• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kotito no ja mam za fotot 100 kč to je dost 200
8. led 2013 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko A kde je ta @m_d :sunglasses:
8. led 2013 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko to je fakt krásný. Já dneska objevila časopisy Maminka na wc. Jinde na to prý nemá čas :grinning:

Je to krása nosit drobečka pod srdíčkem a myslím, že jsme pyšné právem :wink:

Taky jsem si říkala kde @m_d je. Myslím, že k doktorovy dojíždí, tak se asi stavila něco ponakoupit a určitě jela opatrně. Sněhu je tu fakt hodně. Jsem zvědavá jesli Elinka chrupkala nebo tancovala, když už jí kope.
A co tvoje bublinky?
8. led 2013 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrin11 příjde mi to hodně. Už i těch 50kč si myslím, je zbytečných.
8. led 2013 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito no ja použivam olej kde je sezamovy olej je pry hodně dobry a kuže nepraska je to taky od dm a značka leros prozatim ani jedna prasklinka a to mam prsa o dvě čisla větši :grinning: což my vubec nevadi bo jsem tam předtim neměla skoro nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo a někdy si připadam jak demižon pit a čurat a pořad dokola jak jdem do obchodaku koukam na nejbližši wc jak mě to zase popadne :grinning: jo s tim spankem nevim co se nesmi spat na zadech o ničem nevim
8. led 2013 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrin11 jj jsme takové průtokové ohřívače :grinning:
8. led 2013 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co se týče prsou, malinko povyroslta, ale snad si to rozmyslela. Mít velkej pupík a ještě větší prsu budu muset na zádech nosit nějakej bágl třeba z bramborama - kvůli rovnováze :grinning:
8. led 2013 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito jo ja prvni foto ani nedostala nějak jsem myslela že ji dostanu až pak jsem se dozvěděla že se plati tak jsem to při dalši navštěvě řekla doktorovi a řikal že fotky nedavaji ale prodavaji taak jsem si fotečku kde je naše slivatko konečně vidět koupila :slight_smile:
8. led 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Bublinky zase nic.. :cry: Mam placentu na predni stene, tak jsem nekde cetla, ze to pak jde mene citit :wink:
Chi, cte si to takhle na zachode? :grinning: Je to super, ze se kluci staraji a prozivaji to..Neumim si to predstavit jinak..A kdyz tady ctu jak se "chlapy" dokazou vyprdnout na holciny v tehu nebo s miminky, tak si rikam proc do toho jdou :-O
@petrin11 me normalni fotky dr daval zadarmo. Ale pak jsme si priplatili za 3D utz, tak to uz se plati..
Neumim si predstavit, ze se pokazde nepodivame na mrnouse! Jak pisou nejaky holciny..
@kotito Jeeee :grinning: Bagl :grinning: :grinning: Ty jsi prdloska :grinning:
8. led 2013 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko
@kotito holky jsem tuuu :slight_smile:)) už jsem vás i dočetla. Taakže malá kopala celou dobu a těsně předtím než jsem šla k doktorovi do ordinace, tak ticho po pěšině :slight_smile:) Říkala jsem doktorovi, že snad ani ultrazvuk nepotřebuju, ale on říkal že se mrkneme, takže když jsme koukali, tak jsme přeci jen koumali žda je to Elinka nebo Davídek. I můj pan doktor řekl, že je to Elinka :slight_smile:)). Jinak mi musel vzít krev na triply, ale říkal, jenom proto že je to ze zákona dané :-/. Ale trocha krve nevadí:slight_smile:). Nicméně včera jsem začala mít blbý pocit večer, něco jako zánět. No a je tam :-/ máme antibiotika, probiotika a já nevím co ještě. Taky jsem si v lékárně rovnou koupila taky něco proti striím :slight_smile:). Byla jsem vyvenčit Dexe a krááásně jsme se prošli, takže ne jen že jsme se prošli s Elinkou samy dvě po Brně, já si užila krásného sněhu ještě u nás v Hustopečích. No paráda, nasadila jsem svoji zimní čepici a vyrazili jsme :slight_smile:). Jinak maličká nás pěkně mate. Podle velikosti tělíčka by měla být 17+3tt, podle velikosti nožiček je čerstvých 16tt. Každopádně se má dobře :slight_smile:). Můj pan doktor nerodí :-/ a říkal ať se nebojím, že ještě něco vymyslíme :slight_smile:). Porodnici mi žádnou nedoporučil s tím, že je brzo se stresovat, takže to budeme řešit časem. Na další kontrolu jdeme 1. února :slight_smile:), domluvila jsem si, abych chodila zase pátky :slight_smile:
Jo a ano dojíždím :slight_smile:), ale to víte. Jela jsem pomalu, pak jsem se stavila v Lídlu, potom lékárna a než jsem docapala k autu od doktora, mi taky trvalo :slight_smile:.
8. led 2013 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d mě také zatím dělal ultrazvuk pokaždé, ale s těma obrázkama se musím polepšit:slight_smile: příště si o něj musím říct:slight_smile:
@kaijko já už prsa necítím téměř vůbec. nejvíc jsem je cítila tak do 12.týdne a pak to pomalu ustupovalo, a na zádech moc nespím, neumím to:grinning: A myslím že jsem někde četla, že pak když už je velké břicho, tak se doporučuje převážně spát na levém boku, kvůli tomu aby mimi neleželo na dolní duté žíle.. nebo prostě nějaké větší žíle co tam dole je.
8. led 2013 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marcelka287 já si ho dneska nebrala :slight_smile: mám hezčí obrázek prcka z pátku a příště si ho brát taky nebudu, protože jdu 5. unora hned na velký ultrazvuk :slight_smile:)
8. led 2013 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d A ty čekáš první nebo druhý? Já ti ty pohyby normálně závidím. Furt se večer soustředím a NIC! :angry:
8. led 2013 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kajalka první a jsem prvně těhotná. To jsou takové bublinky, jak když máš šampanský v puse, tak takové bublinky jsou v bříšku :slight_smile:) a dneska ten kopaneček, tak to bylo prostě jako když tě někdo kopne mezi nohy :grinning: kopla mě k močovému měchýří :slight_smile:) ale není to ještě tak silné :slight_smile:
8. led 2013 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo holky a už mám odsávačku doma :slight_smile:) je k tomu ten sterilizátor na flaštičky :slight_smile:) a je to fakt ten velký :slight_smile: myslela jsem, že když je k tomu zdarma, tak to bude něco maličkého :slight_smile:) nicméně je to fakt ten co normálně stojí 1000,- Kč :slight_smile:
8. led 2013 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d já právě přemýšlím jestli si jí mám vůbec koupit..
8. led 2013 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 tu odsávačku? Já si myslela že je to lepší :slight_smile: a když byla ta akce, tak jsem toho využila. Maximálně to prodám dál, když nevyužiju :slight_smile:
8. led 2013 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Taaak super, ze se Elinka ma dobre u Tebe v brisku :slight_smile: Jsi se takhle provetrala? :slight_smile: U nas prsi a hnus :frowning2:
Mas zanet pipi? Ja mela jen mykozu a ATB mi nedaval, jen strkaci prasky..
@marcelka287 Jj, s tou levou stranou jsem prave na to nekde narazila..A ted mi kamoska rikala, ze mimisci byvaji napravo..
8. led 2013 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Jj to odsávačku, kamarádky většinou říkaly, že jim odsávat moc nešlo, že vždycky odsály málo.. Možná když najdu nějakou v akci, tak ji koupím taky a když ne, tak přinejhorším když bude potřeba, tak vyšlu manžela do nejbližší lékárny:slight_smile:
8. led 2013 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko Já se teď snažím přeučit ležet z břicha na bok a je fakt že i na levém boku se mi zatím leží lépe než na pravém.. Ale poslední dobou mám pocit že mě celé břicho tlačí když ležím, tak se těším až přijede kamarádka, slíbila mi že mi půjčí kojící polštář, tak to třeba pomůže:slight_smile:
8. led 2013 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko jj zánět pipinky :-/ tak jsem se těšila, že nám doktor dovolí sex a zas prd. Mě z toho klepne pepina :grinning:. Já včera z ničeho nic odpoledne mě začalo jakoby táhnout v pipince a do rána se to rozjelo :-/.
@marcelka287 tak uvidíme :slight_smile: jistota je jistota, jak říkám, kdyby to nebylo v akci, tak na to prdím :slight_smile:))
8. led 2013 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo holky, teď jsem si pustila telku a to nechápu. Na prima Love je nějaký pořad a takový bordel mají ty lidi doma to je neskutečný!! Fuj hnus... to snad ani není možné!!!
8. led 2013 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d A kolik Te to stalo? Kamoska ted prisla z porodnice a hned ji vyuzila..Ma doma malou upirku a i pres kloboucky mela krvavy bradavky :frowning2:
@marcelka287 A proc odsavacku, ne?
8. led 2013 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Jasan, taky to asi koupim , když to někde uvidím v akci:slight_smile:
8. led 2013 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko Jak jsem psala vyše, že všechny kamarádky co jí potřebovaly mají s tím špatné zkušenosti, že jim nic moc neodsála, ale jak říká m_d je fakt že se může kdyžtak prodat:slight_smile:
8. led 2013 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marcelka287 jsem se v psani zakoukala na Tv a bylas rychlejsi v odpovedi :wink: Ten porad je humus, porad si rikam, ze to musi byt nahrane. Takovy bordel snad neni ani mozny...
8. led 2013 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d jé tos měla fajn den! A na váze už přibíráš? S tím zánětem je to na prd, ale aspoň budete pak víc natěšení :sunglasses:
8. led 2013 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko přesně.. jak v tom lidi můžou žít... já mám i pocit že bych byla neustále nemocná, přeci když tam jsou nějaké plísně a ty to dýcháš a potraviny se tam třeba musí rychleji kazit nebo nevim no. nechuťárna:grinning:
8. led 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito
@m_d A pak nesmi byt, ale zadna divocina :wink: Na jak dlouho mas ATB?
8. led 2013 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marcelka287 Podivej se na ciganata! Ty nejsou nikdy nemocni...Kdyz v tom ziji cely zivot, tak maji protilatky..
Ale co nechapu na druhou stranu antibakterialni ubrousky a prehnana hygiena. Dite ma byt na zahrade v teplakach a kdyz se uspini, tak se uspini :wink:
8. led 2013 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko já si už jiné debaty nečtu. Vždycky jdu rovnou sem nebo si prohlížím albíčka. Z debat jsem pořád jen bulela a měla špatné myšlenky. Takhle je to lepší.
Vojtík bude určitě úžasnej tatínek, ale zatím těhotenství nějak extra neprožívá..., takže mě ty časáky hrozně potěšily.
Dneska dokonce došel, jestli bych ho neostříhala, když poprvé uvidí s prcka , ať je upravenej. To je taky sranda...vždycky když jdu na gyndu namaluju se , ať je mi sebe víc špatně chci být pro miminko pěkná :slight_smile:
Je to zajimavé, když vlastně ono nás nevidí :sunglasses:
8. led 2013 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek