• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kotito První odběry krve jsou na cukrovku, toxo a kupu dalších věcí. Ty se dělají na lačno a většinou je dělá tvůj doktor. Na NT se dělají odběry kvůlu genetice a před těmi se najíst můžeš. Chodí se na ně klidně i odpoledne kolem 15h, takže by někoho museli trápit hlady celý den :grinning:
8. led 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d děkuju za vysvětlení. Jsme zmatkaři :slight_smile: už začínám být nervozní :grinning:
8. led 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito neboooj, nemáš z čeho :slight_smile: až uvidíš ten krásnej ultrazvuk, tak bude nervozita pryč :slight_smile:
8. led 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito my máme dvorní fotografku :slight_smile: je to manželka našeho svatebního svědka :slight_smile:) dělala mi i fotky pro Davču k narozeninám :slight_smile:)
8. led 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliska_z Já na ně šla nevědouc, že jsou na lačno, najedená a cukr v pohodě :slight_smile: Bojím se toho glukózovýho testu, ráno vždycky mívám hlad jak horník. A vypít přeslazenej čaj a trčet tam... :unamused:
8. led 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Me zase krev vzal muj gyndr a poslal je dr co mi delal NT, takze vysledky krve tam mel a rovnou zadali do programu vse i z utz a vysledek byl hned..Asi to ma kazdy institut jinak :wink: Ty plasitko :slight_smile: Vzdyt ses uz nemohla dockat :grinning: Neboooj, bude to ok!!! :wink:
8. led 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kaijko no asi se půjdu ospršit a lehnout. Nehtíky mám přelakované , zítra se osprším, namaluju, udělám něco s vlasama a tradá na schůzku s prďolkou

Holky já mám neuvěřitelnou chuť na segedyn :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pozítří musí bejt. Zítra je kapusta a br.knedlík
8. led 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito :slight_smile:)) já na zapečený brambory :slight_smile: asi je udělám ještě dnes večer, ať zítra nemusím moc pracovat :slight_smile:)
8. led 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito Dneska brzy :grinning: Uz se nemuzes dockat, vid?! :wink: Jeee, a zitra cekame!!!! S tim zkraslovanim jsi me dostala :slight_smile: A neni v tom doktor? :wink: :grinning: Zitra budu drzet palecky a myslet na Vas!!!
8. led 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko děkujem, hned dám vědět. Tyjo tak že bych uvařila taky dneska :confused:
8. led 2013 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak prý ne, že by jsme to ještě dneska zdlábli.To je taky fakt :slight_smile:
8. led 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito neblázni, já tu myšlenku taky zaplašila :slight_smile:))) pěkně se osprchuj a jdi za Vojtíkem do postýlky :slight_smile:))
8. led 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kajalka Toho testu se taky bojím, protože si neumím představit pít něco sladkého (sladké kromě čokolády téměř nejím a nesladím ani čaj) a hlavně ráno takovou dobu nic nejíst.. Snad to ale přežiju a bude to dobré, čokoláda by mi moc chyběla. :slight_smile:
8. led 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliska_z Díky bohu mě moje práce od čokolády vyléčila snad do konce života :slight_smile: Je to děsná úspora peněz a kalorií :grinning:
8. led 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska zase nic v tv :cry: Tak si udelam teple kakao a mrknu z postylky na Roman pro zeny :grinning:
8. led 2013 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko dobrou noc :slight_smile: já risknu prostřeno na primě :grinning:
8. led 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Vojtík hraje na hry :slight_smile:

Ale myslím, že ho překecám a půjde. Ještě si udělám bezkofejnové kafe. Mám na něj hroznou chuť...
Dneska se my bude určitě zdát o jídle. Už teď se mi honí hlavou segedyn, kapusta, zapečené brambory ...vývar z krupicovejma nočkama....jééé já se zblázním :grinning:

Nic berušky moje, fakt mizím. Tak všem přeju dobrou noc, krásné sny a co nejmíň čůrání :wink:
A moc děkuju za podporu, jsem ráda, že Vás mám bříškatice moje
8. led 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito dobroooou noc :-* na čelíčko :slight_smile: a ozvi se zítra a hlavně mysli pozitivně! :slight_smile:
8. led 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d
@kotito Dobrou holky :wink:

@kotito Ty mas jedina vlastne chlapa doma :grinning: A nam s m_d musi stacit tv :grinning:
8. led 2013 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kajalka Já už jí také nesním tolik co dřív, tak tabulku týdně. Dřív v době studií a při zvýšeném stresu to byla tabulka i víc denně a na postavě se to neprojevovalo. Naopak ve stresu vždycky hubnu.
8. led 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Dobrou a hezký sny!
8. led 2013 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito jo ten dil jsem taky viděla a pani řikala že nestiha uklizet protože se stara o malou kuchyně kaastrofa a ty hračky bych vihodila ani bych je neprala
8. led 2013 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky :slight_smile: tak kotito nám radní s mimískem :slight_smile: a co dělá zbytek? :slight_smile: já zrovna snídám, pak půjdem s hafošem na procházku :slight_smile:
9. led 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
joo a když tu nejste, tak já vám napíšu, co mě dnes ráno vytočilo :-/. Tak jsem se těšila, že doma budu mít i ten druhý balíček a prd :-/. Ráno o půl osmé mi volali z PPL, že dnes mezi druhou a čtvrtou hodinou mi hodlají dovézt balíček. Řekla jsem, že to asi nepůjde, protože jsem v práci, ale když tady bude do těch dvou, tak že počkám :slight_smile:. Ten chlap se rozčílil, řekl že mi, že pro mě dělají první poslední a já si takhle vymýšlím :frowning2: tak jsem na to odvětila, že ale já taky musím do práce a co mám jako dělat. Kvůli nim si vzít dovolenou? No pohádali jsme se a nakonec to přivezou zítra mezi druhou a čtvrtou hodinou. A zapoměla jsem mu říct, že budu platit kartou. To bude ještě zítra výstup :sunglasses:
9. led 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Koukám, že se hned po ránu nenudíš. Občas jsou ti doručovatelé na zabití, ale co se dá dělat. Já jsem v práci, ale nějak se mi dnes špatně soustředí. Zítra dopoledne jdu k očnímu a odpoledne na kontrolu s mimísem. Konečně budou výsledky krevních testů a snad bude i UTZ. Jen mám pocit, že mi vůbec neroste bříško. Fotím od 8tt a podle mě je pořád více méně stejné :-/
9. led 2013 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliska_z těšíš se na rande s mimískem co? :slight_smile:) já se do práce teprve chystám :slight_smile: a taky se už asi 2 hodiny chystám na ty zapečené brambory :slight_smile:)) a pořád nic :slight_smile:) já zas pořád nepřibírám ale stěžovala jsem si doktorovi, že břicho mám jak v pátým měsíci a on na mě...ale paní vždyť vy už skoro jste...v ten moment mi spadla brada až k zemskýmu jádru :grinning: jsem si to vůbec neuvědomovala :grinning:
9. led 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d Já jsem furt -2 kg a břicho nikde. Ale mimino v něm je, na vlastní voči jsem ho viděla! Jsem ráda, že mi váha nesviští nahoru, nechci být jak velryba.
9. led 2013 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajalka já zas -6kg :slight_smile:) no možná už jen -5,5kg, ty vánoce přeci jen :grinning: já už byla jako verlyba předtím, takže jsem vlastně ráda, že teď je to tak na normálu :slight_smile:))
9. led 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Cha, Vánoce! Už několikátej rok máme Vánoce spíš aktivní, jídla čím dál víc ubíráme, cukroví jsme mámě zakázali až na vanilkový rohlíčky, takže u nás dobrý, už se jich nemusím bát. :slight_smile: Jsem zvědavá, s kolika kilama navíc se povalím k porodu.
9. led 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek