Termín porodu červen/červenec 2013 🙂

Tak, jsem zvědavá, kolik z nás už ví, že bude rodit v tomto termínu? 🙂
kotito
9. led 2013
@m_d já bulela až od 3 části 😃
m_d
9. led 2013
@kotito je to krása...ale u toho porodu jsem nemusela být 😃
kotito
9. led 2013
Nenechte si ujít v prodejnách ROSSMANN MIN. 25% SLEVU na celou řadu dětské tělové kosmetiky Hipp BabySanft.
POZOR akce platí pouze do tohoto pátku 11. 1. 2013.
kotito
9. led 2013
tak dobrou noc holky, jdeme koukat na telku do ložnice 🙂 První noc s oficiální holčičkou :-N

OPATRUJTE SE! A ať všechna Vaše vyšetření dopadnou dobře
m_d
9. led 2013
já bych potřebovala slevu na make-up 😃
m_d
9. led 2013
@kotito dobrou noc, pozdravuj Vojtíka a užijte si tu první noc s Jůlinkou 🙂
petrin11
9. led 2013
holky ja z vas nemužu jak to čtu je to sranda tady 😃 mějte se pa
kotito
10. led 2013
Dobré ránko !
klarka_kvetinka
10. led 2013
Tak to bude Kluk ! Včera nám to řekli 🙂 Máme Davídka 🙂
kotito
10. led 2013
@klarka_kvetinka gratulace ke kloučkovi. Maruška bude mít malého brášku 🙂
m_d
10. led 2013
@klarka_kvetinka gratuluji a teda máte vybrané překrásné jméno 🙂
m_d
10. led 2013
dobré ráno děvčata 🙂 já už zas od rána řeším samé kraviny 😕 ta práce mě nebavila už předtím, ale teď je to ještě horší ]-(
kotito
10. led 2013
Tak jsem volala mé doktorce a říkala, že ty hodnoty Papp-A sice nižší jsou, ale že se nemusím vůbec bát, že je malá v pořádku :-N
Jen se musí hlídat, jestli dobře funguje placenta, aby malá dobře rostla.
kotito
10. led 2013
@m_d ale copak?
jankaj
10. led 2013
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Termín mám 18.7. A taky jsem byla včera u dr. Vlašína 🙂 Pána s bolavýma zádama jsem tam viděla taky. Měl v ruce flašku s nealkem?

Kotito ty výsledky co píšeš, jsem měla při prvním těhu a bylo vše ok. Jinak nám vyšly výsledky dobře 🙂
m_d
10. led 2013
@kotito aaale kdyby věcné věci, ale kraviny 😕 loni měla jedna moje uklízečka úraz...po roce si vzpoměla že to bylo místo naražených žeber, zlomená žebra a teď za to chce odškodnění 🙂
kotito
10. led 2013
@jankaj Ještě jednou , vítej mezi náma 😉
A gratuluju! Holčička nebo chlapeček?
kotito
10. led 2013
@m_d =-) 😃
kotito
10. led 2013
zítra budu slaměná vdova 😞
Vojtík jde s naší bandou na oldies párty :-|
No nic budu dělat, že mi to nevadí a že nezávidím 😎
m_d
10. led 2013
@kotito slaměná vdova? tak to já bych to využila k pletové masce, pustila si film, který mám s Davídkem zakázaný (takže asi po milionté Harry Potter 😃) a nezáviď 🙂 budeš tu s náma 🙂
m_d
10. led 2013
@jankaj ahojky vítej mezi náma, tak se tu pěkně rozrůstáme 🙂
kotito
10. led 2013
@m_d jsem tady nerada sama. Jsem takovej strašpitel . Ale jak píšeš budu tu s váma
kotito
10. led 2013
@m_d si skočila do 19tt?
m_d
10. led 2013
@kotito jooo to chápu 😕 například v Seinäjoki bylo všechno tak zabezpečený, ale i tak jsem se bála...😕
m_d
10. led 2013
@kotito mno aano 🙂 už mám být v 19tt 😃 vždycky ve čtvrtek mám o týden víc 🙂
jankaj
10. led 2013
Děkuju za uvítání 🙂

Holky brňačky a z které části Brna jste?
kaijko
10. led 2013
Holky!!!!Ale stop! Ted jsem Vas docetla 😃 Jste mi teda dali! 😃 Uz jsem asi fakt pako, pamatuji si asi pulku na co jsem chtela reagovat...No neva... 😃 Vcera jsem se zasekla v centru s kamoskama. Dali si pekne do nosu 😉 Ale zjistila jsem, ze mam toho nejlepsiho chlapa na svete! Zase ho vic miluju 😃 Tak jem si ho vyzvedla z prace a taky jsem mu to hodnekrat rekla, tak se smal..

@kotito Takze kocicko 😘 Ty testy jsou delany pravdepodobnosti. To bys mela mit dole je tam 1: a cislo pravdepodobnosti. Nic neni na 100% a dulezity je UTZ a projasneni sije. My treba mame 2mm. Ale nezkoumej tu hodnoty dalsich, to ja delala na zacatku u krevnich testu a protoze nejsem dr, tak jsem se zbytecne vydesila 😢 Jsem Rh- a podle netu jsem plasila 😉 Hned jsem poslala Jirika na testy! A kdyz jsme byli u meho gyndr, tak mrkl na vysledky, dopsal to do prukazky, dal do krouzku zviraznovacem a kdyz jsem mu rekla, ze jsem Jirunu poslala a krev, tak se usmal a rekl, ze kdyz bude odber krve, tak mi bude hlidat protilatky a ze at se nebojim! Hlavne je to nase (ibTvoje) prvni tehu a to je v poradku. Ke konci se jen picha injekce a je vse ok! K Tvoji prdelince. Ja treba trpim po mamce na hemeroidy. A co mi vypravela jak si s nima uzila pri porodu ... Tak i kvuli nim jsem mozna rada, ze jdu cisarem..Cisare mi doporucil dr kvuli jizve na deloze a ja se s tim hned smirila..Jinou moznost nemam a basta 😉 A ja zase slysela hodne dobrych porodu cisarem, takze ty spatny uz nectu a hotovo 😉 Julinka je v poradku a na tohle mysli!!!!Nic necti a nesrovnavej..Pockej si na nazor dr a ten bude urco pozitivni a uklidni Te 😘

Vitam nove pupicky! 😉

Noo, a ted uz vubec nevim co jsem tu cetla 😃 Vcera jsem si ani "neumela" objednat 😃 Je to porad horsi a horsi 😃 Vsichni mi chvalili brisko a rikali jak mi to slusi 😃 Pak mrkli na oblicej a prej, ze to urco bude holcicka 😃 Tak jsem se rozesmala..A rypla si, jako jestli jsem oskliva a oni hmed, ze neee, ale plet nemam jako predtim, ale ze jsem kraasna! No, jsou to holky moje co potesi 😃 Ale je fakt, ze ho mam nejaky flekaty 😃
kaijko
10. led 2013
Nooo, a ted ctete Vy 😃 To je za vxera 😃 A stejnak jsem jeste neci chtela a nevim co 😃
m_d
10. led 2013
@kaijko no huráááá už si nám chyběla 😃
@jankaj já jsem z Hustopečí u Brna 🙂
kaijko
10. led 2013
Joo, a s TP. My se s dr drzime podld PM! Rekl, ze i tydenni rozdil nevadi a at se nam to nemota! Takze ja porad vim, ze TP je 22.6. a jiny datum ani ze screeningu neresim a je to v pohode 😉

Začni psát odpověď...

Odešli