Termín porodu duben 2013

Ahoj holky je tu někdo kdo ma termin porodu v dubnu ?
ashleeautor
30. črc 2012
@jitulindaj podle kalkuačky,tam se zada posledni ms-prvni den .a ono ti to vypočita kdy maš termin, i dr. mi řekl ten termin porodu co vychazel podle kalkulačky.
jitulindaj
30. črc 2012
díky ashlee..podle kalkulačky mám taky 8.4. ale ještě nemám těhu potvrzené :-|
ashleeautor
30. črc 2012
@jitulindaj ja jdu na prvni kontrolu v patek,taky to nemam potvrzeny
jitulindaj
30. črc 2012
ale už máš určitě pozitivní těhu test..já ještě ne, ještě je brzy pro mne (ovu před 15 dny)..tak jen zatím doufám, ale příznaky tomu naznačují 😉 kromě klasiky ze ze mě veganky stala ze dne na den masožroutka!!!!!!! 😕 😕 tak uvdíme jestli budu mít // ... 🙂
lustefani
30. črc 2012
ahoj holky, přidávám se k vám. Podle kalkulačky mám termín 4. 4. byla jsem dnes u doktorky ale je ještě brzy na ultrazvuku nebylo nic ve čtvrtek jdu znovu na krev hcg jsem měla 80 nevíte jaké by mělo být? doufám, že bude vše v pořádku.
ashleeautor
31. črc 2012
Tabulka
nick ............let.............termin porodu.................pohlaví.........................jména
ashlee..........27................1/4/2013....................překvapeni...........alexander kristian/emily izabella
Angel01........26................5/4/2013....................chceme vědět .....
axi81............31.................8/4/2013.....................budu chtít vědět....

kontroly:
srpen-
1/8.......Angel01
3/8......ashlee-kontrola
28/8....axi81 - první plánovaná návštěva doktora
ashleeautor
31. črc 2012
@lustefani tak to nevim.ja u prvniho neveděla kolik jsem měla hcg.
lustefani
31. črc 2012
nick ............let.............termin porodu.................pohlaví.........................jména
ashlee..........27................1/4/2013....................překvapeni...........alexander kristian/emily izabella
axi81............31.................8/4/2013.....................budu chtít vědět....
lustefani......24.................4/4/2013.....................chceme vědět.....

kontroly:
srpen-
1/8.......Angel01
3/8......ashlee-kontrola
2/8......lustefani
ashleeautor
31. črc 2012
Tabulka
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
lustefani......24.................4/4/2013.....................chceme vědět.....

kontroly:
srpen-
1/8.......Angel01
2/8......lustefani
3/8......ashlee-kontrola
kaata22
31. črc 2012
Ahoj holky, můžu se přidat? Podle PM bych měla být v 5 tt.. Ještě mi nevyšli // tak snad se brzy ukáží 😃
@lustefani Já měla HCG v neděli 136.. Pokud by jsi nebyla těhotná, měla by jsi hladinu ve výši jednotek.. Takže gratulace 🙂
jitulindaj
31. črc 2012
kaata22 : a jak sis prosim tě zjistila hcg???
ashleeautor
31. črc 2012
@jitulindaj to se děla z krve.
biibaa
31. črc 2012
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
biibaa...........36.................6/4/2013....................chceme vědět
lustefani......24.................4/4/2013.....................chceme vědět....

kontroly:
srpen-
1/8.......Angel01
2/8......lustefani
3/8......ashlee-kontrola
10/8.....biibaa
biibaa
31. črc 2012
@jitulindaj @axi81 @lustefani @kaata22 Gratuluju těhulky!
biibaa
31. črc 2012
@jitulindaj A neměla jsi na testu aspoň ducha? Mě vyšel 10DPO slaboučkej duch, ještě líp to bylo vidět asi po hodině...
ashleeautor
31. črc 2012
ja jsem měla 21/7 takto pozitivní test 13dpo,v den kdy mela dorazit ms
jitulindaj
31. črc 2012
@kaata22 znamná to, že jsi byla na krvi ještě dřív,něž ti vyšel na testu pozitivní výsledek??
jitulindaj
31. črc 2012
biibaa: zatím nee, žádný duch 😕...no nevěším hlavu,z kalkulačky mi vychází, že bych si měla dělat test nejdřív zítra..
ashleeautor
31. črc 2012
@jitulindaj a kdy jsi měla menstruaci?
rockerka
31. črc 2012
Ahoj, snad se mezi vás můžu přidat. Na kontrole jsem ještě nebyla ale podle jedné kalkulačky mi vychází porod na 4.4. Dnes jsem si poprvé dělala test a hned na mě vykoukly silné // . Budu muset brzy zajít k lékařce a nechat si to potvrdit. Dělám dost náročnou práci a tak bych nerada aby se mě a fazolce něco stalo. Jména máme vymyšlená - pro kluka Štěpán nebo Antonín a pro holku Amálka.
ashleeautor
31. črc 2012
@rockerka ahoj.ja taky nebyla u dr. ale jdu v patek
ashleeautor
31. črc 2012
tabulka
ashlee..........27................1/4/2013....................překvapeni...........alexander kristian/emily izabella lustefani......24.................4/4/2013.....................chceme vědět....
biibaa...........36.................6/4/2013....................chceme vědět

kontroly:
srpen-
1/8.......Angel01
2/8......lustefani
3/8......ashlee-kontrola
10/8.....biibaa
axi81
31. črc 2012
@jitulindaj Těhotné maminky mívají většinou dva různé termíny porodu - podle prvního dne poslední menstruace (tak to počítají kalkulačky na netu a i první údaj od lékaře je podle tohoto), doktor k tomu přihodí ještě jeden termín - a to podle aktuálního ultrazvuku. Velikost dítěte nemusí odpovídat průměrné velikosti (počítané podle průměrného menstruačního cyklu). Takto se věci mají. Proto i my, co jsme ještě u dr. nebyly, víme ten základní termín porodu 🙂
biibaa
31. črc 2012
@jitulindaj Tak držím palce, dej zítra vědět 😉
@rockerka Gratujulu! Co děláš za práci? Já byla při prvním těhu už od 2. měsíce doma...
biibaa
31. črc 2012
@axi81 Já jsem si měřila BT, takže vím i přesný datum početí 😉
rockerka
31. črc 2012
@biibaa Pracovník v přímé péči neboli odborná pečovatelka a dělám s lidmi, kteří mají Alzheimorovu chorobu. Máme tam pár agresivních lidí, zrovna včera mě jeden málem zkopal ale člověk je k tomu musí ještě uklidnit, žádná sranda.
biibaa
31. črc 2012
@rockerka To ti věřím! Tak to jdi fakt co nejřív na neschopenku...
rockerka
31. črc 2012
@biibaa Chtěla bych dochodit aspoń srpen ale uvídíme co mi řejne lékařka. A hlavně jak se budu cítit. Teď už jsem takhle unavená a občas mi vylitnou nahoru žaludeční šťávy jinak se citím dobře. Ale v práci jak dělám hygienu tak nic moc. Budu mi práce s lidmi chybět ale nedá se nic dělat.
kaata22
31. črc 2012
@jitulindaj Pracuji jako zdravotní sestra, takže jsem se nechala nabrat 🙂 Jelikož už tři týdny mám podezření.. 😉
axi81
31. črc 2012
Ty brďo, to je aspoň záslužná práce... 🙂 Ale asi mazec... :-S