• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kotito THE MIRACLE OF LOVE, zkusím to nahrát na nějaké stránky, jestli mi to půjde
9. led 2013 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d když nezavolaj do 5 mám tam volat, ne?
9. led 2013 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. led 2013 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito já tam nevolala, počkej :slight_smile: možná toho jen mají hodně :slight_smile: ani na tu plodovku jsem nevolala....oni určitě zavoaljí neboj :slight_smile:
9. led 2013 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d jestli dneska nezavolaj tak mě asi klepne :slight_smile: mám úplně staženej žaludek.
Jo byla jsem přímo u dr. Vlašína a je to bezva člověk. Vojtík mimčo moc nechápal tak mu to i 2x vysvětlil :slight_smile:
9. led 2013 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito tos měla fakt štěstí :slight_smile:)....uvidíš, všechno bude v pořádku. Já když na to koukám zpětně, mělo mi stačit, že mimčo bylo v pořádku podle ultrazvuku, když se ty NT tak zkreslují :-/ ale to je už zpětný pohled že :slight_smile:) vím jak jsem hysterčila ten den :slight_smile: dej si čokoládu, nebo něco dobrého na zub a uklidnuj se :slight_smile: (já vím, že to moc nejde)
9. led 2013 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankaj pojď mezi nás a gratuluju k těhulkování :slight_smile:
9. led 2013 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d
psala mi @janka že tam dneska taky byla a u Vlašína-ještě se jí nikdo neozval , tak tam volala a prý toho mají moc tak volat teprve budou. Tak jsem o moc klidnější
9. led 2013 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito tak vidííš :slight_smile: vydržte i s Julinkou :slight_smile: všechno bude dobré :slight_smile:
9. led 2013 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito gratulka k holčičce, a neboj, vše bude ok
9. led 2013 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mercedesse děkujeme
9. led 2013 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
chci se zeptat jakou kosmetiku pro miminko je nejlepši nechci brat podle reklamy ale podle maminek a jejich zkušenosti hlavně v obchodě je toho hafo a ja jen stala a koukala ja nemam pobliž nikoho koho bych se zeptala jakou kosmetiku od ktere značky je nejlepší
9. led 2013 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrin11 sestra používá pouse seba med. Nedá na nic jiného dopustit. Její malej má atopický exem a toto jediné mu nevadí , takže to bude na velmi citlivou pokožku . Taky půjdu do toho
9. led 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito zkus jestli Ti to jde pustit
http://uloz.to/xv3gvnS/vts-01-1-vob
a když půjde tak ještě nahraju zbylé 3 části:slight_smile:
já to pouštěla ve VLC media player
9. led 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrin11 nám teď hodně vyhovuje Hipp, jako malej měl Sebamed, pak Niveu, ale u tý se nám po delší době udělala vyrážka, ale nevím jestli to bylo určitě tím. Na zadeček Sudocrem, ale teď už taky jen Hipp
9. led 2013 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrin11
@kotito
Sebamed je super i pro dospělé:slight_smile: Jinak některé kamarádky si docela u těch nejmenších miminek stěžovaly na johnson baby.. Ale ono asi záleží jak komu co sedne
9. led 2013 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. led 2013 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrin11 ja koupila kosmetickou tastičku plnou hippu, když to nebude vyhovovat, tak až pak začnu hledat jiné varianty....ale druhou variantu vidím seba med...nicméně nechci za to vyhazovat spoustu peněz, když tohle nevím dopředu :-/
9. led 2013 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 johnson bych ani nepoužívala, těch špatnejch reakcí je fakt hodně. Já se pořád vyhýbala i tomu Hippu a nakonec nám zabral nádherně na exém. Teď třeba na exém používám Panthenol od Altermedu a ten je taky super.
9. led 2013 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď volali tak prý je to ok, ale nějaká hodnota je nižší, tak to moc nechápu :frowning2:
9. led 2013 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky pišu si super :slight_smile: to jsem potřebovala
9. led 2013 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercedesse mě moc hezky voní:slight_smile: Mám Hipp olejíček proti striím a je to nádherná vůně, tak jsem přemýšlela že bych ho pak i koupila pro mimouška po koupeli:slight_smile:

já teda jinak moc pro krémování a tak dětí nejsem, takže asi něco koupim trošku dopředu, kdyby se objevili třeba opruzeniny, ať maličký(á) netrpí, ale asi budu mazat jen tím olejíčkem po koupely a pak se uvidí, jestli vůbec něco bude potřeba..
9. led 2013 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito důležité je že je to ok!!!:slight_smile: Třeba ta hodnota je nižší, ale je to pořád v normě, tak si nedělej starosti, kdyby něco nebylo v pořádku, tak by ti to určitě řekli!
9. led 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 prý mi má doktorka udělat tripl testy a ultrazvuk. Na ty jejich stránky mi nejde se přihlásit.
9. led 2013 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito neboj když řekli že je to v pořadku hlavně se nestresuj jo
9. led 2013 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito no jak ti řekla, že je to ok....tak je to v pořádku :slight_smile:
9. led 2013 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito určitě ti mudr. triply dělat bude...je to zákonem daný....takže ti je udělá, neboj :slight_smile: mě je dělal doktor a to přitom jasně řekl, že je to totální nesmysl :slight_smile:)) a když na ultrazvuku řekl doktor že je vše v pořádku, tak se nestresuj :slight_smile:
9. led 2013 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d jsem jak na jehličkách. Už chci vidět ty výsledky :slight_smile:
9. led 2013 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak se jinak cítíte těhulky?
9. led 2013 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito noo pokud nejsi doktor, tak ti to moc neřekne :grinning:
9. led 2013 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek