Termín porodu červen/červenec 2017

Ahojda holky,tak kolik se nas tu sejde? 🙂 těším se
valentinuska
10. čer 2018
@marti89 Ahoj, máme taky problémy při růstu zubu. Noční neklid je asi standard, ale vrátila se nám stolice s hlenem a prujmy. Musela jsem opět odstranit mléčné, speciální nastepene mléko a odstranila největší alergeny a je to o něco lepší. Dle mého to musíme přečkat ...
marti89
10. čer 2018
Hylac bych vyblinkla i já 😃 Spíš mi šlo o to, když to tak má pořád, jestli by mu to šlo nějakýma potravinama aspoň zmírnit, aby se tolik neodvodňoval a zároveň nejedl pořád to samé při dietce..
marti89
22. čer 2018
Zdravím, maminky. Chtěla bych poprosit o radu ty, co mají nějakou zkušenost u mrňat s vyrážkami po koupání. Malej je příšerný číslo a když je pokaděnej, v podstatě se nedá přebalit jinak než umytím zadku, nebo je to všude, neposedí. Od té doby, co ho takto musím častěji sprchovat, mu vyskakuje zejména po koupání tohle na kůži a je celkově růžovější. Vždy ho hned namažu, jinak je jak sušinka - používáme kosmetiku Bübchen a na ty nejsušší místa extra hydratační krém od Mary Kay. Co vám pomohlo? Jsem už h to
ho nešťastná, doktorka mi tvrdí, že je to plenková dermatitida a doporučila nám Linolu Fett a Imazol, přijdd mi to úplně k ničemu, někdy dokonce horší. Než se vydáme na kožní, kde nám budou chtít nacpat kortikoidový masti, pomáhá někomu něco přírodnějšího? Díky za tipy..
marti89
22. čer 2018
luciekiki
22. čer 2018
@marti89 zkusila bych excipial kids, Ada občas má taky teda jen malinko na rucickach ale tohle pomáhá, myslím ze mají i koupelovou kosmetiku. Kupuji v lékárně 👌
mku
22. čer 2018
Urcite bych na myti i krem zkusila neco hypoalergenniho z lekarny...
valentinuska
24. čer 2018
@marti89 vy mate alergie na potraviny, ze? Takhle se to totiž také projevuje, často mléko, vejce apod. To mate ale vyloučené, ze? Krém je dobrý na atopickou pleť Bioderma nebo jenom oleje bez parfemace.
luccccccc
11. črc 2018
@marti89 me to tedy prijdejako atopicky ekzem, taky to maly trosku mel ale v mensi mire, zbavili jsme se toho jemnou dubovou masti doporucuju je to ciste prirodni kortikoidy nam nepomohy a taky co nejvic bez obleceni at to porad dycha
marti89
12. črc 2018
@valentinuska Nemáme vyloučeno nic, doktorka si stojí za tím, že na kožní jít nemusíme (a tady potřebujeme doporučení, bohužel), takže nevím, z čeho to má. Mám jen vypozorováno, že se mu to vždy zhorší po sprchování nebo koupání ve vaně (nepoužívám tam žádnou chemii, čistím párou a malý měl svou dětskou kosmetiku). Zkusila jsem ho od té doby 14 dní nekoupat, jedl co obvykle a téměř to zmizelo. Pak jsem ho vykoupala a měl to znovu (hypoalerg. kosmetika Hipp a Bübchen).

Pak mi někdo poradil kosmetiku JUST, je dražší, tak teď zkoušíme. Dostala jsem vzorečky na krém s tea tree (to měl obdobné jako při použití Elasti-Q), krém s mořskou solí (tam jsem neviděla ani zlepšení ani zhoršení), co ale tedy musím pochválit je sprchový olej, po tom je krásně vláčnej, nezrůžověl a nevyskákaly mu ty ošklivý místa, zatím.

U nás bych fakt řekla, že je problém po kontaktu s vodou, jinak je v pohodě. Nechala jsem i otestovat vodu, nic nenašli, na pití mu to převařuju.
blackhole
12. črc 2018
@marti89 nám pomohla ovesná koupel s konopným olejem: https://www.drmax.cz/ovesna-koupel-s-olejem-z-k... Jinak s ekzémem bojujeme od dubna, teď už má syn jen sem-tam nějaký červený flíček a je to dobrý. Mažeme tělovým mlékem Mixa atopiance. Hodně lidí doporučuje Excipial, ale nám to spíše zhoršil, pokožka rychle vysychala a byla podrážděná. Ještě jsem zkoušela i jiné krémy, ale ta Mixa sedí nejlíp.
luciapaja
13. črc 2018
Holky musim se pochlubit....mame za sebou prvni narozky,je to laska moje.
verunka15
13. črc 2018
@luciapaja je nádherná😍😍😍krásné narozeniny.nás čekají v neděli😊taky už se moc těšíme.
luciapaja
13. črc 2018
@verunka15 Dekujeme,ja na takove oslavy nejsem.Ale chtela jsem aby to mela Zazu perfektni a asi se povedlo:-)
verunka15
13. črc 2018
@luciapaja určíte povedlo a máte krásný dortík😊toto uteklo ze?před rokem jsme rodily a už máme roční děti😊hrozne to utíká,až mě to kolikrát mrzí,ale snažím si uživat každý den🌞🌞🌞
luciapaja
14. črc 2018
@verunka15 Neskutecne....jak rika kamaradka....me jeste boli pip.... a ona tady ta cacora uz beha

Začni psát odpověď...

Odešli