• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@m_d Vy me taky :grinning:
10. led 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko noo mě doktor řekl, že se to bude furt měnit :slight_smile: takže to taky necháme na toho 13. 6. a že si o to stejně řekne miminko samo a pokud nebude císař, tak si to já namyslet nemůžu :grinning:
10. led 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ja na TT nejdu..A ani jsme neresili dalsi screening ve 20tt. A pry chteji od TT upustit, ze je jeste vic nepresny..Rikal to i mudr v sama doma. Ten me operoval a doufam, ze mi muj gyndr u nej zaridi i cisare. :grinning:
10. led 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankaj Bystrc -údolí oddechu
10. led 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Bystrc to je jak je tam zoo že? :grinning:
10. led 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko my to řešili s doktorem a já mu pak řekla, že mě kapka krve nezabije :grinning: tak at si ji vezme :grinning: a říkal mi ať ani nevolám na výsledky, že to nemá smysl :slight_smile:)
10. led 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d Pak si vem, ze driv byli jen TT a jak museli byt tehuliny vydesene!! :astonished:
10. led 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko prááávě :-/ a předtím zas nebyl ani ultrazvuk...takže se čekalo co se narodí...no je mazec sledovat, jak doba postupuje :wink:
10. led 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d To je fakt! :slight_smile: Moje mamka u brachu ani nevedela, ze budou dva :grinning:
10. led 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Jé tak to máme blízko :slight_smile: Já jsem ze Žebětína.

A u nás to vypadá na holčičku. Tak jsem zvědavá, jestli to fakt vyjde.
10. led 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko jo to je mazec :grinning: to byly pak překvápka :grinning:
10. led 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko no konečně. Říkala jsem si, že si musela včera pěkně ponocovat, když si tak dlouho chrupkala :wink:
Bezva, že si se bavila.
Já dostala dneska pozvání od kámošky na její narozky. Dělá vždycky babinec v baru a pak se jde na diskošku. Sranda je, že 3 ze 14 jsme těhotné a 2 kojící, tak oslavu asi trošku přizpůsobí a na taneček pak půjdou ty bez prcků a bříšek :slight_smile:
Je to až v únoru, ale uteče to,už se těším :slight_smile:

Co se týče prcky, tak doktor říkal, že prasklinka je o moc lepší než hemeroidy , tak aspoň něco.
Včera jsem Vojtíkovy ukazovala porod a říkal, že ten císař není zase tak špatnej nápad :sunglasses:
Já ty TT taky původně nechtěla, podle mě to akorát stresuje.

Už mi tady krásně voní základ na segedyn...
10. led 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d

jojo je to u ZOO, ale my jsme blíž k přehradě. Tak 15 minutek pěšky.
10. led 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Jee, koukam, zes pekne nakoupila :wink: Je to prijemny vid? Ja vcera mela poprve tehu leginky a nic me netlacilo..Mozna proto jsem i vydrzela venku dlouho..
A proc nejdes vecer ven s Vojtikem?
10. led 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jankaj jé hned za kopcem :wink:
10. led 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko mám strach aby do mě někdo nežduchl, tančit stejně nebudu a je to tam vždycky tak zahulený.... a po pravdě, Vojtíka ani nenapadlo, že bych šla. Sem zavtipkovala, že nevím so si tam vezmu na sebe a on řekl, neboj odpoledne půjdeme na vycházku...já ti to vynahradím .... To asi znamená, že prostě nikam nejdu :sunglasses:

A nákup byl super. Jen jsem chtěla kathoty a něco sexy, ale ve všem jsem byla jako stará mladá.
Asi roztříhám a přešiju něco ze skříně.

Moc bych chtěla takovej ten těhu pás, ten dlouhej přez prsa i přez bříško s mašličkou, ale pod to jsou vhodné košile a ty co mám doma nezapnu a v obchodě jsou hodně nařasené a nebylo by to pod tím pěkné...musím něco vygoumat
10. led 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito juu na přehradě jsme jednou byli a dokonce mě Davídek vyvezl i parníkem :grinning:
10. led 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d Já na parníku blinkám :sunglasses: ale miluju jí....krásné vycházky ....
10. led 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Ja Te chci domu :grinning: Segedyn, mnaaam..My dnes skocime ven na jidlo, pojedeme do Ikei se stromkem..
Noo, ponocovala, Jirika jsem si vyzvedla o pulnoci :-O Ale shodlu jsme se kdyz to neni pravidelny a davam na sebe maxkmalne pozor, tak ze to nevadi. A Jirik byl rad, ze jsem se bavila a taky, ze ho zase viiic miluju :grinning: Moje kamaradky maj doma dila :-O A to mi vzdy pomuze zapomenout na to co mi na mym milackovi vadi :grinning:
Jee, tak to je zase na druhou stranu dobry, ze treba jsou horsi hemeroidy. I s nima zensky rodi. Tak to jsem myslela, ze to mas horsi..Takze ne a to je fajn!!
10. led 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito to věřííím, když bychom se jdnou stěhovali do Brna, chtěla bych tam :slight_smile: manžel říkal, že asi budeme muset časem do Brna :slight_smile: ale možná to vezmem někam do těch vesnic okolo :slight_smile:
10. led 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
co máte s tím stromečkem v Ikee? To tam můžu zavést stromeček?
10. led 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito prosím máš recept na vývar?? :slight_smile:)) já to budu vařit prvně v životě :slight_smile:
10. led 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d My ho tam koupili za 500kc a s uctenkou kdyz ho tam odvezeme tak mi na kartu vrati 250kc. Za 250kc zivej stromecek super a tech vracenych 250kc tam urco utratime :wink:
10. led 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko n určitě je dobrý nesedět pořád doma :wink:
10. led 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m_d :grinning: jasně

Z jakého masíčka?
10. led 2013 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko ahaa :slight_smile: takže já když ho koupila jinde, tak ho tam zavézt nemužu? :slight_smile: oni je likvidují nějak ekologicky? :slight_smile:
10. led 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko my ho takhle měli loni a super. Letos už tam byly samí chcípáčci, dojeli jsme pozdě.

Tyjo dala bych si ikea šopáček s 5 kuličkama ...grepíčkovej džusík s cvrnkancem brusinkové limči....ááááá mňam
10. led 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito mám kližku :slight_smile:
@kotito A kord, kdyz jsme na PN :frowning2: Noo, to zahuleno mi hoodne vadilo. A to jsem prestala kourit pri zjisteni, ze mame bublinku v brisku :slight_smile: Boli me dnes hlava..To bude ze vcera.
@kaijko určitě to bude z toho prostředí...
Já nekouřím asi 3 roky
10. led 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek