• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu duben 2013

7. září 2013 
autor
@jitulindaj kup si tyto testy.ja je koupila za 70kč v tescu a v lekarne by je taky meli mit.
1. srp 2012 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,držte palce, zítra jdu k doktorovi, jinak to vychází na 1.4., ale myslím, že to bude později:slight_smile:
1. srp 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se k Vám přidávám s větší jistotou.. V neděli HCG 136 a ve středu už 586.. :slight_smile: Tak je snad vše v pořádku..
2. srp 2012 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaata22 to je dobře :wink: hlavně, aby bylo vše v pořádku to je to nejdůležitější. Já za chvíli odcházím na krev tak uvidíme.
2. srp 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lustefani Děkuju, příští týden k lékaři, tak se uvidí :wink:
2. srp 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tabulka
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
nick ............let.............termin porodu.................pohlaví.........................jména
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ashlee..........27................1/4/2013....................překvapeni...........alexander kristian/emily izabella kaata22.........25..................1/4/2013....................
lustefani......24.................4/4/2013.....................chceme vědět....
Angel01........26................5/4/2013....................chceme vědět .....
biibaa...........36.................6/4/2013....................chceme vědět
axi81............31.................8/4/2013.....................budu chtít vědět....

kontroly:
srpen-

2/8......lustefani
3/8......ashlee-kontrola
7/8.......Angel01
10/8.....biibaa
28/8....axi81 - první plánovaná návštěva doktora
2. srp 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kaata22 přidala jsem te do tabulky
2. srp 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky povězte, jaké máte zatím těhu příznaky? Já po ovu asi 4 dny slaboulilinké růžovounké špinění a píchání/tlaky/bolení podbřišku. Týden po ovu docela žravost. Od včera bolesti podbřišku(včera velké, nepříjemné), pocit slabosti, bolavé(jakoby píchavé) bradavky, změna chuti (na maso) a změna aktivity!!!Holky, já jsem jinak strašně akční co se sportu týče!(běh,kolo,posilka,jóga...) a od toho času po ovulce je ze mě mega lenoch!!Nic se mi nechce,ale vůbec nic! :grinning: Navíc břicho takové nalité,ale dnes je to zatím lepší..Dnes ráno dobrý,teď už zase začíná to břicho a pchá mě i v kříži-docela děsný :unamused:
JInak já dneska 18DPO, 36DC :wink: četla jsem na jiných diskusích, že některým těhulkám se ukazuje pozitivní test až 2 týdny po vynechané MS, pá holkám dokonce vůbec!!!POkud se neukáže // do pondělí, jdu na krev!
Jak jste na tom vy s příznaky??
2. srp 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ashlee Děkuji za přidání a s pohlavím se opět necháme překvapit :slight_smile:

@jitulindaj Já mám příznaky podobné.. Bolí me bříško jako na MS, celkově jsem unavenější a občas pěkně nenažraná :grinning: Prsa mě také trochu bolí.. A je mi tak nějak jinak.. prostě paráda.. :wink:
2. srp 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lustefani Tak jak dopadli výsledky??
2. srp 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky fakt nevím:( HCG v pátek 90, včera 680 - miminko tam ještě nevidí - je tam pouze gestační váček, kde ještě není plod. Podle MS odpovídá 5+3, což není, podle posledního styku odpovídá 4, což by prý vycházelo. Bolesti břicha způsobila cysta, která tam je. Takže zítra znovu na krev, v pondělí znovu na utz. Podle doktorky jsem těhotná, jen neví, zda to prospívá - HCG je nízké, ale to může znamenat i malé těhotenství...tak mi držte palce...to je mazec
2. srp 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaata22 To jsi dobrá, že to vydržíš nechat se překvapit. Já jsem taková zvědavka, že bych to asi nevydržela...
@qualka Občas v tom bývá docela rozdíl, takže je klidně možný, že je to těhu prostě mladší. Já jsem teď podle MS 6+0 a podle ovulace 4+5. Budu držet palce!
@angel01 Tak jak je dnes?
2. srp 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulindaj Já nemám příznaky vůbec žádné, možná jen trochu větší únava než obyčejně :slight_smile:
2. srp 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biibaa už jsi byla u doktorky?
2. srp 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@qualka Jo minulý pátek, to mi jen řekl, že je to v děloze, jinak žádné podrobnosti a příští pátek jdu zase na utz, kde bude doufám vidět už srdíčko...
2. srp 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem volala na gyndu a řekla mi ať v klidu ještě týden počkám, že na UTZ stejně nebude ještě nic..tak počkám :wink:
2. srp 2012 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přidávám se k vám do skupiny. Podle všeho bych taky měla být v dubnu 2013 maminka :slight_smile: Zítra jdu podruhé k doktorce a to čekání je nekonečné. První návštěva totiž nedopadla přesně podle mého očekávání, tak snad zítra.. :dizzy_face:
2. srp 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terelmisa vítej :slight_smile: však jsme všechny na úplném začátku! Všechno bude dobré, uvidíš!Co ty a příznaky??
2. srp 2012 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terelmisa ahoj ja jdu taky zitra k dr.
2. srp 2012 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ashlee tak taky budu držet palce :wink:
2. srp 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terelmisa diky ja tobe taky
2. srp 2012 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulindaj Děkuju :slight_smile: Příznaky..nic moc, představovala jsem si to trošku jinak :slight_smile: Maliko mě bolí bradavky, občas mě píchne v podbřišku a trošku víc cítím potřebu spát :slight_smile: Takže nic dramatickýho, ale snad to nezakřiknu :wink:
2. srp 2012 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přidávám se k Vám, mám termín vypočtený na 6. dubna. U doktora jsem ještě nebyla a chystám se tam 13.8. Kromě nafouklého břicha, citlivých prsou a zvýšené chuti k jídlu se nic nezměnilo. Nevolnosti žádné. Jsem teprve 35 DC. DPO nevím, ovulku jsem neměřila a ani jí na sobě nepoznám :dizzy_face:
2. srp 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terelmisa
@koolombina Ahoj a gratuluju :wink:
2. srp 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@qualka já bych řekla že HCG stoupá dobře, já měla v pátek hcg 291 a v úterý na ultrazvuku taky jen gestační váček, byla jsem 4+5tt :slight_smile:

@biibaa no dneska už ani nešpiním a břicho mě taky přestalo bolet, takže mám pocit, že opravdu odešlo dvojče a teď už snad bude všechno v pořádku, no uvídíme v úterý :slight_smile:

jinak vítám nově příchozí a gratuluju :slight_smile: a přidejte se do tabulky ať máme přehled :wink:
2. srp 2012 v 19:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@angel01 diky moc:slight_smile: jaky jsi ted DC?
2. srp 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@qualka myslím, že 35DC, jinak 21.den po KETU :slight_smile:
2. srp 2012 v 19:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angel01 promin hloupy dotaz - co je KETU?
2. srp 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@qualka KET- kryoembryotransfer= přenos zmrazených embryí
2. srp 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@koolombina ahojky :slight_smile: tak jsme na tom podobně, přeji ať je vše nej!
2. srp 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek