• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kaijko Správně šťastná 13ka, já jdu k mému dr. Nejdřív mi vemou krev, pak jdu hned na ultrazvuk a pak to budou posílat na vyhodnocení. Počítám tak ten týden budu čekat.
28. lis 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kratoska To bude zase tyden, vid?! To cekani je na tom nejhorsi..Vzdycky jsem par dni po utz pozitivne nabita a pak se to zase vlece..Me krev vzali na posledni kontrole, tak budu uz 13. vedet jak jsme dopadli.

Pry uz tam jde videt pohlavi, nechate si to rict?
28. lis 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kratoska
@kaijko mě vezmou krev tam, i uzv udělají na tom pracovišti a ten den mi zavolají výsledky. Jestli se bude dat vědět, co to je, budu ráda. Ale nechci to nikomu říct, chci aby to bylo pro všechny překvapení :slight_smile:
28. lis 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d tak to já bych nevydržela.. :slight_smile: I když teď to ješt tajim před rodiči, od IVF jsem tam nebyla, tak už to vydržím do Vánoc, kdy tam pojedeme a dostanou pod stromeček pěkej dáreček, doufám, že i budeme mít pěknou fotku.. Jsem pak na 19. objednaná je svýmu dr na kontrolu a máme u něj zaplacený 3D utz, tak by mohla třeba i pak vyjít pěkná fotečka u něj :slight_smile:
Už se doma dohadujeme o jménech, to bude taky sranda :slight_smile: Ve světlý chvilce můj chlap řekl, že u prvního dítěte je to na mě, ale pak si uvědomil co řekl a kroutí se :grinning:
28. lis 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky chtěla jsem se zeptat, taky se vám snížil tak tlak? byla jsem před týdnem na KO byla jsem v 6+4 a tlak 98/57 sestra se zhrozila, ale dr. mi nic neřekl
28. lis 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak krev už mám snad za sebou, brali mi ji už 2x, poprvé na potvrzení těhu, to jsem tedy byla 4+2 kde se potvrdilo že jsem těhu, pak šel hned vidět i váček, tak si mě za týden objednal na krevní testy to jsem tedy byla 5+2, nesnáším píchání jehly, nedělá mi to dobře, tak mě prosím nestrašte že půjdu znovu na krev, další KO mám 12.12. což budu 9+2, jinak srdíčko už máme od 6+4 a to mi hned vystavil i průkazku, vím že se tu někdo dotazoval odkdy kdo má průkazku, připadá mi že můj dr. to bere nějak hopem
28. lis 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak taky se vám to holky tak vleče, u dr. jsem byla před týdnem a připadá mi to už jak před měsícem, nejraději by jsem chodila co druhý den se na prcka dívat, jinak sama jsem zvědavá, kolik utz budu mít, mám stejného dr. jako jsem měla u první dcery a to jsem měla utz každou návštěvu, vždy se podíval a poměřil, no z doslechu jsem slyšela, že už teď dělá snad jen 3, ceník že se daly utz připlatit jsem nikde u něj neviděla, tak se budu muset pak zeptat, jinak asi přejdu k jinému dr. chci zase vidět mimi, že je OK
28. lis 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko my se konečně shodli na jménech a s tím pohlavím, nechci to nikomu říct :slight_smile: možná manželovi to řeknu :slight_smile:

@gustinovi mě zatím bral jen jednou a tu průkazku mi taky dal skoro hned, jinak mě naposledy u doktora vyletěl tlak nahoru, vždycky jsem měla tlak, že to vypadalo, že už jsem mrtvá a teď tak nahoře :-/ chtěl mi okamžitě kvůli tomu dát neschopenku, ale já říkala, že je to beztak z práce a z rozrušení, že jsem viděla predátorka :slight_smile:
28. lis 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d A jaky jmena?Pritel ted se mnou chodi na kazdy utz, takze to neutajim..
28. lis 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko můj ne právě :slight_smile: my máme Elizabeth a Davida :slight_smile: taková radši mezinárodní jména :slight_smile:
28. lis 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gustinovi Vlece se to hrozne!My si prave priplatime za 3D utz v celym tehu, bude nam dr na flasku nahravat fotky i videa..Je to jako droga, neumim si predstavit, ze by mi neudelal utz pri kazde navsteve a kord, kdyz se ty intervali budou prodluzovat :astonished:
28. lis 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Elizabeth je krasny!Takovy jmeno mi doma neprojde :cry: David je svagr :slight_smile: Ja bojuji za Lauru!!! On chce Terezu..Ale me se zda, ze je preTerezovano..A kluk po nem Jirik :wink: I kdyz ma uz jeho segra Jirku, prijde mi to divny, ale Jirka neustoupi..
28. lis 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko kdyby byla možnost, hned by jsem si to zaplatila, každopádně před 20tt chci jít i na 3D video, mrzí mě, že jsem u malé nebyla, tehdy jsem ani o té možnosti nevěděla, dověděla jsem se to až kolem 30tt co holky byly a lituji toho dodnes. Jinak holky, co čekáte druhé, jaký budete mít věkový rozdíl od dětí ???
28. lis 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko noo však David je po tatínkovi a Elizabeth byla varianta místo Kristýnky, protože těch je všude taky plno :slight_smile:) navíc sestřenka má taky Kristýnku a taky mi to už přišlo blbý :frowning2: a jak se jmenují dědečkové? :slight_smile:
28. lis 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my nad jménama ještě neuvažujeme, ještě se mi to zdá brzy a vím že po dědečkovi určitě ne, ten je Květoslav
28. lis 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gustinovi Květoslav? :grinning: to je hezké, kvítko :slight_smile:)
28. lis 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d Muj tatka Frantisek, to nechci a jeho Jirka :slight_smile: Tedy Jürgen (nemecky jmeno) a to taky nee :grinning: Zda se mi, ze pro holcicky je vic peknejch jmen :wink: Noo, tak jsem zvedava co se toho 13. dozvime holky :grinning:
28. lis 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko já taky, nemůžu se dočkat...vlastně 11. jdu ještě ke svýmu doktorovi :slight_smile:)))
28. lis 2012 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gustinovi Kamarad je Kvetoslav, a vsichni mu rikali Kvetak :grinning: Chudacek byl z toho hotovej :frowning2:
28. lis 2012 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
no u prvního dítěte jsem se s jmény shodly jen na holčičce Vanessa na klukovi jsme se neshodli, já jsem chtěla Dominik a manžel chtěl Denise, tak po tom co mi dr. 2x potvrdil, že je to holka tak jsem manželovi řekla, že teď si napíše klučičí jméno jaké chce on, a u druhého prcka si klučičí napíšu já, tak uvidíme jestli slova dostojí
28. lis 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d Hmm, takova predkontrola..Ja zase jdu po screeningu 19. To se budeme mit, uvidime je docela casto mrnouse :wink: Po poslednim utz jsme se venku shodli, ze kdyby nam to dr nepopisoval, tak mu z prdelky udelame hlavicku :grinning: Ted kdyz znamym tu fotku ukazu co nam dal, tak vsichni jee rucicky a hlavicka..A ja hlavicka je dole..A vsichni ahaa :grinning: A jak vsichni kyvou, kdyz se zeptam jestli neni nadhernej :grinning: Pritom i ja sama vidim, ze tam jeste neni nic videt :grinning:
28. lis 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko :slight_smile:)))) já jsem zdravotní sestra a tak ultrazvuky poznám, ale je sranda jak lidi okolo mě v tom nic nevidí :slight_smile:))

@gustinovi tak pak dej vědět :slight_smile:))) koukala jsem, že jste byli v Norsku :slight_smile: závidím, my bydleli ve Finsku a milovala jsem to tam a dodnes mi to moc chybí :slight_smile:
28. lis 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d Fakt? Tak Ty si sama poznas na utz co tam spuntik ma :wink: Ja mam mozna tak velkou fantazii, tak tam vidim vic nez tam je :grinning:
28. lis 2012 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko jojo, ale já většinou viděla i co je na RTG :slight_smile:) a holky na to čučely jak tele na nový vrata :slight_smile:)) jednou nám to právě na praxi vysvětloval takový hodný pak doktor :slight_smile:
28. lis 2012 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gustinovi jo a me treba tlak vubec nemerili..
28. lis 2012 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gustinovi me da dr. prukazku az pr. tyden, mela jsem to tak i u dcery, nevim na co ceka :slight_smile:, kamoska ma ihned u obou deti.
Me tlak leze taky dolu, jak mi je jinak dobre, netvracim, proste pohoda, tak rano jsem na omdleni, tak hned cukry a je fajn...ale nedat si most nalacno, tak bych umrela...sladkej jak cumel, ale dam ho s chuti :slight_smile:.
My budeme mit bez dvou mes, tri roky rozdil.

Planujeze test na tehu cukrovku? Ja ji neabsolvovala, moje dr. vyhodnotila, ze nejsem rizikovy tip, ale ze. kdyz chci, tak me pichne ona a uvidime..tak jsem ji verila a nesla nikam.

Jmena mate moc hezky, my u prvni meli Matyase a Viktorku, mame holku :wink: a cely tri dny hned po porodu jsem si rikala Terezko...asi forma laktacni psychozy :grinning:. Ted manzel vymyslel Valentinku, ale o klukovi nemam vubec napad. To je podle me horsi vybrat...
29. lis 2012 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gustinovi Ahoj!Já budu mít pět let rozdíl.
29. lis 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
@gustinovi já budu mít rozdíl 5 let a asi 1 měsíc. Mám doma už jednu holčičku. Je jí 4,5 roku.

Jinak na krev ještě stopro půjdeš. Krev na NT+ se bere nejlépe v 10+1 až 11+6.
@xmalij tak já na cukrocku půjdu určitě. V prvním těhu jsem jí měla. No ono jestli se to tak dá říct. Hodnoty si už přesně nepamatuju, ale pamatuju si to jako dneska jak mi to vyšlo. Dejme tomu že strop byl 7,2 a já měla 7,3. O jednu desetinku. Takže už jsem automaticky cukrovku měla.

Jinak jména, Valentinka je nádherná. Taky bych chtěla. Máme doma Vendulku. A až se bude podepisovat chudák holka. Máme dlouhý příjmení. Tak asi vyhraje nějaké kratší jméno. Ale jaký???? To nikdo neví. U kluka jsem psala Vojtíška. A už ho určitě nedáme. Takže nemáme jméno ani pro kluka.

Na 3D ultrazvuk určitě nepůjdeme. Chci až překvapení v porodnici jak bude mimčo vypadat.
29. lis 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme jasno kluk bude Tomáš po manželoj protože malá se jmenuje po mě,ale když to bude holka tak fakt nevíme už u první jsme se nemohli shodnout a tak je to Ivanka :slight_smile: :slight_smile:
29. lis 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d manžel v Norsku pracuje, tak tam tak 2x do roka po měsíci za ním jezdíme, ale asi mi to už skonči, možná ještě naposledy po novém roce a pak kdo ví kdy, pak už se tam minimálně rok nepodívám :frowning2: protože prcek bude malý a jak bude mít rok, tak taky ne, protože zase dcera nastoupí do školy.

@kaijko mě krevní tlak měří každou návštěvu, ne jen v těhu

@xmalij tak i když nejsem taky riziková, ale preventivně mě dr. při první dceři poslal, co jsem pak koukala na výsledky tak mi tělo až moc spaluje cukry, spalování jsem měla v mínusu. Tak si myslám, že opět preventicně mě na cukrovku pošle
@kratoska tak to budeme mít skoro stejně, já mám dceru 4/2008

mi připadalo že mám pozdě druhé dítě, vím jaké to je mít sourozence o 5let, mám tak ségru a vlastně ji pořádně ani za poslední léta neznám, jak mě bylo 18let tak se mamka odemě odstěhovala k jejímu přáteli i se ségrou, byt mi nechala a vlastně jsem ségru pak od jejich 13ti let neznala, docela mě to dodnes mrzí, vůbec její pubertu nevím jakou měla, vídaly jsme se cca 1x do měsíce, někdy ani ne, tak vím, že teď moje dcera to bude mít taky tak, ale jak vidím tak je asi OK mít dítě s takovým věkovým rozdílem, snad si nebudou moc cizí jako já se ségrou.
29. lis 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek