• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kaijko no je na prd, že je neudělali vyměňovací :unamused:
7. led 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kez by jsme meli miliony, to by bylo lehci rozhodovani :grinning:
7. led 2013 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
7. led 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Jj, na to jsme vcera koukali :wink: Na jednu stranu super lehka vymena, ale zase na druhou stranu jestli to neco vydrzi..
7. led 2013 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko švicá má tu tří kolku kupovanou podvou dětěch a žádná vada na funkčnosti. Takže o tohle bych strach neměla.
Nepříjde mi to jako šunt...no posoudíš sama.
Každopádně se nemůžu nikde dohledat těch medvídkovejch.
Myslíte že na UK budou levnější?
7. led 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukala jsem a je to rozdíl tak 2-3000kč
7. led 2013 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito http://dorjan.cz/Kocarky-DorJan/Danny-Sport-Prestige-2012/DorJan-Danny-Sport-Prestige-BLACK-s-Autosedackou.html
Jsem i mrkla na treba tenhle. Libi se mi tyhle tvary :slight_smile: Ta cena je v pohode a ma uplne vse!
Vim, ze se Ti nelibi :grinning:
Ale prijde mi to s tim cam na jedno brdo :grinning:
7. led 2013 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko najdi si na něj recenze. Nevím Dorjan, Implast a takové ........ nebrat :unamused:
Mrkni třeba na ABC nebo Tako
7. led 2013 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. led 2013 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Jj, na tako jsem taky koukala! Je to zase to same..Prave znama rikala, ze tako je v polsku o hodne levnejsi..Ten Dorjan se mi libi disainove, ale recenze zase pul na pul..Je tam dobra velka korbicka. Ale zase nechci usetrit par tisic a byt pak nespokojena a nebo ho vyhodit :wink: Prece jen je to porad vec na dyl..
Ty jsi myslim psala, ze jste nejaky tako hned v obchodu zavrhli?
7. led 2013 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko jj tako Balilla. Vojtíkovi se vůbec nelíbil ani jsem ho pořádně neprohlídla
7. led 2013 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Spuntik mi doporucila znama, ze tam byla moc spokojena s nakupem a i reklamaci..Ten je taky peknej..
7. led 2013 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurá, tak kontrola dopadla na výbornou, prďolátko se vyvíjí jak má a mamka má první kilo nahoře :slight_smile: Jenom se nechtělo moc předvést, aby maminka měla potvrzené pohlaví a tak si budu muset ještě 4týdny počkat, ale potom jedeme na velké sono do FN Ostrava, takže už se těšíme :slight_smile: Dobrounky všem!
7. led 2013 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kaijko ten ABC Viper je ten jak jsem psala, že úplně bezvadnej podvozek...fakt od nás dostal 100%. Jen ta korbička se mi moc nelíbí
7. led 2013 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenny84 Super!!!! :wink: Pěkně vás prcek napíná
7. led 2013 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito no, bude to jeste boj :grinning: Hlavne az bude koupeny, tak nesmim koukat na net na jine :grinning: Stejnak az je uvidim nazivo, tak vyhraje cam :grinning: A zrovna v tom krame vrzat nebude.. :grinning:
Ten nas chlupac spinkal cely den, hezky se mazlil a ted tu radi :astonished:
7. led 2013 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko to víš, že jo :slight_smile: Docela závidím m_d, že má vybráno a skoro koupeno
Ale věřím, že vybereme dobře :slight_smile:

Naši čičiňáci spinkaj v boudičce řádili přez den
7. led 2013 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito není co závidět :slight_smile: stačí projít pár obchůdků a uvidíš, že taky vyberete :slight_smile: já prostě jen nechtěla do něj vrazit 20.000,- a bez autosedačky, tak to je polovina a můžu koupit autosedačku, nějaký to nosítko (manduca ci jak se to kupuje) a pořád ještě budu na míň penízkách než za nový :slight_smile:)
7. led 2013 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d Taky uz koukam na bazarky..Presne jak pises..
Uz jsi dozehlila? :slight_smile:
7. led 2013 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si chci nové ošahat a pak taky koupit použitej.
Aspoň si pak třeba, při špatném výběru, budu moct dovolit ho poslat dál a koupit zase jiný
7. led 2013 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito O tomhle nechce Jirik ani slyset :grinning: Uz me zna, takze kdyby to slo, tak zablokuje vsechny odkazy na kocarky :grinning:
7. led 2013 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko jj i spodní prádlo je poskládané :slight_smile:)) manžel mi všude napsal lístečky "vyčůrej se do zkumavky" a je to po celém bytě, abych ráno nezapoměla :grinning:
7. led 2013 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaijko já se tím doma taky nechlubím :grinning:
7. led 2013 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
7. led 2013 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d nám pípala upomínka hned po budíku. Tak jsem šla čůrat, ale zkumavku jsem stejně zapoměla doma a museli jsme se vracet. Ještěže mám doktorku kousíček :wink:

Necháš si udělat další fotečky malé?
7. led 2013 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito asi ne, doktor chce za každou fotku 200,- a když mám z pátku, tak tentokrát ne. Jen budu chtít aby se na ni podíval po tom odběru, jestli už má dostatek vody atd :slight_smile:)
7. led 2013 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d @kotito :grinning: Taky mame upominky na curani :grinning: Nejhorsi je, ze kdyz to prehlidnu, tak si to uvedomim pri splachnuti :grinning:
7. led 2013 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d a my to máme za pár :sunglasses:
7. led 2013 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek