• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu duben 2013

7. září 2013 
Holky prosím Vás o radu. Jak je to s porodným v tomto roce? Vůbec se v tom nevyznám. Díky moc
21. led 2013 v 11:32  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@buterfree závidím :slight_smile: A kde bydlíte ? :slight_smile: Jako město myslím
21. led 2013 v 11:36  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiiinka7 Jsem z malého městyse na jihu čech - Ledenice a ty ?
21. led 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@buterfree Tak to já ze severu z Kadaně :slight_smile:
21. led 2013 ve 12:56  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiiinka7 Koukám, že jsi na tom stejně jako já :slight_smile: Taky holčička a taky duben. Jsi ještě v práci ?
21. led 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky holčička :slight_smile: Tak gratuluji :slight_smile: V práci už nejsem od prosince, kvůli menším komplikacím :slight_smile:
21. led 2013 v 16:22  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiiinka7 tak to trochu závidím, začíná se mi čím dál méně do té práce chtít ráno vstávat :slight_smile:
25. led 2013 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@buterfree No ale za chvíli mateřská ne ? :slight_smile: To uteče
25. led 2013 v 18:57  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martiiinka7 jj, o víkendu jsem si naplánovala, co chci všechno uklidit a udělat - takovej plán - abych se doma nenudila. Po té, co jej viděl manžel, říkal, že si stejně myslí, že se budu nudit :slight_smile: konečně to uznal i on..no uvidíme, ale na mrně se začínám těšit
28. led 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@buterfree My už jsme taky natěšení. Jediný co mě štve že už pořádně nemůžu spát. Nelča na mě furt ťuká :grinning:
28. led 2013 ve 12:19  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiiinka7 asi zkouší, jestli jsi tam :slight_smile: mě taky nenechá vyspat, když musím do práce, pěkně mě to štve, a to si pak přelehnu, začne mě pálit žáha, pak mě rozbolí pravá kyčel a je konec...a odcházím do obýváku koukat na pohádky..(aspoň o víkendu) než manža vstane, abych nerušila
28. led 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiiinka7 s porodným je to bída, pokud nemáš ten 3 násobek životního minima, tak ho nedostaneš - zpravidla na něj dosáhnou jen sociálně slabí..
28. led 2013 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky já mám termín 23 Dubna Budu rodit v Mostě
29. led 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy... Muj termin porodu je 12.4. 2013 tak co jak se citite? U me uz to je tezke. Nemuzu spat porad se budim. Zadna slava :slight_smile:
30. led 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, TP mame sice 1.5 ale pocitam ze se narodi driv. Chci se zeptat, co mate pro vase drobecky za obleceni, pokud bude chladno? Budete davat kalhoty? Mne se do nich moc nechce, je to dle mne zbytecna guma a tlaceni na malinke telicko. Mam sice dcerku, ale to je letnacek a tak byla vetsinou jen v bodynku. Takze nevim jak oblikat v tak blbek obdobi. :frowning2:
30. led 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@buterfree to je fakt šílený. My sice peníze máme, ale to porodné se opravdu neztratí a hodilo by se :frowning2: No opravdu bída...
31. led 2013 v 17:26  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarosaa Ahoj, mám Tp 14.4. a taky nemůžu spát, budí mě pes a kočka - chtějí snídani, jinak dobrý usnu i na zádech :slight_smile:
31. led 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martiiinka7 souhlas, to víš, ty peníze na chodníku nenajdeš..
31. led 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mam hafana a ten cestuje sem a tam pres noc a diky tomu,ze po celem dome je plovoucka tak jen cupita :grinning:
31. led 2013 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam pro maleho jen par polodupacek a nebo teplacky a jednu teplejsi bundu . Jinak mam vse na jaro a leto zimu uz neresime snad uz nebude :slight_smile:
31. led 2013 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, mam listopadovou holcicku a postupne nahadzujem vecicky do bazariku, tak kto by mal zaujem kuknite.. ak nenajdete co hladatne, kludne IP.. mam toho spusta.. prijemne tehulkovanie rychly a v poho porod a hlavne coskoro zdravuckych drobcekov pri sebe :wink: :dizzy_face:
10. únor 2013 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
15. únor 2013 v 10:33 • alenavy
ahoj, mám termín porodu 22.4. jste některá z Prahy??? :grinning:
26. únor 2013 ve 21:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mneptunka ahojky, ja mam TP 25.4. Taky jsem z Phy. Kde planujes rodit?
27. únor 2013 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathyxkathy :wink: ahojky budouci maminko, mame termin hodne podobny, jak se citis.? 32tyden, tak uz se nam to blizi :sweat_smile:

Rodit budu U Apolinare. Kazda porodnice ma neco, ke kazdy se najdou pozitiv.i negativ.rexenze. A ty sis vybrala...?
28. únor 2013 v 00:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarosaa ahoj, pisu kdyz taky nemuzu spat. Ja se sice nebudim ale zase mi fakt trva nez najdu spravnou polohu v ktery usnu, kdy me nebude palit zaha a ani nic tlacit :confounded: . Vic a vic mam myslenky na porod a na novy zivot jako cerstva ma.inka, ty myslenky me taky nedaj mnohdy spat. Ale uklidnovat nas musi, ze za chvilku mame tehulkovstvi za sebou :sunglasses: a uz bude vse jinak,zivot se nam zmeni od zakladu. Troufam si rict, ze az budou nase deticky a svete budeme spat kdykoli to bhude mozne :grinning:
28. únor 2013 v 00:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mneptunka : Ahoj promin,ze pisu az ted. Ja uz spim normalne sice se budim na wc ale jsem ted uz nejak v pohode. Za to asi budu rodit drive a vypadato,ze nas maly princ bude uz v breznu. Dnes rano mi odesla hlenova zatka tak jsem zvedava za jak dlouho prijdou bolesti. Je to u kazde zeny jine nektera rodi za 2h a nektera za 14 dni. Me hrozi bohuzel predcastny porod a cipek uz mam na 1 cm takze jsem napjata jako struna :slight_smile: Jinak si jeste odpoledne po obidku hezky dachnu to vis,ze si to jeste uzivam ten klid a cas sama pro sebe ale uz se tesim na maleho. Moji sestrence se ted narodil chlapec vcera me navstivila maly ma cca 2700g a vypada jak mala panenka. Bala jsem si ho vzit na ruce abych nahodou neco neudelala spatne ale neodolala jsem a kdyz si predstavim,ze nas prcek muze byt jeste mensi tak me to desi. Jak si na tom ty? Ja budu zitra presne 34 tt tak snad jeste vydrzi do toho 36tt. :slight_smile:
28. únor 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky.Taky mám termín 11. dubna :slight_smile:
11. bře 2013 v 18:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
16.4.2013 bydlím v Praze, jsem z Moravy a rodit budu ve Slaném:slight_smile:
20. bře 2013 v 00:02  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím my máme termín porodu 17.4 na Bulovce :slight_smile:
27. bře 2013 ve 23:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek