• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@m_d aha vyzvedl ho Davča sám? Jsem si říkala , že bys byla odvážná nechat vývar na plotně.
A co už polívečka voní?
10. led 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito jj voní to hezky :slight_smile:) nee, kočárek je z Prahyy :slight_smile: Davča ho koupil sám :slight_smile: já mu v tomhle věřím, on je děsný punťa :grinning:
10. led 2013 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Tak to nevím, já je taky z chleba nedělala, ale podle popisu budou mňam mňam:slight_smile: tak já jdu zase něco dělat:slight_smile: Tak papa A jsem zvědavá kolik stránek budu zase dočítat až přijdu:grinning:
10. led 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
my se napapáme a půjdeme nakrmit srnky , daňky a muflony vánočním cukrovým a dobrůtkama co jim schováváme...jakože košťál z kapusty a tak
10. led 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
teda jsem k.o. :slight_smile: odstrojila jsem stromeček, vysála a můžu si jít lehnout :-/ a to jsem chtěla umýt zem...no kašlu na to, zem musí umýt táta :sunglasses:
10. led 2013 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
tak už nám přišel balíček věcí pro tu naši rozárku :slight_smile: já ji ten cumílek snad seberu a budu cucat sama :grinning: to je taak rozotmilé :slight_smile:)
10. led 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Hoi holky, tak ten můj šmudla mi konečně donesl pc domů :grinning: Noo, už nehučí a je ve vnitř čisťounký a teď se ukáže jací jsou ajťáci v jeho firmě a jak dlouho vydrží :grinning: Jééé, už můžu normálně psát :grinning: Snad bude míň chyb :grinning:

@m_d To je fuška viď? Já před chvilkou vysávala a že vyměnila jsem pytlík u vysavače a nemohla jsem se zvednout a funěla jsem :grinning: Jiruna přišel a říká: Noo, a to je jen výměna pytlíku :grinning: Ale mám i vytřeno :grinning:

Holky jak se se mnou Jiřík nesl v Ikee :grinning: Hezky za ručičku a občas pohledil bříško :grinning:
10. led 2013 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
se mi venku udělalo pěkně blbě. Vylezla jsem ten náš kopec a černo před očima. .... doma tlak 83/49
u doktorů celkem dobrej
10. led 2013 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko ten můj taky začíná být víc a víc "pyšnej" taky si mě vodí, všude mě chrání :slight_smile:)) Jinak ano je to fuška, já teda tu zem nedala, ale utřela jsem všude pach :slight_smile:, naskládala nádobí do myčky a umyla to, co se do myčky nedává :slight_smile:) ještě pověsit prádlo, ale to až po obědě :slight_smile:) já už mám uvařeno. Vývar je dobrý, asi jako maminky...jen ten můj není tak čirý, no ale ani úplně zakalený není :slight_smile: tak já nevím. Třeba příště :sunglasses:
@kotito noo tak to nevím, zkus to příště říct paní doktorce :-/. Možná bys jen měla chodit pomaleji. Pila jsi předtím hodně kafe? Mě doktor řekl ať si klidně jedno denně dám :slight_smile:)
10. led 2013 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito To určitě prokonzultuj s dr! Tohle není normální :astonished: Ty piješ bezkofejnové, viď?
@m_d jéé, prach, tak na ten už nemám náladu :grinning: Dobrý vývar? Já teď jím často vývary. Ale já do nich dávám vše moc, mám ráda hustou polévku. Prý mám vymyslet co mi miláček uvaří k večeři až řijede ze cvíča :grinning: A já nevím :grinning:
10. led 2013 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko já mám chuť na špíz :slight_smile:)) ale musíme dojít ty zapečené brambory :-/ jako dobrý je, chuťově se povedl :slight_smile:)
10. led 2013 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko no pyšný taťka.
POřídili jste něco a co bylo dobrého na obídek?
10. led 2013 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marcelka287 :D tak to se asi prodejci ultrazvuků na konci roku pěkně namastili :grinning:
10. led 2013 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito jo krupicove nočky ty ja dělam pořad udělam si par většich at mam do čeho kousat v polivce vyborny
10. led 2013 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ráno piju presso z čerstvě pomleté kávy silné ze stupnů 1,2,3 na 2 a po obědě na 1. kdybych pila jen bezkofejnové byla bych ko.
Doktorce jsem o tom říkala, tlak mi měřila ten den 2x a oba celkem dobrý...trošku nižší, ale dobrý . asi jí to musím říct znovu. Tlak bude kolísat...ludra jedna :grinning:

Já pořád brkám maso z toho segedynu, tak si ho pak dám bez masa. Knedlíky super!
Vývar budu nakonec dělat až zítra, dneska jsme neměli chuť.

Jinak Vojtík Julinku prožívá tak zvláštně...příjde za mnou pohladí, mě nebo bříško, ale nemluví o tom. Ráno mě vzbudil tím, že si mě prohlížel.... a když z někým telefonuje hned hlásí, že bude mít dceru. Venku na mě dává pozor a doma nic nedělám, jen vařím. Bordel po vaření poklízí on. Dala jsem prádlo do pračky a když jsem ho šla pověsit už tam nebylo :slight_smile:
Ale na truhou stranu se mě nezeptá jak mi je nebo co cítím...
10. led 2013 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrin11 já dělám větší všechny :slight_smile: chudák Vojtík má druhý den vývar bez nich, protože je pěkně z polévky vypapám...nikdy jich není dost :sunglasses:
10. led 2013 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska v koupena kosmetika pro mimi a koupila jsem i hřebinek s kartačkem na vlasky jo co se tyče dudliku ja nebudu použivat dudliky segra měla obě děti bez dudliku od narozeni a šlo to tak to taky zkusime ale pokud to nepujde dostane dudliček jsou totiž nadherne :slight_smile:
10. led 2013 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito Dostala jsem chuť na pizzu- tuňákovou. Ale, že Ti ten tlak udělá takový stav.. :confounded: To s tím raním prohlížením mi připomnělo Brigite Jones :grinning:

@m_d Špíz jsem neměla dlouho, mňam :slight_smile:

jo, a do Ikei jsme jeli jen kvůli stromku a takových těch levných dekách. Hodí se mi do obýváku na gauč jen černé a ty už prý mít nebudou! Nechápu :frowning2: Ale vzali jsme tam podložku pod pc, chrániče na stůl až bude mimi (takový tlapičky, budou se hodit na konferenční stůl), kocourovi obří myš :grinning: má ty za 19 a teď tam měli větší, tak s ní tady řádí..
10. led 2013 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko Vždycky zrušej něco oblíbeného :frowning2:
kočičák musel mít určitě radost.jak se vlastně jmenuje?
mňam pizza :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a špízy....už se těším na jaro -nejvíc mi chutnají z grilu
tyjo tolik jídla tady máme a já nemám na nic co tu je chuť
nacpala jsem do sebe půlku velkých broskviček se štávou na to jsem si dala kokosovej jogurt, a jablečnej džus-pěkně to ve mě bublá :grinning:
10. led 2013 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko taky jsme se minule na ty chrániče dívali :slight_smile:)
@kotito tak to nevím bobino co na ten tlak :-/ porad se s dr. a nechoď nikam sama. Jinak mě se Davídek taky nezeptá jak se cítím, ale Elinku hladí :slight_smile:
10. led 2013 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito To se nedivím, že to v Tobě bublá :grinning: Ale to je v Tvým případě dobře.. :wink:
Jmenujese Sinthy.. Noo, řádil tu pěkně dlouho a teď chrní zlatíčko.
Noo, zruší.. A mě seto sem, tak krásně hodilo. Ty co mám už jsem chtěla vyměnit. Musím holt vymslet něco jiného.
@petrin11 jéé, já ještě nic nemám pro mimi :grinning: pořád si říkám, že je čas :slight_smile: Ale už začnu nakupovat, odolávala jsem dlouho :slight_smile:
10. led 2013 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko když máš konečně PC nahaž sem nějaké fotečky :wink:
10. led 2013 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Teď tady bojuji! Nic v něm není a nic nejde spustit. Musím počkat na zlato ať se na to mrkne..Už teď, když jsem mu volala o radu brmlal, že bude o de mě zase nacpanej blbostma.. Grr, aspoň jsem si spustila internet bankovnictví, ale mám z toho divnej pocit :grinning: Aby nás nikdo nevytuneloval :grinning:
10. led 2013 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočárek je doma...ale musíme do Olympie. Davídek si koupil nový telefon a je pouze na tu pidi sim kartu, tak to musíme jet vyměnit :slight_smile:)
10. led 2013 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Musím se pochlubit dnešním úlovkem pro mimi, nešlo odolat :wink:
10. led 2013 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky, koukala jsem na některý alba a hodně maminek kupuje vše okolo pro miminka s různými zvířátky. Někdo jen žirafky, jiný žabičky (@kaaaczenka7 :slight_smile: ), medvídka Pú... Taky to tak budete nakupovat? :grinning:
10. led 2013 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@m_d mrkni na ty clevy v HaM :wink:
10. led 2013 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko my chtěli myšky, ale ještě uvidíme
10. led 2013 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaaaczenka7 ty jsi s orlove no ja jsem taky s orlove ale už bydlim v ostravě :slight_smile:
10. led 2013 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek