• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červenec/srpen 2013

1. září 2013 
@vlci_mak ahoj, jj vše ok. A jak u vás?
22. led 2013 v 15:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska to bylo v poradně v pohodě,dozvěděla sem se že krev na triple test už mi brali a výsledky sou o.k, a na screening půjdu v 22týdnu. Tak asi u pana doktora zůstanu ,dneska byl nějaky až moc přijemny asi to bylo tím že měl prázdnou čekárnu :slight_smile:
22. led 2013 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barucca U nás taky v pořádku. Mám info jen přes telefon, takže nevím podrobnosti, ale možná tím líp. :slight_smile: Další kontrolu mám až v únoru, to se dozvím i krevní skupinu. :slight_smile:
22. led 2013 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vlci_mak tak to je super, že je vše v pořádku. Já se krevní skupinu dovzvěděla dnes i RH faktor. Já mám další kontrolu zase za měsíc a mezitím se mám objednat zase do fakultky(tam kde jsem byla na prvotrimestrální screening) na ten velký ultrazvuk ve 20.tt. Na ten se moc těším a doufám, že se už dozvíme co to bude :slight_smile:
22. led 2013 v 15:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lopaticka ahoj, tak to je fajn, že jsou výsledky ok. Tak třeba měl pan doktor předtím jen blbý den. Držím palce ať už je pořád jen příjemný a ochotný :slight_smile:
Ten můj se mě dnes ptal jestli mám nějaké otázky a já se až cítila trapně, že se nechci na nic zeptat :grinning:
22. led 2013 v 15:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak jak to svoje těhu prožíváte? :slight_smile: Je vám fajn? Skoro všechny už jsme v druhém trimestru... Zlepšily se vám nevolnosti? Je vám dobře? A co vaši mimísci, povídáte si s nima? Jak to berou drahé polovičky? A vůbec - jak se vám daří? :slight_smile:
24. led 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barucca
No já jdu 30.ledna na gyndu tak jsem zvědavá , co řekne :slight_smile:. Zda to vypadá pořád na kluka nebo ne. No pro holčičku bychom chtěli Agátku a pro Kluka bud Alexandra nebo Antona (po tatovi). Chtěli bychom jméno jen od A. Protože oba jsme taky od A :slight_smile:. A ty máš už vybraná jména?
24. led 2013 v 16:52  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2017 (17. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já si dovolím se k vám přidat :slight_smile: Termín mám v červenci. Nyní jsem 15. tt :slight_smile:
24. led 2013 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. led 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@redrosse ahojky, vítej v klubu. :slight_smile:
25. led 2013 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak holky, včera jsem byla na tom NT ultrazvuku :slight_smile: a teda podle krve nic moc, ale UTZ to vylepšil a mimísek je v pořádku. byla to úžasná podívaná jak tam všechno prohlížel viděli jsme miminko ze všech stran. :slight_smile:

@vlci_mak abych pravdu řekla, tak tohle druhé těhotenství nemám ani čas prožívat, první jsem si užívala a víc to vnímala, ale teď jak se kolem mě točí Domča a ještě škola do toho, tak si kolikrát říkám, že snad ani těhotná nejsem. Tak až povyroste bříško, asi to začnu vnímat víc, ale zatím si to nějak moc neuvědomuju. Blbě mi taky moc nebývalo. Manžel to prožívá bych řekla mnohem víc a Domča taky. - tak maj na to čas. :sweat_smile:
25. led 2013 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nandreawall krásná jména.

My se jmény budem asi strašně bojovat.

Ostatní holky, jak jste na tom s výběrem jmen?
25. led 2013 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nandreawall jéé to jsou krásná jména, taky se mi líbí od A, chtěl ajsem pro holčičku Aničku, ale tu mají bohužel sousedi a jsme z malé vesnice, tak by se asi nehodilo, abychom se opičili. Takže zatím vede Julie a pro kluka Filip nebo Matěj. Mám ale takovou předtuchu, že to bude holčička, hlavně podle pověry, že ty ubírají maminkám krásu, tak jsem zvědavá jestli se mi to za ten měsíc potvrdí :slight_smile:
@zarzuela a mezi jakými jmény se budete rozhodovat?
25. led 2013 v 09:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vlci_mak ahoj, no mě už nevolnosti, únava i přecitlivělost k pachům vymizely, takže kdyby se mi nezvětšovlo bříško a nezhoršovala pleť tak ani nevím, že jsem těhotná :slight_smile:
Občas se mi stane, když třeba dlouho čekám na poště nebo v nějaké jiné frontě, že si mimoděk bříško pohladím a v duchu mimču říkám, vydrž, za chvíli budeme na řadě :grinning:
A manžel mi bříško hladívá večer a něco šeptá mimču tak, že to neslyším, prý je to tajné a jen mezi nimi :grinning:
A jak jsi na tom Ty?
25. led 2013 v 09:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zarzuela Moc gratuluju k výsledkům! Určitě sis oddychla, viď... Přeju, ať jste celé těhotenství oba dva v pořádku a zdraví a ať si to co nejvíc užíváš! :slight_smile:

@zarzuela
@barucca Já čas všechno prožívat mám, protože jsem doma bez práce. :unamused: Naštěstí mě minuly nevolnosti, měla jsem jenom nechutenství, zbystřený čich, slabosti z nedostatku jídla, pořád mě bolí prsa (a vůbec nerostou, mršky) a velká únava. Ale v podstatě si taky říkám, že kdyby mě snad nebolely ty prsa, tak ani nevím, že jsem těhotná. :slight_smile: Bříško mám už pár let "vymakaný" svoje, takže mně už dlouho lidi gratulovali k těhotenství, i když jsem musela říkat, že to není pravda, že se mám prostě jen tak moc dobře, ale teď už to můžu hrdě svést na miminko. :slight_smile: Jsem zvědavá, jaký jednou budu mít buben, když už před těhotenstvím jsem vypadala jak v pátém měsíci. Můj manžel je úžasný, taky bříško hladí a občas mu něco povídá. Až ho vezmu na velký utz, bude to určitě vnímat ještě líp. Na jménech jsme se ještě úplně neshodli. Holčička bude určitě Štěpánka, chlapeček by se mně líbil Vašík, František nebo Ondrášek, manžel je staromilec a navrhoval jména jako Lumír, Boleslav, Věnceslav, Hynek...... Mno... :slight_smile:
25. led 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vlci_mak :grinning: manžel bude vtipálek. To já zase navrhovala Norberta, ale to manžel řekl, že jedině přes jeho mrtvolu :slight_smile: Ondřej je nádherný jméno, ale taky neprošlo :frowning2:
25. led 2013 v 10:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barucca Jednoho Bertíka osobně znám, prima kluk. :slight_smile: Filípek je krásné jméno a o Matějovi jsem taky uvažovala, ale to zase neprošlo u manžela. Ještě se nám moc líbí Tadeáš, ale protože manžel je Tomáš, nechce kluka, který by taky začínal na T (no chápeš někdy tu logiku??). :slight_smile: Ty se máš, že se to dozvíš možná už za měsíc. Začnete potom nakupovat výbavičku? :slight_smile:
25. led 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme pro holčičku Laura a pro chlapečka Lukáš po tatínkovi :slight_smile:
25. led 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás je to fakt boj, manžel by asi chtěl rodinnou tradici a pro kluka jméno Sáva... (mě se to moc nelíbí - nemá to zdrobnělinu) mě by se líbil Tadeáš, David, Honzík - manža možná prý toho Tadeáše. a u holky hrozně jsem chtěla Lindu, ale maminka manžela mi to pěkně zhnusila (prý by jí řikala Liduško :confounded: ) pak je ještě návrh Anetka, Nathali. ale nevím proč si myslím, že budem mít kluka...
25. led 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám se líbí taky moc jméno Laura a pro kluka Štěpánek :slight_smile: ... S manželem bychom si přáli holčičku, podle něj jsou holky mírnější :grinning:, ale já mám pocit, že to bude kluk, navíc se mi pořád zdá o klukovi... Třeba bude lump příští týden na uz dobře natočenej a tajemství odhalíme :grinning:
25. led 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nevím, jak intenzivně tu fungujete, tak zkouším:slight_smile: Termín mám 17.7. 2013, tedy jsem v 16tt, což jak koukám, jsou i některé další z Vás...
@zarzuela Psala jsi, že jsi na NT měla krev nic moc, ale UTZ to vylepšil...u nás to bylo celkem podobně, celý screening ale nakonec negativní...Zítra jdu na triply a už teď se toho děsím....
Jinak jméno jsme prozatím vybrali Victorie- měla by to být druhá slečna. Ale změny jsou vyhrazeny:slight_smile:
@redrosse Já si taky myslela, že budu mít kluka, byla jsem o tom vnitřně přesvědčená....ale vyvedli mě z omylu a prý s klukem nemám počítat ani omylem... Tak uvidíš :wink:
27. led 2013 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solvejg Ahojky, tripply budou určitě v pořádku, když už ten NT vyšel negativně a ten je splehlivější než trippl. A tobě už naznačili teda co čekáte, že to bylo vidět?
27. led 2013 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zarzuela Já mám z těch triplů strach, páč vychází často falešně pozitivně....no budu se modlit...Jinak pohlaví mi naznačili už na tom NT ve 13tt...tam mi řekla doktorka na 80% holčičku a za týden poté jsem shodou okolností musela na neplánovaný UTZ, a tam mi jiný doktor holčičku potvrdil....takže už počítám, že využiji růžové věci po první dcerce:slight_smile:
27. led 2013 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vlci_mak ahoj, no mě se právě ten Bertík strašně líbí a ještě máme příjmení na B, ale bohužel si musím nechat zajít chuť, někdy ty chlapské myšlenkové pochody fakt nechápu :slight_smile: S výbavičkou už pomalinku začínám, když někde vidím nějakou akaci, tak se neudržím, ale zatím mám opravdu jen pár kousků v neutrálních barvách (bílá, žlutá, béžová) V pátek jsem se byla zaregistrovat v Globusu do jejich mimi klubu a jako dárek za registraci jsem dostali balík plen Huggies a teď tam mají veškerý kojenecký a dětský sortiment ve slevě.
28. led 2013 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solvejg ahoj to máš úplně stejný termín jako já :slight_smile:
My ale ještě pohlaví nevíme na prvotrimestrálním screeningu nám to ještě neřekli, ale dnes jsem se objednala na ten velký utz ve 20. týdnu, tak doufám, že tam už to konečně půjde vidět :slight_smile:
Tak držím palečky ať jsou výsledky dobré a Ty i miminko v pořádku.
28. led 2013 v 09:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solvejg jojo říkají, že často vychází falešně pozitivně, ale pak se to právě kombinuje s těmi prvními testy .. tak to bude 100% ok :slight_smile: neboj

Mě na 13 tt právě doktor řekl, že mi pohlaví ještě nepoví, páč prý v tomhle týdnu je ten pohlavní pahorek u obou pohlaví stejný, tak že se to dá s větší jistotou říct až v tom 20 týdnu. U Prvního dítka nám to doktorka lehce naznačila v 16 týdnu, ale ještě říkala, že to není na 100% proto se divím, že někteří doktoři to jsou schopni říct takhle brzo
28. led 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala, čekáme s manželem v červenci první miminko. :slight_smile:
28. led 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zarzuela U toho časného určování pohlaví záleží na kvalitě ultrazvuku a zušenosti toho, kdo ultrazvuk provádí. U bežného gynekologa ti to asi ve 13tt neřeknou, ale já byla na tom NT v Prenatalu v Brně, kde jsou tím časným určováním pohlaví pověstní....a také se o nich říká, že se velmi málo pletou....vlastně ze svého okolí nevím o nikom, komu by v tom prvním trimestru řekli s relativní určitostí jedno pohlaví a nakonec to bylo druhé....i když stát se může, že ano :slight_smile:

@barucca Tam už se pohlaví určitě dozvíš, pokud nemáš v bříšku schovaného vyloženého stydlína:slight_smile:
28. led 2013 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@solvejg Já právě byla v gennetu tak tam ten UTZ maj taky dobrý a i vyhlášený doktor... no to je jedno holt si musím ještě počkat :grinning:
28. led 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@handule ahoj a vítej v klubu :slight_smile:
29. led 2013 v 07:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek