• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červenec/srpen 2013

1. září 2013 
@lopaticka my si určitě chceme nechat říct co to bude, přijde mi, že v těch neutrálních barvách oblečků není zas až takový výběr :slight_smile: Tak doufám, že prcek bude spolupracovat a pěkně ukáže co tam má :grinning:
S monitorem dechu zatím nevím, některé porodnice ho prý půjčují, tak uvidím.
1. únor 2013 v 18:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A holky koukali jste už po kočárkách , co by se Vám líbilo,:slight_smile:?
1. únor 2013 v 19:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nandreawall ahoj, po kočárcích koukám už víc jak měsíc, protože žijeme na vesnici v docela velkém kopci a kolem lesy, tak potřebuju, aby zvládal náročný terén a taky aby byl za nějakou rozumnou cenu, takže na netu jsem jich prostudovala snad už sto :grinning: Ale naživo jsem zatím žádný ještě zkoušet nebyla. Zatím mám favorita Tako Laret, mám i foto ve svém albu, kdyžtak koukni.
2. únor 2013 v 07:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barucca ten tvůj kočárek je super,já taky kukam na netu ale pojedem se asi podívat do Polska.
2. únor 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nandreawall Ahojky, já to mám podobně jako barucca - vesnice, kopce, terén... a pokukuju po Dara Dorjan Danny Sport http://www.detskyraj.cz/kocarky-a-doplnky/dara-dorjan-2013-danny-sport-prestige-flower-collection-autosedacka-darky-zdarma, ale taky bych si ho nejradši dopředu vyzkoušela, recenze se dost různí.
2. únor 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vlci_mak Dorjana mám hned jako druhého v pořadí :slight_smile: Má hodně velkou korbu, což je na naše letní miminka dobrý, aby se nám tam pak v zimě s fusakem ještě vešly.
Já mám v plánu jich vyzkoušet v nějakém obchodě několik, určitě bych nekupovala jen podle fotky a recenzí.
2. únor 2013 v 11:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my jsme se s manželem zamilovali do tohoto kočárku :slight_smile: http://kocarky.heureka.cz/inglesina-vittoria-gardenia-2013/galerie/
Bílá je asi dost nepraktická, ale manžel o jiným nechce ani slyšet :D No já bych taky ráda občas vyjela někam do přírody a tyhle kola nevim jak by to zvládla. Ty vaše vypadají od dost víc prakticky :slight_smile:. Já jsem původně chtěla hnědý :slight_smile:) s velkýma kolama. No tady v chomutově máme hrozně málo obchodů s kočárka , za výlohou jich maj tak deset a z toho člověk ani nevybere :/
3. únor 2013 v 11:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky,taky se přidávám,čekáme miminko na 6.srpna,dnes tedy 13.tt:slight_smile:Už se moooc těšíme,bude to naše druhé mimi:slight_smile:
3. únor 2013 v 11:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minisek1
Moc blahopřeji :slight_smile:
3. únor 2013 v 16:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nandreawall ahoj, moc hezký kočárek, ale podle mne spíš jen na takové popojíždění po městě. Jinak všechny mé kamarádky, co už mají děti doporučovaly otáčecí přední kolečka, že je pak s kočárem mnohem snažší manipulace a člověk se míň nadře.
4. únor 2013 v 08:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lopaticka ahojky, my monitor dechu máme už po Domčovi a máme Nany z Jablotronu - oni dokonce dělají kalibrace za dara. některé porodnice i půjčují monitory, ale raději jsme pořídili svůj. Bez něj bych snad ani nespala, byla jsem v noci daleko klidnější a i jsem se podle něj orientovala - dioda bliká cca podle dechu takže když blikala rychle věděla jsem, že se bude brzo budit a když pomalu, měl tuhý spánek - bylo to fajn.

a s kočárkem - ten mám schovaný taky po prvním je to V_cross s konstrukcí travel (tahle konstrukce) http://www.kocarek.cz/kocarky-Baby%20World-Kočárky%20Baby%20World%20V-Travel%20V-Cross%20V-Max%2013-2572.html a tenhle kočárek http://www.kocarek.cz/kocarky-Baby%20World-Kočárky%20Baby%20World%20V-Travel%20V-Cross%20V-Max%2016-1818.html jsem s ním strašně moc spokojená - jezdili jsme s ním i po Jizerkách a super nikdy žádný problém
4. únor 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zarzuela takovy typ kočárku bych chtěla,a je ta korbička dost hluboká aby nám tam ty naše letní mimi v zimě vešla? Na ty monitory sem kukala na netu a taky mě nejvice zaujala Nany ,i když jiné značky sou podstaně levnější,ale i tak si myslím že je lepši na tomhle nešetřit dokonce mi dal za pravdu i můj přítel a to je docela šetřílek :slight_smile: a ty sis ten monitor objednávala na netu,nebo kde se jinak prodává?
4. únor 2013 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta korbička je dost hluboká ve fusaku tam takhle letní mimi dáš v pohodě. u Domči jsem teda na 8 měsících musela už dát sportovní nástavbu na zimu ale on byl dlouhý tak se mi tam uplně pohodlně nevešel, jinak se tam mimčo v pohodě vejde. Hlavně i ta hluboká korba se dá složit na placku což je super pak s uložením. Ten nany jsme tehdá kupovali myslím v Babyrence - ale už si to přesně nepamatuju, ale podle mě ho mají snad všude.
4. únor 2013 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, rada bych se k Vam pridala a treba i se stastim nasla nekoho fajn na kocarkovani :slight_smile: manza furt v praci a nemyslim ze to bude azzz tak jinak :slight_smile: Jinak mi jsme z Brna a tp mame dle uz 4.8 :slight_smile: .... Jinak je to nase prvni stesticko :slight_smile:
5. únor 2013 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markyzka84 ahoj a vítej mezi námi :slight_smile:
Taky bych ráda našla kámošku ana společné kočárkování, ale jsem bohužel z Olomouce.
5. únor 2013 v 10:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekuji za privitani :slight_smile: treba budeme mit stesticko
5. únor 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, už jste za dobu těhotenství něco přibraly? Já v prvním trimestru shodila cca 2 kg kvůli nechutenství, to mi postupně mizí, ale pořád ještě nemusím čokoládu, kterou jsem před těhu mohla po kilech a že bych se přejídala, to taky ne, takže jsem teď zase na své původní váze. Jak to máte vy?
5. únor 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přidám se k vám,sice to máme o chlup, porod 4/7, ale ještě se vejdeme:slight_smile: Čekáme první miminko a v úterý jdeme na velký uz,tak jsem zvědavá, jestli poznáme, co čekáme:slight_smile: Jinak koukám, že jste probíraly jména a kočárky, my máme Miu a Mikuláše, no a kočárek vybraný nemám, uvažuju o Tako Laret 2012. Původně jsem chtěla Dorjan Cross country,má ho švagrová,ale je dost těžký a má 4 kola napevno. Já v létě hodně bruslím, máme před domem i dráhu a vůbec sportujeme, tak bych potřebovala spíš kolečka,co se dají odaretovat, abysme s miminkem mohli jezdit...a to Dorjan nemá. Jsme z Jablonce, takže samý kopec a les, proto zas nechci 3,ale 4 kolečka a Tako mi doporučila známá,která s ním u nás taky jezdí. Byli jsme se na něj už podívat. Našla jsem ještě Firkon a Kunert, tak teď srovnávám ceny, výbavu a co se srovnat dá. Už mi z toho slušně hrabe:slight_smile:
5. únor 2013 ve 12:34  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smartbear13 Dorjan mame uz od prvniho a mame verzi s prednima otocnyma koleckama, ktere jdou zaaretovat. mame dorjan prestige sport, nebo tak neco :slight_smile:
5. únor 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@estrellita Jojo,vím,že je Dorjan dělá, ale mně se od nich líbil ten cross country, na jiné jsem v reálu zatím nekoukala,možná mrknu,jste s ním spokojení?
5. únor 2013 ve 12:41  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smartbear13 no jako s hlubokym maximalne, sportak uz je proste dost tezky, pouzivali jsme hodne hluboky prave do prirody atd., pak jsme obcas pouzivali ten sportak a kdyz uz byl vetsi, tak jsme koupili golfky - do mesta, do auta, je to rychlejsi, skladnejsi. ale do prirody je to proste tank, ktery projede vsechno, takze v tomto ohlednu urcite ano, na nakup do blizkeho obchodu taky diky kosikumoc fajn.
A ted ceka na druhe. nicmene my jsme hodne nosili, takze misto sportaku sel do Beca, a ted druhe mrne, abych mohla byt flexibilni, tak bude dost v satku (moje predstava, uvidime, jaka bude realita :grinning: )
5. únor 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě se na něj tedy ještě podívám,děkuju za doporučení:slight_smile: Nosíte tedy v "nosítku" i v šátku? Je to složité na manipulaci?A doporučila byste spíš nosítko nebo šátek?Nemám zkušenost,tak jsem zvědavá:slight_smile:
5. únor 2013 ve 13:22  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes sem byla na ultrazvuku a pry je všecko jak má byt,a po 15minutovém schovávani dalo mimi konečně nožky od sebe a pan doktor zjistil že to bude holčička,přítel je trošku zklamany bo si přal kluka ale mě je to jedno hlavně at je zdrava
5. únor 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vlci_mak tak to máš dobré,já už se bojím stoupnout na váhu bo to jde šileně rychle nahoru , přibrala sem10kg,už by se to mohlo zastavit
5. únor 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lopaticka gratuluji k holčičce, přesně jak píšeš, hlavně ať je mimi zdravé.
Tak to jsem ráda, že nejsem jediná, kdo tak hodně přibírá, na poslední kontrole jsem měla 8 kg nahoře, což je 2 týdny a od té doby jsem se radši nevážila :grinning:
5. únor 2013 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smartbear13 ahoj a vítej mezi námi :slight_smile: Kočárek Tako Laret se mi taky hodně líbí. A jak dlouho už ho ta Tvá známá má? A je teda spokojená a doporučila by ho?
5. únor 2013 ve 13:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barucca já sem taky byla před 2 tydny na kontrole a taky to bylo 8kg,ale dneska sem si dodala odvahu a zvážila se doma a to sem neměla dělat :slight_smile: , a to mi zdá že jim normálně,akorát že mám furt chutě na sladké
5. únor 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,děkuju:slight_smile: Ta paní ho má od loňského léta, takže, myslím,ještě jezdí v hluboké verzi. Chválí si ho a to u nás je to samá kopec, kořen, ve městě kočičí hlavy...Byli jsme se,jak jsem psala, na něj s manželem mrknout a líbí se nám,jen paní v pordejně tvrdila,že je dost úzký,ale v popiscích v krámu i na netu je šířka korbičky 39cm, to jsem ješě u jiného stejného typu nenašla..to je hodně. Chtěla bych tento http://www.ebambino.cz/ebambino/eshop/5-1-Detske-kocarky/347-2-Kombinovane-kocarky-Tako/5/4175-Kombinovany-kocarek-Tako-Laret-Black-2012-cerno-zeleny nebo http://zirafa-shop.cz/detail/kocarky-kombinovane/kocarky-tako-kombinovane/tako-laret-imitace-lnu-2012/tako-laret-imitace-lnu-2012-bezovo-hnedy
5. únor 2013 ve 14:07  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lopaticka no já právě tak nemám pocit, že bych se nějak rozežírala a sladkého jím ještě míň než před těhotenstvím. Tak jen doufejme, že nám stejně lehce jako to přibírání půjde i shazování :grinning:
5. únor 2013 ve 14:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smartbear13 u nás je to právě taky samý kopec, les a polňačky. Tak se jí pak poptej až přesedlá do sporťáku.
Mě se asi nejvíc líbí tento šedý http://www.ebambino.cz/ebambino/eshop/5-1-Detske-kocarky/347-2-Kombinovane-kocarky-Tako/5/4180-Kombinovany-kocarek-Tako-Laret-Black-2012-cerno-sedy
5. únor 2013 ve 14:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek