• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu duben 2014 :)

26. dubna 2014 
@lusinda77 a jak se citis? ja mam strach jak to budeme zvladat, ale jinak jsou vsechny deti planovane, takze co jsme chteli, to mame :D
7. srp 2013 v 19:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babsandersson - predem gratulace, taky mam doma dve holky ...sice vetsi rozdil 15let a skoro 14mes a ted termin bud brezen nebo duben 2014... k dr jsem objednana az skoro koncem srpna :-/ - taky jsem zvedava jak to zvladnu - starsi dcera je v pohode ..ale mladsi budou necele 2 roky az se mimi narodi ... tak nevim ...jak to teda vse skloubit ...koukam ze mas 3 a 2 roky takze 1rok mezi nimi ..jak jsi to zvladala ? Treba spani ....a tak ? Docela mam s toho obavu...to pak vse skloubit a kocarek a tak ...jak jsi to resila Ty ? Hlavne ten kocarek ? Mela jsi sourozenecky ? Ja bych chtela pak ten skate na kocarek...ale nevim to asi nebude moc reseni ....no jsem na to zvedava ...diky za rada a at je vse v poradku ! :slight_smile:
7. srp 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babsandersson já se moc těším, určitě se to zvládne, proč by se to nezvládlo, to si vůbec nepřipouštím :slight_smile:
7. srp 2013 ve 21:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yildiz ja nemam mezi nimi rok, ale 21 mes, cili rok a trictvrte :slight_smile: (nevim proc se mi to tam zobrazuje tak spatne) ze zacatku to bylo narocnejsi, ale jak jsou starsi, tak se to da. I kdyz je pravda, ze se hodne perou o hracky a mlati se a tak :slight_smile: ale to asi stejne nezalezi na veku.. a uz si i obcas vyhraji.. ta mensi ted mela dva a starsi ma 4 v rijnu..
kocarek jsem mela sourozenecky, vetsi vpredu, mensi vzadu a nedam na nej dopustit :slight_smile: ma ho ted i me dve kamaradky a taky jsou s nim spokojene..
jinak ta vetsi je od 7 mes yvzkla spavat sama a v pohode, pouzivali jsme estivilla a u druhe taky :slight_smile: taky na to nedam dopustit.. takze ony chodi spat samy.. i kdyz je fakt jak jsou starsi, vic si vymysli - pit, pohadka, zakryt nozky a tak :D jen aby nemusely spat :grinning: :grinning: a u tretiho ten skate taky chci, pro tu prostredni.. at je i u vas vse v dobrem :wink:
7. srp 2013 ve 22:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusinda77 jasne proste budeme muset, uz nam stejne nic jineho nezbude :grinning:
7. srp 2013 ve 22:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meggi10 po prvním trimestru můžeš klidně zase začít sportovat co děláš za sport?

Gratujuji všem nově příchozím těhulkám!

Tady to děsně frčí nějak to nestihám ani číst. :slight_smile:
7. srp 2013 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@babsandersson to je super s tím spaním, moje kamarádka to taky doma tak má, zařídila se aby jí děti(3) chodily spát v sedm a sami, žádné pohádky a žádné uspávání....je to zlaté neb má pak celý večer pro sebe....manžela:slight_smile: Prosím tě co je to estivilla nějak nerozumím.
7. srp 2013 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cassis1 tak jako my pohadku precteme nebo povykladame, to zase ne ze bychom je nechali bez toho. Vzdyt jsou to deti :sweat_smile: Estivillova metoda - mrkni na netu. Jak naucit dite samo spat. Je to super :grinning:
8. srp 2013 v 06:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!Tak co jak se cítíte? Já poslední dobou špatně spím a probouzím se dost brzo. Možná, ale že je to tím, že si jdu odpoledne na hodinu lehnout, jak se mi chce spát :grinning: A co testíky, ještě testujete? Já už mám pěkné dálnice :wink:
8. srp 2013 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cassis1 Tak číst dětem je podle mě dobrý...si pamatuju, že jsem vyžadovala pohádku/příběh před spaním aspoň tak do 10 let :sweat_smile:
@misulka88 Kromě depky ze stavu bytu se mám dobře :slight_smile: Se spaním fakt problém nemám, většinou si se psem odpoledne zdřímnem a večer žádnej problém s usínáním :sunglasses: S testováním jsem přestala hned na začátku, dálnice tam byly, MS nedorazila...
8. srp 2013 v 07:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany četla jsem, jak mamka zareagovala, když jsi jí řekla že si těhotná. Takže si nečekala, až to budeš mít potvrzené od doktora? Já právě chci ještě počkat, ale stejně se mi zdá, že naši už něco tuší, mamka vždycky všechno odhalí :grinning:
8. srp 2013 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 @xdany Já spím dobře, i když si za odpoledne asi 2x musím zdřímnout :slight_smile: To bude asi tím vedrem :slight_smile: V sobotu jsem testovala, měla jsem dálnice, ale včera jsem si pro jistotu testík udělala, jestli se čárky neztratily :slight_smile: A zítra mě čeká první kontrola u dr., přesně dva týdny od vynechání, ale mám posunutou ovulku, o týden dřív, tak by to snad mělo být tak akorát.Už jsem nervózní :frowning2:
8. srp 2013 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 Ahojky, tak to jsi uhodila hřebíček na hlavičku:slight_smile: z úterý na středu jsem nespala kvůli těm odběrům, byla jsem nervózní, jestli to dobře dopadne. A v noci na dnešek si můj manžel vymyslel, že budeme mít otevřené balkonové dveře dokořán přes celou noc (bydlíme v 1. patře), takže jsem se vůbec nevyspala, každou hodinou jsem byla vzhůru a bála sem se. Ráno sem se probudila, bolela mě hlava, za krkem a celá sem se třepala-nic moc pro toho našeho pulečka:( takže dneska končím ve 3 v práci a jdu spáááát.

Jinak mě fakt docela dost bolí břicho, úplně jak když sem ze začátku měla MS, ale to sem si dala prášek a byl klid. Tak s tím nemůžu nic dělat, jen čekat.
8. srp 2013 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 Kdyby se nezeptala, tak bych jí to řekla až by se svišť narodil :sweat_smile: (a nebe bych ho možná ještě několik let tajila :grinning: )
8. srp 2013 v 07:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristl85 Tak to máme stejně skoro :slight_smile: taky mě občas bolí břicho, ale už je to lepší, minulý týden to bylo horší. Jinak furt chodím na záchod, mám větší žízen než obvykle :slight_smile:
8. srp 2013 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany Hihi to si mě pobavila po ránu :grinning:
@silvik77 Tak to držím palce, at je zítra všechno v pořádku :slight_smile:
@misulka88 Děkuji :slight_smile: Ty jdeš v pondělí že?
8. srp 2013 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 V pondělí teprv volám, měla celý týden dovolenou. Ale doufám, že mě vezme co nejdřív, třeba ve středu by to bylo fajn, nebo hned v úterý :grinning:
8. srp 2013 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulka88 Třeba tě vezme hned :slight_smile: To čekání je fakt hrozné :frowning2: Já jsem dneska hotová, nejradši bych lehla do postele!
8. srp 2013 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: tak se k vam potichounku pridavam :slight_smile: dnes jsem15dpo a podle posledni ms 4+2..vcera jsem jeste delala test a carka je uz krasne silna..jeste tak za dva dny udelam dalsi a doufam,ze uz budou poradny dalnice :slight_smile: v utery jsem sla na krev a mela jsem 195 hcg..myslite,ze je to v poradku? na gyndu jsem objednana az na 20.8.,nevim nevim jak jo vydrzim :frowning2:
8. srp 2013 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77
@misulka88 Holky, závidím, že vás vezmou tak rychle :slight_smile: Na druhou stranu, jak jsme teď uprostřed rekonstrukce, o víkendu pojedu na výlet do Helsinek, tak mě těch 14 dní a kus ke kontrole uteče jako voda :slight_smile: Ani nemám čas plašit...
Příběhy s mojí maminkou jsou legendární :sweat_smile: :grinning: Doufám, že se svým dítětem budem mít normálnější vztah :slight_smile:
8. srp 2013 v 08:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak, vysadila jsem čaj, piju ho na litry, když jsem doma...a přijde mi, že mám absťák... :rolling_eyes: Teda ranní šálek si neodpustím, bez toho bych nebyla schopná fungovat na netu :grinning:
8. srp 2013 v 08:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany No mělo by se jít prý nejdříve v 7. týdnu, aby bylo něco vidět, já teda budu 5+3tt, ale zase jsem měla ovulku o týden dříve, takže teoreticky by to ten 7.týden mohl být, tak uvidíme.
8. srp 2013 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 Hlavně, aby tě to pak zbytečně nestresovalo, kdyby nic vidět nebylo, protože miminko bude o kousek mladší než si myslíš... :sweat_smile: V tomhle je dobrý, že já půjdu na kontrolu až v tom 9./10. týdnu, to už prostě bude jasný, jestli má srdíčko nebo ne.
8. srp 2013 v 08:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xdany Já už bych asi nevydržela čekat, když se nám po tolika letech zadařilo, už chci vědět aspoň něco :slight_smile:
8. srp 2013 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 No jooo vlastně, u vás to má ještě ten rozměr toho dlouhýho čekání, tak to je pochopitelný, že to nemůžeš vydržet :slight_smile:
8. srp 2013 v 08:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak email informující o těhotenství do druhého zaměstnání odeslán, protože 1) nedoučila bych celý školní rok a měnit učitele uprostřed kurzu je naprd a hlavně 2) beztak jsem tam už nechtěla chodit :sweat_smile:
8. srp 2013 v 09:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xdany ty jo to jsi docela odvážná to tak brzy oznámit v zaměstnání to já se budu strachovat ještě dlouho :(

Ty jo je super, jak cítíte, že se s vámi něco děje, já když bych se moc pozorovala pociťuji jen únavu, prsa a někdy pnutí v břiše. JO mimochodem mám takový dotaz, vítě někerá jak se pozná,že vám mimčo odešlo? Začne se krvácet nebo z těhu testu nebo se to vlastně nedá moc pozdnat. A co zamklé?
8. srp 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si přečetla tu Estivillovu metodu a rozhodně až příjde správná doba vyzkoušíme neb nemám v úmyslu usínat s mimčem v poledne a večer znovu.....nic nestihnu a neudělám :slight_smile:
8. srp 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek