• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen/červenec 2013 :-)

29. května 2014 
@kotito HaM jsem byla ale pro mě moc velke potřebuji menši čisla ale ted v jednom bazaru jsem našla super těhotenske kalhoty snad šite na mě :grinning: sice je budu mit tak měsic a pul možna na dva ale to neva pak by se mělo oteplovat tak snad bude dalši zboži :slight_smile:
10. led 2013 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrin11 Jsem původně z Bohumína a teď bydlím v Orlové :slight_smile:
10. led 2013 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaaczenka7 no ja jsem puvodně s karvine pak jsme se přestěhovaly do orlove a ted bydlim s přitelem v ostravě
10. led 2013 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Kuk :grinning: Starši z fb, ale aspoň něco :grinning: Ať víte s kým máte tu čest :grinning:
10. led 2013 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito Jéé, myšky :slight_smile: Jsem někde viděla dupky s myškama, ale kde? To je dobrej nápad :slight_smile:
10. led 2013 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko ty jo to je nezvyk tě tam mít v tom okýnku :wink: musíme pak sprdnout i m_d, že tam není :slight_smile:
Pěkná maminka :wink:

Příjde mi vtipný mít myšky, když Vojtík je myšák, já jsem mýša (předělaná myška) a máme barák plnej koček :slight_smile:

mrkni http://deti.aukro.cz/povleceni-zn-gluck-pro-holcicku-5ti-dilne-i2921621320.html
10. led 2013 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito no hned to vypada s těma fotkama lepe :grinning: a myšky dobry napad aby vam kočičky nelitaly po celem baračku za všema myškama :grinning:
10. led 2013 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito To je nádherný povlečení!!! pro princeznu :slight_smile:
Myšky jsou dobrý!!!! A malá bude myšička :grinning: A dohromady Myšáci :grinning:
Teď mám navrh cca 10kg :grinning: A měla jsem čočky, jinak nosím brejličky.. Nerada se fotím, tak musím mít náladu na aktuální. Jirka má doma milion fotek a já skoro nic :grinning:
10. led 2013 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, sedím a škrabkám si bříško! A v tom si říkám: Klaruno!!! To je bublinkování :grinning:
10. led 2013 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko určitě ti to sluší i brejličkama :wink:
Taky nosím brýle :slight_smile: Když jsme spolu s Vojtíkem začali chodit měla jsem 47kg a brýle jsem nenosila :slight_smile: a za těch 11let jsem se mu trošku zvětšila je je ze mě brejloun .
Hlavní je jakej je šlověk uvnitř :slight_smile: Sice tě znám chvilku a jen přez Pc, ale určitě jsi skvělá ženská :wink:
U nás jsem zase fotící maniak já. Vojtík se fotí docela nerad a hlavně velkou část našeho vztahu byl nemocný a vypadal fakt hrozně, tak ty fotky moc nemusí. Některé jsou, ale srandovní. A sám se jim řechtá. Je jak otylý a při tom vážil třeba 60kg. Teď už je to srandovní ....

A co vy? Budete zvířátkovat?
10. led 2013 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko mimoušek se ozývá? To je super!
10. led 2013 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko jo a k našim myškám přibudou i motýlci
10. led 2013 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito jo zviřatka do toho teda pujdem at je tady veselo a trošku ten byt tady ještě oživit mam rada slony tak nějake male slunatko bych tady brala no a samo sebou opičky :grinning:
10. led 2013 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito Koukej :wink:
10. led 2013 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrin11 My se doma smějeme, že jestli bude mimi po mě, tak to bude malá opička :grinning: (měla jsem 1,90kg a byla jsem vlasatá a měla jsem chloupky na tělíčku :grinning: )
10. led 2013 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kotito Jéé, děkuji!!! Mám radost, že jsme si tu takhle sedli :grinning:
Noo, prost jsme holky krev a mlíko :grinning: A jak všem říkám, aspoň jde vidět, že se máme dobře :grinning:
Hlavně, že je Vojtíkovi lépe a že se Vám princezna povedla!!!!

Zvířátkování musí být si myslím,ale asi je náročné pak sehnat jen to jedno, tak mi budeme mít všechny :grinning:

Doufám, že je to mimísek! A že se tu neraduji ze střev a nebo s napínající se kůže :grinning: Ale co, ten pocit je krásnej :grinning:
10. led 2013 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaijko o to by byl ženich pro naší Mendynku....nádhernej
10. led 2013 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito Děkuji, je ale mázlej, dalo mi to práci, furt se s myškou mrskal.. To je ta bílá kráska? Noo, ale my už nemáme kuličky :grinning:
10. led 2013 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaijko ano bílá kráska :slight_smile: která je taky vykuchaná :sweat_smile:
10. led 2013 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito četla jsem , co jsi psala o Vojtíku a myslím si, že je to mezi Vámi moc hezky:slight_smile: Oni asi chlapi nejsou jako my, že by se ptali jak se cítíš a tak. Můj Pája se mě taky neptá, jen když hekám nebo víc funím nebo se nějak ksichtím, tak se ptá, jestli mě bolí pupík.. Důležité je že Ti dokazuje tím, jak se k Tobě chová, že jsi teď "privilegovaná":slight_smile:
10. led 2013 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marcelka287 :slight_smile: to určitě jo, ale myslela jsem si, že to bude daleko víc prožívat....no uvidíme až bude cítit jak se malá mrská
10. led 2013 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito To určitě bude:slight_smile: čím dál tím víc:slight_smile: o to nemám strach, když už teď se chová tak jak píšeš:slight_smile:
10. led 2013 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
sem zde :slight_smile:))
@kotito my byli jen ve Vodafonu a pak u nás v Lídlu nakoupit :slight_smile: nedonutím Davču projít 2x olympii :grinning:
10. led 2013 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
může být?? :slight_smile:)
10. led 2013 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@m_d vždyť si krááásná .....
10. led 2013 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito retuš :slight_smile:)) čistá retuš...dvou hodinová práce kadeřnice, hodinová práce kosmetičky a euforie svatebního dne :sunglasses:
10. led 2013 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d si myslíš, že ty fotky pro Vojtíka retušované nejsou?

to že si krásná jen tak nezakecáš :wink:
10. led 2013 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kotito ale tak určitě, i když jsi krásná...ale nikdo není dokonalý a k dokonalosti se tomu musí napomoc :slight_smile:
10. led 2013 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@m_d
@kaijko
nechcete si dát třeba do zamknuté složky na chvliku Davču a Jiříka? Jen na nakouknutí pro zvědavou ženskou
10. led 2013 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kotito já mám Davču v odemčené složce :slight_smile:) album s názvem "my"
10. led 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek