku :grinning: Chi, a domu mi zabalil 3lahve, prej zdravotni..I si dal praci a dal je do krabice a omotal masli :grinning: Pritom ja si dam max 2dcl, pivo nepiju..Byla jsem vinova :slight_smile: A tchyne nejvic mila a porad jak se oba tesi az bude mimi a v lete, ze tam budu s nima :grinning: Neee, to neee :grinning:
6. led 2013 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaijko To se máš na co těšit :wink:
Já mám dneska pěkně hnusnou náladu, měla jsem tu čest s jednou úžasnou mladou paní co mi náladu báječně pokazila.

A jak ti je teď už je to ok?
6. led 2013 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito A kdo Ti pokazil naladu? A foceni v pohode?
Tedcuz lip po vane :slight_smile: Ale porad je divne..
6. led 2013 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko focení je zítra :wink:
Jedna mladá paní se docela nepěkně vyjadřovala k mým fotkám...že jsou vulgární atd... snažila jsem se jí vysvětlit že vulgární nejsou, že mají být sexy. No celkem hnusný komentáře, prosila jsem jí, ať si svůj názor nechá pro sebe a moje fotky nekomentuje, ale nedalo jí to. S názorem jakože kdyby byla moje matka, že by se za mě styděla atd.Přišlo mě to docela vtipný, když je ještě o 6 let mladší než já,ale mrzelo mě to. Mě i Vojtíkovi se fotlky líbí, mé rodině taky a to je asi nejdůležitěší. Možná jsou trošku vyzívavé, ale takové být měly. Kdyby mi někde lezla celá prsa nebo pipiňák neřeknu...Její komenty jsem vymazala a všechno jsem si zablokovala pouze pro přátele.

A z čeho se ti udělalo špatně? Bylo ti těžko?
Mě dnes taky není moc dobře. Teď jsme byli v albertu a myslela jsem, že to tam nedám...vedro na omdlení....
Asi je divnej tlak.
6. led 2013 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito A že by ses na ní nevyprdla. Asi má sama nějakej komplex nebo závidí. Kdyby byla vyrovnaná a šťastná, rozhodně do tebe nebude rejpat. :slight_smile:
6. led 2013 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kajalka jojo asi sem se nechala rozhodit úplně zbytečně :slight_smile: jsem teď hrozná citlivka
A jak je dnes tobě?
6. led 2013 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Takovy lidi miluju :wink: Kdyz s tim nesouhlasi je to jejich vec. A nechapu proc prudi..A presne vyprdni se na ni! :grinning: Treba je tam zavist nebo komplex..Tvoje fotky jsou zajimavy a super upraveny. Vubec nejsou vulgarni, jsou dost sexy, ale zaroven tam nejde "nic" videt. Bradavky ani pipi neukazujes..U nich zalezi na fantazii..Neco mi pripominaji a nemuzu zjistit co.. :wink:
Az zitra?Ja mam ve vsem uz nejaky bordel..
No, doufam, ze mi jen neco nesedlo..A uz mi bude zase fajn :wink:
Joo, z vedra jsem taky hotova..My tolik netopime a treba v loznici bud vubec nebo malinko, kdyz uz byli mrazy..A u tchanovcu hicak :-O Museli jsme vypnout topeni a otevrit okno na noc :wink:
6. led 2013 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito No my byli včera plesat, tak je mi celkem nevalně, ale spíš z únavy, než že by na mě něco lezlo. Doufám! Celej den se jen poflakuju a polehávám a to asi taky není dobře.
6. led 2013 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko určitě to bylo z nějaké dobroty. Ona kačenka je těžké jídlo.
A ani bych se nedivila kdybych ti psala, že fotím dneska ,jsem prostě tydýt ještě víc než před těhu.
Já mívám návaly. Chilku se třepu kosou a pak se musím spocená vyslíknout a namočit studenou vodou
6. led 2013 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka Ples...tyjo, taky bych šla někam mezi lidi.
Poflakování je určitě dobře. Pěkně si odpočiň . To já bych musela mít výčitky každý den :sunglasses:
6. led 2013 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka Jee, ja bych sla taky plesat :wink:
@kotito Takhle az navaly? Ty jo.. Blbnout budeme casem vic a vic :grinning:
6. led 2013 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte holky, taky plánujeme jít na ples.. včera jsem si byla koupit šaty a byl to kumšt najít něco, co bude pasovat na rostoucí bříško:slight_smile:) nakonec jsem našla, ale manžel měl krapet jinačí představu.. čekal, že donesu šaty jak pro modelku domů.. asi mu nedošlo že jsem těhu, takže když jsem mu oblékla nějaké šaty které mám doma, ještě před těhu, tak uznal, že ty co jsem si koupila, jsou nejlepší :grinning: že asi s mašlema a volánkama na nějaký čas nechám ve skříni.-))
6. led 2013 v 19:06  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito a nechala ses fotit s manželem jo? já se taky těším na focení.. ale teďkom chci teďkom spíše fotky už jenom na jaře a venku s manželem a klukem
6. led 2013 v 19:06  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jannicka85
nene nechávám se fotit sama. Fotky pro něj.
Ale na jaro máme domluvené focení společné.Už se moc těším
6. led 2013 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak to bude krásné překvápko
@kotito
6. led 2013 v 19:11  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek