Termín porodu červen/červenec 2013 🙂

Tak, jsem zvědavá, kolik z nás už ví, že bude rodit v tomto termínu? 🙂
jankaj
19. led 2013
Ahoj, závidím, že máte některý jasno ve jménech. My vůbec nevíme. U Tomáše jsem měla jasno hned, i když tatínek (taky Tomáš) moc nesouhlasil. A dodneška brblá, když na některýho volám a velkej neví na kterýho 😃 A teď nevíme ani kluka a holčičku. Asi počkáme do 20. týdne, jestli nám tu pipku potvrdí a pak něco vymyslíme. Malej Tomin mě řekl, že jí bude přece říkat sestřička holčička Tomášek Urban 😃 No, taky originální. 😃

Jdu žehlit :-p
jankaj
19. led 2013
@kotito Já taky pracuju v Komíně 🙂
jankaj
19. led 2013
Holky, a nepřemýšleli jste časem o zamčené diskusi? Přece jen by se člověk asi víc rozjel 😎
kotito
19. led 2013
@jankaj a chodíš do Greenu na meníčka ?
jankaj
19. led 2013
@kotito Nikdy jsem tam nebyla, i když to mám kousek.
kaijko
19. led 2013
Ach jo, já nemůžu vstávat brzy! Už mám hotovo to co jindy dělám celý den a je půl 12h? Co teď? Ven se mi nechce, je tam hnusně.. Známí mě zvou do kina na Hobita, ale to mě neláká..
kotito
19. led 2013
@kaijko bež do kina i když bude film na prd, aspoň budeš mezli lidma 😉
Já mám právě proto brzké vstávání ráda. V 10 uvařený obídek a zbytek dne krásné lenošení 🙂

Teď mi psala sestřenice, že si máme přijet pro věci po jejich dětech. Holky asi budeme fakt muset přistavit 🙂
m_d
19. led 2013
@kaijko ani na něj nechoď určitě nechceš sedět 3 hodiny v kině 🙂)))
kaijko
19. led 2013
@kotito Ještě nevím.. jsem nějaká bez nálady.. A ještě představa, že bude Jirunka, tak dlouho v práci. Mě už lenošení nebaví 😃
Ty budeš mít hadříků 😃

@m_d A ten film co jsi byla byl tedy pěkný? Šla bych radši na Tarantina.. Uvidím, třeba je překecám na něj 😃

Jo, a jak jsme se byli včera mrknout na ten cam, tak tam byli i bazarový kočárky. Teda nebe a dudy od tamtěch v tom krámu, bleee.. 😃
kotito
19. led 2013
@kaijko No s tou náladou to úplně chápu. Tak se začni mamino zahnizďovat 🙂
dostali jsme další cestovní postýlku, kočárek, přebalovák a kolotoč nad postýlku 🙂
kaijko
19. led 2013
@kotito Kočárek? Kolik už máte těch postýlek? My dostaneme jednu postýlku od švagrový po synovci. A možná nám i koupí tu velkou postýlku, blázen.. už koukám na oblečky, holčičkový 😃 Chi 😃 Akorát mě napsadá, že musím přemýšlet i nad velikostma a to je problém 😃 Kámoška už taky prý něco vytřídila, tak se to taky snad sejde 🙂
Půjdete na prochajdu, nebo co máte v plánu?
kotito
19. led 2013
@kaijko normální postýlky máme 2 a cestovní taky 🙂 velkou ohrádku. a kočárky 3 🙂 nějak se nám to hromadí.
Já vybírám z hadýrků od ségry pár velikostí 50 a pak 56 .
Na prochajdu půjdeme kolem 15hodiny 🙂
fotečky jsem dala do věci naší Julinky
m_d
19. led 2013
@kaijko mno pokud si fanoušek Tarantina jako my, tak z něj budeš nadšená. Asi 3x jsem teda zavírala oči a zakrývala si bříško, aby to Elizabetka neviděla 😃 ale supeeer, šla bych klidně znovu 🙂 Řekla bych že to bylo něco mezi Kill Billem (počet mrtvých a krve) a Hanebnýma Parchantama nebo i Pulp Fiction (dialogy). To jak tam zahrál Ch. Waltz, podle mě je na Oscara, o Jamiem Foxovi ani nemluvně 😃 A protože od mých 11 let miluji Lea, tak ano ten byl prostě ze všech nejlepší 🙂)))
m_d
19. led 2013
@kotito ty to za chvíli budeš moc rozdávat 😃
kaijko
19. led 2013
@kotito To je super! za postýlky ušetříte taky dost a kočár super na prochajdy do terénu 😃 I když si myslím, že ten cam nepustíš z ruky a budeš se s ním co nejvíc ukázat 😃 Už jsem taky přemýšlela nad jedním na vesnici ke tchánovcům, ale Jirkovi se ten cam líbí a prej je to zbytečný, ale spíš mi přijde, že se s ním chce ukazovat 😃 A vidím to, že fakt budete muset přistavět 😃
Ta kámoška se nabídla nám i půjčit postýlku, ale Jiřík nechce, chce svojí.
50 a 56 jsou maličký do porodky, viď?
@m_d mám ráda jeho filmy! Právě i Jiřík, tak by mě zase mrzelo, že je v práci.. Vytáhnu ho až bude mít volno. Dneska se kouknu asi na něco doma.. A co vy dneska?
m_d
19. led 2013
@kaijko manžel jde na Poker a já nevím 🙂)) asi budu doma, chtěla jsem jít s ním. Ale kašlu na to, mě ti jeho kamarádi z pokeru nic neříkají 😕 buď je to moc mladý a blbý, anebo zas je mi to nesympatický 😃 asi to vidím na něco v telce anebo harryho pottera 😃
kaijko
19. led 2013
@m_d 😃 to je lepší doma zůstat s Harrym 😃
m_d
19. led 2013
@kaijko asi jo 🙂))
m_d
19. led 2013
ale taťulda mi pouští AC/DC protože jsem tu brečela, že malou dnes vůbec necítím, tak prý aby se probrala a udělal mi chuť na Iron Man-a 🙂)) no takže to asi bude Iron Man dneska večer a oba dva díly 🙂))
kotito
19. led 2013
@kaijko určitě taky budem ukazovat cortinu, ale byla bych hloupá si ho od ní nevzít. A když bude hnusně a blátivo, vyndáme tuto 4kolku a budem rasovat tu .Cortinku budu opečovávat 😎 ano je to velikost do porodky teda pokud nehodláš porodit 60cm holčičku 🙂
m_d
19. led 2013
joo věci vyndatelné z kočárku se perou 🙂) na zbytek si vezmu kyblíček, houbičku a umývám...takže si myslím, že brzy budou fotky. Navíc jsem dnes telefonovala s paní, že mi některé věci chybí 🙂)) jestli ji to náhodou nezůstalo doma. Posle mi tašku a tu jednu věc, takže kočárek bude úúplně ready 🙂
kaijko
19. led 2013
@m_d Jéé, už ho budeš mít vyvoněný podle Vás 😃 Jakou věc? 🙂 Ti to tam zapomněla přibalit? Super, že to pošle!
@kotito To by byla škoda s ním zajet do bláta 😃 jestli bude prďolka po Jiříkovi, tak je to možný 😃 A jestli po mě, tak jí vše budu muset dlouho ohrnovat 😃 Měla jsem kilo devadesát 😃
m_d
19. led 2013
@kaijko jak máš ty popruhy na sporťáček, tak mají na sobě takové návleky ať to neškrtí, tak jeden chyběl 🙂)
kaijko
19. led 2013
@m_d Aha.. tak ten si určitě nenechala schválně 🙂

Ach joo, mě už pálí žáha i z vody! Jsem z toho hotová! Ale tak mooc...
m_d
19. led 2013
@kaijko kup si gaviscon...ten můžeš a okamžitě pomáhá 🙂
kaijko
19. led 2013
@m_d Už ho doma mám, a pomůže na chvilku. Už mě to štve! Nemůžu věci co miluju- rajčátka, džusy, ovoce, vše zdravé 😞 Už jsem jen na vodě a taky po napití jí cítím..Dřív to bylo jen večer a teď celý den..
Já koukám po stý na sex ve městě 1 a za chvíli dám 2 😃 A pak třeba román pro ženy a tak..
U vás u prvních vidím klícku doma na pejska. To ho tam zavřete přes noc? A nekňučí třeba k ránu?
m_d
19. led 2013
@kaijko faakt? 🙂 no je to pro jeho bezpečnost. Jinak když byl štěně spával s náma v posteli, po smrti Juleska, jsme byli hrozně citliví na jakýkoliv zaknuknutí 🙂)) pak ale začal zlobit a tak skončil v první klícce. To byl děs, ale myslím, že mám vyhráno na brečení dítěte jen tak, že nechce být v postýlce. Protože to co jsme zažívali s Dexem byl masakr 🙂) takovej ječák nemá nikdo 😃. Časem jsme koupili tuhle klec a on to tam má rád. Spí tam klidně, vyvalí se na záda a spí 🙂 Každopádně když s ním jdu třeba v 21:00 hod a spím do 10:00 tak ráno kňučí, ale spíš proto, že už chce ven 🙂 Jinak opravdu je tam spokojený a když odcházím do práce jsem naprosto klidná 😕. Na dveřích máme cedulku, že tady bydlí on. Takže kdyby hořelo, tak snad hasiči vlezou dovnitř. I sousedi vědí, že ho máme 🙂 ale pravdou je, že to je jediné co mě nenechává chladnou, ten strach, že kdyby hořelo, že by nemohl utéct.
hanah01
19. led 2013
Ahoj tehulky, doufam ze se vsem dari dobre jdu jen na skos. Vsem preji hezky vikend. 🙂
kaijko
19. led 2013
@m_d Aháá. To jsem nevěděla. Hodně Vás sebral první pejsek, viď? To je stejnak, jsou to "jen" zvířata a jak si nás omotají k prstu a jak se do nich dokážeme zamilovat 😃 A hořet nikdy nikde nebude 🙂
marcelka287
19. led 2013
AHoj holky🙂 mě kamarádky říkali, ať si 50 vůbec nepořizuji, že to nemá cenu... Dávali 56 a akorát ohrnovali rukávky.. že jinak to sedlo. Akorát jedna kamarádka, která porodila o 3 týdny dříve říkala, že by tu 50 uvítala asi na prvních 14 dní nebo 3 týdny, že jí přišlo že ta 56 má jen delší rukávy, ale i má moc velký výstřih.. A jinak že na dupačky se dají ponožtičky, takže to hezky drží🙂 I když já fakt nevim jestli v tom létě se ty děti musí tak oblíkat..

A ještě jsem se Vás chtěla zeptat. Bydlíme v paneláku a hned pod střechou a v létě když svítí hoodně sluníčko, tak je tu fakt vedro.. Tak už přemýšlím.. jak bych to tu mohla trošku chladit, aby se mimi nepřehrálo, ale vůbec nevím😞