Termín porodu červen/červenec 2013 🙂

Tak, jsem zvědavá, kolik z nás už ví, že bude rodit v tomto termínu? 🙂
kotito
9. led 2013
@m_d 5.4. je úterý 😞 no uvidíte, třeba se líp vyspí
kotito
9. led 2013
eliska_z
9. led 2013
@kotito Já i manžel jsme z něho byli nadšení. Opravdu poctivě všechno prošel, kontroloval, vysvětlil a zavtipkovali jsme si nad tím, že jsem nepochopila, jeho otázku, jestli se nechci na něco zeptat. Bylo to úplně na konci a mě nedošlo, že se ptá, jestli chceme vědět, co to bude 🙂
@mercedesse Neboj, my nekoušeme 😛
m_d
9. led 2013
@mercedesse ale my tě máme rády i když jsi Pražanda 😃
kotito
9. led 2013
Julinka je vítěz ze závodu 500 milionů spermií...to jsou mi věci ... Ještě není na světě a už je tááák moc šikovná
mercedesse
9. led 2013
@m_d no to zase bacha, do Pražandy mám daleko 😃 😉 Jsem původem ze St. Boleslavi, ale teď bydlím kousek od Mělníka a Prahu moc nemusím. Vždyť já vás mám taky ráda, jen mě překvapuje, jak jste se tu sešly 😃
mercedesse
9. led 2013
@kotito no a tomu právě nemůžu věřit, že jsem byla někdy v životě i nejrychlejší, jinak běh úhlavní nepřítel. :-p 😃
kotito
9. led 2013
@m_d
@mercedesse

Tys to rozhrábla m_d 😃

Holky s váma je švanda
kotito
9. led 2013
@mercedesse no myslím, jsme se jako spermie unavily dost. Teď pěkně pomaloučku polehoučku 😉
m_d
9. led 2013
@mercedesse tak pardon 🙂))) no prostě tě berem mezi sebe i když jsme z Brna (ale já taky nejsem z Brna, jsem od Olomouce 😎 a na Brno bůh ví jak pyšná nejsem), stále jezdím tramvají 🙂) kupuji si tramvajenku 😃 atd...
teatime
9. led 2013
@kotito To mě právě mate, že mi zatím nebylo skoro vůbec špatně. Tak si říkám, jestli se v těch výsledcích prostě neupsali. 🙂 A jinak ano, velká noha a bolavá záda. Prostě nepřehlédnutelní. Trochu jsem se bála, jestli naši komickou dvojku pan doktor vůbe zvládne. 😃
kotito
9. led 2013
@m_d Já jsem od Znojma, teď teda v Brně žiju. A tramvaj, šalinu, lokalku ani šmirgl ráda nemám a co se týče Brna tak jen okraje mám ráda ...
kotito
9. led 2013
@teatime však uvidíte, určitě to bude dobré! A co čekáte? Holčičku nebo klučíka?
m_d
9. led 2013
@kotito jee znojmo 🙂) znojemské okurky 😃
kotito
9. led 2013
sem si teď pěkně nakakala do bot. Psala jsem dotaz online lékařce. Chtěla celé výsledky a na to mi napsala tohle
Dobrý den,
v tomto úpřípadě by Vám vyšetření měl vysvětlit lékař, co Vás vyšetřoval- osobní kontakt je pro konsultaci velmi důležitý. NAvíc je on za vyšetření zodpovědný.
S pozdravem

MUDr. Veronika Frisová, Phd
kotito
9. led 2013
@m_d a luxusní víno
kotito
9. led 2013
ta mě teda uklidnila 😃
m_d
9. led 2013
@kotito noo to taky 🙂) ale mě vždycky vejde do hlavy....znojemské okurky a škola 🙂)
m_d
9. led 2013
@kotito prosimtě, tak to nekoumej...kolik ti vyšlo to T21?
kotito
9. led 2013
@m_d 1/1500
zítra zavolám doktorce ať mi to vysvětlí
m_d
9. led 2013
@kotito no a ta genetička nám řekla, že hraniční hodnota je 1/700... takže zavolej teda doktorce, ale nemáš důvod se stresovat 🙂
kotito
9. led 2013
@m_d 🙂 já vím jsem hrozná
m_d
9. led 2013
@kotito neubližuj Julince stresem...nebo pak bude stresovaná 😕 vydrž do rána a zavolej paní doktorce 🙂
m_d
9. led 2013
holky sleduju tu debatu prezidentu 😃 já z těch jejich řečí fakt nemůžu 😃
mercedesse
9. led 2013
@kotito nejsi hrozná, každá máme o to mimčo strach. Já už se těším, že to příští týden po druhých odběrech budu vědět. I když se bojím, že na výsledky budu čekat další týden. A i když mi dr. tvrdí, že je nejspíš všechno v pořádku, tak to prostě pro mě není 100% a mě už to děsí. Možná o to víc, že jsem o jedno mimčo přišla a hodně špatně to nesla. Každý další těhulení je pro mě hromada stresu a troška těšení.
kotito
9. led 2013
@m_d už budu hodná . Udělala jsem si bezk. kafčo to mě hodí do klidu. Koukám na ty videa, Vojtíka to moc nechytlo. ale chvilku koukal se mnou 🙂
kotito
9. led 2013
@mercedesse 😞 to mě mrzí.
Tohle je prostě šťastná skupinka lidí! Musí být m_d a Elinka s tím začaly :-N
eliska_z
9. led 2013
@mercedesse Tak to nejsi z daleka od nás, jsem původem Turnova. Brno je ale nový domov 🙂 Za 9 let už jsem si tu zvykla a je to 🙂

@kotito Klid, určitě to bude v pohodě. 😉
mercedesse
9. led 2013
@kotito to už je za mnou, bylo to v listopadu 2009, takže už dávno, ale prostě to v člověku už zůstane. Doufám, že nás čekají jen šťastná a spokojená miminečka. Tohle mám k narozeninám, tak to vyjít musí. 1.7. mi bude 30 😉
m_d
9. led 2013
holky brečím a to jsem teprve u spojení spermie s vajíčkem 😃

Začni psát odpověď...

Odešli