• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@m_d 5.4. je úterý :frowning2: no uvidíte, třeba se líp vyspí
9. led 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. led 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Já i manžel jsme z něho byli nadšení. Opravdu poctivě všechno prošel, kontroloval, vysvětlil a zavtipkovali jsme si nad tím, že jsem nepochopila, jeho otázku, jestli se nechci na něco zeptat. Bylo to úplně na konci a mě nedošlo, že se ptá, jestli chceme vědět, co to bude :slight_smile:
@mercedesse Neboj, my nekoušeme :-P
9. led 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mercedesse ale my tě máme rády i když jsi Pražanda :grinning:
9. led 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Julinka je vítěz ze závodu 500 milionů spermií...to jsou mi věci ... Ještě není na světě a už je tááák moc šikovná
9. led 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d no to zase bacha, do Pražandy mám daleko :grinning: :wink: Jsem původem ze St. Boleslavi, ale teď bydlím kousek od Mělníka a Prahu moc nemusím. Vždyť já vás mám taky ráda, jen mě překvapuje, jak jste se tu sešly :grinning:
9. led 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito no a tomu právě nemůžu věřit, že jsem byla někdy v životě i nejrychlejší, jinak běh úhlavní nepřítel. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. led 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d
@mercedesse

Tys to rozhrábla m_d :grinning:

Holky s váma je švanda
9. led 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercedesse no myslím, jsme se jako spermie unavily dost. Teď pěkně pomaloučku polehoučku :wink:
9. led 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercedesse tak pardon :slight_smile:))) no prostě tě berem mezi sebe i když jsme z Brna (ale já taky nejsem z Brna, jsem od Olomouce :sunglasses: a na Brno bůh ví jak pyšná nejsem), stále jezdím tramvají :slight_smile:) kupuji si tramvajenku :grinning: atd...
9. led 2013 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito To mě právě mate, že mi zatím nebylo skoro vůbec špatně. Tak si říkám, jestli se v těch výsledcích prostě neupsali. :slight_smile: A jinak ano, velká noha a bolavá záda. Prostě nepřehlédnutelní. Trochu jsem se bála, jestli naši komickou dvojku pan doktor vůbe zvládne. :grinning:
9. led 2013 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d Já jsem od Znojma, teď teda v Brně žiju. A tramvaj, šalinu, lokalku ani šmirgl ráda nemám a co se týče Brna tak jen okraje mám ráda ...
9. led 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teatime však uvidíte, určitě to bude dobré! A co čekáte? Holčičku nebo klučíka?
9. led 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito jee znojmo :slight_smile:) znojemské okurky :grinning:
9. led 2013 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
sem si teď pěkně nakakala do bot. Psala jsem dotaz online lékařce. Chtěla celé výsledky a na to mi napsala tohle
Dobrý den,
v tomto úpřípadě by Vám vyšetření měl vysvětlit lékař, co Vás vyšetřoval- osobní kontakt je pro konsultaci velmi důležitý. NAvíc je on za vyšetření zodpovědný.
S pozdravem

MUDr. Veronika Frisová, Phd
9. led 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d a luxusní víno
9. led 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta mě teda uklidnila :grinning:
9. led 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito noo to taky :slight_smile:) ale mě vždycky vejde do hlavy....znojemské okurky a škola :slight_smile:)
9. led 2013 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito prosimtě, tak to nekoumej...kolik ti vyšlo to T21?
9. led 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d 1/1500
zítra zavolám doktorce ať mi to vysvětlí
9. led 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito no a ta genetička nám řekla, že hraniční hodnota je 1/700... takže zavolej teda doktorce, ale nemáš důvod se stresovat :slight_smile:
9. led 2013 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d :slight_smile: já vím jsem hrozná
9. led 2013 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito neubližuj Julince stresem...nebo pak bude stresovaná :-/ vydrž do rána a zavolej paní doktorce :slight_smile:
9. led 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky sleduju tu debatu prezidentu :grinning: já z těch jejich řečí fakt nemůžu :grinning:
9. led 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito nejsi hrozná, každá máme o to mimčo strach. Já už se těším, že to příští týden po druhých odběrech budu vědět. I když se bojím, že na výsledky budu čekat další týden. A i když mi dr. tvrdí, že je nejspíš všechno v pořádku, tak to prostě pro mě není 100% a mě už to děsí. Možná o to víc, že jsem o jedno mimčo přišla a hodně špatně to nesla. Každý další těhulení je pro mě hromada stresu a troška těšení.
9. led 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d už budu hodná . Udělala jsem si bezk. kafčo to mě hodí do klidu. Koukám na ty videa, Vojtíka to moc nechytlo. ale chvilku koukal se mnou :slight_smile:
9. led 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercedesse :frowning2: to mě mrzí.
Tohle je prostě šťastná skupinka lidí! Musí být m_d a Elinka s tím začaly :sweat_smile:
9. led 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercedesse Tak to nejsi z daleka od nás, jsem původem Turnova. Brno je ale nový domov :slight_smile: Za 9 let už jsem si tu zvykla a je to :slight_smile:

@kotito Klid, určitě to bude v pohodě. :wink:
9. led 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito to už je za mnou, bylo to v listopadu 2009, takže už dávno, ale prostě to v člověku už zůstane. Doufám, že nás čekají jen šťastná a spokojená miminečka. Tohle mám k narozeninám, tak to vyjít musí. 1.7. mi bude 30 :wink:
9. led 2013 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky brečím a to jsem teprve u spojení spermie s vajíčkem :grinning:
9. led 2013 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek