• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kajalka tento dort je mého táty nejoblíbenější. Jen jablíčka strouháme na hrubo a bez koření. Je fakt mňamkozní
v létě ho děláme často
7. led 2013 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito Hele Ty!! :grinning: Takhle nas drazdit!
7. led 2013 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kajalka mnam, dekuji :grinning:
7. led 2013 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdárek holky, takže dneska jsem byla u dr a všechno je v pořádku:slight_smile: Pan doktor si pořídil nový ultrazvuk s větším zvětšením, takže jsem viděla krásné miminko:slight_smile: a už to nebyla šmouha jako minule:slight_smile: Mimoušek škytal:slight_smile: To bylo krásné:slight_smile: Akorát jsem si nějak zapomněla říct o foto a pan dr ani mimíska nezměřil... asi jak se s tím ultrazvukem teprve učí pracovat... Ale to neva, tak snad příště:slight_smile: Jsem 14+5 tt a ve čtvrtek jdu na ty genetické testy, tak když to dopadne dobře, tak už si to sem taky konečně napíšu:slight_smile:

Koláčky bych si hned dala:slight_smile: Mńam, mňam, mňam:slight_smile:
7. led 2013 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@marcelka287 to je super!
Já jdu na NT ve středu. Nejdeš pozdě? Dělá se to do 14tt, ne? Nebo jdeš na něco jinýho?
Je vás tu moc a asi jsem si vás pomotala dohromady :slight_smile:

Mám spálenou pusu od povidel :grinning:
7. led 2013 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito No je to ten tripl test podle mě a prý v 16 tt se chodí, tak nevim, jdu jak mě objednali:slight_smile: Jj mě už se to taky kolikrát plete dohromady, i když ty píšeš docela často, tak u tebe většinou vím:slight_smile:))

Jééé mňamy Mńam:slight_smile:))

Holky je tu nekdo kdo je na neschopence a přemýšlí, že by se vrátil do práce?
7. led 2013 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcelka287 já si popletla NT s těma triplama
7. led 2013 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
taaak holky zrovna jsem vás dočetla :slight_smile:. Jste spisovatelky :slight_smile:).Vítám tu nové členky skupiny a přeji vám jen krásně těhotenství.
Já jsem vdaná a víckrát už bych to neudělala :grinning: ale svatba byla krásná to ano, jen prostě už tuto srandu nepotřebuji víckrát zažít :grinning:.
Já bych si přála, aby manžel uzavřel nějakou kvalitní pojistku, ale on je hroznej v tomhle :-/ Do něčeho jej dokopat je umění :frowning2:.
Postel už stojí, auto mám konečně doma. Ale zjistila jsem, že chytám křeče do břicha, když řídím a teď babo raď...je to tím odběrem plodovky, nebo tím, že jsem od 21. 12. neřídila a břicho není zvyklé?

@kaijko jj kope, jsou to ty bublinky šampaňského v bříšku, děsně to lechtá :grinning: takže mám pěkně podrápanýho pupana :grinning:
@kotito neprovokuj s koláčema anebo příště napiš dřív, před chvílí jsem projížděla Brnem domů :slight_smile:)))))

doma jsou všichni nadšení z Elinky, můj tatínek (vůbec jsem to nečekala) je úplně naměko a furt řeší, co kde a jak a proč :grinning:
Zítra jdu do poradny, tak mám spoustu otázek napsaných na zeptání se doktora a těším se :slight_smile:) doufám, že predátorku zkontroluje přes ultrazvuk :slight_smile:)
7. led 2013 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@m_d Podle mě je to z toho odběru plodovky. Však uvidíš za týden nebo 14dnů.
Jinak ti je dobře?
7. led 2013 v 18:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito až na navrácení ranních nevolností a těch křečí dnes to je super :slight_smile:)
7. led 2013 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@m_d kdo ví kdy nás ty nevolnosti úplně přejdou. V létě budou mdloby z vedra, takže si od toho asi moc neodpočineme.
Loni jsem nadávala Vojtíkovi, že utratil tolik peněz za klimu , když jsme celé venku u bazenu a letos si budu chrochtat blahem zalezlá doma :slight_smile:

Kolik km jste dneska najeli?
7. led 2013 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito jee se máš :slight_smile: ale my jak bydlíme v 7. patře tak docela profukuje, takže i když byly ty vedra, tak se to dalo docela přežít :slight_smile:)) dnes asi jen 180km :slight_smile:)
7. led 2013 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@m_d tak to seš dobrá. Vojtík mě už ani teď nechce pustit k babičce do Ostravy. A když jedeme k našim což je 60km několikrát se mě zeptá jestli musíme :slight_smile: a jak to děláš s čůráním? To máš hafo zastávek ,ne? :grinning:
7. led 2013 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito ale tak dneska jsem zastavovala jen na rohlence a stavila se na wc než jsem vyjížděla :slight_smile:) a jela jsem rychle, abych byla doma. Nechci chodit na wc někde na benzinkách, ale když není zbytí, tak musím zastavit :slight_smile:)
7. led 2013 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
joo holky a dostala jsem plný pytel mimi oblečení :slight_smile:))
7. led 2013 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@m_d no rychle, ale hlavně opatrně! Máte aspoň bezpečné auto?
7. led 2013 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito no zas jako mega rychle nee :slight_smile: to už nedělám, tohle je služební a já se v něm moc bezpečně necítím :-/ je to Fabia, sice z nové kolekce, ale i tak nesnáším to auto.
7. led 2013 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@m_d Dostalas mimi oblecky? Tak to je super :wink:
Zase Ti je spatne? To fakt, kdy to prejde..
@kotito Juu, venku bazen a foma klima :wink:
7. led 2013 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@m_d tak hlavně opatrně. a jestli budeš jezdit s větším bříškem nech si vypnout airbag
7. led 2013 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaijko no nepředstavujte si nějakou vilu. Máme pidi domeček 3kk s pozemkem 200m2 ale všude kolem je míííísta haba děj
7. led 2013 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito tak to děkuju a to někde píšou? zrovna to řešíme s manželem, proč musím :slight_smile: asi bych si měla pořídit i ten těhotenský pás, ale já bych to s prací nejraději zapíchla :slight_smile:)
@kaijko jj taky si říkám, kdy už to kruci přejde :-/
7. led 2013 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
naše království :slight_smile:)
7. led 2013 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@m_d bezva! čelo jste nakonec nekupovali? Určitě se tam bude vám i predátorce dobře chrupkat
7. led 2013 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotito nene, nakonec jsme se na to vykašlali. Přišlo nám to zbytečné :slight_smile: navíc se stejně bude stěhovat do druhého pokoje, protože tohle je dětský pokoj :slight_smile:)
7. led 2013 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Mate nekdo ten tehotensky pas? My pak s vetsim briskem ani pas mit nesmime, ne? A airbag asi taky pak vubec..

@kotito Vzdyt to staci :wink: A nejvic je zahrada. My na ni jsme u tchanovcu od jara do podzimu. A kdyz bude prcek, tak to je ohromna vyhoda...
7. led 2013 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@m_d hezka :wink:
7. led 2013 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaijko děkuji a já ho ještě nemám a přemýšlím zda ho koupit nebo ne :-/
7. led 2013 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaijko pásat se musí a doporučuje až do porodu, ale správně, jak je psano v odkazech co jsem sem dala. Já už jezdím se sedadlem posunutým vzadu a vzpřímená
7. led 2013 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek