• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kotito
@marcelka287 holky děkujuuu...už stahuju část 2. mám to pomalý, ale večer na to mrknu :slight_smile:
9. led 2013 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marcelka287 v průkazce to právě nemám. Krev mi brala moje doktorka teprve minulý týden a od té doby jsem u ní nebyla- to asi bude tím...no jo málo jsem spala, tak mě dneska omluvte :sunglasses:
9. led 2013 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito je to nadhera sledovat zrozeni a to vše kolem v matčině luně tak jsem viděla par videi od sameho počatku až po porod je zajimave koukat co se děje v břišku v určitem tydnu
9. led 2013 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marcelka287 jo podle menstruace to mam taky :grinning: parada 15+1
9. led 2013 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito no zajímat je bude Vojtíkova krev pouze v případě, pokud ty budeš skupina (0, A, B nebo AB negativní) v ten moment to budou řešit...pokud budeš pozitivní, tak je to jedno :slight_smile:)
9. led 2013 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d
@kotito
Jsem zvědavá jestli z toho taky budete tak nadšené jako já:slight_smile: a hlavně se mi na tom líbí, že je to opravdu z bříška nebo možná ze zkumavky:slight_smile: a je tam jen minimum nějakých animací nebo tak:slight_smile:
Tak Ti to tam určitě napíše příště:slight_smile: a už to vědět budeš:slight_smile:
9. led 2013 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
na ty tripl testy se teda chodí v 15tt ? Podle kterého tt se mám řídit podle PM nebo UZ? je tam rozdíl týden

Holky deska se mnou přeju pevné nervy :wink:
9. led 2013 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 Vojtík říkal, že na to mrkne rád se mnou, tak jsem zvědavá
9. led 2013 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už mi šlo se tam přihlásit :slight_smile: a jak jsten říkaly vidím tam prd :slight_smile:
9. led 2013 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito prosím tě uplne v pohode:slight_smile:) já teda nevím.. mě se jen jednou dr zmínil že jsme asi o 3 dny starší než podle menstruace , ale nikam to neuváděl. A když jsem se šla objednat na ty triply, tak to počítala sestřička sama podle toho co mám v průkazce
9. led 2013 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
na mě jde šílenej spánek :-/ asi to půjdu zapíchnout na gauč :slight_smile:) na hodinku...v noci stejně dávají film s banderasem a stallonem, takže vím co budu dělat :grinning:
9. led 2013 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito berunko důležité je to, co je napsané dole...já tam měla červeným veeelkým písmem...POZITIVNÍ...jestli to tam nemáš, tak to zavři a dál neřeš :sunglasses:
9. led 2013 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poznámka: Papp, doporučujeme doplnit TT v16t.
g u svého lékaře , u nás možná
integrace výsledků testů, UZ ve 20 t.
g. n a specializovaném pracovišti-Doppler
9. led 2013 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d takže to neřeším :grinning:
9. led 2013 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito výýýýborně :slight_smile: na tyto případy mám doma jedno rezervní Robby bubble :grinning: čeká na 18. ledna na výsledky z odběru plodovky :slight_smile:)
9. led 2013 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d už si dávám jabl džusíček ze šampusky
9. led 2013 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito mno nic jdu to fakt zapíchnout na ten gauček :slight_smile:
9. led 2013 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d pěkně si odpočiň :wink:
9. led 2013 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaké hodnoty Papp jste měly vy?
9. led 2013 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito ja mam rozdil tyden mezi PM a UZ tak to nechavam na doktorovi ono slivatko se stejně samo rozhodne kdy pujde ven :grinning:
9. led 2013 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marcelka287 valí to, tak stahuju jak o závod
9. led 2013 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Tak super:slight_smile: Doufám že se bude líbit, tak pak napiš:slight_smile:
9. led 2013 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka287 můj doktor má také nový ultrazvuk -nejsi z DC?
9. led 2013 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito papp mám v normě 0,96=0,87MoM, já mám vyšší Fshcg 47=1,92Mom, ale prý se to druhým odběrem může srovnat, jdu na něj za týden. A hraniční je prý 2, takže jsem ještě malinko pod. Prý je to jen známka pro dr. aby udělali podrobnější utz a zkontorlovali druhý testy, ale nemusí to nic znamenat. Jsem z toho ale taky rozhozená, aby sis nemyslela, že jsi sama. Důležité je, že výsledek je Negativní. Takhle mi to bylo řečeno u dr. Na trippltesty se chodí mezi 15-20tt. Ale dr mě uklidňovala, že důležitý je celkový výsledek, takže si s tím nemám dělat hlavu, to se ji lehko řekne.
9. led 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak náš drobek je podle utz o 4 dny starší, ale to se neřeší. Jo a k těm výsledkům tady nějaký témata jsou, ale zbytečně nepátrej, protože tě to akorát rozhodí a je to zbytečný, výsledek je v pořádku :wink:
9. led 2013 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mercedesse já mám PaPP-A 0,66 mlU/ml 0,28 MoM
FBhCG 24,03 ng/ml 1 MoM
T21 1/1500
9. led 2013 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito já mám celkově 1/2700, to hcg máš v naprosto v pohodě má být kolem 1, takže ukázkový, u toho papp to fakt nemusí nic znamenat. Dr. říkala, že jak se ty hodnoty houpou v tomhle období, tak se to stává a proto se pak dělá druhý odběr, jestli se to srovnalo. A s tou krevní skupinou to napíše určitě příště, je to základní věc, která se zjišťuje. Pokud by to vycházelo blbě, tak se ti snad musí při porodu něco píchnout, jinak by to ohrozilo mimčo, ale je to řešitelný, jen se to musí vědět předem.
9. led 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Koukala jsem, že se ti nejde přihlásit do toho jejich systému s výsledky, už se ti to povedlo? Já měla teda heslo taky s 8 čísly. bylo to "nt" a rodné číslo bez prvních dvou číslic. Třeba ti to jen blbě napsali.
Taky jsem byla u Dr. Vlašína. Byl úplně super.
9. led 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliska_z už to šlo Jaké jsi měla hodnoty Papp ?
9. led 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliska_z tak to jsme nejpis stejne :slight_smile: A kolik mas podle MS ? ja 15+6 ....pak si napisem jak to probihalo :slight_smile: teda ja urcite na ultrazvuk nepujdu ,byla jsem zatim pokazde a vidim ,to az na 20 tt ...
9. led 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek