• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červenec/srpen 2013

1. září 2013 
@handule Jéé, mrkla jsem na vaše vyvolená jména pro děti a musím pochválit - Tomášek je podle mě nejhezčí klučičí jméno! Kdyby se tak nejmenoval manžel, dala bych svému chlapečkovi jméno Tomášek. :slight_smile:
29. led 2013 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vlci_mak Díky :slight_smile: Musím teda říct, že vybrat klučičí jméno bylo dost těžké, skoro nic se nám nelíbilo :sweat_smile:
29. led 2013 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata tak jsem byla dnes na gyndě a pohlaví poznat pořád nejde (jsem 16 tt). Celkově byl tento ultrazvuk takový rozmazanější než normálně :/ a to tam šel se mnou zrovna manžel. Ale pustila mu srdíčko a byla moc milá. Koncem unora jdu znovu tak to mi rikala , že by mělo jít vidět už pohlaví určo :slight_smile: . Tak jsem zvědavá. Ale ted se mi nedávno zdálo o holčičce, tak začínám věřit tomu , že tomu tak opravdu bude :slight_smile:. A co vy brali jste už tatínky na ultrazvuk?:slight_smile:
30. led 2013 v 18:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barucca
Ten mimiklub sis udelala normálně na informacich?
30. led 2013 v 18:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nandreawall ahoj, jj na informacích, chtěli po mně jen těhu průkazku a občanku, vyplnila jsem jejich formulář a hned jsem i tu klubovou kartu dostala a mohla začít nakupovat se slevou :slight_smile:

Manžel byl zatím na utz jednou, na tom prvotrimestrálním a podruhé půjde na ten velký ve 20 tt. Jdeme 27.února a taky doufám, že už se dozvíme co to bude.
30. led 2013 v 19:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@handule ahoj, mě taky přijde, že vybrat jméno pro kluka je daleko těžší, zdá se mi, že je jich nějak málo oproti těm holčičím :grinning:
31. led 2013 v 08:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barucca
@handule Přesně, my prošli postupně celý český kalendář a zapisovali jsme si jména, "která by šla". Nejhorší je, že pod většinou klasických jmen se dá představit někdo konkrétní, kterého už máš zaškatulkovaného jako exota a potom takové jméno těžko dáš svému malému drahouškovi. :grinning:
31. led 2013 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vlci_mak Tak to je přesné! Samý exot nebo už mají stejné jméno nějací dobří známí... Když se kamarádka dozvěděla, že kluk by byl Tomášek, tak se vyděsila, že jich u nich v okolí mají už asi pět, ale my skoro žádného neznáme :slight_smile:
31. led 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vlci_mak jojo naprosto souhlasím :slight_smile: manžel chtěl Martina, ale tak se jmenují moji dva bratranci a pak Marka, ale tak se zase jmenoval můj první přítel, takže to taky nepřicházelo v úvahu :grinning: mě se zase líbil Ondřej, ale to byl prý nějaký hrozný vůl ze školy a pak Robin, což byl zase hrozný vůl soused :grinning:, takže polovinu pěkných jmen máme spojenou s nějakou konkrétní osobou a museli jsme je vyloučit.
31. led 2013 v 09:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@handule U nás manžel dost vehementně a takticky prosazoval Lumíra, že to krásně zní, má to vazby k historii (Lumír bájný pěvec) atp. No, když bych přivřela všechny oči..... Žijeme v Čechách, kde se to jméno i hezky vyslovuje - dlouze. Jenže já pocházím ze severní Moravy, kde dost zkracujeme (kratke zobaky) a tam by to znělo Lumir a už slyším celou moravskou stranu, jak se tomu směje a krčí nosy. Mně samotnou to moc nejde přes pusu, takže se ještě snažím o výběr nějakého jiného "přijatelného" jména. :slight_smile:
31. led 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barucca :grinning: tak koukám, že je to všude stejné. :slight_smile: Ke všem jménům, která jmenuješ, si dokážu přiřadit obličeje a právě těch lidí, které bych si při vyslovení jména našeho miminka zrovna nechtěla představit. :grinning:
31. led 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vlci_mak Jj, není to snadné :slight_smile: My jsme se u výběru klučičího jméno dost bavili, v kalendáři nás nejvíc dostal Horymír a Křesomysl :grinning: teda nic ve zlým, pokud ho tady někdo má :slight_smile: vlastně jsme se rozhodovali JEN mezi dvěma jmény, zbytek jsme z různých již zde uvedených důvodů vyškrtli... :frowning2:
31. led 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vlci_mak Lumíra znám jednoho a je to strašný lenoch a hypochondr :grinning:
@handule mě se třeba hodně líbí Cyril a Jáchym, ale vůbec netuším, jak bych tomu drobečkovi říkala zdrobněle. nakonec jsme se shodli na Filipovi a když jsme to řekli manželově babičce, tak začala protestovat, že to končí na P a naše příjmení začíná na B a že to jsou obě neznělé hlásky a bude se to blbě vyslovovat :frowning2:
No prostě to musí být holka :grinning:
31. led 2013 v 09:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@handule Nakonec konečný výběr jména pro chlapečka necháváme až na tom, jestli to skutečně chlapeček bude, což, jak doufám, se dozvím aspoň v tom 20. týdnu na velkém utz. Švagrové se holčička dlouuho nechtěla ukázat, možná až v nějakém 24.-26. týdnu, takže to chuděra oplakala. Taky se těším na první pohyby, zatím si (krom občasných nevolností) nepřipadám moc těhotně. :slight_smile:
31. led 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barucca Ha! To, cos napsala, budu muset ukázat manželovi! :slight_smile: Pravda, u Cyrila a Jáchyma mi taky nějak nenaskakuje zdrobnělina... Na druhou stranu, jednoho Cyrila znám a nedovedu si představit, že by mu někdo vůbec kdy mohl říkat zdrobněle - taková osobnost!! :slight_smile:
31. led 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vlci_mak jen mu to ukaž :grinning:
Já si právě nedokážu představit, že bych malému miminku říkala tak "tvrdě" :slight_smile: Ale jak jsi sama psala, na vážno to začnu řešit, až to budeme mít potvrzené.
31. led 2013 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nandreawall Ahojky, se mnou manža chodí na každý UTZ - doktorka už to ví předem tak je vždy hrozně milá.

@barucca no přesně kvůli "tvrdému" jménu nechci Sávu - všechny zdrobněliny jsou tak dementní a miminkovi říkat Sávo mi přijde hrozný :o( bude to obrovský boj, jestli budeme mít chlapečka. už při prvním jsme dost bojovali a nakonec nás napadl Dominik a už si nedovedu představit, že by se měl jmenovat jinak. teď trošku uvažujem nad Tadeášem, ale je kolem toho furt otazník. a holka asi Anetka, nebo Nathali.
31. led 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zarzuela no na Sávu mě napadl akorát Savík a to je takové úchylné :grinning: tak držím palce, ať manžela přemluvíš. Dominik je moc pěkné jméno a dá se zdrobňovat hodně způsoby. Hlavně ať se jméno hodí k příjmení.
31. led 2013 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barucca no právě, manža už ustoupil, že pokud Sávu nechci tak nebude nooo :slight_smile: Domča je super jméno většinou mu říkáme Domísku, Domčo, Domí, babička Domulko - fakt jsem ráda, že jsme mu ho dali. i když s jednou babičkou to byl taky boj - furt říkala ale to se bude blbě říkat Dominik Kubias - že tam jsou ty dvě K za sebou a ještě na do schválně dala důraz, ale je to uplně v pohodě. Chtěla bych zas jméno od D- ale napadá mě jen David a toho znám jako pořádný hovado :o( je hrozný jak ty lidi ovlivní výběr jmen.
31. led 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barucca S tím výběrem klučičího jména to mám stejně, jako ty....pod každým rozumným jménem si vybavím nějakého "debila" z minulosti, kvůli němuž mám to dané jméno nenávratně znechucené....

Ale nezapomeňte hoky, že i když vám řeknou na UTZ holku, budete muset mít do porodnice v záloze i to klučičí. kdyby nááááhodou...aspoň u nás to tak bylo....měla jsem u prvního dítka vybraného právě Jáchyma nebo Tobiáše....no naštěstí to byla Emma přesně tak, jak mi řekli. Teď máme zálusk na Victorii, tak uvidíme, zda předpověďi doktorů vyjdou i tentokrát:slight_smile:
Jinak už několik dní cítím pohyby....úplně jsem zapomněla, jak je to krásný....
31. led 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@solvejg no já mám zážitek z porodnice, když tam se mnou přijela holčina, ptala jsem se jí co čekají - a ona že zprvu jim říkali, že to bude holčička, tak si nakoupila krásnou růžovou výbavičku, kočárek do růžova - no a pak na 28 týdnu, že teda holka ne, že to bude hluk - tak všechno šla vyměnit za věci do modra a byla smířená s chlapečkem. a druhý den po porodu přišla k nám koupat a držela v ruce holku ... :grinning:
31. led 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zarzuela Tak to je síla....no ale stát se to může. Jen chudák ta maminka....asi už bych měla podezření, že si ze mě chce někdo vystřelit:grinning: Ale pro jistotu si teda nachystáme i to klučičí jméno, kdyby náhodou :sweat_smile: Přítel přišel s Nicolasem....no já nevím...
31. led 2013 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solvejg jéé to se máš, já ještě nic necítím, ale četla jsem, že u druhého mimi jsou pohyby cítit dřív
@zarzuela chudák holka teda :slight_smile: ale zase na jednu stranu lepší holka v modrém, než kluk v růžovém :grinning:
31. led 2013 ve 14:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barucca Mohu potvrdit z vlastní zkušenosti...u prvního jsem pohyby cítila tak od 19tt, teď už od konce 16tt. Však už to taky brzy poznáš :wink:
31. led 2013 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj holky ,vy jdete všechny na ten velky ultrazvuk už ve 20tt ,já sem se ptala doktora a říkal že půjdu až ve 22tt,zdá se mi to nějak pozdě
31. led 2013 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barucca
Já jdu 26. na velký :slight_smile: tak si pak napíšem co čekáme:slight_smile:. No já dnes byla na informacích a řekla mi , že se musím zaregistrovat na internetu a že mi pak přijde kartička k nim na informace, tak ted čekám :D Ale globus mám 5 minut od baráku a chodím tam každou chvilku, tak mi to ani nevadí :slight_smile:
31. led 2013 v 18:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lopaticka ahoj, neboj není to pozdě, já v té žádance od svého doktora mám napsáno, že se provádí od 20. do 22. týdne. Aspoň už bude mimi zase větší a půjde líp vidět :slight_smile:
1. únor 2013 v 09:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nandreawall jéé máme ty termíny pěkně nastejno, ale předběhlas mě a budeš to vědět o den dřív :grinning:
Hmm tak s tím Globusem nevím, asi to mají v každém městě jinak, ale určitě jim ta karta přijde brzo a budeš moc začít nakupovat v akcích. A nebo měli v Olomouci jednu nadbytečnou, tak mi ji rovnou šoupli :grinning:
1. únor 2013 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barucca dík si mě uklidnila,bo já sem zase na netu někde našla že b se měl dělat mezi 18-20tt A jinak necháte si všechny říct jestli to bude chlapeček nebo holčička,?bo já ještě nevim jestli se nenechám překvapit
1. únor 2013 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě sem se chtěla zeptat budete si kupovat monitor dechu? My ho budem kupovat ale jejich tolik že nevim jaky
1. únor 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek