• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@m_d 200? tyjo. Moje 50kč
7. led 2013 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito se máš...nám to taky minule nechal za 100,- jeden úplně zadarmo. Ale i tak, tentokrát jsme se domluvili že ne :slight_smile: viděli jsme ji v pátek a tak to stačí :slight_smile:) já ji uvidím zítra :slight_smile:)
7. led 2013 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Uz taky nechci rikat "to" :wink: Je hezky, kdyz se o mimiskovi zacne mluvit jako o clovickovi s pindourem nebo pipi :grinning:
7. led 2013 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko říkala jse si úplně to samé
7. led 2013 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
holky jdu si dát sprchu a pak hají do nové postýlky, tak brou noc :slight_smile:
7. led 2013 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito treba Ti uz ve stredu reknou co tam prdolka ma :wink: A ja si pockam na 18. To utece..
Stejnak to utika, jsem ted Jirikovi posilala odkazy a uz se zacal zapojovat a i cist parametry kocarku a psal co je super (vetsinou to co maji vsechny :grinning:) a nekouka jen na obrazky :grinning: Uvedomil si, ze budeme za chvili rodit, kdyz to pujde timhle tempem jako do ted :grinning:
7. led 2013 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d Dobrou noc :wink: At se Ti neco hezkeho zda v novem :wink:
7. led 2013 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Dobrou noc a krásné sny
7. led 2013 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Jdu uz taky zkusit chrnet :wink: Dobrou noc!!! A zase kocarky, same kocarky v noci :grinning:
7. led 2013 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko ti chlapáci :slight_smile: stejnak je to pěkné :slight_smile:
Já jdu taky do pelíšku, ať už je ta středa. Nemůžu se mimouška nabažit :sweat_smile:
Za chvilku bude Valentýn, pak jaro začne lého a prcci budou s náma :wink:
7. led 2013 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko Dobrou noc :wink:
7. led 2013 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dobré ráno těhulky :slight_smile: tak od rána práce, práce a zase práce. Alespoň jsem si dala kus dortíku na spravení nálady. Spalo se mi velice dobře :slight_smile: dokonce i na zádech jsem se několikrát přistihla a bylo to super. Nikde nic netlačilo, manžel v nedohlednu (předtím jsme spali na 140:grinning:). Dnes jdu do té poradny :slight_smile:, takže dopiju kafíčko a vyrážím směr Bučovice a pak do Brna počkat si na pana doktora :slight_smile:)
8. led 2013 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d Určitě i malá je ráda, že se vám líp spinká.
No zase nasněžilo, že ? :unamused:
Užij si Elinku :wink:
8. led 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dobré ránko , těhulky :wink:

Mě dnes čeká další den zevlování a nudy :unamused:
Ale zítra! Zítra ráno uvidíme naší prdelku :sweat_smile:
8. led 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito jj užiju :slight_smile:) a já miluju zimu, takže ano sněžíííí, hurááááá :slight_smile:)))
8. led 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d Taky jsem měla ráda zimu když jsme bydleli na bytě , ale teď v našem terénu, když je ještě nasněženo je to dost o pusu. Chtěli jsme jít na vycházku a nevím jestli Vojtíka překecám. Čeká ho úklid chodníčku cca 150m :unamused:

Dneska se mi zdálo, že jsme odletěli do našeho milovaného Řecka a já tam navrhovala kočárky :grinning: už jsem pěknej pakyn

Holky a co dovolená? Plánujete s mimouškama nebo ještě v těhu?
8. led 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito no my do té Ameriky nakonec neletíme :-/ buď tam poletí Davča sám, nebo to necháme na příští rok :-/ jinak letos asi žádná dovolená nebude, ale tak loni jsme byli na třech, nemůžu chtít každý rok někam jezdit :slight_smile: náhodou máš pěkné sny :slight_smile: to bych si taky nechala zdát :slight_smile:)
8. led 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky.:slight_smile: U nás dneska zase skoro celý den prší, to je nanic... Jinak já mám od dr obrázky mimouška 2 a zatím ode mě žádné penízky nechtěl. Tak jsem zvědavá, jak to bude vypadat dál, ale 200 za jednu fotku mi přijde docela dost.. I když taky bych to za to dala:slight_smile:
8. led 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky uz sedim v cekarne a cekam. Dali jsme si s predatorkou KFC a pochutnaly si :slight_smile:). No joo holka vi od mala co je dobre a co ne :grinning:. Tatinka mame do ctvrtka pryc, tak uzivame svobody :slight_smile:). V praci prudi a chteji abych pracovala na 150% a to ted nedavam :-/ jinak dnes uz zadne bublinky, ale regulerni kopanecky :slight_smile:))
8. led 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marcelka287 no prave dam to i kdyz se mi to taky zda hodne :frowning2: zase mam ultrazvuk pokazde :slight_smile:)
8. led 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d 200,- mi taky přijde hodně. Já mám zatím doma 4 fotečky a neplatila jsem ani jednou. Prý to má být 50,- ale zatím nic. UTZ mi dělají pokaždé, tak nevím. Hlavně mě potěšilo, že jsem za NT platila místo 1450,- jen 750,- . Prý když jsem jejich (tedy pacientkou jednoho doktorů z toho centra), tak to mám levnější.

Ale uvidíme ve čtvrtek, kdy mám další kontrolu a předtím kontrolu u nové oční. Tam jsem nebyla tak 6 let, protože jsem se nepohodla se doktorkou. Chovala se příšerně a já si po přístupu,na který jsem si zvykla v očním centru v Brně, kam chodím kvůli čočkám, nenechala nic líbit. Takže jsem chodila jen na kontroly v tom centru a teď tam mají i přímo doktorku, tak jdu k ní. Uvidíme, jestli se ještě stále vejdu pod 9 dioptrií :-P

@kaijko Já neříkám mimísovi "to" skoro nikdy. Doktor ho překřtil na druhém UTZ na medvídka Harribo, tak se toho držím, i kdyby to nakonec měla být medvědice :grinning:
8. led 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d tak co tancovala maličká? A plodovka je ok?
8. led 2013 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak máme genetiku negativní! Uff. Další mezník za mnou. Další kontrola za 3 týdny, tentokrát i s manželem. To by nám měla dr. potvrdit (či vyvrátit) kluka. Nebudu tu okounět moc dlouho, vzbudila jsem se v pul 5 a už jsem nezabrala. Ale teď by se spalo. Pes vyvenčenej, najedenej, nakoupeno, prší.
8. led 2013 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@eliska_z "TO" jsem myslela jako neurcity clen, myslela jsem, ze ji/jeho nenazyvame podle toho co ma mezi nozickama :wink: Jinak je to mrnous, prdola, prdelka..... :wink:

@kajalka To je bezva!

@m_d Co malicka? :wink:

@kotito Mas dobre sny :wink: Ja byla chvilku s kamoskou a ted taky zase nudne odpoledne, venku prsi ...

Koupila jsem si konecne ty tehotenske leginy :slight_smile: O malicko vetsi, vsichni rikaj, ze rostu, tak at se do nich vejdu za chvili. Byla jsem jen v HM, zase vsude pretopino. Mrkla jsem na podprsenky a tam je snad nakupujou jen deti :grinning: Ale kojici tam maji levny a mozna budou i ok! Ale to samozrejme pockam, nevim kam mi porostou :grinning:
Citite taky prsa? Ja cim dal vic..
A holky na zadech by se nemelo lezet a nebo je Vam to jen neprijemne?
8. led 2013 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko já se celý den nudím. Teď jsem na chvilku usla Vojtíkovi na klíně.
To je fajn, že ses trošku ,,vyvenčila" , taky bych šla, ale tady napadlo hodně sněhu :unamused:
Mají tam i podprdy na seskoky z letadla ? :grinning:
Prsa už mám celkem v pohodě. Ještě před 14 dny jsem myslela, že se zblázním.
O tom, že by bylo spaní na zádech zakazaný nic nevím. Podle mě se v těhotenství doporučuje.
Jenže já spávám na boku nebo na břiše. Už se mi spí pěkně blbě. Vytáhla jsem další peřinu a tu mám nacpanou mezi nohama, abych si netlačila na bříško.
Ty spáváš na zádech?
8. led 2013 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Padaky tam prave nemaji :grinning: :grinning: To se mi smal Jirik, kdyz jsem mu psala, ze jsem si zase nevybrala. Nechci na tu chvili nejakou zbytecne drahou.. Ty jo a to mam mensi prsa nez Ty :wink: A uz mi obcas "prekazi", jde o zvyk.. :wink: Me prsa zlobili na zacatku, pak pauza a ted zase-jsou vetsi, natekli a mam.neuveritelne vigluvy bradavky :-O
Spim na zadech prave a taky i na boku..Ale posledni dobou uz musim mit trochu pokrcene nozky na zadech, jinak me to jakoby tahne..
Nekdy, kdyz usnu odpo, tak pak cumim jak jelito :wink: Taky chodis pozde spat, vid? Me hodne budi bolest briska z curani. Pak je lip a usnu.
Ted nevim:Ty se zitra dozvis hned vysledky?! :wink:
8. led 2013 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko Co se týče bradavek od té doby co jsem těhotná se ještě neschovaly :slight_smile: mažu je, abych je aspoň trošku chránila.
Já už si postýlku napolohovala jak je potřeba -nožky malinko nahuru. S tou bolestí bříška kůli čůrání ani nemluv :grinning:
Zase čůrám jak amina. Dřív než o půl noci usnu málo kdy. Byla jsem zvyklá chodit z práce kolem 23:30
Zítřejší výsledky bych měla vědět během dne.
Už se tak nemůžeme dočkat. Vojtík poprvé uvidí mimčo jak se hýbe, teda pokud nebude chrupkat :slight_smile:
8. led 2013 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Taky tak moje bradavky :grinning: Ja myslela, ze se spanek srovna a taky jak jsem zvykla z prace prijit kolem pulnoci, tak do ty doby cumakuju..Chtela bych umet usnout kolem 10h :wink:
Tak to je super, ze uz to budes vedet behem dne! Jsem zvedava taky :grinning:
Nas mrnous na screeningu celou dobu jen lezel a zamaval norkama a rucickama. Myslim si, ze kdybychom se zeptali tak uvidi co tam schovava za tajemstvi :slight_smile: Dr mel i suprovej utz..Zavidim, ze tam zitra jdete a uvidite prcka :slight_smile: Jaaa, chci taky :grinning:
Jak jsem dnes prochazela obchodakem, tak hodne oci vzdy zklouzne na brisko. I Jirik si minule vsiml jak se hlavne tehuliny sjizdi :grinning:
Mas nejaky specialni krem na prsa? Ja mam jen na brisko mamastrie, ale dochazi mi..tak nevim jestli mam koupit znova a ebo neco doporucis/te :slight_smile:
8. led 2013 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko já jsem měla krém z DM neví už co to bylo za značku , brzo došel a bříško praskalo.
Od ježicha jsem dostala MAMA olej ten je bezvadnej. praskliny krásně vybledly a nové nějak nepozoruju.
Já si koupila MAMA od Hipp a tady fajn. Mám raději ty oleje.
Prsa a bradavky si namažu tím olejem, když si mažu bříško, ale na noc si je mažu lékařskou vazelinou.

To jo koukají :slight_smile: už nevypadám jen tlustě, ale i těhotně, takže chodím pyšná na pupík :grinning:
8. led 2013 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Ja taky tak chodim :grinning: A vzdy se mi hrnou slzy, kdyz se tak nesu :grinning: No, magor :grinning: Jsme pysny jak Pavice :grinning:
Dneska zlato samo od sebe zjistoval co koupil za kocarek barman, jeho pritelkyne bude rodit v lednu :wink: Je sladkej a ja mam takovou radost, ze se stara :grinning: I ten kocarek "studoval" na netu a ze nasel jen trojkolky Jane :grinning:
Vazelinu mam doma, tak ji zkusim :wink: Zacli me mrsky palit..
8. led 2013 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek