• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kaijko Tak to je jasny.. Ja jsem dokonce slysela nazor, že každé dítě by si mělo sníst za život hrneček hlíny:grinning: je fakt, že když mi děda vyprávěl, když jsem byla malá, jak jsem si nacpala do pusy suchou žížalu, tak jsem se málem pozvracela, ale žiju no:grinning: tak ono se dá asi zkousnout ledacos a nic to neudělá..:slight_smile:
8. led 2013 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marcelka287 já na to musela přestat koukat. Naposledy když jsem to viděla, byl tam mladý pár s holčičkou a ženská zase těhotná. Když jsem u toho nezvracela tak jsem bulela :unamused:
8. led 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Je to ale šílený...:slight_smile: Mimísek Vás sice nevidí, ale určitě cítí že maminka má hezký pocit z toho, že je vše tak jak má být:slight_smile:
8. led 2013 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko bylo to 1459,- je teda manuální od Aventu.
@marcelka287 jj využij, ať se pak nebiješ do hlavy :slight_smile: přinejhorším to prodáš :slight_smile:)
@kotito je to na prd, ale víc natěšená snad už nemůžu být :grinning:
@kaijko na 10 dní :-/, jinak souhlasím s tím co jsi psala marcelce, děcko nemá žít ve sterilním prostředí, ale v úplným bordelu taky ne :slight_smile:))
@kotito nic nečti, já čtu jen porody :slight_smile:)) čti jen nás, my jsme samé pozitivum :slight_smile:)))
8. led 2013 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marcelka287 ani nechtějte vědět co jsem snědla já :grinning: vlastní hovínko :slight_smile:
Mamka mi dala nočník do postýlky a šátkem mě přivázala do rohu na nočník.Prý se otočila a vařila , když se otočila zase na mě už jsem se ládovala :sunglasses: dokonce mě i tento okamžik zvěčnili.

Od té doby jsem žádné takové choutky neměla
8. led 2013 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
holky já snědla slepičince :slight_smile:) a jinak jahody neumytý s hlínou jím dodnes :slight_smile:))) jsou nejlepší :grinning:
8. led 2013 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@m_d
@kotito
A já si říkala, jakej já jsem expert s tou žížalou:grinning: Vy jste vtipné také:grinning:
8. led 2013 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d Ted v tehu na hlinu pozor..Prave z hliny je toxa, jak jsem mela bobecky ja, ze chytnu od chlupacka! Ale on jako domaci zvire ji nema. Jinak ja taky vzdy zobala jahudky na zahrade rovnou ze zahonu :slight_smile:

@kotito
@m_d A slepicince a vlastni hovnousky snedlo hoodne deti :grinning:
8. led 2013 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaijko teď nic takového nejím, zjistili jsme, že mi jahody nesedí teď v těhotenství. Ale možná to je tím, že jsou z dovozu a ne od babičky ze zahrádky. Teď všechno poctivě umývám a ani nepřesazuju kvítka, musejí počkat :grinning:
8. led 2013 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marcelka287 já myslím, že snad každé dítě něco snědlo :slight_smile:)))
8. led 2013 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d odsávačku mám od prvního a využila jsem ji docela dost i když jsem kojila jen krátce, tenkrát ji letěl kupovat přítel na rychlo, takže vyhozený peníze to nejsou. Sterilizátor mám obyč z tesca jen takovej plastovej hrnec a úplně stačí, takže když na něj narazíte, tak doporučuju. Používám ho dodneška, i když už bych dávno nemusela. Malej dostává k snídani sunar a přece jen se bojím, aby byly ty lahvičky pořádně vymytý. Ale kromě toho to s hygienou fakt nepřeháním, protože pak stejně zjistíte, že vám to děcko sní první bordel z podlahy. Žádná dezinfekce se nekoná. Prostě jen běžnej úklid.
8. led 2013 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mercedesse a taky tu manuální odsavacku? existuji vubec nejake elektricke nebo nevim, jak by se jim rikalo.

Kamaradka pouzivala jako sterilizator neco do mikrovlnky. proste to tam strčila a za chvilku bylo hotovo:slight_smile:
8. led 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercedesse já myslím, že s naším psem to stejně ani nepůjde :slight_smile:)) co znamená uklizená podlaha neznám už 4 roky :slight_smile:))
8. led 2013 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 jo manuální od Aventu a dobrý, jen jsem tam nesměla mít ten silikonovej trychtýř, s tím to nešlo, bez něj v pohodě. Elektrický existujou, ale zkušenost nemám.
Do mikrovlnky mám právě ten hrnec a dáš tam 200ml vody a zapneš na 5 minut a je to. Malej neměl nikdy ani moučnivku, takže dobrý.
8. led 2013 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
kamoška měla el.odsávačku, takže určitě existujou. Já takové věci budu kupovat asi až jestli budou potřeba.
8. led 2013 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercedesse to musí být super do té mikrovlnky, asi si to taky pořídím:slight_smile: už když mi to ta kamarádka ukazovala před rokem, tak jsem na to valila oči:slight_smile:
8. led 2013 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 teď jsem to někde viděla od Aventu za 99 použité. Myslím tady na MK
8. led 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 já to kupovala tady...na těch stránkách mají i elektrické odsávačky myslím :slight_smile: http://www.aventbaby.cz/manualni-odsavacka-bpa-zasobnik-125-ml4
8. led 2013 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. led 2013 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Jé děkuji:slight_smile: To ale fakt vypadá že je docela dobrá akce, odsávačka a ještě ten sterilizator..:slight_smile: No popřemýšlím a možná taky koupím:slight_smile:

Holky jsem ráda, že jsem Vás tu konečně zastihla a měla jsem taky chvilku na pokec:slight_smile: teď už musím jít žehlit, ať mám hotovo než přijde manžílek z práce:slight_smile: Takže děkuji za pokec:slight_smile: rozesmání:slight_smile: a webovky aventbaby:slight_smile: papapa
8. led 2013 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marcelka287 ať ti to žehlení jde rychle od ruky. Paaa :slight_smile:)
8. led 2013 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 a dobrou noc
8. led 2013 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky můžu před NT jíst?
8. led 2013 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito mě řekli ať se nasnídám :slight_smile: tak si dej něco na snídani :slight_smile:
8. led 2013 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d to jsem ráda :slight_smile:
8. led 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito jj asi si nedávej radši snídani u McDonalda nebo něco jiného moc tučeného, ale jinak se najez. Já si dala na snídani finský chleba s máslem a rajčetem ten den a černý čaj s citronem :slight_smile:)) prostě taková lehká snídaně :sunglasses:
8. led 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito jídlo NT nevadí, jen ty odběry jsem měla na lačno, ale ty už asi máš za sebou. I když na druhý odběry jíst můžu, tak možná, že to bylo kvůli nečemu jinýmu, mě dělají toxo a cukrovku. Toxoplasmosu mám a cukrovku jsem měla těhu u Mišáka.
8. led 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercedesse
@m_d
Moc to nechápu. ty odběry krve co mi brala moje doktorka byli na to NT?
Zítra mi krev brát nebudou?
A výsledky budou hned nebo během dne? Teď jsem z toho volaká zmetená poraďte
Nechcu tam pak ze sebe dělat trdýlko :sunglasses:
8. led 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito já nevím, mě dělala NT moje doktorka, brala mi odběry týden předem, takže při utz byly hned výsledky. Ale nevím jak to chodí jinde. Zároveň mi brala všechny ty první odběry na krevní skupinu a ruzný nemoci, takže já to měla všechno najednou.
8. led 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito ne ráno tam přijdeš, dáš jim průkazku a oni tě vyzvou aby sis sedla. Jo musíš si přezout boty a Vojtík nasadit návleky. Pak si tě z jedné ordinace zavolají sestřičky. Tam ti vezmou krev, zaplatíš ten poplatek a pokecáš s hodnýma sestřičkama :slight_smile:. Pak ti ukážou, kam si máš jít sednout a počkáš až tě vyzve doktor nebo doktorka a půjdeš na ten ultrazvuk. Tam ať už jde Vojtík s tebou :slight_smile:. Výsledky ti zavolají odpoledne, mě je z NT volali kolem třetí a z té plodovky až v kolem večer :slight_smile:)
8. led 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek