• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červenec/srpen 2013

1. září 2013 
@pett21 No po kojení druhého to bude ještě horší to mi je jasný. To budu prsama šourat po zemi. :grinning:
26. únor 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsi mě zvedla náladu s kafem, já si dávám fakt půl lžičku rozpustného s mlíkem.
26. únor 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamiiik no takze pak uz jen silikon :grinning:
promin ,ale rozpustne neni kafe :confounded: a navic se vyrabi z toho nejhorsiho co vyroste :unamused: .
26. únor 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamiiik kafčo si klidně dej, taky si občas dám Dolce gusto - to je jako překápavaná káva s mlíkem takže v poho a bez černého svědomí - není to alkohol a to jedno za týden co si dám ... colu piju taky tak co. S těmi prsy, třeba to i po druhém nebude tak hrozné - já se děsně bála jak to bude po kojení vypadat a vrátily se naštěstí do původního stavu, tak se modlím aby tomu bylo tak i teď. no a o momentální spokojenosti MM bychom si mohly vyprávět :grinning: furt říká, že je vidět, že to to tělo vyrobit umí, tak proč to není schopno vyrobit i za normálních okolností, že to nemůže pochopit .... no srandista
26. únor 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zarzuela ahojky :slight_smile: Ddo 12tt jsem brala Femibion, teď Mamavit. Říkám si, že až bude jaro, léto, tak bude víc vitamínů v potravinách a omezím příjem v tabletách.
Jinak s tím uzamčením skupiny to je super nápad. Aspoň bych si sem konečně dala fotku, ať víte, co jsem zač :slight_smile:)

@kamiiik Kami, já piju tak 3 kafe týdně ajinak bezkofeinový. Stejně jsem někde četla, že aby to mimču uškodilo, muselo by to být cca 6 turků denně.

@pett21 Peťo, já zase ráda pivo, tak jsem za těhotenství zatím měla asi tři :grinning:
26. únor 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám ještě přidat? Čekáme první mimi, takže je pro mě všechno nové :wink:
26. únor 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@javed vítej u nás :slight_smile:
26. únor 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zarzuela děkuji, ale koukám, že už to tu máte pěkně rozjetý :wink:
26. únor 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky nová diskuse - tentokrát soukromá rozjeta http://www.modrykonik.cz/diskuse/soukrome-diskuze/termin-cervenec-srpen-2013/ jste tam všechny přidané - snad jsem na někoho nezapoměla. Kdyby se chtěl někdo další přidat není problém - jde to....
26. únor 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, mohu se take pridat do skupiny?... čekám koncem srpna :slight_smile:
12. bře 2013 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilka_milka Ahojky už jsem tě přidala do skupiny, viz odkaz :grinning:
14. bře 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, porodila jsem 13.7. holčičku a jelikož moje kamarádky mají už děti odrostlé nebo zatím žádné, hledám pohodovou maminu na procházky s kočárkem,příjemný pokec při kávičce a třeba i později navštěvování různých kurzů pro miminka. Malou miluju, ale už mi přes den chybí nějaká ta normální komunikace ...jinak se asi zblázníííím
Bydlím v Praze 10- rozhraní Vršovic a Vinohrad
1. zář 2013 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek