• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@m_d Tak nakonec jsem dnes dr. volala a jdu už ve čtvrtek..super:slight_smile: to mě mrzí s tou prací.. a proč tak najednou?? Já naštěstí jen pocity na zvracení a nadrapování...
27. lis 2012 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@le_nu_le Tak vítej a gratuluji:slight_smile: to nás bude:slight_smile:
27. lis 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romuska mám stresovou práci a navíc už to nezvládám denně najezdit 300km a být v pohodě :-/ moje podřízené berou ohledy a najednou se snaží víc, ale lidi se kterýma jednám se chovají jako hovada :frowning2:
27. lis 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Aha,tak to chápu a bude asi pro tebe lepší být doma a odpočívat:slight_smile: aspon budeš mít na vše víc času.. někteří lidi jsou opravdu nachápaví a zlí.. joo kdyby ale šlo o jejich ženy hned by všechno šlo jinak!
27. lis 2012 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romuska přesně tak :slight_smile: asi se už těším na odpočívání a lenošení a těšení se na miminko, teď jsem spíš pořád ve stresu jestli mě zas někde na dálnici nechytne zvracení, jestli malému neubližuji atd :slight_smile:
27. lis 2012 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jsem na tom podobně...momentálně jsem ve fázi, kdy se rozhoduju zda se na to prostě nevykašlat a radši doma v klidu neodpočívat. Domů z práce chodím téměř každý den naštvaná a vzteklá :frowning2: a nechci aby se to potom odrazilo na miminku. Zkusím vydržet do konce roku a pak snad zasloužený odpočinek...Ona každodenní srážka s blbcem je opravdu skličujicí :confounded:
28. lis 2012 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gwennie Z toho si nic nedělej, já sice nezvracím, ale energie žádná, o malou se postarat musím a manžel už taky má poznámky, že jsem pořád mimo. Ti chlapi vůbec neví jak nám je. :frowning2:
28. lis 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky.nem
@marketkab
@m_d
Jako já jsem před dvěma rokama byla na treku v Himalájích, a když jsem večer z posledních sil po x kilometrech s batohem na zádech postavila stan, měla jsem fakt víc energie, než ted, a to jenom ležím :slight_smile:

Si říkám, jestli nemám dvojčata, že mě to tak vysiluje...naposled jsem byla u MUDr. na kontrole v 7tt, už by to poznal?
28. lis 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@le_nu_le vidím to úplně stejně :slight_smile:
@gwennie já myslím, že by tam třeba viděl dvě tečky, ne? :grinning: já fakt nevím :slight_smile:)) mě doktor vždycky straší, říká: "tak se podíváme na ta dvojčátka :grinning:" :slight_smile:)) úplně chápu, jak jsi vyšťavená :slight_smile:))
28. lis 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie já jsem byla na kontrole včera (7tt) a jelikož máme v rodině dvojčata a někteří členové naší rodiny by je zrovna nám obzvláště přáli, nedalo mi to a ikdyž jsem tam viděla jenom jedno prťavý miminko, tak jsem se doktora zeptala, jestli tam náhodou není někde ještě jeden :slight_smile: prý ne, tak mu budem věřit...takže já myslím, že už by to poznal
28. lis 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d
@le_nu_le
tak snad ne :slight_smile: i když mám takový divný pocit už od začátku, ale možná jsem si to vsugerovala, protože přitelova mamina má takovou svoji kartářku, se kterou vždycky všechno řeší, a většinou ji to vyšlo, a ta právě s tímhle přišla... a přesně předpověděla měsíc, kdy otěhotním :slight_smile:
Navíc, posl.menses jsem měla 17.10., 1.11. jsem byla na kontrole a prý zrovna probíhala ovulace, a ted 28.11. jsem najednou v 9tt a jeste TP posunul z 24.7. na 5.7. a posledne na 30.6., prý je to nějaké velké :slight_smile:)
Jinak @le_nu_le máš krásnou fotku!
28. lis 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holciny :wink: TP mam 22.6. Muzu k Vam? :wink: 13.12. nas ceka screening, snad dopadne dobre..
28. lis 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie To už by určitě poznal, já jsem u prvního měla dvě, ale jedno se přestalo vyvíjet a to jsem byla někdy v 6 nebo 7 týdnu u dr. Já kolikrát mám pocit, že usnu ve stoje, stane se mi, že nemůžu ani udržet víčka. Fakt doufám, že to po tom 12. týdnu přejde, mít takové stavy celé těhotenství tak nevím.
28. lis 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwennie no já na věštby a něco podobnýho moc nevěřim, ale můj tchán si dost často hraje s virgulí :slight_smile: a když jsme s manželem měli rozlučku se svobodou tak za mnou přišel a řek: "Lenko, ty přijdeš na pozdim s tím že čekáš dvojčata" :slight_smile: no na podzim jsem opravdu přišla, že čekáme miminko, ale doktor mi potvrdil "zatím" jenom jedno, takže pokud se kartářce daří, byla bych asi ve střehu :slight_smile:
Jinak děkuji ...
28. lis 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko ahojky, jasně že můžeš :slight_smile: a gratuluji :slight_smile:
28. lis 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak 13. 12. jdu na vyšetření NT+...docela se těším, ale mám tam být v 7:40...to bude mazec pro nás tak brzo ráno vstávat :slight_smile:)
28. lis 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Tak to jdeme stejny den :wink: Uz se nemuzu dockat!
28. lis 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem si na MK precetla prispevek jedny nastavajici maminy, ze ma super zpravu, ze je Rh pozitivni. Ja se sla kouknout do papiru z operaci a jsem Rh negativni..Vygooglila jsem si co to znamena v tehotenstvi a koukam, ze mam zase neco..Predtim jsem tohle neresila..
28. lis 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko já taky :slight_smile: i když obavy trochu jsou :slight_smile: s tím RH- nebo RH+ tobě doktor neřekl, co to znamená? my to okamžitě řešili, sám se mě ptal, než přišly výsledky z laboratoře, že jsem opravdu RH+
28. lis 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Mam to taky pul na pul.Tesim se, ze uvidim prcka, ale bojim se co mi dr rekne..Jsem po IVF, tak se porad kontroluju :wink: Vubec jsme to neresili..Na krvi jsem byla na posledni kontrole, tam mi dal zadanku na screening a rekl, ze kdyby bylo v krvi neco hodne spatne, ze budou volat a ze mi nabrali i krev na ten screening a toho 13.12. to vse vyhodnoti jiny doktor, ze mu to budou posilat..Takze jsem ted zvedava.
28. lis 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko budu na tebe myslet, aby vše bylo v pořádku :slight_smile: škoda, že jsi z Prahy, jsme se mohly potkat osobně na screeningu :slight_smile: já su Brňááák :grinning:
28. lis 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d Dik, ja Tobe!Dame si tu vedet!Ja jsem objednana na 12h..A kdy se budes stehovat do USA?
28. lis 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko vypadá to, že před porodem asi ještě...v lednu tam letíme vše domluvit, jestli manžel dostane to místo, zatím je to tak na 80% jistý :slight_smile: a díky predátorkovi, kterého nosím pod srdcem, si přestávám být na 100% jistá, že to chci :-/ uvidíme, jak to vše dopadne...mám strach, ale kdo ne, že :slight_smile:
28. lis 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Je to neuveritelna sance, ale chapu Te ted kdyz jsi tehotna..Zjistovalas jak to tam chodi, kdyz tam prijedes tehotna?To by Ti chodili penizky z CR stejne, ne?Me docela desi to, ze mam rodinu 250km daleko az bude mimi na svete..A tady mam jen kamosky parmenky, zadnou mamku :astonished: Premyslis i nad tim?
28. lis 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko no právě, člověk zvažuje vše. Mám taky rodiče daleko, to jsou jediní prarodiče, kterým bych svěřila dítě :slight_smile: a zjišťovala jsem vše, právě že nedostanu nic :frowning2:, musím bydlet v ČR a v USA není nic jako mateřská, či rodičovská. Člověk prostě musí přemýšlet nad vším. Opravdu už nemám jen zodpovědnost za sebe, ale i za dalšího človíčka, který ještě nemůže říct svůj názor.
28. lis 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky jdu na NT+ 13.12. Jdu v 8,45. Moc se těšim. Budete mít výsledky hned? Já budu muset chvilku čekat. Krev mi budou brát taky toho 13. Ale do vánoc bych snad měla mít výsledky. Doufám že dopadnou dobře.
28. lis 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kratoska ahojky, já jdu taky 13. 12., výsledky prý budou ten den :slight_smile:
28. lis 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Jj, je to jiny ted uz fakt nerozhodujeme jen za sebe.. Ted je nejdulezitejsi vse pripravit, tak aby se tu mrnous citil nejlip..Ale nikdy nevime jak to dopredu dopadne. Mate se pri nezdaru kam vratit?
28. lis 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d
@kratoska
Taakze stastna 13ka :grinning:
28. lis 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko jj samozřejmě, máme tady byt atd :slight_smile: už jsme jednou bydleli v zahraničí, ale pořád to byla EU. Sice nás dělilo "moře" (podle mě jen kanál :grinning:), ale nebyl to oceán :slight_smile: Byly to jen 2500km a ne taková dálka :slight_smile:
28. lis 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek