• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červenec/srpen 2013

1. září 2013 
to pett: výborný nápad, hned jsem se dívala u nás a našla jsem, že v Brně je výstava pro mimina v březnu - myslím od 7. - 10. 3. veletrh prodítě a něco obdobného pak v dubnu v Praze, tak to půjdu asi taky omrknout :slight_smile: je to naše první mimčo - i u nás v rodině, tak je to pro nás zatím všechno jedna velká neznámá :slight_smile:
13. únor 2013 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lopaticka Děkuju za podporu! Rozhodně, i kdyby dr. nechtěla, hodlám vyjednávat! :slight_smile: Jůů, tak to moc gratuluju a přeju, aby ten velký utz dopadl úplně nejlépe!! :slight_smile: Taky se už těším, až začnu konečně nakupovat něco pro mrňouse. Já mám velký utz 6. března. Co máš vyhlídnutýho? :slight_smile:
13. únor 2013 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett21 @zarzuela Hihi, tak už jsme na 27.7. tři! :slight_smile:
13. únor 2013 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak holky dneska jdu na kontrolu, tak doufám, že prďolík ukáže co je zač :slight_smile:
14. únor 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky neuvažovali jste už nad tím tuto skupinu uzamknout? Když se bude chtít kdokoli přidat není problém a aspoň by si to co tu píšem nemohl kdokoli číst.... co vy na to?
14. únor 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zarzuela jeee tak to drzim pesti , my jdeme v pondeli a manza se taky nemuze dockat az uvidi co to je :wink:
14. únor 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett21 tak to po kontrole vypadá, že tam máme zase pindíka - pěkně tam trčel, tak snad to fakt bude kluk :slight_smile: moc jsem chtěla zas chlapečka a manža taky - hlavně kvůli tomu, že Domča bude mít parťáka na hraní a taky všechny věci máme schovaný, tak se nám to i finančně hodí :slight_smile:
14. únor 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zarzuela a chtela jsi chlapecka nebo holcicku ?
14. únor 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett21 právě že chlapečka :slight_smile: a moooc. Já nějak k holkám moc vztah nemám - ale to je způsobeno tím, že brácha má děsně praštěný holky až hrůza -tak možná proto se mi nějak znechutily. A Domísek si taky moc přál brášku a i manžel.
14. únor 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zarzuela tak to je supr , gratuluju !!!
Ja si vzpominam ze kdyz jsem byla mala tak jsem chtela segru a doted jsem rada ze je to bracha :wink:
14. únor 2013 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pett21 tak ono je jasný, že by mi bylo uplně jedno jestli je to holka nebo kluk, ale takové to skryté přání má asi každá z nás. O holčičky se člověk přeci jen víc bojí a tak nějak s klukama mi to přijde jednodušší. :slight_smile:
14. únor 2013 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zarzuela jak píšeš, je mi to taky jedno, ale o trochu víc bych přeci jen přála holčičku, asi je to taky částečně dáno tím, že mám dvě mladší sestry a moc nevím "jak na kluky" :slight_smile:
14. únor 2013 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vlci_mak vyhlidnutého nemám konkrétně zatím nic prostě udělám nálet na nějaky obychod s dětskyma věcma :slight_smile:
@zarzuela gratuluji,můj přítel by ti chlapečka záviděl :slight_smile: ,pořad doufá že se muj doktor spletl a že zítra na tom velkém UTZ nám doktor řekne že to bude chlapeček :slight_smile:
14. únor 2013 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zarzuela a sem taky pro uzamčení skupiny
14. únor 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zarzuela me je taky jedno ,ani jsem to nechtele vedet a nechat se prekvapit ,ale manza si to preje vedet tak jsme se dohodli ze tedy ano ,ale ze to nebudeme rikat nikomu .
Akorat postupem casu jsem nejak vic vnitrne presvedcena ze je to kluk , aj se mi zdal i nekolikrat sen ze je to kluk , tak jsem si tak nejak podvedome zacala prat aby to byla holcicka, asi tim jak od zacatku i kamaradka rika ze je to kluk a zda se mi to atd. nevim .Uvidim v pondeli zda se natoci aby to bylo videt.

Holky kdy jste zacaly citit pohyby? ja porad nic a prijde mi to divny , kdyz jsem tady na diskuzi cetla ze to vetsina maminek zacala citit dost brzo :frowning2:
15. únor 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett21 ahojky, u nás prvorodiček není výjimkou, že první pohyby začínáme cítit až kolem 20. měsíce. Pokud má ještě k tomu někdo silnější břišní stěnu (čti špíčky), může to být i později. Takže buď v klidu, ono to přijde. ;)
15. únor 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett21
@vlci_mak
Ahoj, neboj není to divný a určitě nejsi jediná, já taky zatím ještě nic necítím, občas když se hodně soustředím (většinou večer na gauči u telky :grinning:) tak cítím takové malinké záchvěvy, ale možná si to jen namlouvám :slight_smile: Myslím, že to každou chvíli musí přijít a že si toho kopání ještě užijeme.
15. únor 2013 v 11:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vlci_mak ja tak nejak v klidu zatim jsem ,ale obcas si rikam , ze na poslednim UTZ bylo pekne divoke ,tak si rikam ze by neco citit byt mohlo :slight_smile:
@barucca tak ty jsi 2 tydny napred :slight_smile: a to si myslim ze zrovna v tomto je hodne casu ,ne ?
15. únor 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett21 jo je to hodně času a fakt to je individuální a každá to máme jinak, mě tchýně tvrdila, že pohyby cítila od 16 tt, ale ona byla extrémně hubená, tak možná proto.
15. únor 2013 v 11:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barucca no uvidim , v pondeli rano jdu na kontrolu ,tak snad tam bude zase zivo jako vzdy . I kdyz se tedy obavam ze pak bude "zive" i po narozeni :slight_smile: Nekde jsem cetla ze kdyz je mimi v brise hodne aktivni tak je to pak stejny i po narozeni :wink:

Uz se docela tesim az to bude citit. I kdyz svagrova ( je o 6 tydnu napred ) rikala ze je dva dny v klidu a mela strach jestli je vse ok. tak nevim co je lepsi ...
15. únor 2013 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett21 no to já radši živé dítko, než takové, které kam postavím, tam ho najdu. Aspoň budu hubnout, když za ním/ní budu pořád běhat :grinning:
15. únor 2013 ve 12:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barucca ja to spis myslela ze nebude spat v noci a bude brecet a tak .... az bude behat ,tak to uz bude jiny !
Aby z tebe pak nebyla vychrtlina :grinning:
15. únor 2013 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett21 všechny mimina v noci nespí a brečí :grinning: a já i manžel jsem byli jako malí strašní nespavci, takže ani nepočítám, že budeme mít hodné spící mimi :grinning:
15. únor 2013 ve 12:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, dneska jsem si jen tak z legrace udělala ten sodový test na určení pohlaví miminka a vyšla mi holčička. :slight_smile: Jsem opravdu ale opravdu zvědavá, co nám vyjde na velkém utz, jestli už se tam mrňousek bude chtít ukázat. :grinning:
15. únor 2013 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vlci_mak jéé a jak se to dělá?
15. únor 2013 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barucca Lžičku jedlé sody vsypneš do nádobky a pak do ní načůráš. :slight_smile: Pokud se se směsí nic neděje, znamená to holčičku. Pokud vyšumí a pění, má to být chlapeček. :slight_smile:
15. únor 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vlci_mak ha tak to taky zkusím :slight_smile:
15. únor 2013 ve 12:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barucca no manzel prave taky velky nespavec ...

@vlci_mak z tou sodou jsem to tady nekde cetla a psaly tam holky ze jeden tyden to sumi a druhy tyden ne :unamused:
15. únor 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett21 Aha! To jsem nevěděla! :slight_smile: Tak to bude o to více těšení na ultrazvuk. :slight_smile:
15. únor 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett21 tak uvidíš třeba to už bude vidět. a s pohybama si hlavu nedělej, jako prvorodička máš do 20 týdne čas - já poprvé pohyby v prvním těhu cítila nějak 19 týden a to jsem si ještě nebyla jistá. a Teď už člověk ví na co se zaměřit tak jsem měla už párktát pocit, že už ho citím, ono je to ze začátku tak strašně slaboučké, že si kolikrát až zpětně uvědomíš, že to bylo asi ono. je to jako takové zatřepotání motýlích křídel. Vyloženě kopanečky ucítíš až později, teď to budou jen takové bublinky. vůbec si s tím nelam hlavu.
15. únor 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek