• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@m_d pokud budeš takhle jezdit šla bych do něj. Nebo v nejlepším případě bych takhle moc nejezdila :wink:
7. led 2013 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito děkuji nastudováno :slight_smile:) no já uvidím, co mi řekne doktor zítra, mám tam na něj spoustu otázek :slight_smile:
7. led 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito je to moje práce :-/ bohužel :frowning2:(
7. led 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.feedo.cz/shop/soutez-pampers/ kdybyste chtěla některá soutěžit, já objednala plíny v pátek :-/ no škoda, tak příště :slight_smile:))
7. led 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d a co vlastně kočárek?
7. led 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito ve čtvrtek ho vyzvedáváme :slight_smile:) už se těším až bude doma :slight_smile:
7. led 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
nechápu, jak může člověk říct, že máslo by mělo mít 3,5% tuku :grinning:
zas to se mnou asi nebude tak hrozný
7. led 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d jé super! A bude doma nebo u rodičů?
7. led 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito a kolik má mít tuku? :slight_smile:) promin ze se tak hloupě ptám, ale já se nikdy nedívala :grinning: než všechno operu, tak bude doma a pak ho převezeme k babičce :slight_smile: ona má velký barák :slight_smile: postará se o něj :slight_smile:
7. led 2013 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d minimálně 80% mléčného tuku..většinou má 82% ale podařilo se mi koupit i se 46% :slight_smile: dej si TV barrandov
7. led 2013 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Aha :wink: Ja co jsem si pamatovala z autoskoly :wink:
Dneska se, ale opravdu super nudim!!
7. led 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko já taky :unamused:
7. led 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko koukala jsem na kočárky a pořád končím u Bebecaru a Camu
7. led 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito nemůžu, David si hraje na xboxu :slight_smile: a já jsem žehlila :-/
7. led 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito teď mi psala kámoška, že si mám přijet pro věci po malém . Tak se těším. Stavím se tam 14tého :slight_smile:

Snad nám ve středu řeknou jestli to bude kluk nebo holčička, ať netahám klučičí oblečky domů zbytečně :slight_smile:
7. led 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d Vojtík hry vypl sedí se mnou v obýváku a čučí na nějakou sci-fi komedošku. Žebrám o masáž, ale nevypadá to dobře. Sedí s oříškama a škopíkem a má totální veget
7. led 2013 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito me se o kocarkach porad zda :grinning: Noo, a zamilovali jsme se do toho cam dinamico v sede barve, tak ho potrebuji osahat..A i jiny znacky..ale dokopat toho myho milacka je tezky..mame preci cas :wink: I jsem ho nasla na bazarku za 11tis, 5mes starej..Ale nebudu nic kupovat, kdyh to neznam fyzicky..
Mame blizko Nemecko i od nasich, tak od Jirky rodicu..Tak se mrknout treba i tam.Kamoska doporucovala Polsko, ale to nevim..
A jina znacka neee?
7. led 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d
@kotito Se mate, ze dostavate vecicky..Ja jak to nakonec vypada nedostanu nic..Mozna jen hoodne malinko. Bud holky nic nemaji a nebo to slibili pribuznym..
7. led 2013 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko no budu mít věci i po neteřích a synovcích.
Asi před 4 měsícema jsem dostala od kamarádky úplně novou postýlku s kokosovou madrací, chodítko, vybrační lehátko, a ohrádku. Ale půjčila jsem to ségře pro Kubíka (teď má 3 měsíce) a je mi blbí to teď chtít zpátky....no ale kupovat to všechno když to mám....no blbá situace
7. led 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko
ostatní kočárky mě příjdou na prd, ale musíme do obchodu ošahat i ostatní :slight_smile:
Sousedka jak tady teď byli mi říkala, že by mi nechala Bugabbo, ale já ho nechcu :unamused:
Nejraději bych si ho od ní vzala a prodala ho a ty penízky si přidala na kočárek co chci.Ale to je blbí .
A mít tady kočárky 3 na to není místo. Bude tady asi ta velká zekiwa a pak další normální kočárek.
7. led 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko mám se s tebou podělit? :slight_smile:)) mě nabídla ještě jiná kamarádka oblečky, ale ta měla 2 kluky. Tak si to od ní můžu půjčit a přeposlat :slight_smile:) s tím Cam kočárkem, ošahej si ho. Je krásnej já o něm básnila dlouho, hlavně v obchodě byl sněhově bílej a na něm ty kamínky...no ůžasnej byl :slight_smile:) nicméně nejdřív na něj mrkni :slight_smile:
@kotito David už to taky vypl, ale já tu mám ještě kopec prádla a slíbenej nějakej akčňák :slight_smile:)) jinak je to blbá situace no :-/ ale třeba ji to napadne samotnou :slight_smile:)
7. led 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Noo, to je teda blba situace..Ale segra by mela sama od sebe navrhnout, ze Ti to vrati..Je to spousty penez!To vybracni lehatko chci taky :wink: Proto jsem odmitla kamaradku s postylkou. Ma prcka 3roky a urco chteji dalsi a nez pak resit, ze budu muset postylku vracet a kupovat na "chvili" novou, tak si ji koupim ted a potom budu mit kdyz buh da druhe, tak na druhe :wink:
Kdyz ji to nenapadne, tak bych ji to jemne navrhla..Ale je to takovy tezky..ale je to Tvoje..
7. led 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ta kamarádka se stěhovala do Belgie a nechtěla to všechno táhnou sebou. Když se stěhovali malej měl 2 měsíce
7. led 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko No ségře po těhotenství a porodu ještě nezačal fungovat mozek na 100% :grinning:
....tak jí to pak asi budu muset naznačit
7. led 2013 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d Ty jsi zlaticko :wink: :grinning: Ja citim holcicku :wink: Se nemuzu dockat az nam to povi..:grinning:
A Ty vis holcicku pouze podle toho utz a nebo z testu z plodovky? Z ty plodovky by to melo byt stoprocentni, vid?
A proc jste se rozhodli nakonec pro ten Hartan a ne Cam? Ja vybiram barvicku co nebude hned jak cune :grinning: I Jirik rika, ze jestli bude mimi po me, tak brindak nestaci :grinning: Ale driv jsem byla rada, ze se mi vse zastavilo na prsou a ted jsem stadtna, ze uz na brisku :grinning:
7. led 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Tos me pobavila :grinning:
7. led 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. led 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko no protože Hartan je lehoučkej jako pírko a pro Cam ne kvůli tomu, že to uchycování korby, sportáku do konstrukce je z plastových čudlíčků a měli jsme strach jak to dopadne po denním předělávání :-/ jako že by to nevydrželo, navíc ty jedny kolečka příšerně hrkaly, jak umělohmotný :-/ myslím, že to byly přední
7. led 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holčička je z ultrazvuku, ale už nám to řekli podruhé, takže jim věřím :slight_smile:)))
7. led 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d Noo, ty predni jsou umely, to mi vadi. Ty zadni jsou nafukovaci..Chtela bych vsechny nafukovaci..
7. led 2013 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek