• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu duben 2014 :)

26. dubna 2014 
@silvik77 Mě v tescu nechtěli pustit dovnitř i když pes byl zavřený v tašce!!! Jaký máte vy psy?
7. srp 2013 v 08:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj hoky, tak u mě to bylo biochemické těhu. Dnes MS dorazila a zítra jdu ještě na krev, jestli hC klesá. Tak se loučím a všem přeji pohodové bezproblémové těhotenství a zdravá miminka.
7. srp 2013 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brisalek To je mi moc líto :frowning2:
7. srp 2013 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany Máme Jack Rusella Pupina a z děcáku něco jako drsnosrstého jezevčíka Cyrila. A ty? Z fotky to není moc poznat :slight_smile:
7. srp 2013 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 Máte pěkný jména :slight_smile: Jéé, drsnosrstý jezevčík :slight_smile: Když jsme se dohadovali o rase, nějakou dobu jsem za něj bojovala, ale milý mi tvrdil, že vypadá jako bezdomovec... :sweat_smile: My máme shih tzu, ale prvních několik měsíců mu milý říkal hezky česky (aby mu pes rozumněl): "Charlienku, ty jsi ale ošklivý štěně. A víš proč? Protože nejsi samojed." :grinning:
7. srp 2013 v 08:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak holky, my už řešíme školku :grinning: Zdá se, že je potřeba mimino dát do pořadníku co nejdříve...:-/ I když, já jsem celkem proti tomu, aby chodilo do státní školky, obzvláště pokud mu bude rok a půl, kdy bude potřebovat ještě dost individuální přístup a ne být s dalšíma dvaceti dětma...:/ (kdyby byly ve skupince 4 děti jako v Norsku, tak s tím nemám problém)
7. srp 2013 v 08:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brisalek :( Tak snad se brzo zadaří :slight_smile:
7. srp 2013 v 08:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany No toho jezevčíka jsme si nevybrali my, ale on nás. Teda manžela, když se přišel podívat do útulku. Byl tam tři týdny, ani neštěk, a jak vešel manžel, mohl se v té kleci zbláznit :slight_smile: Je moc chytrý, ale hlavně závislák, jak se hneme z domu, pořád štěká :frowning2:
7. srp 2013 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 :slight_smile: Tak hlavně, jestli máte tolerantní sousedy :slight_smile:
7. srp 2013 v 08:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany To máme, ale Cyril už to přehání :frowning2:
7. srp 2013 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 Tak to chce nějak natrénovat, ne?
Když jsme se sem přestěhovali, tak pes taky neustále štěkal, pokud jsme odešli, prostě panika....14 dní jsem ho každej den tahala do práce a pak jsem si řekla dost, nechala jsem ho den štěkat a druhý den ho to už přešlo...ale tenhle postup na většinu psů nebude platit....
7. srp 2013 v 09:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@xdany @silvik77 My jsme toho našeho trénovali tak, že jsme s ním nacvičili takovej rituál. :slight_smile: Vždycky jsme ho pomazlili, pohladili, dali pusu a šli. Chvilku jsme poslouchali za dveřma a když hodně štěkal, tak jsme mu šli vynadat a zase odešli. Jinak jsme ale ze začátku šli pryč třeba jen na 5 minut a zase se vrátili, aby chudák věděl, že se prostě vrátíme. :slight_smile: Postupně jsme to prodlužovali a ten náš hafan to teď celkem zvládá. Jen občas ještě trochu vyvádí při odchodu, ale to spraví jedno vynadání a jde se.. :slight_smile:

Jediný, co ho nedokážeme naučit je, aby nám tak šíleně nekňučel v autě, když někam jedeme.. :frowning2:
7. srp 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bafijka Tohle jsme měli když byl ten náš první ještě štěně a my byli ještě na bytě. To byly problémy, šílené. Nakonec jsme museli koupit ten protištěkací obojek a to pomohlo. Teď štěká zase ten druhý. Je to závislák, je z děcáku, tak má strach, že ho chceme opustit asi :frowning2:
7. srp 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bafijka Na našeho psa nějaký prodlužování intervalů nepomáhalo...prostě terapie šokem...
Jinak teď mu říkáme "Charlienku, budeš doma sám. Neboj, já se vrátím." A on pak zaleze do postele a vypadá, že každou chvíli usne :slight_smile:
@silvik77 A co zkusit protištěkací obojek i u toho druhýho? Jsem si myslela, jaký to je hrozný týrání psa tyhle obojky, ale kamarádka ho má a ono to toho psa netyranizuje hned šokem, dostává varování...ale i tak jsem ráda, že nemusíme používat...
7. srp 2013 v 10:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany Asi ho zkusíme pohledat :slight_smile:
7. srp 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@xdany Taky máme doma Charlieho. :slight_smile: A taky je mu už většinou šumák, jestli někam jdeme nebo ne a jde si raději lehnout.. :slight_smile:
7. srp 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bafijka :grinning: My máme Charlieho protože jsem nemohla vymyslet jméno začínající na Ch...proč se ten váš jmenuje charlie? A comáte za rasu? :slight_smile:

Tak ten náš by klidně šel s náma, to ne že ne....:slight_smile:
7. srp 2013 v 11:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@xdany Já jsem vždycky chtěla Charlieho.. :slight_smile: Ani pořádně nevím jak jsem k tomu jménu přišla, ale věděla jsem, že prostě můj další pes bude Charlie. Navíc má hodně variant, takže ten náš je dost často "čárls", hlavně když mě štve a nebo "čárlik", když je tak krásně roztomilej. :slight_smile: Jo a je to Maltézský psík..
7. srp 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bafijka Jedna známá má taky maltézáčka Charlieho :slight_smile: No jo, to my mu taky říkáme Charles, když zlobí :sweat_smile: :grinning:
Když se tu někdo zeptá, jak se jmenuje, tak po odpovědi následuje typická věta: "Charlie Chaplin" :rolling_eyes: Běžně mu říkáme Charlienku...na Charlieho moc nereaguje... :sweat_smile:
7. srp 2013 v 11:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@xdany Všimla jsem si, že je Charlie v poslední době až moc oblíbený jméno pro psa.. jsou všude! :grinning: A Charlie Chaplin mu říká jen děda. :grinning: Ten náš slyší v podstatě na všechno.. jeden čas slyšel i na "debile." Přítel ho (spíš mě) tím celkem často prudil, ale chudák na to slyšel jen díky tomu, že to říkal takovým tím nadšeným tónem.. :grinning:
7. srp 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bafijka v Estonsku Charlie nefrčí, Ale jednou jsem slyšela nějakýho američana volat "Charlie, Charlie..." a z lesa se vynořil bígl.
Náš teď už taky reaguje na skoro jakýkoli jméno, ale když byl menší, tak ne...
7. srp 2013 v 11:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak musím říct, že sport mně bude šíleně chybět, jsem aktivní registrovaný sportovec, úplně tím žiju, vedu i malýho a těším se až po porodu pak zas začnu.
7. srp 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc rada bych se k Vam pridala. Jsem 6+3 tt a dnes jsem byla na prvnim uz. Videla jsem, jak miminku tepalo srdicko :slight_smile: Nechci ale nic zakriknout, mam uz po dvou revizich:frowning2: Tesim se, ze budu mit s kym sdilet pociity :dizzy_face:
7. srp 2013 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lurdess Ahoj, gratulujeme k miminku :slight_smile:
7. srp 2013 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meggi10
nevšimla jsem si , příspěvku, nebyla jsem v pondělí v práci . super gratulace :slight_smile:
já v pondělí 5+3 , hcg 7595
7. srp 2013 v 17:17  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 Dekuju, Misulko! Byly to dnes nervy :slight_smile:
7. srp 2013 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, potichounku se k vam take pridam :slight_smile: mam doma uz dve holcicky 4 a 2 roky a ted mam termin 27.3 :slight_smile: jen mi pripada, ze si ted vsechno nejak vic beru a mam porad strach aby bylo vsechno vporadku.. vsem vam gratuluji k // a doufam, ze budeme vsechny i s mimcama v poraku :slight_smile: pekny den!
7. srp 2013 v 18:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lurdess Věřím :slight_smile:
7. srp 2013 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lurdess moc gratuluju :slight_smile:
7. srp 2013 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babsandersson tak to jsme na tom hodně podobne
7. srp 2013 v 19:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek