• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@m_d já bulela až od 3 části :grinning:
9. led 2013 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito je to krása...ale u toho porodu jsem nemusela být :grinning:
9. led 2013 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Nenechte si ujít v prodejnách ROSSMANN MIN. 25% SLEVU na celou řadu dětské tělové kosmetiky Hipp BabySanft.
POZOR akce platí pouze do tohoto pátku 11. 1. 2013.
9. led 2013 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
tak dobrou noc holky, jdeme koukat na telku do ložnice :slight_smile: První noc s oficiální holčičkou :sweat_smile:

OPATRUJTE SE! A ať všechna Vaše vyšetření dopadnou dobře
9. led 2013 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych potřebovala slevu na make-up :grinning:
9. led 2013 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito dobrou noc, pozdravuj Vojtíka a užijte si tu první noc s Jůlinkou :slight_smile:
9. led 2013 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky ja z vas nemužu jak to čtu je to sranda tady :grinning: mějte se pa
9. led 2013 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ránko !
10. led 2013 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to bude Kluk ! Včera nám to řekli :slight_smile: Máme Davídka :slight_smile:
10. led 2013 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@klarka_kvetinka gratulace ke kloučkovi. Maruška bude mít malého brášku :slight_smile:
10. led 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@klarka_kvetinka gratuluji a teda máte vybrané překrásné jméno :slight_smile:
10. led 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
dobré ráno děvčata :slight_smile: já už zas od rána řeším samé kraviny :-/ ta práce mě nebavila už předtím, ale teď je to ještě horší :angry:
10. led 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem volala mé doktorce a říkala, že ty hodnoty Papp-A sice nižší jsou, ale že se nemusím vůbec bát, že je malá v pořádku :sweat_smile:
Jen se musí hlídat, jestli dobře funguje placenta, aby malá dobře rostla.
10. led 2013 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d ale copak?
10. led 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Termín mám 18.7. A taky jsem byla včera u dr. Vlašína :slight_smile: Pána s bolavýma zádama jsem tam viděla taky. Měl v ruce flašku s nealkem?

Kotito ty výsledky co píšeš, jsem měla při prvním těhu a bylo vše ok. Jinak nám vyšly výsledky dobře :slight_smile:
10. led 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito aaale kdyby věcné věci, ale kraviny :-/ loni měla jedna moje uklízečka úraz...po roce si vzpoměla že to bylo místo naražených žeber, zlomená žebra a teď za to chce odškodnění :slight_smile:
10. led 2013 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankaj Ještě jednou , vítej mezi náma :wink:
A gratuluju! Holčička nebo chlapeček?
10. led 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. led 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra budu slaměná vdova :frowning2:
Vojtík jde s naší bandou na oldies párty :unamused:
No nic budu dělat, že mi to nevadí a že nezávidím :sunglasses:
10. led 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito slaměná vdova? tak to já bych to využila k pletové masce, pustila si film, který mám s Davídkem zakázaný (takže asi po milionté Harry Potter :grinning:) a nezáviď :slight_smile: budeš tu s náma :slight_smile:
10. led 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jankaj ahojky vítej mezi náma, tak se tu pěkně rozrůstáme :slight_smile:
10. led 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d jsem tady nerada sama. Jsem takovej strašpitel . Ale jak píšeš budu tu s váma
10. led 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d si skočila do 19tt?
10. led 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito jooo to chápu :-/ například v Seinäjoki bylo všechno tak zabezpečený, ale i tak jsem se bála...:-/
10. led 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito mno aano :slight_smile: už mám být v 19tt :grinning: vždycky ve čtvrtek mám o týden víc :slight_smile:
10. led 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Děkuju za uvítání :slight_smile:

Holky brňačky a z které části Brna jste?
10. led 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky!!!!Ale stop! Ted jsem Vas docetla :grinning: Jste mi teda dali! :grinning: Uz jsem asi fakt pako, pamatuji si asi pulku na co jsem chtela reagovat...No neva... :grinning: Vcera jsem se zasekla v centru s kamoskama. Dali si pekne do nosu :wink: Ale zjistila jsem, ze mam toho nejlepsiho chlapa na svete! Zase ho vic miluju :grinning: Tak jem si ho vyzvedla z prace a taky jsem mu to hodnekrat rekla, tak se smal..

@kotito Takze kocicko :-* Ty testy jsou delany pravdepodobnosti. To bys mela mit dole je tam 1: a cislo pravdepodobnosti. Nic neni na 100% a dulezity je UTZ a projasneni sije. My treba mame 2mm. Ale nezkoumej tu hodnoty dalsich, to ja delala na zacatku u krevnich testu a protoze nejsem dr, tak jsem se zbytecne vydesila :cry: Jsem Rh- a podle netu jsem plasila :wink: Hned jsem poslala Jirika na testy! A kdyz jsme byli u meho gyndr, tak mrkl na vysledky, dopsal to do prukazky, dal do krouzku zviraznovacem a kdyz jsem mu rekla, ze jsem Jirunu poslala a krev, tak se usmal a rekl, ze kdyz bude odber krve, tak mi bude hlidat protilatky a ze at se nebojim! Hlavne je to nase (ibTvoje) prvni tehu a to je v poradku. Ke konci se jen picha injekce a je vse ok! K Tvoji prdelince. Ja treba trpim po mamce na hemeroidy. A co mi vypravela jak si s nima uzila pri porodu ... Tak i kvuli nim jsem mozna rada, ze jdu cisarem..Cisare mi doporucil dr kvuli jizve na deloze a ja se s tim hned smirila..Jinou moznost nemam a basta :wink: A ja zase slysela hodne dobrych porodu cisarem, takze ty spatny uz nectu a hotovo :wink: Julinka je v poradku a na tohle mysli!!!!Nic necti a nesrovnavej..Pockej si na nazor dr a ten bude urco pozitivni a uklidni Te :-*

Vitam nove pupicky! :wink:

Noo, a ted uz vubec nevim co jsem tu cetla :grinning: Vcera jsem si ani "neumela" objednat :grinning: Je to porad horsi a horsi :grinning: Vsichni mi chvalili brisko a rikali jak mi to slusi :grinning: Pak mrkli na oblicej a prej, ze to urco bude holcicka :grinning: Tak jsem se rozesmala..A rypla si, jako jestli jsem oskliva a oni hmed, ze neee, ale plet nemam jako predtim, ale ze jsem kraasna! No, jsou to holky moje co potesi :grinning: Ale je fakt, ze ho mam nejaky flekaty :grinning:
10. led 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Nooo, a ted ctete Vy :grinning: To je za vxera :grinning: A stejnak jsem jeste neci chtela a nevim co :grinning:
10. led 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko no huráááá už si nám chyběla :grinning:
@jankaj já jsem z Hustopečí u Brna :slight_smile:
10. led 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Joo, a s TP. My se s dr drzime podld PM! Rekl, ze i tydenni rozdil nevadi a at se nam to nemota! Takze ja porad vim, ze TP je 22.6. a jiny datum ani ze screeningu neresim a je to v pohode :wink:
10. led 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek