• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červenec/srpen 2013

1. září 2013 
@barucca Ten je taky moc pěkný:slight_smile: No,koukala jsem teď tady a tyto stránky http://www.babyplace.cz/kocarek-tako-laret-grey-2012-kopie/nmli=fc730/ a podle nákresů dole mi připadá,že je hluboká korba dost široká..co myslíš?:slight_smile:
5. únor 2013 ve 14:24  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lopaticka @barucca Hm, skoro si říkám, jestli je to v pořádku, že nepřibírám... Holky, vy si samy vaříte nebo máte jídlo v práci? Mně se totiž pekelně vařit nechce, takže se odbývám kdečím a v tom to možná je...
5. únor 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smartbear13 přijde mi, že to bude plus mínus na stejno u všech kočárků téhle kategorie, je to novinka, která by měla mít spoustu vychytávek oproti starším modelům, tak určitě nebudou dělat korbičku moc úzkou. Nejlepší by bylo vzít si s sebou do obchodu aspoň 8 měsíční dítko a zkusit ho tam dát a nejlíp půjde vidět, kolik je tam místa :grinning:
5. únor 2013 ve 14:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vlci_mak neboj, spousta holek nepřibírá třeba do 6. měsíce nebo jsou dokonce v mínus, každá to holt máme jinak, hlavní je, že se cítíš fajn a nemáš pocit, že se trápíš hlady.
Já chodím v práci na oběd na meníčka a večer vařím manželovi teplé večeře, protože on v práci neobědvá. Takže mívám 2 teplá jídla denně, ale mezitím jen ovoce, zeleninu, jogurty a sem tam nějakou sladkost :slight_smile:
5. únor 2013 ve 14:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markyzka84 Vítej mezi námi. My jsme taky z Brna, tak až to bude aktuální, můžeme někam vyrazit:slight_smile:
@zarzuela Ten tvůj kočárek vypadá moc pěkně....a je za celkem pěknou cenu, to fakt tak vydrží? To by bylo super....Jo a nikde jsem tam nenašla, kolik váží....
@lopaticka Holčičky jsou super :wink: Moc gratuluju:slight_smile:
5. únor 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barucca
@vlci_mak vy ještě chodíte do práce?to vám zavidím,já sem od listopadu doma a asi i kvůli tomu sem tolik přibrala,vařim si ale už mě to nebaví hlavně vymyšlet pořád co :slight_smile:
5. únor 2013 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solvejg díky, já se na holčičku těším ,ale přítel se těšil na fotbalistu :slight_smile:
5. únor 2013 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lopaticka já jsem taky doma a právě že se musím krmit sama, tak mě to taky nebaví nějak vyvařovat. Přesně - furt vymýšlet co. :slight_smile: Ty se máááš, už se pomalu překuluješ do druhé půlky! A moc gratuluji k holčičce, tu bychom si taky moc přáli. :slight_smile:
5. únor 2013 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak co se týče přibírání, tak mám nahoře cca 1-3 kg (v závislosti na tom, zda jsem najezená či nikoliv), ale přijde mi, že to schlamstly hlavně prsa...zvětšily se mi snad o dvě čísla...jím normálně (možná o nějakou tu čokoládu víc, než před těhotenstvím), ale zase pořád tancuju...i když s tím asi taky budu muset pomalu seknout.
A výsledky těch zpropadených triple testů mi vyšly dobře, takže mi spadl opravdu, ale opravdu velký kámen ze srdce....
5. únor 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lopaticka Přítel se zase těšil, jak si bude moci nakoupit tuny autíček a autodrah a jako zastírací manévr použije svého synka...no nakonec budem mít druhou holčičku a jak se na ni těší....a vtipné je, že ta starší si teď začala hrát s autíčkama....a nikde není psáno, že i holky nemůžou hrát fotbal...kupříkadu mě to jako dítě strašně bavilo :slight_smile:
5. únor 2013 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lopaticka jj chodím, mám smlouvu do 30.5., tak bych tam ráda, pokud bude vše ok, vydržela až do konce.
Jo to mě taky nebaví pořád vymýšlet co vařit, ale to mě nebavilo nikdy, ani před těhu :grinning:
Uvidíš, jak bude přítel z malé princezny nadšený a fotbalistu si můžete pořídit jako dalšího :slight_smile:
5. únor 2013 ve 14:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vlci_mak a jak ti to utíka když si doma,já se snažim si na každy den něco plánovat ale nejde to na každy den a pak se mi to vleče,. No a na to že už sem v druhe pulce ještě nic pro mimi nemám tak sem dneska aspon objednala ten monitor dechu sice je drahy ale aspon budu v noci klidnější
5. únor 2013 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smartbear13 sem se ti dívala na tvůj profil a podle koníka ti do porodu zbýva 140 dní a t.p si psala že máš 4.7 já mám zase podle koníka 146 dní do porodu ale t.p mám 1.7 ,mají tu nějake zajimavé počty :slight_smile: :slight_smile:
5. únor 2013 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lopaticka Jj, monitor dechu je výborná věc. Akorát spousta maminek si bere mimi k sobě do postele, i když mají ten monitor, protože se tak cítí ještě jistěji. Já nad tím monitorem uvažuju, jen jsem zvědavá, jestli si taky mimčo nevemu k sobě do pelechu. :slight_smile:
No, ta první půlka těhotenství je taková "pomalejší", si myslím... Miminko ještě nekope, bříško pořádně neroste, nevíme, jestli to bude holka nebo kluk, je to v celku i takové ještě dost nejisté období. Já si každou chvíli píšu do kalendáře, kolik týdnů a dní už máme za sebou a vždycky se těším, co nového se v tom týdnu děje s mimčem a co můžu čekat já. :slight_smile: Zítra jdu po čtyřech týdnech do poradny, tak jsem zvědavá, jestli bude ultrazvuk, určitě si nechám udělat fotečku. No ale jak říkáš Ty, zatím se to celkem vleče. Myslím, že po tom dvacátém týdnu to bude už nášup - budu zařizovat výbavičku (snad se mimi ukáže a budu vědět, jestli pro holku nebo pro kluka), chci začít chodit na těhotenské cvičení a těším se, až si budeme s mimi povídat (až bude kopat a vnímat zvuky a tak). :slight_smile:
Kde od Nového Jičína jsi?
5. únor 2013 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vlci_mak taky uvažuju o těh.cvičení,a vybavičku sem si říkala že začnu nakupovat po 22tt bo to už budu mít za sebou ten velký utz vyšetření srdíčka, dneska mi dával doktor čislo at se tam objednám tak už se těším až to budu mít za sebou,sem z Kopřivnice
5. únor 2013 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lopaticka Já pocházím ze severu Moravy - z Frýdlantu n. O. Na střední jsem chodila do Frenštátu. V Kopřivnici pracuje část rodiny. :slight_smile:
Na velký utz se těším, vemu manžela, aby z toho taky něco měl. :slight_smile:
5. únor 2013 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lopaticka No,to je tím, že jsem měla pozdě ovulaci:slight_smile: Takže podle ms jsem 21tt,ale podle uz a ovulace jsem 19tt, takže termín je podle uz 4/7:slight_smile: Já taky pracuju a chci co nejdýl, já nevím,co bych dělala celý den sama doma:slight_smile:
5. únor 2013 v 15:36  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smartbear13 no naštěstí nejsem úplně sama mám doma pejska :slight_smile: ,ale už se těším až bude jaro a budem moct chodit na vychazky,ale jinak je to fakt nuda
5. únor 2013 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vlci_mak taky půjdu s přítelem už se těší,z Frýdlantu máme pejska :slight_smile:
5. únor 2013 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lopaticka No,tak to je fajn:slight_smile: Já doma pracuju,takže jsem doma a zároveň v práci a taky s pejskem, bez práce nevím,co budu dělat, až mě na tu mateřskou naženou:slight_smile:)Ale máš pravdu, bude teplo, tak budu chodit ven, cvičit a plavat, co mi zbyde:slight_smile:)
5. únor 2013 v 16:50  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lopaticka ahoj, tak jsi mě včera nahlodala a já večer skočila na váhu a taky jsem to neměla dělat :grinning: Dnes začínám 18.tt a mám nahoře přesně 10 kg. Jestli to půjde tímhle tempem dál, tak nevím nevím, minule mi můj dr. říkal, že doporučuje, aby se v těhotenství přibralo celkově tak 12-14 kg, ale zatím to vypadá, že to zvládnu klidně zdvojnásobit :grinning:
6. únor 2013 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, dnes jsem byla v Rossmanu a mají v akci pleny Pampers premium care za 279 Kč.
Vím, že ještě máme na tyhle věci čas, ale neodolala jsem a 2 balíky pořídila :slight_smile:
6. únor 2013 ve 13:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solvejg Technické údaje: kočárku
váha kočárku s hlubokou korbou – 13 kg
váha kočárku se sportovní sedačkou – 13 kg
váha kočárku s autosedačkou – 11 kg
velikost lůžka hluboké korby – 76×34 cm
velikost lůžka sportovní sedačky – 92×33 cm
výška rukojeti – 110 cm

mě oproti jiným přišel poměrně dost lehký a hlavně božsky ovladatelný. a hlavně jsme vybrali tenhle i kvůli manželovi, který má 2 metry a rukojeť kořárku pro něj byla příjemně vysoko, jiné kočárky na něj byli příliš nízké.
@vlci_mak teda s tím miminkem v posteli to jsem si do půl roku netroufla vůbec, bála jsem se že tvrdě usnu a zalehnu ho.
6. únor 2013 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barucca sem ráda že v tom nejsem sama :slight_smile: ,moje mamka když mě čekala přibrala 25k takže se mám na co těšit :slight_smile:
6. únor 2013 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zarzuela Tak já mám hned čtyři kamarádky, které to tak dělají, a to i přesto, že dvě z nich mají monitory dechu. :slight_smile: Každá máma to má asi jiné... Já chci mít pak mimčo v postýlce hned u postele, ale netuším, jestli nepodlehnu a nebudu si ho brát k sobě. :slight_smile:
6. únor 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vlci_mak já se kolikrát v noci probudila hrůzou a zdálo se mi, že jsem si nechala Domču u sebe v posteli a držela jsem polštář v ruce, a volala na manžela, kde je Domča kde je? já ho zalehla - no prostě 6 nedělní magor :slight_smile: :slight_smile: a to se mi stalo několikrát... takže fakt mimčo do postele raději ne dokud je malinký. a to mi sestra vrzla malého do postele už v porodnici, protože pořád plakal, najedenej byl vše se zdálo v pořádku - tak mi ho dala do postele a říkala - tak a teď budete spát takhle a je fakt, že se tehdá uklidnil :slight_smile: ale doma jsem si netroufla do toho půl roku no - resp přes den na těch jeho 20 minut spánku ano, ale ne v noci.
7. únor 2013 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak monitor dechu už máme doma,ted hledám na netu nějakou samolepíci tapetu s dětskýma motivama ale nemůžu nic najit a když jo tak je to strašně předražene
7. únor 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lopaticka Pěkné tapety mají na aukru http://aukro.cz/zarizeni-samolepici-dekorace-tapety-76572, já to procházela zrovna předevčírem. :slight_smile:
7. únor 2013 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vlci_mak díky,super tam už něco určitě vyberu
7. únor 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem včera vyrazila na obhlídku kočárků a nechala si předvést Tako Laret a Dorjan Danny Sport a musím říct, že Dorjan zvítězil na celé čáře. jak kvalitou provedení, tak především velikostí korbičky. Je sice o malinko těžší, ale to mi nevadí, nebudu ho tahat nikam do schodů ani MHD a na designu jsme se s manželem shodli okamžitě, takže už zbývá ho jen objednat :slight_smile:. Mám radost.
11. únor 2013 v 07:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek