• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kajalka a tak to my máme Vánoce labužnické :slight_smile:)) ale my jsme dva lidé, co mají rádi jídlo a rádi se dobře a kvalitně nají :slight_smile:)) sice se nepřecpáváme na Vánoce, jak někde jinde. Ale nějaký ten kousek cukroví si dáme, i když letos teda jsem nazdobila dva talířky a zbytek je v krabicích :frowning2:
9. led 2013 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Mně zas Vesmír zařídil, že už ani jeden kousek si nedám. Dostali jsme od tchýně plnou krabici cukroví, s takovejma ouškama na držení, a když jsem jí nesla, ruply ouška a cukroví se vysypalo do louže :grinning: Tak to zkrmím kachnám na rybníku.
9. led 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kajalka :slight_smile:)))))) taky dobrý :slight_smile:))))
9. led 2013 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Docela se těším, až ho zase uvidím. :slight_smile: Vtipný doktor :slight_smile: Taky mi nepřijde, že už jsme vlastně 4-5 měsíc. Pořád mám pocit, že tak max. 3 :grinning:

@kajalka Mě zváží zítra u doktorky. Můj odhad podle vážení u rodičů je, že budu od začátku +5kg, což je stále -2kg oproti loňskému dubnu :slight_smile:
9. led 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky brambory už jsou v troubě :slight_smile:) ale přišlo na mě takový spaní, že to až hezký není :-/
@eliska_z jj já zamrzla taky ve třetím měsíci :grinning:
9. led 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eliska_z No jo, když u takovejch žížalek to ani není vidět. Kolikrát koukám na fotky holek, nahoře mají 25 kg a já si říkám "kde?!!!" To není jako u nás výraznějších :grinning:
9. led 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kajalka Právě, že to vidět není :-P Člověk si pak nejen myslí, že je ve max. 3 měsíci, ale okolí má pocit, že žádné těhu není :grinning:
9. led 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Chlap měl jen blbou náladu. U mě teda nikdy neměl problém mi to hodit na jinou adresu. Protivec protivnej.
9. led 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito hurááá...tak povídej, přeháněj :slight_smile:)) všechno v pořádku?
9. led 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky, tak dneska jsme s mužíčkem dělali kuřecí masíčko zapečené se šunkou broskví a sýrem. Mňaaam já to miluji:slight_smile: A k tomu pečené brambory v troubě a už je máme fakt vychatené a jsou výborné:slight_smile: Posypeme tymiánem, koření gyros, nesolíme a pokame olivovým olejem a to je lahůdka:slight_smile:

Jinak já jsem dneska 15+0 a nahoře mám 1kg, ale klidně bych brala i víc:slight_smile: a ještě mi může i nějaké to kilíčko zůstat:slight_smile: Ať konečně nevypadám na 17:grinning:
9. led 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito Fisura konečníku? Co te je a z čeho to vznikne?.. Ty jo...tak vy už taky víte co čekáte:slight_smile: Já už chci taky:slight_smile: A je zajímavé, jak každá tam má toho mimíska jinak a jak je jinak tvarovaná ta děloha nebo co to tam je vidět:slight_smile:
9. led 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito supeeeeeeeeeeeer :slight_smile: máme kamošku pro naší Elinku :slight_smile:))) gratuluji moc :-* jeežiš mě spadl kámen ze srdce, ani nevíš jakej. Sedím tu napnutá jak špagetka bez štaflíka :grinning: teď už můžu jet s klidem do práce :slight_smile:. Takže další pipinka, no to je super :slight_smile: asi se v září a v říjnu dělali holčičky :grinning: Jsem ráda, že máš nějaké hadříky, to je dobře :slight_smile: člověk z toho má hned lepší náladu :slight_smile:
Jinak k tomu zadečku...jj hlavně hodně kompotů, já ze strachu z něčeho podobného začala pít jablečnej džus, sice ty cukry v tom. Ale je to zaručená cesta k hovínku :grinning: a kompoty jsou taky dobré, ale i hodně vlákniny (např. psyllium, jen nevím jestli se může v těhotenství) :slight_smile:, tak ať se ti zadeček brzo zahojí a nemusíš na císaře. Já vím, že tak rodí všechny hvězdy, ale nemyslím si, že je to dobré. Slyšela jsem samé hrůzné věci o tom :-/
9. led 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marcelka287 Fisura konečníku je prasklina :unamused: říkal, že je to v těhotenství časté. Je to z tvrdší stolice, ze zácpy a tak. Do dnešního rána jsem chodila normálně. No nevím jestli to není močák. Byla jsem tak plná, že jsem se mu tam málem počůrala :grinning:

Malá mávala rukama, nožkama, i v nosánku se šťourala :slight_smile:
9. led 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito ty jo, tak to je nepříjemné.. ale snad to ovoce a šťávičky pomůžou a bude brzy lépe:slight_smile: Jééé to je tak krásné:slight_smile: A moc gratuluji:slight_smile: Já jsem už tak nedočkavá:slight_smile: ale hrozně mě těší,když tady vždycky z Vás napíše někdo něco nového, tak se těším ještě víc, kdy už to taky uvidím nebo ucítím nebo budu vědět:slight_smile:
9. led 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d Moc děkujem! Hadříky jsou super a šatičky podle vojtíka dokonce krásný :slight_smile:
Nakoupili jsme broskve i džusíky. na psylium říkal, at se vyprdnu, ale nevím jestli kůli těhu.
Já bych si chtěla porod užít, ale když to nepůjde jinak nevadí :slight_smile:
Tak ať to v práci utíká a moc se opatruj :wink:
9. led 2013 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Já možná budu také muset na císaře a bojím se toho, jak čert kříže. Mám hodně špatné zkušenosti s různými operacemi a opravdu bych byla ráda, kdybych se císaři vyhnula.

@kotito To ti opravdu nezávidím, snad to bude brzy dobré.
9. led 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojte po delsi dobe se tady znovu ukazuju ,jak se mate? :slight_smile: A co mimiskove ,doufam ,ze vsichni zdravi :slight_smile: Zitra jdu do poradny budu 14+6 ...ale pochybuji ,ze me vezme na ultrazvuk :frowning2: A jinak vite nekdo co uz cekate???

@kotito Tobe moc gratuluji k holcicce ,krasna fotecka :slight_smile: ve kterem jsi ,ze uz to vis????
9. led 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliska_z já taky právě...ale člověk nic nenadělá že :-/ tak hlavně myslet pozitivně :slight_smile:
@kotito tak přežily jsme i horší věci, takže nevadí :slight_smile:) no musíš nám udělat modni přehlidku :slight_smile:) tak já jedu, snad budu brzo zpátky, paaa :slight_smile:
9. led 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliska_z Taky se silene bojim cisare :frowning2: Ale taky vyvolavaneho porodu ,ktery jsem mela u prvni dcery a rodila jsme 2 dny v brutalnich bolestech ,bez odpocinku ,kontrakce byly co pul minuty ,celou dobu ...takze jedna obri kontrakce :frowning2:( No doufam ,ze tentokrat to bude spontani porod
9. led 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyda podle PM 13+2 , ale podle doktora na NT 12+3 Prý bez pochyb děvčátko
9. led 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Věřím, že to dopadne dobře a císař se nám vyhne :slight_smile:

@lucyda Taky jdu zítra a měla bych být taky 14+6 :grinning: Co čekáme nevíme, nechceme to vědět, ale na screeningu (PM 13+0, UTZ 12+2) doktor říkal, že to bylo už dobře vidět.
9. led 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucyda Určitě to tentokrát bude v pohodě, skoro všichni tu psali, že 2 porod je rychlejší a lepší než první. Tak věř, že to tak bude i u tebe :wink:
9. led 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito sorry za tu hrubku co jsem tam napsala :slight_smile:
9. led 2013 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrin11 na hrubky prď :slight_smile: Hlavně zdravíčko :wink:
9. led 2013 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Jsem v centru, e musela jsem mrknout kak na tom jste :slight_smile: Mam radost, tak dalsi holcicka :wink: Vecer Vas doctu, ale ted hrooozne gratuluji!!!! :-*
9. led 2013 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky viděla jsem nádherný dokument, myslím že švédský, jmenuje se Zázrak lásky. Přinesla mi to kamarádka na DVD a je to hezky od začátku, jak ti naši mimouškové vznikali:slight_smile: Fakt moc pěkně udělané!:slight_smile: Já se u toho skoro rozbrečela, (jak jinak taky:grinning:) když tam byli popisovány ty začátky a bylo tam vidět, jak to miminko vzniká a postupně se tvoří různé části těla:slight_smile: a hladila jsem si pupíčka a říkala jsem takhle jsi taky vypadal a nebo teď už vypadáš takhle:slight_smile: A jak je to tam popisováno, tak jsem se dozvěděla i spoustu věcí, které jsem nevěděla:slight_smile:
9. led 2013 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marcelka287 nikde jsem to pod tím názvem nenašla . Co je tam přesně napsaný? Bych na to ráda mrkla
9. led 2013 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě mi nevolali. říkali do 17 hodin. se zblázním. Jo a heslo na Nt výsledky mi napsali NT a 8 čísel a má být nt a 6 :unamused:
9. led 2013 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito hlavně klid mamino :slight_smile:
9. led 2013 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek