• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
Holky držte pěsti, zítra mám kontrolu tak snad bude vše ok a mimísek hezky prospívá! Byla jsem teď docela marodná, tak mám trochu nahnáno. Každopádně se těším, až prďolu zase uvidím na sonu!
6. led 2013 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Držím Palečky :wink:
6. led 2013 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, dnes jsem na vas nemela vubec cas. Zitra jdu poprve od 21. prosince do prace :-/ tak tu budu az vecer, maji nam dovezt tu postel, tak asi budu odpoledne zkouset :slight_smile:) mejte se hezky moc mi chybitr. Jinak Elinka kope :slight_smile:))
6. led 2013 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Bezvadný!!!!!!!!!!!! Konečně :slight_smile:
V práci to určitě zvládneš jsi šikulka :wink:
Večer se těším
7. led 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenny84 určitě to bude dobré ...pak sem hoď fotečku mimouška :wink:
7. led 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak břicháčci moji, přeju krásné dobré ránko a prosluněnný den :wink:

Dnes jsme si pospali. Vstávali jsme až 9:57 :sunglasses:
Počkám až mi drahoušek vyrobí snídani a pak zadělám na buchty.
Dnešní oběd budou nakonec brambory zapečené s mrkví, nivou, smetanou ochucené majoránkou a pepřem.
Je to Vojtíkovo nejoblíbenější jídlo, teda až po smaženém květáku.

Copak budete klohnit vy?
7. led 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :wink:

@lenny84 Neboj, bude v poradku a jsme zvedavy na fotecku :wink:
@kotito Vojtik neji maso? Jirik mi tyhle jidla moc neji, je masovej..Ale ted si muzu 3dny udelat co chci,je cely dny v praci. Ale zase jeste nevim :wink: Dnes focenicko :slight_smile: Jake mate pocasi u Vas?
@m_d Jee, uz citis pohyby? Ja si furt nejsem jista :grinning: Vecer se tesime :wink:
7. led 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Děkuji :slight_smile:
7. led 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko Děkuji ti. Taky už mám ten pocit, že se rozšiřuji v pase a bude hůř....ale co, hlavně zdraví
7. led 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaijko Vojtík jí maso a rád, ale tohle má nejraději.
Focení mi teď fotograf zrušil :unamused: prej je nomocnej :confounded:
U nás zatím krásně svítí sluníčko. Tak mě to štve o to víc. Už jsem se začala i chystat :frowning2:
Bublinky cítíš pořád, ne?

Dneska mi je zase nějak divně. Při snídani se mi začalo motat kebule a bylo mi na omdlení.
Vojtík mi změřil tlak a měla jsem ho 101/54 95 tepů
po snídani a kafču mám 109/ 65 91 tepů.
asi už vím proč mám takové návaly. Normálně ho i se svou váhou mívám nízký, ale tohle je fakt mazec :grinning:

Vojtík hrál mimušku včera v noci divadlo.
Má plyšového maňáska s Mr. Beanem (v práci měl přezdívku Bean, tak jsem mu plyšáka sehnala) a sním očmuchával bříško a vykládal si s mimčem. Sem se řechtala. Normálně si bříško pohladí, namaže mi ho, ale s mimčem si nepovídá.
7. led 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas1 si mi připoměla dnešní focení bříška začínáme 14 tt, tak jdu fotit :slight_smile:
7. led 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas1 Me se to i libi jak mi roste brisko, jde to na me uz videt :slight_smile: Jen ostatni partie by mohli min zustat takove jake jsou:grinning: Sranda, hlavni je samozrejme zdravi... :wink:

@kotito Naposledy jsem bublinky mela co jsem Vam psala..Segra dostala od kamaradky tehotensky denik, chtela mi ho dat (maji v planu snazeni na jare, kvuli skole, nechce mit vystresovane mimco :grinning: ), jak jsem nad nim premyslela, tak kdyz jsem ho prolistovala, tak jsem ji ho tam nechala..Bylo mi lito do nej napsat je opravdu mimnimum na co se tam ptaji..Jsem premyslela, ze si co nejdriv, dokud si pamatuju a muzu i zady dohledat jak Vam pisu poridim nejaky pekny sesit a budu si to tam psat. Treba i do budoucna k srovnani k druhemu tehotenstvi, kdyz se povede :wink:
Foceni odlozeno? Skoda...!!!
Jirik uz taky zacina komunikovat s pupikem-pusinkuje a taky poslouchal co se tam deje :grinning: Mluvit na nej jeste nezacal..
7. led 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Proc uz nemas pod jmenem tt?
7. led 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko to nevím...já si tam týdny vidím. Dala jsem si všechno blokovat, ale přátelé by to vidět měli...omrknu to
7. led 2013 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já se picnu! Propustili amnestovaný a už se tu zas začly vykrádat novostavby! Jestli vykradou nás, tak se mi asi něco stane! Každá amnestie je plivanec do tváře slušným lidem :angry:
7. led 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Jde to videt jen na profilu, ale v diskuzi ne..Ty uz mas 14.tt? Leti to :wink: Nedavno jsi mela 11tt :grinning:
Jakto, ze mas tak nizoucky tlak? Resite to s dr?
7. led 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko Asi to řešit budu muset. Nerada bych sebou někde sekla
7. led 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Ja si myslim!!!Muze to s Tebou seknout a nesikovne spadnout..A taky musis poradne jist!
Brisko se mi zda vetsi..Jindy by se to nehodilo, ale ted muzu rict, ze porad roste :grinning:
7. led 2013 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Bříško máš krásné :slight_smile: Já nemám pořád vidět skoro nic, jsem jak prkno. Všichni se na to ptají a kolikrát nevěří, že už jsem ve 4 měsíci. Snad brzy vyskočí :slight_smile: Ještě jsem "nedorostla" ani do kalhot, co jsem nosila vloni na jaře. (Pak jsem neplánovaně a bez jakékoli snahy shodila 7 kg - břicho a boky.)
7. led 2013 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliska_z mě zase nikdo nevěří, že jsem teprve na začátku 4měsíce. Všichni říkají tak 6tý.
7. led 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko a tobě je dneska jak?
@kotito Koukám, že každá máme něco :slight_smile:
@eliska_z Na mně taky není nic vidět, každej den si říkám "a už nedopnu kalhoty" a furt mám ještě fóra.Jediný, co mi začlo rašit, jsou beďary. Chjó.
7. led 2013 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka já už mám pleť konečně dobrou. Tak budete mít holčičku ne?
7. led 2013 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka
@eliska_z
A holky nebojte zachvilku vám bříško vyroste ani nebudete vědět jak. Ještě si toho obříka užijete dostatečně :wink:
7. led 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka S těmi jsem měla obří problém na začátku, teď se to hodně zlepšilo. Jen tu a tam něco málo.
7. led 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Toho se nebojím, že by nakonec nevyrostlo, ale je to takové zvláštní. Člověk ví, že se něco děje, má pocit, že to musí každý přece poznat, ale ve skutečnosti není vidět nic. :slight_smile:
7. led 2013 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Máme na 90% potvrzenýho klučíka. Tak jsem zvědavá na KO ve 20. týdnu, to už bude vidět určitě, co to je. Jestli teda ukáže. Ale vnitřně taky cítím kluka, už od počátku.
7. led 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kajalka hoď sem o sobě nějaké info :wink:
7. led 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek