• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu duben 2013

7. září 2013 
Kolem 10. dubna - Vsetín :slight_smile:
28. bře 2013 v 01:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já mám termín 17.dubna. první mimi a jsem z okolí Pelhřiimova
4. dub 2013 v 11:42  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem byla na 1. gynekologické prohlídce a všechny mé obavy byly zahnány do kouta. Viděla jsem ho!!! A srdíčko tlouklo jako zvon :dizzy_face: Jsem v 8. týdnu, zárodek měří 1.48cm a já jsem nejšťastnější na světě! Takže poslední moje krvácení opravdu nebyla menstruace.
Manžel změnil přístup. Asi tomu nechtěl na 100% věřit, dokud to nebudeme mít lékařsky potvrzené. Jak jsem mu ukázala fotečku z UTZ, bylo vidět, že je dojatý. Dostala jsem kytičku. Prý to bude chlapeček, protože vidí, že mu je podobný :grinning: Hlavně, že ani nepoznal, kde má šmudla hlavičku :grinning:

@alenapalanova Máme taky termín 17.4.!
6. zář 2013 v 07:52  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (31. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouvám se, nevěděla jsem, že je tady více podobných diskuzí. Myslela jsem, že už jsem tady byla :sweat_smile:
@ashlee Prosím tímto taktéž o přidání do soukromé diskuze. Děkuji!
6. zář 2013 v 07:56  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (31. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elis_two ahoj toto je diskuze termin porodu 2013 a my už máme miminka narozeny a ty budeš rodit v roce 2014.
6. zář 2013 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ashlee Ano, zjistila jsem to až po odeslání příspěvků :sweat_smile: Psala jsem adminům o smazání příspěvků, ale zatím se nic nestalo. Už jsem ve správné skupině :slight_smile: Přeji hodně zdraví a ať vám děťátka dělají jen samou radost!!!
7. zář 2013 v 19:13  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (31. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elis_two to neva sem stejne nikdo nechodi.máme soukromou
7. zář 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek